Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
System crm w firmie
Autor Wiadomość
pebens

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 46
Wysłany: 2017-03-03, 07:53   System crm w firmie

Czy korzystacie przy małych działalnościach z systemów CRM? Czy widzicie sens ich zastosowania? U mnie wszystko na razie opiera się na notatkach i pamięci. Nie mam na nic specjalnego planu. Zazwyczaj o wszystkim pamiętam, ale też nie zawsze. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii? Jeśli na czymś pracujecie, to napiszcie proszę o tym coś więcej.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 5:54   

 
 
krytika

Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-06, 17:43   

chetnie sprawdze twoja oferte maszjakies namiary na crm ?
_________________
Ola2
 
 
pebens

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 46
Wysłany: 2017-03-09, 07:40   

Ale ja na razie pytam o konkretne przykłady CRM i komentarze. Ja nie ma oferty, tylko pytam o to, jakie programy w przypadku pozostałych się sprawdziły, a jakie ewentualnie nic nie dały. No i ogólnie w jaki sposób system CRM wpłynął na prowadzenie działalności.
 
 
kemis

Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 17
Wysłany: 2017-03-10, 18:46   

My pracujemy na darmowym systemie Berberis Minima. W sumie to szef przygotował na to budżet miesięczny, ale okazało się, że wersja demonstracyjna jest wystarczająca - nie spodziewaliśmy się tego. Ale jak sprawdzisz funkcje Berberis w poszczególnych wersjach, to tam masz wiele opcji, które mają zastosowanie przy produkcji, prowadzeniu magazynu, działaniu na wielu walutach. Pod zwykłe zarządzanie klientami i kontrahentami nie trzeba od razu inwestować w wyższe wersje. Tym bardziej, że ich funkcji nie wykorzystacie.
 
 
jankowski

Dołączył: 12 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-12, 15:31   

Ja się niestety w ogóle na tym nie znam...
_________________
http://www.netgra.pl/the-...bierz-za-darmo/
 
 
pebens

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 46
Wysłany: 2017-03-13, 07:53   

Wersja demo wystarczająca? Przecież wersje demo zawsze mają ograniczenia. Byłem na tej stronie - tobie chodzi o to, że działacie po prostu na darmowej wersji ich oprogramowania, a nie demie, tak? Bo ja tam nie widzę do pobrania wersji demo Minima, tylko normalną wersję programu. Ale może czegoś nie rozumiem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group