Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto waszym zdaniem powinien być w rządzie?

Kto waszym zdaniem powinien być w rządzie?
PiS
44%
 44%  [ 4 ]
PO
33%
 33%  [ 3 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
Samoobrona
0%
 0%  [ 0 ]
SLD
22%
 22%  [ 2 ]
SDPL
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
mateusz 
Wojewoda


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 16777190
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2007-03-04, 12:41   Kto waszym zdaniem powinien być w rządzie?

Kto waszym zdaniem powinien być w rządzie?
_________________
"Nic dziwnego, że po oddaniu głosu nie mamy już nic do powiedzenia..."
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 17:42   

 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2007-03-04, 12:47   

Z obecnego składu? Nikt.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
napoleonik111
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-04, 12:58   

Cuda dzieją się na tym forum albo poprostu teoria konwergencji ma również tutaj zastosowanie. Zgadzam się z Miszą, przynajmniej w tym temacie!
 
 
Gość

Wysłany: 2007-03-04, 13:05   

W 3RP, a na pewno w sejmie nie ma żadnej partii, a zatem i człowieka godnego rządzenia. I znów w Polsce powtórka z historii. Dziś jest typowy przykład sejmokracji z lat 1919-1926, czy też 1RP z XVIII. W końcu dojdzie do jakieś tragedii, przewrotu, rozbioru itp. i w tedy Polacy dopiero się obudzą, a ich następne pokolenia będą się wykrwawiać, aby wywalczyć sobie niepodległość. Później i tak sie pokłócą.
 
 
mateusz 
Wojewoda


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 16777190
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2007-03-04, 13:45   

to jak ktos jest za inna partia to niech pisze:)
_________________
"Nic dziwnego, że po oddaniu głosu nie mamy już nic do powiedzenia..."
 
 
napoleonik111
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-04, 14:25   

tylko UPR
 
 
Gość

Wysłany: 2007-03-04, 14:44   

heheheh czekalem na wypowiedz tego pana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Gość

Wysłany: 2007-03-04, 23:06   

nie no UPR to nie:), choć sam Korwin-Mikke ma niektóre dobre pomysły to większość nawet na księżyc by sie nie nadawała. Raz czytałem, wedle tego Pana trzeba zlikwidować komunikacje miejska (masową) bo to tylko zwraca uwagę terrorystów. Może i argument dobry, ale całkowicie niepoważny, i bodajże już zmieniony przez Pana Prezesa UPR po ostrej reakcji czytelników tygodnika Angora
 
 
wiklif 
Wojewoda



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 16777192
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-04, 23:32   

A czy pan Korwin-Mikke to czasem nie jest ten pan, który w 2001 roku "przypadkiem" jak twierdzi wbił sobie nóż w brzuch? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pan Janusz powiedział wówczas:

Cytat:
Sprawa, moim zdaniem, nie jest przestępstwem. Nie ma nic wspólnego ani z żadną grą w karty, ani z narkotykami. Nie popełniłem tez harakiri ani nie próbowałem się zranić. To wszystko są kompletne bzdury. Wypadki po prostu się zdarzają. Mój brzuch należy do mnie

http://mazowsze.kraj.com....rch/6-2001.html

Przypomniał mi się taki czarny PRLowski dowcip.
Notatka milicyjna z miejsca "wypadku":
Poszkodowany tak nieszczęśliwie upadł, że wbił sobie nóż w plecy, pięć razy... :mrgreen:
_________________
Ameryka nie ma przyjaciół, ona ma tylko aktualne sojusze. Kiedyś wspomagała Mudżahedinów w Afganistanie, potem z tymi samymi walczyła. W czasach wojny Iraku z Iranem USA wspomagała Saddama, kto dziś o tym pamięta? A potem oni sami obalili Saddama.
 
 
napoleonik111
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 01:02   

No i z czego się śmiejesz?
 
 
titus 

Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 0
Wysłany: 2007-03-05, 08:21   

Żadna z tyc partii. Natomiast jakby powybierać z PO,SLD,SDPL i nawt PiS mądrych i uczciwych, dodać do nich ludzi z PD a do tego nigdzie nieklasyfikowanych fachowców to mielibysmy optymalny skład ekipy rządzącej.
_________________
"Głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci
Brudne twarze z wąsikami, ci agresywni frustraci..."
"Jeszcze Polska" K.Staszewski
 
 
wiklif 
Wojewoda



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 16777192
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-05, 08:22   

napoleonik napisał:
Cytat:
No i z czego się śmiejesz?


Tylko na taki komentarz cię stać? Nic sensowniejszego nie potrafisz wymyślić?
_________________
Ameryka nie ma przyjaciół, ona ma tylko aktualne sojusze. Kiedyś wspomagała Mudżahedinów w Afganistanie, potem z tymi samymi walczyła. W czasach wojny Iraku z Iranem USA wspomagała Saddama, kto dziś o tym pamięta? A potem oni sami obalili Saddama.
 
 
plasot 
Aktywny wyborca



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 52
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2007-03-05, 08:38   

Może niech lud pozgłasza propozycje uchwał? Wystarczy 100000 podpisów. A te obiboki by to przegłosowały bo dbały by o głosy wyborców :mrgreen:
_________________
Iron Sky teaser - http://pl.youtube.com/watch?v=Xn4DW1uvsAE
Iron Sky stronka - http://www.ironsky.net/site/
 
 
Gość

Wysłany: 2007-03-05, 14:20   

Wedle mnie najlepszą metodą na tych nicponi w sejmie jest aktywne nie uczestnictwo wyborach. Już parę razy tak zrobiłem, zamiast na karcie do głosowania, markerem napisałem co o niech myślę. Niech z 20% głosów będzie nieważne, niech te 20% napisze co ich boli, co trzeba by zmienić, to od razu byśmy mieli referendum w sprawie największych bolączek kraju, i rządzący wiedzieliby za co mają sie zabrać i jakie ustawy uchwalać.
W sumie to też jest tak, że rządzący są zawsze najgorzej poinformowani o sytuacji na dole, bo albo są niedoinformowani, albo wręcz nakłamano im w raportach. Oczywiście ich nie bronie.
Także może w następnych wyborach niech każdy z Was napisze na karcie do głosowania co Was boli w kraju, i co trzeba by poprawić.
 
 
napoleonik111
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 14:39   

Ale wtedy głos będzie nie ważny. Więc sam sobie szkodzisz, bo niby coś chcesz osiągnąć ale oddając głos nie ważny Twoje postualty, wybory się nie liczą.
Najlepiej będzie gdy oddasz głos ważny na ludzi, którzy są Ci bliscy programowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group