Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
2008-04-28, 15:29
CZY TAK BEDZIE WYGLĄDAŁO EURO 2012 ????
Autor Wiadomość
Lionardo

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-27, 20:42   CZY TAK BEDZIE WYGLĄDAŁO EURO 2012 ????

Sprawdz sobie stan stadionow euro 2012 na stronie www.euros.za.pl/2012.html <- CZY TAK BEDZIE WYGLADALO EURO 2012??!!
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 7:01   

 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-27, 21:16   

poczekamy zobaczymy. obysmy tylko nie zobaczyli z pozno jak juz nam to Euro zabiorą...
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-27, 21:26   

Niby o Euro, a strona tak naprawdę o zarabianiu przez net, tylko z jedną podstroną o Euro. Coraz cwańsi ci spamerzy.
 
 
Lionardo

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-27, 21:51   

skopiowalem ten link bo go sam tak dostalem a dodalem na forum bo chce zeby społeczenstwo wiedzalo jak idą prace do EURO 2012 i wiem wiem jeszcze niektórzy powiedza ze jest czas ale zobaczycie ze te zdiecia za 2 lata sie nie zmienią ;(
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2008-04-27, 22:07   

Eee tam przesadzacie. Za rok zobaczycie tam dźwigi i koparki i od razu zrobi sie lepiej.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-28, 11:17   

Lionardo napisał/a:
Eee tam przesadzacie. Za rok zobaczycie tam dźwigi i koparki i od razu zrobi sie lepiej.

no tak! przeciez rządzi POwazna ekipa. musimy zdazyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-04-28, 15:20   

Misza napisał/a:
Eee tam przesadzacie. Za rok zobaczycie tam dźwigi i koparki i od razu zrobi sie lepiej.


Ja tam się nie znam, ale z tego co czytałem wynika, że jak oni zobaczą koparki dopiero za rok, to my na pewno nie zobaczymy euro za cztery lata. :mrgreen:
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-04-28, 15:28   

Cii, cuda! Już nie pamiętasz?
 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-07-10, 15:06   

Cytat:
poczekamy zobaczymy. obysmy tylko nie zobaczyli z pozno jak juz nam to Euro zabiorą...


Lionardo napisał/a:
skopiowalem ten link bo go sam tak dostalem a dodalem na forum bo chce zeby społeczenstwo wiedzalo jak idą prace do EURO 2012 i wiem wiem jeszcze niektórzy powiedza ze jest czas ale zobaczycie ze te zdiecia za 2 lata sie nie zmienią ;(


Chris napisał/a:
no tak! przeciez rządzi POwazna ekipa. musimy zdazyc


macias napisał/a:
Ja tam się nie znam, ale z tego co czytałem wynika, że jak oni zobaczą koparki dopiero za rok, to my na pewno nie zobaczymy euro za cztery lata.


sparrow88 napisał/a:
Cii, cuda! Już nie pamiętasz?


Przepraszam, że odświeżam temat z Kosza ale po prostu nie sposób się powstrzymać. Euro 2012 wypadło znakomicie. Kibice zagraniczni wbrew brytyjskiej propagandzie byli po prostu zachwyceni Polską (Ukrainą już nie bardzo ale to nie nasz problem). Władze UEFA określiły polską organizację mistrzostw jako perfekcyjną. Stadiony wybudowaliśmy na czas. Są pięknę, ultranowoczesne, obok niemieckich najnowocześniejsze na świecie! Powstało kilkanaście wspaniałych baz treningowych. Rozbudowano lotniska w najważniejszych polskich miastach. W Poznaniu wreszcie powstał nowy dworzec. Centralny w Warszawie zmienił się nie do poznania. O Wschodnim i Warszawa Stadion już nie wspomnę. Autostrada A2 ku rozpaczy PiS została ukończona w ostatniej chwili, ale ukończona. Do czego zmierzam? Ano (tak z czeska bo to Czesi wybili nam sukces sportowy z głowy :mrgreen: ) do tego, że szanowni koledzy krzyczeli jaka to będzie klęska, wstyd, obciach i pośmiewisko a tymczasem polskie Euro 2012 okazało się prawdopodobnie najlepszym w historii. Rewelacyjna Hiszpania obroniła tytuł (pierwszy raz to się komukolwiek udało). Na ulicach i fanzone'ach (poza incydentami podgrzewanymi przez propisowskie media) przed meczem Polska-Rosja trwało nieustanne święto. Było fantastycznie, wszyscy się bawili i generalnie było zajebiście! Polak jak chce to potrafi! Oczywiście najpierw musi ponarzekać, pomarudzić i generalnie być czarnowidzem jak cytowani wyżej panowie. Powiem, że jestem dumny z organizacji przez Polskę Euro 2012. Martwi mnie tylko jeden fakt. Euro się skończyło i pewnie znowu staniemy w miejscu z rozbudową infrastruktury. Dlatego moim zdaniem należy dziś wrócić do koncepcji zimowych Igrzysk Olimpijskich w Polsce (Zakopane ubiegało się o te w 2006 roku). Myślę, że pomysł ś.p. prezesa Piotra Nurowskiego o tym aby gospodarzem był Kraków a nie Zakopane jest o wiele lepszy. Myślę również, że po perfekcyjnej organizacji Euro mielibyśmy dużo większe szanse niż poprzednio. To dałoby Polsce również motywację do dalszego rozwoju. Myślę, że zimowe Igrzyska w 2022 roku są realne do osiągnięcia.

Szkoda jedynie, że nasze polskie Euro nie zostało okraszone sukcesem sportowym...
_________________
...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group