Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PiS- bezideowy moloch!!!

Czy Polsce potrzeba nowej prawicy? Prawicy z prawdziwego zdarzenia.
Tak
66%
 66%  [ 4 ]
Nie
33%
 33%  [ 2 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-18, 09:56   PiS- bezideowy moloch!!!

Prawo i Sprawiedliwość nie jest partią prawicową. W ostatnim głosowaniu nad zmianą konstytucji okazało się że PiS to bardziej... lewica niż prawica. Nie jestem zwolennikiem radykalnych rozwiązań, ale gdyby ewentualne ugrupowanie Jurka zasilił Marcinkiewicz jestem w stanie zagłosować na tę partię. Musi tylko jasno przedstawić swój program gospodarczy, a ten musi być umiarkowany liberalnie.

Okazuje się że PiS jest bezideowym molochem, który doszedł do władzy kłamiąc że jest prawicą. PiS to partia rozliczeniowa, a nie przyświecają jej żadne wyższe idee. Czy to socjaldemokratyczne, czy chadeckie. Kaczyński i jego przydupasy (Kuchciński, Gosiewski, Kurski, Karski itp) chcą stworzyć PC-bis i im się to udaje...

W Polsce brakuje prawicy z prawdziwego zdarzenie. Partii konserwaywno liberalnej, która miała by jasno sprecyzowane poglądy obyczajowe i umiarkowane poglądy liberalne na gospodarkę.

Wiem że wielu zaskoczę, ale ostatnio doszedłem do wniosku że chyba SLD jest lepsze od PiS-u!!! To może być szok dla kilku użytkowników, ale muszę powiedzieć że SLD przynajmniej przyświecają jakieś idee. Idee z którymi się absolutnie nie utożsamiam, ale jakieś mają. PiS nie ma żadnych ideei... Osobiście nie jestem zwolennikiem zaostrzania ustawy antyaborcyjnej, ale uważam że Polsce potrzebna jest partia tworzona przez Marka Jurka.

Nie musi się wcale okazać że tylko politycy PiS zasilą tę partię. Myślę że mogą do niej przyjść także posłowie LPR, PO a nawet PSL.

Polsce potrzeba prawicy. Niestety ani nacionaliści z LPR ani pseudo-prawicy, czyli PiS ani tez mówiąca o prawicowości PO zarządzana przez zatwardziałego liberała obyczajowego nie są prawicą!!!

Tak więc Marek Jurek, niezadowoleni posłowie PiS, część LPR, być może Marcinkiewicz, Rokita, Gowin, także część PSL mogą utworzyć w Polsce partię prawicową z prawdziwego zdarzenia, którą mógłbym poprzeć. Dla jasności powiem że nie zapisałbym się do takiej partii bo jednak pewne poglądy są zbyt radykalne...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 15:25   

 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2007-04-18, 10:00   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Prawo i Sprawiedliwość nie jest partią prawicową. W ostatnim głosowaniu nad zmianą konstytucji okazało się że PiS to bardziej... lewica niż prawica
O czym Ci mówiliśmy od dawna :mrgreen:
Marcin Adamczyk napisał/a:
PO zarządzana przez zatwardziałego liberała obyczajowego nie są prawicą!!!
Ale skąd się biorą czubki, które twierdzą, że prawicę mogą reprezentować jedynie katobetony?
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-18, 10:04   

Misza napisał/a:
Ale skąd się biorą czubki, które twierdzą, że prawicę mogą reprezentować jedynie katobetony?


A ja tak stwierdziłem? Dla mnie PO to jest partia liberalna. Konserwatyści stanowią tylko niewielką część tej partii. I nie jest to w żadnym wypadku zarzut, tylko stwierdzenie faktu. Zresztą już koalicje z SLD w samorządach o tym świadczą...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2007-04-18, 10:08   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Zresztą już koalicje z SLD w samorządach o tym świadczą...
Akurat jest kilka koalicji PiS-SLD w samorządach i jakoś nikt o tym nie wspomina. Jest też kilka koalicji PO - PiS i też o niczym to nie świadczy - nie przenoście swoich wojen na samorządy. Poza tym jako członek PiS przypomnij mi - w statucie PiSu z jakimi partiami był zakaz koalicji?

Marcin Adamczyk napisał/a:
A ja tak stwierdziłem?
Odmówiłeś PO miejsca na prawicy - nie zamykaj się w gorsecie stereotypów, bo jak sam zauważyłeś PO ma więcej z prawicy niż cały PiS z koalicją razem wzięte.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
-PuS-

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 0
Wysłany: 2007-04-19, 11:15   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Wiem że wielu zaskoczę, ale ostatnio doszedłem do wniosku że chyba SLD jest lepsze od PiS-u!!! To może być szok dla kilku użytkowników, ale muszę powiedzieć że SLD przynajmniej przyświecają jakieś idee.

Kiedy Polacy się nauczą. Nie było nie ma i nie będzie dobrych komunistów. Bez względu co mówią i robią zawsze komuch zostanie komuchem.
Amen
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-19, 13:30   

Misza napisał/a:
Poza tym jako członek PiS


Były członek, tak gwoli ścisłości... Aczkolwiek żadnej decyzji w tej sprawie nie dostałem... Nie czuję się jednak członkiem tej partii.

Misza napisał/a:
Poza tym jako członek PiS przypomnij mi - w statucie PiSu z jakimi partiami był zakaz koalicji?


Między innymi dlatego przestałem popierać PiS...

Misza napisał/a:
Odmówiłeś PO miejsca na prawicy - nie zamykaj się w gorsecie stereotypów, bo jak sam zauważyłeś PO ma więcej z prawicy niż cały PiS z koalicją razem wzięte.


Platforma Obywatelska jest bardziej prawicowa od PiS-u. Martwi mnie jednak to że zwycieża w niej obyczajowy liberalizm, a konserwatyści są bardzo izolowani. Jesli byłbym szefem PO i powtarzałbym w koło że Platforma jest partią chadecką, to za wyczyny Palikota na kongresie wywaliłbym go na zbity pysk. Skoro twierdzi że jest z SLD to niech spieprza do SLD! Nie patrzyłbym na to czy ma kasę czy nie...

-PuS- napisał/a:
Kiedy Polacy się nauczą. Nie było nie ma i nie będzie dobrych komunistów. Bez względu co mówią i robią zawsze komuch zostanie komuchem.
Amen


Ja nie powiedziałem że komuniści są dobrzy, tylko że SLD przyświecają jakieś idee. W przeciwieństwie do Prawa i Sprawiedliwości... Powiedziałem też że się z tymi ideami absolutnie nie zgadzam... Jedyna idea jaka przyświeca PiS to "bij komunę" i "rozwal układ" ja mam w dupie takie idee!!! Jurek odszedł z PiS m.in. dlatego że miał dość ciągłego pieprzenia Jarosława Kaczyńskiego o układzie...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dr Chavez 
Wojewoda


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 16777215
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-04-19, 13:52   

Cytat:
Ja nie powiedziałem że komuniści są dobrzy, tylko że SLD przyświecają jakieś idee. W przeciwieństwie do Prawa i Sprawiedliwości... Powiedziałem też że się z tymi ideami absolutnie nie zgadzam... Jedyna idea jaka przyświeca PiS to "bij komunę" i "rozwal układ" ja mam w dupie takie idee!!! Jurek odszedł z PiS m.in. dlatego że miał dość ciągłego pieprzenia Jarosława Kaczyńskiego o układzie...


Nie wierze w to co czytam.Marcin Adamczyk twierdzi ze SLD to partia ktorej przyswiecaja jakies idee,chociaz oczywiscie zaznacza ze sie z nimi nie zgadza?Coz za zaskakujace jak na prawicowca(dodam jeszcze-zatwardzialego) wyznanie.Z oponentem o takim nastawieniu mozna juz normalnie dyskutowac,bez wycieczek osobistych i niepotrzebnych emocji.Oby takie nastawienie bylo stale...
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-19, 14:01   

Oczywiście że SLD przyświecają jakieś idee. Nigdy nie twierdziłem że to partia bezideowa. Co prawda są to idee socjaldemokratyczne, ale idee...

A teraz coś innego, mam nadzieję że Kaczyński mnie za to nie będzie sądził... Jesli porównać Adolfa Hitlera i Jarosława Kaczyńskiego to okazuje się ze Hitler był... lepszy bo mu również przyświecały idee. Okropne i zbrodnicze idee, ale idee...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-04-19, 15:12   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Jesli porównać Adolfa Hitlera i Jarosława Kaczyńskiego to okazuje się ze Hitler był... lepszy bo mu również przyświecały idee. Okropne i zbrodnicze idee, ale idee...

no nie wiem czy sie nie zagalopowales, tak troszke, a gdybys mial wybierac miedzy kaczynskim a hitlerem w rzadzie, to idac twoim tokiem myslenia, wybralbys hitlera, tak ?? pewnie powiesz ze sie myle, ale takie odnioslem wrazenie...
 
 
-PuS-

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 0
Wysłany: 2007-04-23, 09:03   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Jedyna idea jaka przyświeca PiS to "bij komunę" i "rozwal układ" ja mam w dupie takie idee!!!

Wiesz co to jest praca od podstaw. Reformacja?
Widzę że nie.
Naucz się jednego. Jak nie wywalisz z sieni gnoju to zawsze jak wchodzisz do domu upierdzielisz sobie cholewy. Bydło powinno stać w oborze i chlewie.
Wiem, że dla kochanków GW to niezrozumiałe. Ale trudno. Ja jestem moher i zgadzam się z kaczkami.
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-23, 14:47   

CDtectonic napisał/a:

no nie wiem czy sie nie zagalopowales, tak troszke, a gdybys mial wybierac miedzy kaczynskim a hitlerem w rzadzie, to idac twoim tokiem myslenia, wybralbys hitlera, tak ?? pewnie powiesz ze sie myle, ale takie odnioslem wrazenie...


Oczywiście że wybrałbym Kaczyńskiego, tylko że jego jedynym celem jest trzymanie się przy żłobie, a Hitler miał jakieś cele, choć obstawiał się karierowiczami, którym tez zależało tylko na władzy i kasie. To przecież Goring powiedział przed śmiercią: "przynajmniej trzynaście lat żyłem jak człowiek"...

-PuS- napisał/a:
Wiesz co to jest praca od podstaw. Reformacja?


Wiem co to jest praca od podstaw. Trudno mi tylko zrozumieć jak można uznać że III RP to jedno wielkie szambo, kiedy samemu stoi się w gównie (Samoobrona) po kolana, zawłaszcza się państwo, zmienia się ustawę medialną tylko po to aby przejąć TVP itd itd itd!!! Jeśli ktoś mnie spyta czy wolę III RP czy rządów pospolitych przestępców, a nawet bandziorów z Samoobrony to odpowiem że III RP.

-PuS- napisał/a:
Naucz się jednego.


Mnie już Jarosław Kaczyński i cały PiS nauczył że nie należy wierzyć w szumne obietnice o oczyszczaniu państwa. Nauczyli mnie również że nie należy się zbyt podniecać i reklamować własnym nazwiskiem jakiś partii, kiedy nie ma się z tego korzyści bo można sobie boleśnie stłuc dupę...

-PuS- napisał/a:
Jak nie wywalisz z sieni gnoju to zawsze jak wchodzisz do domu upierdzielisz sobie cholewy.


Problem polega na tym że PiS przeżucił gnój (Samoobrona) z sieni do salonu...

-PuS- napisał/a:
Bydło powinno stać w oborze i chlewie.


A za rządów PiS-u jada z porcelany i jeździ siedmioma limuzynami...

-PuS- napisał/a:
Wiem, że dla kochanków GW to niezrozumiałe.


No teraz to żeś wypalił. Błagam niech ktoś to skomentuje, bo ja nie mam na to siły! Misza, powiedz PuS-owi jaki ze mnie kochanek "Gazety Wyborczej" bo nie wytrzymie normalnie...

-PuS- napisał/a:
. Ja jestem moher i zgadzam się z kaczkami.


To już twój problem...

A tak na marginesie twój nick stanowi skrót. Nie wiem jak to jest gdzie indziej ale u mnie w mieście oznacza on... Przedsiębiorstwo Usług Sanitarnych!!! Wiem już skąd twoje porównania w powyższym tekście...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group