Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał Domański
2011-08-09, 21:45
Banda szajbusów!

Czy Ligę Polskich Rodzin można nazwać bandą szajbusów?
Tak
64%
 64%  [ 11 ]
Nie
35%
 35%  [ 6 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
falkonetti
Radny miejski

Wysłany: 2011-08-08, 09:39   

kaminiak33 napisał/a:
Falkonetti.
Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego ze średniowieczem, uwierz mi dom miałem już mając 27 lat (choroba była tym opóźnieniem), w 32 roku życia miałem spłacony kredyt , nie wygrałem w LOTTO ,zrobiłem to z renty . Znam ludzi mających 1000zł potrafią z tego zaoszczędzić połowę i nie zatykają sobie dupy kołkiem . A życie na kredyt to nic złego dopóki spłacasz go sam , ale jeśli ten kredyt muszą spłacić za ciebie twoje dzieci , a to co ty im „zafundowałeś” jest im nie potrzebne , to coś jest nie tak.

I tu pojawia się magiczne słowo "kredyt", które kłóci się z tym co piszesz wcześniej " NIE WOLNO WYDAWAĆ WIĘCEJ NIŻ WYNOSZĄ WPŁYWY DO BUDŻETU. "

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 13:18   

kaminiak33 
Starosta

Wysłany: 2011-08-08, 10:52   

To nie był kredyt wzięty z banku tylko z KASY zakładowej na nieduży procent . O takich KASACH piszę tylko w skali całego kraju żeby mogli korzystać z nich wszyscy nie tylko ci co mają zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pisałem o tym na swojej stronie, zdaje sobie sprawę że to też pożyczka , ale na zasadach które mogliby spełnić wszyscy którzy chcieliby coś osiągnąć.
Propozycja sprawiedliwego systemu emerytalnego.

falkonetti
Radny miejski

Wysłany: 2011-08-08, 11:34   

kaminiak33 napisał/a:
To nie był kredyt wzięty z banku tylko z KASY zakładowej na nieduży procent . O takich KASACH piszę tylko w skali całego kraju żeby mogli korzystać z nich wszyscy nie tylko ci co mają zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pisałem o tym na swojej stronie, zdaje sobie sprawę że to też pożyczka , ale na zasadach które mogliby spełnić wszyscy którzy chcieliby coś osiągnąć.

Kredyt to kredyt.
A kredyt dla "wszystkich" - jak piszesz, nawet bez stałych dochodów to już całkowite zaprzeczenie Twojego postulatu - NIE WOLNO WYDAWAĆ WIĘCEJ NIŻ WYNOSZĄ WPŁYWY DO BUDŻETU.

kaminiak33 
Starosta

Wysłany: 2011-08-08, 13:41   

Czepiłeś się słowa kredyt . Jest na pewno różnica między tym co musiałbyś zwrócić bankowi i kasie.

falkonetti
Radny miejski

Wysłany: 2011-08-08, 13:58   

Wcale się nie czepiłem - jak chcesz zamiast "kredyt" mogę pisac "pożyczka" czy "zaciągnięcie długu" - nic to nie zmienia.

nicram 
Starosta

Wysłany: 2011-08-08, 14:01   

Kaminiak, ale po co to wszystko piszesz? Chcesz aby Ci współczuć czy jak?

kaminiak33 
Starosta

Wysłany: 2011-08-08, 14:02   

Co się tyczy NIE WOLNO WYDAWAĆ WIĘCEJ NIŻ WYNOSZĄ WPŁYWY DO BUDŻETU.
Teraz to wygląda tak jakby rządzący robili nam wszystkim bez wyjątku PREZENTY tylko obdarowani MUSZĄ Zanie zapłacić. Jeśli to ma tak wyglądać to niech nam nie składają nawet życzeń.

[ Dodano: 2011-08-08, 14:15 ]
NICRAM „starosto”. Ta strona zatytułowana jest BANDA SZAJBUSÓW nie BANDA KRETYNÓW
więc co ty tu robisz jeśli jesteś adwokatem Wagi, Worka itp. I za swoje usługi możesz ucałować dłonie ich wszystkich to pamiętaj nie myj pyszczka MISIACZKU bo dostaniesz od nich Bana.

[ Dodano: 2011-08-08, 16:55 ]
Falkonetti
Ty szybciej piszesz , czytasz niż myślisz. Żeby o czymś rozmawiać trzeba to przeczytać, chyba że robisz to bo nie masz co robić.

nicram 
Starosta

Wysłany: 2011-08-08, 17:00   

kaminiak33 napisał/a:
NICRAM „starosto”. Ta strona zatytułowana jest BANDA SZAJBUSÓW nie BANDA KRETYNÓW

Ponawiam pytanie Falkonettiego. Czy na tym Twoim forum, które ma na celu zbawienie narodu taki będzie sposób dyskusji?

kaminiak33 napisał/a:
więc co ty tu robisz jeśli jesteś adwokatem Wagi, Worka itp.

Powiedz koleżko co Cię skłoniło do wybrania akurat tego wątku aby głosić swoje herezje? Tytuł? :mrgreen: O czym Ty w ogóle bredzisz?

kaminiak33 
Starosta

Wysłany: 2011-08-09, 10:26   

„Nie mój” piesku leżeć nie rusz to tylko (w zasadzie nie wiadomo kto) , ale musi być wściekły , tyle piany wszędzie. Miałem zaproponować rozejm , ale tak sobie myślę dlaczego to ja zawsze muszę szukać porozumienia . NICRAM mówisz do mnie „koleżko” , to ja nazwę ciebie „przyjacielem” mojego psa („Nie mój” leżeć to był tylko żart), ja wiem on nie ma przyjaciół . Proponujesz mi do jedzenia coś (to chyba twoja dieta gile) jeszcze mi nie dobrze , smacznego. Proponujesz zmianę tematu , tylko o czym ja z tobą mogę rozmawiać , o współżyciu , to co robisz ręką to nie współżycie tylko samogwałt , jeśli widziałbym tam kobietę to byłby gwałt , bo niema takiej kobiety która chciałaby to z tobą robić. Nie czytasz tego co ktoś napisze ,a ZMUSZASZ mnie do czytania twoich „mądrości” mówisz że nie wiesz co ja chcę . Przecież jesteś taki mądry , ERUDYTA ,STYLISTA i w ogóle najlepszy i takim jak ja nie powinieneś poświęcać swojego cennego czasu , nawet bawią cię tacy jak ja. Czy to jest wystarczająco zabawne. Nazwałeś tą stronę NISZOWE FORUM , więc co tu robisz , wiem mogło ci się pomylić z miejscem w którym pomieszkujesz (nora) i to na „N” i to na „N”. Tam dowody o których wspominasz nie są ci chyba potrzebne.
Szkoda mi tylko tych ludzi co to czytają. Jeśli robią to tylko dla tego żeby się pośmiać to jest mi ich ŻAL.

macias
Radny powiatowy

Wysłany: 2011-08-09, 10:41   

kaminiak33 napisał/a:
więc co ty tu robisz jeśli jesteś adwokatem Wagi, Worka itp.

Gościu, mylą Ci się fora. Waga i Worek sana polityce.org.pl, a nie tutaj. Trudno się rozmawia z kimś, kto nawet nie wie, na jakiej stronie się znajduje, nie wspominając o tym, że Twoje posty naprawdę ciężko się czyta. Michał, zamknij ten temat może, bo chyba nie ma sensu.

nicram 
Starosta

Wysłany: 2011-08-09, 14:36   

A co to jest ta waga i ten worek? Tylko o to pytam bo z twojego bredzenia tylko to mi utknęło w pamięci. Ja również apeluję o zamknięcie tego wątku i zrobienie czegoś z tym paranoikiem bo facet zaczyna przekraczać granice dobrego smaku. Poza tym dowiadujemy się, że jest specjalistą od gwałtów i samogwałtów. :mrgreen:

kaminiak33 
Starosta

Wysłany: 2011-08-09, 14:55   

Tak masz rację wątek między mną a tobą trzeba zamknąć . Tylko może nie na tym forum , podaj czas i miejsce i zbierzcie się wszyscy razem (mówię do tych którzy mają problem ze zrozumieniem tego co się do nich mówi). Wytłumaczę to wszystkim naraz nie będę wtedy tracił czasu. Na wszelki wypadek weź ze sobą jakiegoś tłumacza , bo po polsku nie rozumiesz. Nie płacz i nie proś o pomoc Michała.

nicram 
Starosta

Wysłany: 2011-08-09, 17:25   

kaminiak33 napisał/a:
Tylko może nie na tym forum , podaj czas i miejsce i zbierzcie się wszyscy razem (mówię do tych którzy mają problem ze zrozumieniem tego co się do nich mówi).

Wybacz, Wodzu ale nie jesteś na tyle ciekawą osobowością abym mógł chcieć się z Tobą zadawać. Jedyne gdzie Cię można zastać to pod adresem: 05-802 Pruszków, ul. Partyzantów 2/4. :mrgreen:

kaminiak33 napisał/a:
Na wszelki wypadek weź ze sobą jakiegoś tłumacza , bo po polsku nie rozumiesz.

Wezmę Wagę? Może być? :mrgreen:

kaminiak33 napisał/a:
Nie płacz i nie proś o pomoc Michała.

Jeśli ktoś tu płacze i ciągle się użala nad swym okrutnym losem to jesteś to Ty, Wodzu. Przychodzisz na obce forum i masz do wszystkich pretensje, że Cię Worek i Waga prześladują na innym. Jak rozumiem gdy już tutaj nic Ci nie pozostanie to pójdziesz na kolejne i tam będziesz miał pretensje do wszystkich, że Cię tu macias i nicram prześladowali? :mrgreen:

kaminiak33 
Starosta

Wysłany: 2011-08-09, 20:42   

Nie zauważyłem wchodząc na to forum napisu WIZY KONIECZNE. Twojego pyszczka też tam nie widziałem wodzu. Ostatnie twoje wejście było wtedy gdy ja miałem to wszystko gdzieś. Zmieniło się wszystko gdy , może nie na forum ale w telewizji MUSZĘ oglądać i słuchać takich typków jak ty płaczku. A ten adres który podałeś CZKA CIĘ jak dalej będziesz robił to co robisz namiastko faceta. Żeby nie przedłużać i żebyś wreszcie wiedział o co chodzi , odpowiedz co jest takiego złego w moich marzeniach . Może to też za trudne dla ciebie i takich „mądrali” jak wspomniani przez ciebie kolesie. Co do użalania się nad sobą . To jest mi obce. Jedyne czego żałuję to takich typków którzy lgną do mnie choć nie mam na plecach napisu MAGNEZ.

Michał Domański 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2011-08-09, 21:45   

Kaminiak33 - jeśli na tamtym forum też tak jechałeś tekstami o jedzeniu gili, samogwałcie i mieszkaniu w norze, to wcale się nie dziwię, że dostałeś tam bana. Tutaj też dostajesz, a wątek zgodnie z życzeniem forumowiczów zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi