Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt na mieszkanie
Autor Wiadomość
Tusss 


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 5
Wysłany: 2015-09-22, 13:38   Kredyt na mieszkanie

Czy ktoś może wie w jakim banku obecnie jest najlepszy kredyt na mieszkanie? 150 tys zł mnie interesuje. Wbijam sobie od dwóch dni w porównywarkę terve.pl różne konfiguracje i wychodzi różnie, że raz ten bank jest najtańszy raz inny.
Ogólnie drugie pytanie jak mi pokazuje w takich porównywarkach, że mam zdolność to mam ją rzeczywiście?
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 9:29   

 
 
mahin65 


Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-09-24, 10:16   

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego, jak jeden najlepszy bank od kredytów hipotecznych. To jest uzależnione od wielu czynników, które w różnych sytuacjach mogą być różne. W jednym banku dostaniesz lepsza propozycję, w drugim gorszą, zaś kto inny będzie miał inaczej. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, bo przecież wtedy wszyscy brali by kredyty w jednym banku :)
A co do zdolności wynikającej z porównywarki, zapewne jest to tylko jakaś orientacja, która niekoniecznie musi mieć przełożenie na zdolność kredytową klienta zbadaną w banku.
 
 
nurri

Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-11-29, 09:38   

Uważam podobnie jak mahin65. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy kredyt mieszkaniowy. W jednym banku dostaniesz bardzo niskie oprocentowanie kredytu, ale na przykład odbędzie się to kosztem wysokiej prowizji. W innym banki z kolei marża czy oprocentowanie będą wysokie, ale na przykład nie trzeba będzie zapłacić prowizji. Na pewno nie powinno się patrzeć tylko i wyłącznie na raty kredytów - może się okazać, że owszem raty są niskie, ale bank życzy sobie wykupienia dodatkowego ubezpieczenia czy pobiera jaką słoną opłatę prowizyjną i koszt kredytu będzie większy niż w banku, gdzie nie ma obowiązku wykupu takiego opcjonalnego ubezpieczenia.
Problemów związanych z tym jaki kredyt na mieszkanie wybrać jest oczywiście o wiele więcej. Najlepiej powertować trochę internet i poczytać stosowne poradniki.
_________________
https://www.kred.pl/20100...redytowych.html
 
 
szoking

Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-12-22, 14:37   

zgadzam się z wami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group