Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwaśniewski i Palikot

Czy Aleksander Kwaśniewski powinien połączyć siły z Januszem Palikotem?
Tak
33%
 33%  [ 1 ]
Nie
66%
 66%  [ 2 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
politiker 

Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-02-22, 19:31   Kwaśniewski i Palikot

Jak wyczytałem dziś w pospiechu z pewnej gazety dotyczącej polityki Aleksander Kwaśniewski zatęsknił do polityki. Były prezydent Rzeczypospolitej obawia się o przyszłośc polskiej lewicy. Spotkał się już w tej sprawie z liderem Ruchu Palikota- oczywiście z Januszem Palikotem. Podobno polityk ma nadzieję, na stworzenie ugrupowania lewicowego. Siły chciałby połączyć zarówno ze wspomnianym wcześniej Palikotem jak również z Leszkiem Milllerem. Ale aż trzech samców alfa w jednej partii? Wydaje się, że pan Miller jest na straconej pozycji.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 9:27   

 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-22, 20:09   Re: Kwaśniewski i Palikot

politiker napisał/a:
Ale aż trzech samców alfa w jednej partii? Wydaje się, że pan Miller jest na straconej pozycji.



Nie sądzę żeby pan Miller był na straconej pozycji.

To taki "gość" który jak zechce to "gruszki na wierzbie urosną" :wink: , na cholerę mu potrzebne spółki? , jaki miałby w tym interes ?
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
politiker 

Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-02-22, 20:24   

Uważam, że to byłoby niesamowicie silne ugrupowanie. Jak wyczytałem chcą wykorzystac słabnącą przewagę Platformy. Miller swojego czasu miał różne relacje co do Kwaśniewskiego. Ci dwaj panowie nie przepadali za sobą, jedynie był chwilowy moment ich zgody. Kiedy pan prezydent złozył toast "za Leszka, który nawet jak zejdzie do dna potrafi wznieść się na powierzchnię" czy jakoś tak. Interes Millera? Czysta rywalizacja polityczna. :mrgreen: Jeżeli takowa partia powstałaby dosłownie słuch o panu Leszku by zaginął. :D
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-22, 21:28   

politiker napisał/a:
Uważam, że to byłoby niesamowicie silne ugrupowanie. Jak wyczytałem chcą wykorzystac słabnącą przewagę Platformy.


Oni (mogliby) ale czy oprócz Palikota i Kwaśniewskiego (chcą) :wink:

politiker napisał/a:
Miller swojego czasu miał różne relacje co do Kwaśniewskiego. Ci dwaj panowie nie przepadali za sobą, jedynie był chwilowy moment ich zgody.


Wybory już się skończyły , do czego teraz Kwas potrzebny Millerowi :wink:

politiker napisał/a:
Interes Millera? Czysta rywalizacja polityczna. :mrgreen: Jeżeli takowa partia powstałaby dosłownie słuch o panu Leszku by zaginął. :D


I wszystko na ten temat :twisted:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-02-22, 22:28   

Dla mnie Janusz Palikot jest ciekawym liberalnym politykiem. W dodatku skutecznym. Aleksander Kwaśniewski w polityce osiągnął już wszystko. Mógłby być co najwyżej mentorem nowej lewicy. Jednak jak sobie przypomnę jego działalność na rzecz LiD w 2007 roku to jestem pełen obaw o przyszłość ugrupowania firmowanego mordą (zapitą) Kwaśniewskiego. Od kiedy Leszek Miller został z kolei szefem SLD to jestem więcej niż pewien, że będzie jego grabarzem i nowym Rakowskim, który każe wyprowadzić sztandar. Połączenie Ruchu Palikota i SLD to głupi pomysł. Ludzie poszli głosować na RP bo mieli dość starych mord. Nie wyobrażam sobie aby zbawicielami lewicy mieli być wspólnie Palikot, Miller i Kwaśniewski. Palikot nie ma zamiaru dzielić się fruktą z nikim. Zwłaszcza, ze skompromitowanym Millerem, który nie wie kiedy skończyć. Myślę, że w głowach Janusza Palikota i Piotra Tymochowicza jest wchłonięcie elektoratu SLD a nie rzucanie starym towarzyszom pontonów i szalup ratunkowych. Palikot może wygrać kolejne wybory bez udziału Millera (choć jak się przyjrzeć to Sojusz wcale nie jest chętny do takiego mariażu) i ze wsparciem z boku Aleksandra Kwaśniewskiego. Jest tylko jeden warunek. Musi wreszcie zacząć mówić o poważnych sprawach a nie pierdołach, które przeciętny Polak ma gdzieś. Zresztą do wyborów parlamentarnych są niemal 4 lata. Próbą mogą być dla takiej koalicji wybory do Parlamentu Europejskiego (o ile Unia Europejska w 2014 roku będzie jeszcze istnieć). Janusz Palikot zmierzy wtedy swoją siłę po 3 latach zasiadania w polskim Sejmie. Przypomnę sytuację z 2004 roku kiedy do Prawo i Sprawiedliwość w eurowyborach osiągnęło 11% poparcia aby 15 miesięcy później dostać 27% w wyborach parlamentarnych i je wygrać.
_________________
...
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-22, 23:47   

nicram napisał/a:
Palikot może wygrać kolejne wybory bez udziału Millera (choć jak się przyjrzeć to Sojusz wcale nie jest chętny do takiego mariażu) i ze wsparciem z boku Aleksandra Kwaśniewskiego.



Aleksander Chwiejny jest mu nie potrzebny tak jak i ten drugi Terminator :twisted:

Zasadniczo jestem przeciw WSZYSTKIM partią ( to OSZUŚCI ) RP na razie nie przekreślam
( z naciskiem na "na razie" ) , chociaż już KRESKĘ u mnie mają ( nie przeszkadza im "67" , myślę że to nie tylko ja mogę im mieć za złe) , jestem ciekaw czy w tym poprą Pinokia Tuska ?? :wink:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-02-23, 17:09   

kaminiak33 napisał/a:
( nie przeszkadza im "67" , myślę że to nie tylko ja mogę im mieć za złe)


Od "67 już niedaleko do "69". Może dlatego? :mrgreen:
_________________
...
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-23, 22:34   

nicram napisał/a:
kaminiak33 napisał/a:
( nie przeszkadza im "67" , myślę że to nie tylko ja mogę im mieć za złe)


Od "67 już niedaleko do "69". Może dlatego? :mrgreen:


Też wczoraj oglądałem "szkiełko" . Ale fakt to jest "mocne" :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2012-02-23, 22:53   

kaminiak33 napisał/a:
Zasadniczo jestem przeciw WSZYSTKIM partią ( to OSZUŚCI ) RP na razie nie przekreślam
( z naciskiem na "na razie" ) , chociaż już KRESKĘ u mnie mają ( nie przeszkadza im "67" , myślę że to nie tylko ja mogę im mieć za złe) , jestem ciekaw czy w tym poprą Pinokia Tuska ??



Te same mordy, te same układy SLD, PO, RP czy PSL niczym się nie różnią. Ci sami ludzie rządzą cały czas w Polsce. Najpierw Palikot robił dużo szumu w PO (wykonywał brudną robotę, dokopywał Kaczyńskiemu) żeby Donek i spółka mogli spokojnie zgrywać mężów stanu. Kiedy wizerunek PO był już zbyt negatywny i PO mogły spaść słupki poparcia to Palikot odszedł, aby stworzyć nową partię, bo przecież wcześniej czy później Ludzie zmądrzeją lub znudzi się im PO i będą chcieli zagłosować na kogoś innego, to proste i oczywiste. Jeśli chce się dalej być przy korycie to trzeba dać ludziom partię, nową partię, na którą zagłosują. I tak oto nawet po przegranych wyborach kolesie z dawnego PZPR czy Solidarności dziś w przeróżnych partiach ciągle są przy korycie i po następnych wyborach też będą, bo głupi ludzie cały czas głosują na tych samych złodziei, którzy do perfekcji opanowali sztukę kamuflażu i mydlenia ludziom oczu a jednocześnie rozkradania miliardów z budżetu i nie tylko.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-24, 00:07   

krooll napisał/a:
Te same mordy, te same układy SLD, PO, RP czy PSL niczym się nie różnią. Ci sami ludzie rządzą cały czas w Polsce.



Krooll , święta prawda !!!!

To taki stary tekst .

Minęło 20 lat zbliżają się kolejne wybory, kolejny raz będziemy wybierać tych samych ludzi. Może zmieniły się szyldy, pod którymi będą startować, ale w dalszym ciągu to ci sami ludzi, którzy rządzą w naszym kraju 20 lat. Pomijając „barwy” pod jakimi występują wszyscy bez wyjątku obiecują nam to samo. Obietnic jest tyle że, nie są wstanie ich spełnić, ale to im nie przeszkadza. My ich wybieramy a oni nas oszukują za co jeszcze płacimy im ogromne pieniądze. Ogłupiają naród i dzielą nas tak jak chcą, a my się na to zgadzamy. Nazywają to demokracją, ale moim zdaniem kłótnie i podziały nie mają nic wspólnego z nią, dopiero jak będziemy mieli wpływ na wszystkie sprawy, które nas dotyczą (wypowiedzenie się w tych sprawach przez referendum) możemy mówić o demokracji. Mogę im to wybaczyć, ale nie mogę im tego zapomnieć. Przypomnę tym co zapomnieli, przez 20 lat słyszę jak to Lech Wałęsa zwyciężył komunę, sam jeden doprowadził do wszystkiego co zostało zmienione. Te 10 mln ludzi z „solidarności” to tylko tło dla jego wyczynów. Aleksander Kwaśniewski i jego „choroba filipińska”, chwiejący się prezydent przy grobach, to widział cały świat. Oleksy ogłoszony agentem, ten co go oskarżał nie poniósł żadnych konsekwencji. Czasy AWS , debata nad reformami rządu Buzka i poprawki do tych reform (kropki, przecinki) autorstwa posła z SLD. Do tej pory pamiętam ludzi grzebiących w śmietnikach, chodzących po wysypisku, a w tle „poprawki posła SLD”. Afera „Starachowicka”, „Rywina” firanki w mercedesie dla posła z SLD. Miałem nadzieje że, to się zmieni, ale to była tylko nadzieja. Przyszły czasy posłów prawicy, kłótnie o „krzesła”, „samolot” CBA i „afery” tworzone przez tą instytucję. Walka o krzyże, afera hazardowa i zamiecenie jej pod dywan. Na końcu tej afery pismo posła Chlebowskiego odczytane w mediach to szczyt wszystkiego, jeśli nie spotkała go żadna kara za to co zrobił, to powinien dostać dożywocie za swoją bezczelność. Ludzie z tych partii bawią się w politykę za nasze pieniądze, a my im na to pozwalamy. To tylko kilka spraw dzięki, którym jest mi wstyd chodziarz nie mam nic wspólnego z tymi sprawami. Nie ma na świecie takiej dziury, w której można ukryć ten wstyd. Ponad 50% ludzi nie biorących udziału w wyborach to ludzi tacy jak ja mający dosyć takiej „demokracji”, w której jedyna możliwość wypowiedzenia się to tylko wybory. Myślę że, ludzi, którzy chodzą na wybory a mają dość różnych spraw przez co zmieniają swoje sympatie wyborcze też nie brakuje w naszym kraju. Tylko oni może mają jeszcze nadzieje że, coś się zmieni. To się nie zmieni, młodzi ludzie z tych partii robią w dużej mierze to samo co ich starsi koledzy. Kłócą się już teraz, nie mają własnego zdania mówią to samo co ich liderzy (wniosek na podstawie programu „Młodzież kontra”). Pomimo różnic jakie nas dzielą łączy nas wszystkich jedno. Każdy z nas ma tylko jedno życie. Nie spieprzmy go!
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-02-24, 13:13   

krooll napisał/a:
Te same mordy, te same układy SLD, PO, RP czy PSL niczym się nie różnią. Ci sami ludzie rządzą cały czas w Polsce.


Wszyscy rządzili tylko nie PiS... To pewnie lata 2005-2007 mi się przyśniły. :mrgreen:

Kroll, gdybym Cię nie znał uznałbym, że jedziesz równo po wszystkich. Ale ponieważ miałem okazję już z Tobą dyskutować- czasem się zgadzałem, czasem nie- wiem, że pominięcie w Twoim dosyć długim poście czegokolwiek na temat PiS to po prostu próba propisowskiej nachalnej propagandy. Zapominasz o tym, że ś.p. Lech Kaczyński był ministrem sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka... Tak, tak tego samego Buzka, który dziś z ramienia Platformy Obywatelskiej jest jedną z największych gwiazd Parlamentu Europejskiego. Kolejne przykłady to rzecznik partyjenej dyscypliny Karol Karski, który najpierw robił karierę w młodzieżówkach PZPR i wspierał stan wojenny. Był także Miejskiej Rady Narodowej w Warszawie. Andrzej Kryże, komunistyczny sędzia w procesach politycznych (skazywał m.in... Bronisława Komorowskiego :twisted: ). Katarzyna Łaniewska, ekskandydatka na senatora z ramienia PiS a kiedyś zażarta stalinistka i prześladowczyni "reakcjonistów" na studiach. Jan Tomaszewski, wyjątkowa kanalia. Kiedy 13 grudnia 1981 roku wprowadzono stan wojenny w wywiadzie dla Polskiego Radia óczesny piłkarz Herculesa Alicante z dalekiej i dopiero co wyzwolonej spod totalitarnego jarzma Hiszpanii poparł decyzję o jego wprowadzeniu. Towarzysz Wojciech Jasiński, minister skarbu w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. W czasach PRL wysoki sekretarz komitetu PZPR w Płocku. Ś.p. Zbigniew Wasserman. Komunistyczny prokurator, oskarżyciel w procesach opozycjonistów w latach 70. i 80. XX wieku.

Takich i innych kanalii można się doszukać w PiSie dziesiątek. Wymieniłem tylko te najbardziej rażące.
_________________
...
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-24, 13:25   

nicram napisał/a:
Jan Tomaszewski, wyjątkowa kanalia. Kiedy 13 grudnia 1981 roku wprowadzono stan wojenny w wywiadzie dla Polskiego Radia óczesny piłkarz Herculesa Alicante z dalekiej i dopiero co wyzwolonej spod totalitarnego jarzma Hiszpanii poparł decyzję o jego wprowadzeniu.


Nicram , a ja tego faceta uważałem za GOŚCIA , ile to człowiek jeszcze teraz może się dowiedzieć , bez IPN o innych , zasmuciłeś mnie trochę .
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-02-24, 15:20   

kaminiak33 napisał/a:
Nicram , a ja tego faceta uważałem za GOŚCIA , ile to człowiek jeszcze teraz może się dowiedzieć , bez IPN o innych , zasmuciłeś mnie trochę .


To nie wiedziałeś, że Jasiu popierał stan wojenny? Dziwne, bo każdy kto interesuje się footballem choć trochę doskonale zna karierę piłkarską (znakomitą) i pozasportową tego pana. Facet lubi dużo pokrzyczeć. Kto by nie rządził PZPN to i tak zawsze wylewa na niego wiadra pomyj. Nie twierdzę, że nie ma racji bo ma. Ale miał taki epizod w swojej karierze- że się tak wyrażę- działacza sportowego, że przez krótki okres był przewodniczącym wydziału dyscypliny PZPN i to jeszcze za kadencji Michała Listkiewicza. O dziwo wtedy zmienił- do czasu jego odwołania- zdanie o działalności związku. Tak więc krzyki tego oszołoma nic nie zmieniają. A od kiedy poszedł w politykę całkowicie stracił w moich oczach. Dla mnie facet jest zerem. Ze "złotej drużyny" Kazimierza Góskiego większym zerem jest tylko Grzegorz Lato, notabene senator SLD w latach 2001-2005. "Wyróżnił" się tym, że wśród stu senatorów zajął setne miejsce pod względem senackiej aktywności. :mrgreen:

Hipokryzja PiS jest ogromna. Z jednej strony trzymają w swoich szeregach komunistycznych prokuratorów i sędziów w procesach politycznych opozycjonistów a z drugiej wyzywają od zdrajców, ubeków i Bóg wie kogo jeszcze ludzi, którzy zostali przez te kanalie zakmnięci w więzieniach jak Bronisław Komorowski, Bogdan Borusewicz itd.
_________________
...
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-02-24, 18:24   

nicram napisał/a:
Hipokryzja PiS jest ogromna. Z jednej strony trzymają w swoich szeregach komunistycznych prokuratorów i sędziów w procesach politycznych opozycjonistów a z drugiej wyzywają od zdrajców, ubeków i Bóg wie kogo jeszcze ludzi, którzy zostali przez te kanalie zakmnięci w więzieniach jak Bronisław Komorowski, Bogdan Borusewicz itd.


Nie wiedziałem dopiero od niedawna zaczęła mnie "obchodzić" polityka jak życie zmusiło mnie do siedzenia na dupie , przedtem tylko z "doskoku" przy gorzale itp :wink:
A że PiS to oszołomy to da się zauważyć , wiesz politycy to jeszcze pikuś oni biorą za to kasę , ale jacy zacietrzewieni są ludzie którzy popierają tych baranów , to pojęcie ludzkie przechodzi , zresztą sam wiesz jak to jest , tak jakby za to kupę szmalu dostawali . :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2012-02-24, 23:19   

nicram napisał/a:
Kroll, gdybym Cię nie znał uznałbym, że jedziesz równo po wszystkich. Ale ponieważ miałem okazję już z Tobą dyskutować- czasem się zgadzałem, czasem nie- wiem, że pominięcie w Twoim dosyć długim poście czegokolwiek na temat PiS to po prostu próba propisowskiej nachalnej propagandy.


Bez przesady. To, że nie wymieniłem PISu nie oznacza propagandy a raczej świadczy o tym, że mam nadzieję, że ta partia jest inna, takie odnoszę wrażenie. Staram się oceniać ludzi (polityków) przez pryzmat tego, co robią obecnie. Chociaż większy kredyt zaufania mają u mnie politycy, którzy zrobili coś dobrego, mądrego w przeszłości a mniejszy mają ci, którzy kiedyś się skompromitowali i bardziej uważnie, nieufnie oceniam wszystko, co oni robią i mówią dziś. Za czasów PISu rozpoczęto projekt mostu energetycznego z Litwą. Litwini wchodząc do UE zobowiązali się wygasić swoje przestarzałe elektrownie jądrowe (reaktory jądrowe), na wybudowanie nowej elektrowni nie mieli kasy. Polska chciała dołączyć się do Litwinów. Wybudowałoby się linię energetyczną i mielibyśmy tani prąd w północnowschodniej Polsce z nowoczesnej elektrowni spełniającej wymogi UE. Orlen natomiast miał przejąć rafinerię w Możejkach i wybudować siec swoich stacji by na tym zarobić i dać bezpieczeństwo Litwinom i przełamać monopol Rosji w sektorze paliwowym na Litwie. Układ idealny. Litwini nam prąd my im paliwo. Rosjanie zakręcili rurociąg z ropą płynącą do Możejek przez co Orlen był zmuszony transportować surowiec drogą kolejową, przez to drastycznie wzrosły koszty. Nasz obecny rząd nie zrobił i nie robi nic w sprawie zamkniętego rurociągu, choć przy każdej okazji podkreśla się świetne stosunki z Rosją i Donka z Putinem. Rząd zamiast kontynuować budowę strategicznego z punktu widzenia bezpieczeństwa energetycznego, mostu energetycznego z Litwą zrobił dużo by współpraca z Litwinami nie była kontynuowana. Rosjanie natomiast zamierzają wybudować elektrownię jądrową w obwodzie kaliningradzkim o mocy przekraczającej potrzeby obwodu a drugą na Białorusi niedaleko granicy Litewsko - Białoruskiej. Litwini bez naszej pomocy elektrowni nie wybudują, bo nie wystarczy im kasy. Po wygaszeniu starych reaktorów będzie brakować im prądu. Wiedzą o tym Rosjanie i dlatego budują elektrownie by sprzedawać prąd Litwinom. W północnowschodniej Polsce zaczyna brakować prądu. Rząd już szykuje grunt pod współpracę z Rosjanami i ich elektrownią w obwodzie kaliningradzkim. Po to podejmuje się temat budowy elektrowni jądrowej w północnej Polsce. Przyzwolenia lokalnych społeczności brak i niema, co się dziwić, bo kto mając lasy i jeziora i nieskażoną naturę chciałby u siebie elektrownię jądrową. Wszyscy pamiętają Czarnobyl i wydarzenia w Japonii. Dlatego pod prtekstem braku zgody społeczeństwa na budowę elektrowni Donek " szanując" wolę społeczeństwa podejmie współpracę z Rosją i kupimy od Rosjan prąd. Jak znam życie po cenach najwyższych w UE. Elektrownia jądrowa w północnowschodniej Polsce i współpraca z Rosją na razie jest nam niepotrzebna, wystarczy kontynuować współpracę z Litwą. I jeszcze sprawa gazu. Płacimy za gaz najdrożej w UE przy naszych zarobkach. Koszt produkcji nawozów jest tak wysoki, że rolnicy rezygnują z ich zakupu, co się wiąże z mniejszymi plonami. Zawdzięczmy to temu rządowi. Brak kroków w kierunku dywersyfikacji tego surowca. Po co podpisywać umowę na 30 lat do przodu, gdy za gaz płaci się najdrożej w UE. Przy takich cenach nie traci się nic nawet, jeśli podpisze się umowę na rok czy dwa. Jeśli Rosjanie sprzedają nam gaz najdrożej to kupujmy rosyjski gaz od Czechów, Słowaków czy Niemców będzie taniej. Rządy PO są dla nas zwykłych ludzi szkodliwe. Szkodliwych działań tego rządu jest dużo więcej a szkody skarbu państwa to grube miliardy.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group