Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cisza wyborcza

Czy popierasz pomysł skrócenia ciszy wyborczej tylko do czasu trwania wyborów?
Tak
50%
 50%  [ 1 ]
Nie
50%
 50%  [ 1 ]
Nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-09-18, 20:20   Cisza wyborcza

Tak sobie przeglądałem początki naszego forum sprzed prawie dwóch lat i znalazłem mój topic na temat ciszy wyborczej... Pomyślałem sobie że w związku ze zbliżającymi się wyborami odświerzyć ten temat... Pod spodem kopiuje cały tekst jaki wówczas umieściłem...



Jestem zwolennikiem skrócenia ciszy wyborczej. Zamiast długiej czterdziestocztero godzinnej ciszy, która wogóle nie ma sensu i wprowadza tylko niepotrzebny chaos wola?bym ciszę wyborczą tylko w trakcie wyborów. Czternastogodzinna cisza zupełnie by wystarczyła. W USA wogóle nie ma ciszy wyborczej i jest dobrze. Całkowite zniesienie ciszy byłoby jednak złe. Każdy kto idzie do lokalu wyborczego chyba wie na kogo chce oddać swój głos. Nie potrzeba więc wciskać mu ulotek przy lokalach wyborczych.

Również godziny prac komisji wyborczych należy zmienić. Lokale powinny być czynne od godziny 8:00 do 22:00, a nie jak obecnie od 6:00 do 20:00. Z doświadczenia wiem że między godziną szóstą a ósmą głosują trzy, cztery osoby. Po pierwszej mszy zawsze jest większy ruch. Poza tym członek komisji aby wyrobić się z otwarciem na szóstą musi zerwać się w środku nocy. A to i tak nie ma żadnego sensu..
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 23:27   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group