Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Legalizacja Marihuany i Prostytucji !!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-11-05, 00:01   Legalizacja Marihuany i Prostytucji !!!!!!!!!!!

Ja osobiście jestem ZA traktuje to jak INTERES

wódka jest dla ludzi nie dla wariatów , papierosy to świństwo którego nie powinno być ( sam palę i wiem co to nałóg ) to samo z marychą i resztą tego gówna . Dalej jednak uważam jeśli to jest i na pewno nie zniknie to "państwo" powinno na tym zarabiać ( nie upieram się przy legalizacji) ale moim zdaniem to jedyne wyjście żeby do tego nie tylko dokładać , ale też na tym zarobić .

czy to że marycha jest NIE legalna oznacza że nikt tego nie będzie palił , albo na odwrót . To NIC nie zmieni ludzie pili, palili, ćpali i będą to robić dalej , więc grzechem by było na tym nie zarobić .

Tylko jest różnica kto na tym będzie zarabiał , jeśli "państwo" ma do tego dokładać ( leczenie , ściganie itp ) to niech na tym zarabia tak jak na gorzale, papierosach .

Seksautomat daje 35 tys. euro w rok

"Każda za nim zacznie świadczyć swoje usługi musi uiścić opłatę w wysokości 6 euro. Powodem takiego nietypowego rozwiązania było wprowadzenie podatku dla wszystkich świadczących usługi seksualne w Bonn. Zebranie daniny w domach publicznych czy salonach masażu, problemem były prostytutki pracujących na ulicy. Stąd właśnie pomysł na seksautomat - donosi "DW".

Za 6 euro za noc prostytutki nie tylko opłacają podatek, ale dostają też możliwość skorzystania ze specjalnych boksów przystosowanych do świadczenia usług seksualnych."



To moje zdanie na ten temat , chciałbym poznać wasze , tylko nie dajcie się prosić . Śmiało :wink:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 20:24   

 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-11-05, 10:43   

Zarówno prostytucja jak i narkotyki powinny być legalne. W krajach zachodnich są jest to normalne. Szczególnie liberalna pod tym względem jest Holandia. Nie rozumiem dlaczego prostytutki nie miałyby świadczyć usług legalnie? Dla mnie to usługa jak każda inna. Co do marihuany to jest naukowo udowodnione, że ma mniej destrukcyjne działanie społeczne od chociażby alkoholu. Alkohol jest jednak legalny a o prohibicji nikt nie myśli nawet. Poza tym jest mniej szkodliwa dla zdrowia niż chociażby papierosy więc nie widzę powodu dla którego miałaby pozostać nielegalna.
_________________
...
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-11-06, 14:31   

nicram napisał/a:
Zarówno prostytucja jak i narkotyki powinny być legalne. W krajach zachodnich są jest to normalne. Szczególnie liberalna pod tym względem jest Holandia. Nie rozumiem dlaczego prostytutki nie miałyby świadczyć usług legalnie? Dla mnie to usługa jak każda inna. Co do marihuany to jest naukowo udowodnione, że ma mniej destrukcyjne działanie społeczne od chociażby alkoholu. Alkohol jest jednak legalny a o prohibicji nikt nie myśli nawet. Poza tym jest mniej szkodliwa dla zdrowia niż chociażby papierosy więc nie widzę powodu dla którego miałaby pozostać nielegalna.


Cytat:
Co do marihuany to jest naukowo udowodnione, że ma mniej destrukcyjne działanie społeczne od chociażby alkoholu. Alkohol jest jednak legalny a o prohibicji nikt nie myśli nawet. Poza tym jest mniej szkodliwa dla zdrowia niż chociażby papierosy więc nie widzę powodu dla którego miałaby pozostać nielegalna.


i komu to k... przeszkadza oprócz tych co trzepią na tym szmal , żeby to było legalne :twisted: , tym baranom z Wiejskiej , walczą z wiatrakami za naszą kasę paląc przy tym głupa :twisted:

[ Dodano: 2012-11-11, 21:33 ]
_________________

Amerykanie po cichu legalizują marihuanę

I tak się zastanawiam CZY , KIEDY Polacy to zmałpują , tak jak wiele innych rzeczy :mrgreen:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
Aimar

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 24
Wysłany: 2012-11-28, 14:58   

Coś Wam się pokręciło. Prostytucja jest w Polsce legalna. Zarówno dla osoby świadczącej usługi jak i dla klienta/klientki. Mało tego - nie jest opodatkowana. Karane jest czerpanie korzyści z CUDZEGO nierządu, namawianie do niego itd.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-11-28, 17:06   

Aimar napisał/a:
Coś Wam się pokręciło. Prostytucja jest w Polsce legalna. Zarówno dla osoby świadczącej usługi jak i dla klienta/klientki. Mało tego - nie jest opodatkowana. Karane jest czerpanie korzyści z CUDZEGO nierządu, namawianie do niego itd.


masz rację . Prostytucja jest w Polsce legalna. Chodzi mi tylko o opodatkowanie :wink:

tak jak każdy te panie powinny płacić podatki :mrgreen:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
heavy
Aktywny wyborca


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 145
Wysłany: 2012-11-29, 15:38   

kaminiak33 napisał/a:
nicram napisał/a:
Zarówno prostytucja jak i narkotyki powinny być legalne. W krajach zachodnich są jest to normalne. Szczególnie liberalna pod tym względem jest Holandia. Nie rozumiem dlaczego prostytutki nie miałyby świadczyć usług legalnie? Dla mnie to usługa jak każda inna. Co do marihuany to jest naukowo udowodnione, że ma mniej destrukcyjne działanie społeczne od chociażby alkoholu. Alkohol jest jednak legalny a o prohibicji nikt nie myśli nawet. Poza tym jest mniej szkodliwa dla zdrowia niż chociażby papierosy więc nie widzę powodu dla którego miałaby pozostać nielegalna.


Cytat:
Co do marihuany to jest naukowo udowodnione, że ma mniej destrukcyjne działanie społeczne od chociażby alkoholu. Alkohol jest jednak legalny a o prohibicji nikt nie myśli nawet. Poza tym jest mniej szkodliwa dla zdrowia niż chociażby papierosy więc nie widzę powodu dla którego miałaby pozostać nielegalna.


i komu to k... przeszkadza oprócz tych co trzepią na tym szmal , żeby to było legalne :twisted: , tym baranom z Wiejskiej , walczą z wiatrakami za naszą kasę paląc przy tym głupa :twisted:

[ Dodano: 2012-11-11, 21:33 ]
_________________

Amerykanie po cichu legalizują marihuanę

I tak się zastanawiam CZY , KIEDY Polacy to zmałpują , tak jak wiele innych rzeczy :mrgreen:


No i proszę!!!!!!
Druga Twoja wypowiedź i już mowa nienawiści!!!
Dlaczego od razu barany???
Ci których ja wybrałem są OK :wink:

A co do prostytucji i maryhy to uważam że zyski powinno czerpać państwo, a nie dilerzy i alfonsi
Musicie się panowie podzielić!!!! Nie ma lypy!!!!
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-11-29, 17:31   

heavy napisał/a:


No i proszę!!!!!!
Druga Twoja wypowiedź i już mowa nienawiści!!!
Dlaczego od razu barany???
Ci których ja wybrałem są OK :wink:

A co do prostytucji i maryhy to uważam że zyski powinno czerpać państwo, a nie dilerzy i alfonsi
Musicie się panowie podzielić!!!! Nie ma lypy!!!!


Cytat:
Druga Twoja wypowiedź i już mowa nienawiści!!!


a co to jest nienawiść :?: , ja nazwałbym to gorzką prawdą , fakt

z prawdą tak jak z dupą każdy ma swoją :wink:


Cytat:
Dlaczego od razu barany???


zadajesz trudne pytania heavy :twisted:

Cytat:
Ci których ja wybrałem są OK :wink:



a którzy to może jak będę znał odpowiedź , otrzymasz moją na poprzednie :twisted:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
korwinmikke4

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-08-27, 03:42   

Zgadzam się, to upieczenie 2 pieczeni na 1 ogniu 1 - korzyści finansowe 2 - szacunek dużej części wyborców
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2013-08-28, 07:11   

korwinmikke4 napisał/a:
Zgadzam się, to upieczenie 2 pieczeni na 1 ogniu 1 - korzyści finansowe 2 - szacunek dużej części wyborców



z tym szacunkiem to trochę przegłeś :mrgreen: ale po kuktasa z tym walczyć , jak to nic nie da , lepiej na tym zarobić i mieć szmal na przedszkola , żłobki itd :wink:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
leila91

Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-12-30, 21:31   

Jestem za legalizacją marihuany. To absurdalne, że jednocześnie legalny jest alkohol i papierosy.
 
 
Sea_Man

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-04-15, 15:41   

O ile jeszcz legalizacja marihuany tak, to z legalizacją prostytucji byłoby tak, że w tym kontekście Państwo Polskie byłoby oficjalnie stręczycielem...
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-04-16, 08:30   

Sea_Man napisał/a:
O ile jeszcz legalizacja marihuany tak, to z legalizacją prostytucji byłoby tak, że w tym kontekście Państwo Polskie byłoby oficjalnie stręczycielem...



skoro jest oficjalnie meliniarzem , to czemu nie może być oficjalnie stręczycielem :?:


na dilera się zgadzasz a na stręczyciela nie :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
Sea_Man

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-04-16, 15:27   

Jak ktoś chce sobie palić trawkę to jego wolna wola, aż tak wielkiej krzywdy sobie nie zrobi.

Natomiast zalegalizowanie prostytucji to już przyzwolenie na patologię, rozwalanie rodzin, itd.

Ciężar obu spraw jest skrajnie różny.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-04-17, 08:01   

Sea_Man napisał/a:
Jak ktoś chce sobie palić trawkę to jego wolna wola, aż tak wielkiej krzywdy sobie nie zrobi.

Natomiast zalegalizowanie prostytucji to już przyzwolenie na patologię, rozwalanie rodzin, itd.

Ciężar obu spraw jest skrajnie różny.



tylko prostytucja u nas jest legalna , karane jest sutenerstwo , państwo dokłada do tego procederu (ściganie) panienki nie płacą podatków

http://www.tvn24.pl/wiado...-zl,192817.html

Cytat:
Prostytucja to w Polsce biznes, który rocznie przynosi sutenerom nawet 10 miliardów złotych.



co do tego ciężaru , przecież nikt nikogo nie zmusza do palenia trawki czy dawania dupy , pomyśl o tym jak o alkoholu i tytoniu na którym państwo zarabia :mrgreen:


wolna wola to dodatkowy szmal dla państwa które teraz żeby dać musi zabrać

http://forum.e-polityka.p...brac-vt5019.htm
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
Sea_Man

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-04-17, 15:17   

Jak mówiłem - to bardziej skomplikowana sprawa.

Legalizujac prostytucję dajesz niejako zgodę na to by 18letnia kobieta, formalnie pełnoletnia, natomiast czesto nadal dziecko mentalne spiep.. sobie życie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group