Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał Domański
2011-08-09, 20:45
Banda szajbusów!

Czy Ligę Polskich Rodzin można nazwać bandą szajbusów?
Tak
64%
 64%  [ 11 ]
Nie
35%
 35%  [ 6 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2007-06-22, 20:20   

macias napisał/a:
Nie rozśmieszaj mnie. Uczelnie państwowe szanują wolność studentów ? Od kiedy ?

A co w tym śmiesznego? Czemu elitarna uczelnia miałaby tej wolności nie szanować?
macias napisał/a:
Oj, biedni studenci. Wydają tyle na napoje wyskokowe, że nie stać by ich było na mundurki.

Niesamowicie zabawne. Idź do akademika i się podziel swoim dowcipem ze studentami żyjącymi ze stypendium socjalnego.
macias napisał/a:
Może w Twojej rodzinie.

Prawie każdy nastolatek przechodzi okres buntu. Nawet w Twojej rodzinie może się to zdarzyć.
macias napisał/a:
Jestem zwolennikiem legalizacji marihuany, ale nie zamierzam mówić swoim dzieciom, że przepis zabraniający jej palenia i posiadania jest idiotyczny, dopóki nie uznam, że są wystarczająco dorosłe, żeby zinterpretować to we właściwy sposób.

Dzieci zwykle dorośleją szybciej i rozumieją więcej, niż się rodzicom wydaje.
macias napisał/a:
Używasz go nagminnie. W poście wyżej również go użyłeś.

Ale nie używam go jako czołowego argumentu - nigdy od niego nie zaczynam dyskusji i na nim nie poprzestaję.
macias napisał/a:
A ja nie jestem pierwszą osobą, do której apelujesz o używanie zdrowego rozsądku.

Cóż, nie apeluję bez powodu.

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 23:07   

macias
Wojewoda

Wysłany: 2007-06-22, 20:26   

Michał Domański napisał/a:
A co w tym śmiesznego? Czemu elitarna uczelnia miałaby tej wolności nie szanować?

A, elitarne. Czyli polskie odpadają.

dź do akademika i się podziel swoim dowcipem ze studentami żyjącymi ze stypendium socjalnego.

Znam paru studentów żyjących z zasiłku socjalnego. Kilku z nich otrzymuje ten zasiłek, bo rodzice skutecznie ukrywają dochody. Choć nie przeczę - są i tacy, którym rzeczywiście jest ciężko.

Dzieci zwykle dorośleją szybciej i rozumieją więcej, niż się rodzicom wydaje.

Z tym, że mundurki obowiązywać będą na wszystkich etapach edukacji obowiązkowej. Również w podstawówce. 7-latki Twoim zdaniem też zrozumieją prawdę o paleniu gandzi ?

Cóż, nie apeluję bez powodu.

To samo twierdzi Jarosław Kaczyński. :mrgreen:

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2007-06-22, 21:40   

macias napisał/a:
A, elitarne. Czyli polskie odpadają.

Ha, ha, ha.
macias napisał/a:
Z tym, że mundurki obowiązywać będą na wszystkich etapach edukacji obowiązkowej. Również w podstawówce. 7-latki Twoim zdaniem też zrozumieją prawdę o paleniu gandzi ?

Mundurki i gandzia, cóż za zgrabne połączenie. Rozumiem, że gdyby nie mundurki, to siedmiolatki masowo by paliły gandzię.

Odpowiadając na pytanie - myślę, że lepiej rozmawiać z dziećmi nawet na trudne tematy (choć mocno wątpię, by siedmiolatek był zainteresowany kwestią legalizacji marihuany, więc rozmowa na ten temat raczej Ci tak szybko nie grozi), niż z góry zakładać, że są za głupie i nic nie zrozumieją. Bo potem może się skończyć jak w starym dowcipie: "Córeczko, chyba najwyższa pora, żebyśmy porozmawiały o seksie. - A co chcesz wiedzieć, mamo?"
macias napisał/a:
To samo twierdzi Jarosław Kaczyński. :mrgreen:

Na to już wstawiłem stosowny cytat parę postów wcześniej.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2007-06-23, 11:56   

Ha, ha, ha.

:mrgreen:

Mundurki i gandzia, cóż za zgrabne połączenie. Rozumiem, że gdyby nie mundurki, to siedmiolatki masowo by paliły gandzię.

O ja cież.... Sprowadziłeś całą, wielowątkową dyskusje do dwóch zdań. Jesteś mistrzem uproszczania. :mrgreen: Myślę, że pora zakończyć ten wątek, bo imho dyskusja powoli jałowieje. Z moje strony EOT, ale przyznam, że miło i ciekawie się z Tobą gadało na temat mundurków. :)

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2007-06-23, 12:07   

macias napisał/a:
Sprowadziłeś całą, wielowątkową dyskusje do dwóch zdań. Jesteś mistrzem uproszczania.

Ja tylko podsumowałem Twój arcyciekawy sposób argumentacji.
macias napisał/a:
Myślę, że pora zakończyć ten wątek, bo imho dyskusja powoli jałowieje.

Nie da się ukryć.
macias napisał/a:
Z moje strony EOT, ale przyznam, że miło i ciekawie się z Tobą gadało na temat mundurków.

Dziękuję za uznanie;-).

macias
Wojewoda

Wysłany: 2007-07-03, 10:21   

Eh... śledzę sobie ostatnie doniesienia na temat mundurków, a dodatkowo jestem świeżo po rozmowie na temat mundurków z moim kolegą, który trudni się psychologią i muszę Wam chłopaki przyznać rację. Chyba rzeczywiście mundurki mają więcej wad niż zalet. Także szczerze przyznaje Wam rację w kwestii mundurków szkolnych i stwierdzam niniejszym, że pomysł ten nie jest zbyt fortunny.

Dr Chavez 
Wojewoda

Wysłany: 2007-07-03, 10:36   

Cytat:
Eh... śledzę sobie ostatnie doniesienia na temat mundurków, a dodatkowo jestem świeżo po rozmowie na temat mundurków z moim kolegą, który trudni się psychologią i muszę Wam chłopaki przyznać rację. Chyba rzeczywiście mundurki mają więcej wad niż zalet. Także szczerze przyznaje Wam rację w kwestii mundurków szkolnych i stwierdzam niniejszym, że pomysł ten nie jest zbyt fortunny.

Zaskakujace.A skad ta nagla zmiana zdania?Co twoj kolega trudniacy sie psychologia ci naopowiadal ze zmieniles wiare w tej kwestii?Jakie to porazajace wady mundurkow przed toba odslonil?

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2007-07-03, 21:05   

macias napisał/a:
Także szczerze przyznaje Wam rację w kwestii mundurków szkolnych i stwierdzam niniejszym, że pomysł ten nie jest zbyt fortunny.

Umiejętność przyznania się do błędu to wielka zaleta. Jestem pod wrażeniem i chylę czoło.

Oczywiście też chciałbym wiedzieć, jakich argumentów użył ten psycholog.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2007-07-03, 22:42   

No cóż, w zasadzie to nie powiedział nic, czego nie można było przeczytać na tym forum. Powołał się ponadto na pewne badania, z których wynika, że uniformizacja stroju wpływa dodatnio na agresywne zachowania. Niestety nie pamiętam kto je przeprowadził i jakie były dokładne wnioski, ale jeśli kogoś to interesuje to mogę zapytać i napisać. To plus obecne zachowanie ministra Giertycha, który z mundurków uczynił swą życiową misję, plus, nie ukrywam, ponowna analiza Waszych argumentów, skłoniła mnie do zmiany stanowiska w tej sprawie.

Dr Chavez 
Wojewoda

Wysłany: 2007-07-04, 12:37   

Naprawde jestem pod wrazeniem.To chyba precedens na tym forum,by ktos dal sie przekonac swoim oponentom.

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2007-07-04, 20:43   

Mi się kiedyś udało przekonać kogoś w sprawie otwierania hipermarketów w niedzielę, ale to było dawno temu i w archiwum na pewno już tego nie znajdziemy.

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2011-08-03, 20:16   

To jest link na moje forum:
[CIACH]
PRZEPRASZAM ŻE WAM PRZESZKADZAM
DZIĘKUJĘ ZA PRZECZYTANIE
Ten tekst chciałem zamieścić w swoim temacie.

Piszę to bo chcę pokazać tym co to będą czytać jak wyglądają tematy w internecie , np. wpisuję „hasło” „forum polityczne SLD”. To może być każda inna partia i co widzę tysiące wejść . Na które temat bym nie wszedł są tam zawsze prawie ci sami użytkownicy, rozmawiają o wszystkim i o niczym (o pierdołach) czasami mi wstyd że to czytam . Na te „wypociny” zaglądają normalni ludzie tacy jak większość w naszym kraju. Ci co to czytają czasami odpowiadają na te bzdury , ale ci „mądrale” mieszają ich z błotem , tam ten kto chce mieć inne zdanie może o nim zapomnieć, daje sobie spokój z tym wszystkim , ale są tacy którzy patrzą na ilość wejść i myślą kilkadziesiąt tysięcy ludzi to „czyta” czyli to musi być godne uwagi i często tylko dlatego popierają te partie, idą za większością. Ci „mądrale” to „coś” , ktoś w zasadzie nie wiadomo kto, bo ukrywają się pod pseudonimami czasami z kosmosu wziętymi po prostu są anonimowi i czują się przez to bezkarni . Często robią to dla zabawy, ale czy ZAWSZE.
Nie mam nic do ludzi popierających jakąś partie, ale mam żal do WŁADZ tych partii które oszukują ludzi i dzielą nas tak jak chcą. To samo robią ci „mądrale” w internecie, tylko ich nikt nie widzi i przez to uważają się za bezkarnych. Mają swój regulamin którym zasłaniają się w każdej nie wygodnej dla nich sytuacji . Rządzący nazywają to „tajemnicą państwową”, to wygląda tak „wy tu róbcie a ja wam nie bójcie się” Tylko co my zwykli ludzie mamy z tego. NIC. My jesteśmy po to żeby w wyborach popierać ich i nic więcej, mamy tyle do gadania co sobie pod nosem. To można zmienić i to nie tylko MARZENIA. Podam wam linki na te tematy gdzie ci „mądrale” nie będą już się lansować. To można zrobić nie tylko w internecie, ale i w ŻYCIU .
Wiem że się rozpisuje , ale nikogo nie zmuszam do czytania, jednak warto poświęcić 1 godz. (expose premiera trwało o wiele dłużej i ile z tych obietnic zostało spełnione) i przeczytać to co napisałem (czytanie nie oznacza zgody i poparcia). Jeśli mi nie wie życie to podajcie dowolny link dowolnego tematu ,a gwarantuję wam że użytkownicy będą rozmawiali tylko o tym o czym piszę, a co oni teraz mają gdzieś , tak jak mają gdzieś nas wszystkich. Chyba że znowu zasłonią się swoim regulaminem i wykasują to co napiszę . „NA WŁADZĘ NIC NIE PORADZĘ” , jeszcze. Ale coś wymyślę. Nie robię tego bo jestem zawzięty , tylko oni nie dają mi innego wyjścia.
[CIACH]
Ten napis ukazuje mi się po wysłaniu nawet 1 linijki
Your message is too long. It can not be more than 65500 chars.
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.
65500 znaków tyle mogłem wysłać. Jak to się ma do jednej linijki której nie mogę wysłać.
„wszechmogący” , CENZOR, SĘDZIA i KAT w jednej osobie „WAGA” to jego pseudo .
Kto to jest że ma taką władzę , kto mu ją dał. Jego bezczelność przywodzi mi namyśl tylko jedno.
ON MA WIĘKSZĄ WŁADZĘ NIŻ KTOKOLWIEK W NASZYM KRAJU
Nawet rządzący by się do tego nie posunęli.
PROSZĘ sprawcie żeby odnalazł swoje miejsce. WIELKIE DZIĘKI.

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2011-08-03, 21:47   

Gościu, o czym Ty w ogóle mówisz? Nasze forum nie ma nic wspólnego z tamtym, więc co my Ci możemy poradzić, że dostałeś tam bana? I po co linkujesz do tych wszystkich wątków?

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2011-08-04, 08:30   

Gościu. Po pierwsze . Nie proszę o pomoc Ciebie. Nie chcę zaczynać naszej znajomości od kłótni i dlatego NIE NAZWĘ Cię „mądralą” tak jak nazywam tamtych. Liczyłem na ludzi odwiedzających twoją stronę , skasowałeś linki które podałem , masz do tego prawo , postąpiłem źle nie pytając Ciebie o zgodę , jeśli Ci to w czymś pomoże to PRZEPRASZAM. Jeśli byś skorzystał z tych linków i wszedł na tamte forum wiedziałbyś w czym rzecz . Winny się tłumaczy ja się takim NIE CZUJĘ. Jesteś radnym przynajmniej tak się podpisujesz . Zależy Ci, a przynajmniej powinno na twoich wyborcach , to są CI na których pomocy mi zależało.

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254

krooll 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2011-08-04, 19:49   

Kaminiak33 nie bierz do głowy. Świat jest pełen idiotów. Ja udzielałem się od 10.04.2010 na forum lotniczym w temacie dotyczącym katastrofy smoleńskiej. Najpierw tylko czytałem i analizowałem, jak już trochę dowiedziałem się o lotnictwie, zacząłem się udzielać. Dopóty dopóki moje teorie dotyczące katastrofy były „poprawne politycznie” pisałem spokojnie, kiedy zacząłem gdybać czy też spekulować, że mógł to być sabotaż wykasowano wszystkie moje posty i dostałem bana. Jako powód napisano, że zaniżam poziom dyskusji. Następnie stworzono w Hyde Parku temat „Katastrofa Smoleńska – spekulacje dywagacje” no to przestałem udzielać się w wątku głównym i zacząłem w Hyde Parku. Jakiesz było moje zdziwienie, kiedy w Hyde parku w temacie, w którym było przecież napisane „spekulacje, dywagacje” kasowano 9 a czasem 10 na 10 napisanych moich postów. Ponadto niektórzy forumowicze ubliżali mi. Kiedy grzecznie, ale dosadnie odpłacałem się pięknym za nadobne to dostawałem Bana. Oczywiście za mieszanie mnie z błotem przy użyciu wulgaryzmów, itp. nikt nie dostał Bana a chamskie posty pozostają do dzisiaj. Ostatnio dostałem Bana na 30 dni kończy mi się 9.08.2011. Tak to już jest, że nie ten ma rację, kto ma rację, ale ten ma rację, kto ma władzę. Na szczęście na tym forum jest inaczej. Normalnie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi