Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory

Oddaje g?os na:
Platforme Obywatelska
50%
 50%  [ 6 ]
Prawo I Sprawiedliwosc
8%
 8%  [ 1 ]
Samoobrone
0%
 0%  [ 0 ]
Lige Polskich Rodzin
0%
 0%  [ 0 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
8%
 8%  [ 1 ]
Inna
33%
 33%  [ 4 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
matthew
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-13, 13:17   Wybory

Gdyby wybory odbyly sie w najblizszym czasie na kogo by?cie zaglosowali ? Prosze o krotkie uzasadnienie.

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 5:52   

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2006-04-13, 14:42   

PO - bo nie jest PiSem.

Dzonzi

Wysłany: 2006-04-13, 14:51   

PO - Lepper musi odejsc.

sparrow88 
Działacz rady osiedlowej

Wysłany: 2006-04-13, 20:04   

A gdzie partie takie jak PD czy SdPl???

wiklif 
Wojewoda

Wysłany: 2006-04-13, 20:17   

Chyba na PD. W sprawach gospodarczych s? bardzo zbli?eni do PO, natomiast w sprawach obyczajowych bli?ej im do lewicy. Poza tym s? parti? otwart? na ?wiat :smile:
Ameryka nie ma przyjaciół, ona ma tylko aktualne sojusze. Kiedyś wspomagała Mudżahedinów w Afganistanie, potem z tymi samymi walczyła. W czasach wojny Iraku z Iranem USA wspomagała Saddama, kto dziś o tym pamięta? A potem oni sami obalili Saddama.

sparrow88 
Działacz rady osiedlowej

Wysłany: 2006-04-13, 20:29   

R?wnie? na PD
S? mniej liberalni pod wzgl?dem gospodarki ni? PO no i tak jak wiklif pisa? ?wiatopogl?d raczej lewicowy.

healthpromotor 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2006-04-13, 20:44   

Dlaczego pomin??e? takie post?powe partie jak SDPL,PD, Zieloni...?zaszufladkowana jest ta polska corrida na wiejskiej, ale to media g??wnie wykreowa?y pupilk?w, partie o mniejszych ?rodkach finansowych, prowadz?ce polityk? zdroworozs?dkow? posz?y w odstawk?. Mam nadziej?, ?e za par? lat zniknie ze sceny politycznej "mezalians intelektualny".

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org

matthew
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-13, 23:39   

pominalem bo obawiam sie ze te partie nie odgraly by zadnej roli w wyborach, ja w sumie tez najchetniej glosowalbym na PD ale to bylaby pewnie strata glosu, pozdr.

wiklif 
Wojewoda

Wysłany: 2006-04-14, 01:04   

tak kr?tko, bo juz zaczynam usypia? :neutral:
Cos z t? PD trzeba zrobi?... Juz z kilkoma osobami rozmawia?em, kt?rym podoba sie PD, ale z powodu, ?e nie wierz? i? dostanie si? do sejmu g?osuj? na PO, nie chc?c zmarnowa? g?osu na paritie, kt?ra i tak nie wejdzie do parlamentu. Przecie? przez taki spos?b myslenia tysi?ce potencjalnych wyborc?w PD oddaje sw?j g?os na PO, rzadziej na SdPl lub SLD... :sad:
... kurde, juz ledwo widz? literki na swoim monitorze... rano spr?buj? doko?czyc w?tek...
Ameryka nie ma przyjaciół, ona ma tylko aktualne sojusze. Kiedyś wspomagała Mudżahedinów w Afganistanie, potem z tymi samymi walczyła. W czasach wojny Iraku z Iranem USA wspomagała Saddama, kto dziś o tym pamięta? A potem oni sami obalili Saddama.

brat_z_Polski
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-14, 07:23   

PD lub SdPl.

PO nigdy nie by?a bohaterem mojej bajki - gdy powstawa?a, to nie mia?a programu, a 'trzej tenorzy' na pytanie o program odpowiedzieli, ?e "b?dzie taki, jakiego b?d? chcieli wyborcy". Dla mnie, to czysta prostytucja polityczna :mad: Niestety w chwili obecnej to jedyna si?a w Sejmie, kt?ra mo?e skutecznie hamowa? zap?dy braci k.

Najbli?ej mi do PD i SdPl. Trzeba wyra?nie odr??ni? SdPl od SLD, chocia? dla niekt?rych za?lepionych antykomunist?w r??nica jest niewidoczna :twisted:

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2006-04-14, 07:29   

Przyznam, ?e PD by?oby fajnym koalicjantem na przyk?ad dla PO, chocia? troch? si? pokrywaj? wyborcy i to mo?e by? problem. Co do SDPL - wszystko fajnie, ale ta partia ma ma?e struktury i prawd? m?wi?c na tle pogl?d?w i dorabiania ideologii nic by z tego nie wysz?o. Ale Borowski jest bardzo fajny - gorzej z jego przybocznymi babami.

sparrow88 
Działacz rady osiedlowej

Wysłany: 2006-04-14, 09:58   

Cytat:
Najbli?ej mi do PD i SdPl. Trzeba wyra?nie odr??ni? SdPl od SLD, chocia? dla niekt?rych za?lepionych antykomunist?w r??nica jest niewidoczna :twisted:

Ale musisz przyzna? ?e programowo s? bardzo podobne. Przewag? SdPl jest to ?e wzi??a w?a?ciwie najlepszych polityk?w z SLD, w kt?rym zosta?o du?o "betonu" socjalistycznego, ?lepego na wszelkie znaki ( m.in. kryzysy niemiec i francji) pokazuj?ce ?e przegi?ty system socjalny hamuje rozw?j.

A co do PD - jako w?a?ciwie jedyne centrum na naszej scenie politycznej mo?e zyskiwa? wyborc?w zar?wno PO jak i SLD. Niestety poleg?o na kampanii wyborczej.

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2006-04-18, 09:10   

SdPl posz?oby do wybor?w z SLD, ale to jeszcze do was nie dotar?o... Ja g?osuj? na PiS, bo nie jest PO...

wiklif 
Wojewoda

Wysłany: 2006-04-18, 09:29   

PiS posz?o rz?dzi? z Samoobron? (przestepcami), ale to jeszcze do ciebie nie dotar?o...

PiS ok?ama?o swoich wyborc?w w sprawie 3 mln mieszka?, podatk?w, ?e nigdy Lepper nie b?dzie rz?dzi?, ale to jeszcze do ciebie nie dotar?o...

Jacek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-18, 16:21   

Ja na ?adn? z tych partii nie zag?osuj?. Wszystkie s? do d... Obie partie (PO i PiS) oszuka?y mnie powtarzaj?c w k??ko jak mantr? - "b?dzie koalicja". Nie ma co si? oszukiwa? wina jest po obu stronach i obie strony powinny ponie?? konsekwencje tego, ?e maj? swoich wyborc?w w odbycie.

Nie wiem czemu popieracie PO - oni te? pokazali, ?e interes narodu nie ma dla nich zbytniego znaczenia. Pochapali si? o sto?ki, o koryto.

Odpowiedz do tematu