Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EXPOSE Premier Kopacz
Autor Wiadomość
aspagnito 

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 3
Skąd: woj. dolnośląskie
Wysłany: 2014-10-01, 12:01   EXPOSE Premier Kopacz

Dziś Premier Kopacz wygłosiła swoje EXPOSE. Pytanie brzmi, dlaczego akurat wybrano godzinę 10 rano, podczas gdy godzina 12 jest o wiele bardziej wygodna dla społeczeństwa. Skojarzyłem, że albo szybciej chcą się rozejść do domu, albo też zależy im na tym, aby większa grupa ludzi usłyszała raczej ciepłe komentarze mediów na temat tego expose w dalszej części dnia.
Tak naprawdę jedno nie wyklucza drugiego.
Nie powiem, że nie chcę być kąśliwy, ale powiedziano, że to zwykła "powtórka z rozrywki". Tym razem Donald Tusk grzecznie przyznał, że to przemówienie było lepiej napisane i powiedziane, niż jego. Powiedział to porozumiewawczo, aby być grzecznym. Przeraża mnie jednak determinacja, z jaką uskutecznia się "zły P.R." chwaląc wręcz pod niebiosa to, co wygląda wręcz naiwnie, komicznie, lakonicznie i decyduje o obniżeniu standardów, nawet w POLITYCE.
Bida, zwłaszcza dlatego, że biedny widz nie wie dlaczego władza i media traktują go jak słabo ukształtowanego intelektualnie tępaka.
Niby expose takie fajne, ale gdzie te wysokozaawansowane konstrukcje logiczne, które mogłyby świadczyć o tym, że Premier jest inteligentna, trzyma rękę na plusie i wiele da z siebie, aby nawet w tym krótkim czasie coś WIELKIEGO, WAŻNEGO I ODWAŻNEGO zrobić. W zamian za to mieliśmy szkolne, wydukane i słabe przemówienie, gdzie koalicja miała za zadanie klaskać w odpowiednich i dość częstych momentach. Tak jak na lekcji, przy przemawianiu przy tablicy, większość i tak nie uważała i gadała, a dzwoneczek, który miał ich kilka razy doprowadzić do poziomu uwagi.
Disco-Polowe Przedszkole Sejmowe.
_________________
Malum est talis potens qualis eius causae timor
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 20:15   

 
 
TomaszZet 

Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-10-03, 14:23   

Cisza pod tym pytaniem (o godzinę expose i jego hmm... realizm?) mówi sama za siebie. Co do godziny - nie wiem, dlaczego 12 miałaby być lepsza niż 10 (tak samo w środku dnia, kiedy większość ludzi jest w pracy). Faktem pozostaje jednak, że komentarze w mediach miały się nijak do treści zapowiedzi Pani Kopacz - tu pełna zgoda. Faktem jest też, że ludzie dostrzegający to, czego sympatycy PO nie chcą widzieć, ciągle traktowani są jak nienormalni i "czepiający się"... Smutna ta ślepota...
 
 
iga39

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-10-04, 19:24   

a moim zdanie naobiecywała gruszek na wierzbie...ja mam pytanie skąd ona chce na to wszystko wziąć kasę...jakoś i się to mało realne wydaje...no zobaczymy..


===========
Tylko u Nas hale stalowe
 
 
Ornio

Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-10-05, 16:01   

Moim zdaniem expose było bardzo dobre, a propos stołecznej polityki na kogo będziecie głosować? ja zamierzam głosować na kandydata z tej strony http://24db.pl moim zdaniem zrobi wiele dobrego
 
 
wstary

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-10-06, 09:45   

Ja nie chcę za bardzo wypowiadać się za czy przeciw. Expose było na dobrym poziomie, bardzo neutralne przede wszystkim. Zobaczymy jak będzie rozwijać się kariera Pani Premier. Ja życzę jej a właściwie nam - jako krajowi wszystkie dobrego aby w końcu wszystko szło tak jak powinno iść.
_________________
komornik sądowy wrocław śródmieście
 
 
TomaszZet 

Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-10-06, 14:36   

Kariera Pani Premier nie będzie się dobrze rozwijać, dopóki ciemne sprawi rządu Tuska będą tak jak teraz zamiatane pod dywan. A propos stron kandydatów - bo widzę, że zaczynają się tu pojawiać adresy - nie muszą wydawać majątku, żeby się dobrze zaprezentować wobec wyborców. Jeśli zobaczę, że kandydat skorzystał na przykład z tego narzędzia: http://www.e-samorzadowiec.pl/oferta-promocyjna uznam, że woli przeznaczyć swój czas na realne działania, zamiast na kolorowanie swojego wizerunku.
 
 
monikas13 

Dołączyła: 18 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-18, 21:37   

Myślę, że Panią Premier ocenimy za parę miesięcy...dajmy jej szansę wykazania się :)
_________________
Pizza na telefon Kraków
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group