Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
D. Tusk- nie kandyduję!

Kto będzie kandydatem PO na prezydenta?
Bronisław Komorowski
37%
 37%  [ 6 ]
Radosław Sikorski
37%
 37%  [ 6 ]
Jerzy Buzek
6%
 6%  [ 1 ]
Kazimierz Marcinkiewicz
6%
 6%  [ 1 ]
Włodzimierz Cimoszewicz
6%
 6%  [ 1 ]
Ktoś inny
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 11:48   D. Tusk- nie kandyduję!

Premier Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta. Ciekawe co na to Misza :twisted: Najpierw mówił, że powinien startować teraz pewnie będzie bronił decyzji dezertera :mrgreen: No i kto może być kandydatem PO na prezydenta? Komorowski? Sikorski? To jedyne poważne kandydatury. Jerzy Buzek nie zrobi raczej wolty. Kaziu Marionetkiewicz raczej nie. No i czy ogłoszenie tej decyzji akurat dziś nie jest przypadkiem próbą odwrócenia uwagi od czegoś innego?
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 12:03   

 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2010-01-28, 11:51   

Za miesiąc powie, że jednak będzie kandydować, bo coś tam coś tam. :mrgreen: Nie wiem czy w tym kraju ktoś jeszcze traktuje deklaracje polityków poważnie. No chyba tylko partyjni koledzy. :mrgreen:
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 11:57   

macias napisał/a:
Nie wiem czy w tym kraju ktoś jeszcze traktuje deklaracje polityków poważnie. No chyba tylko partyjni koledzy.


Słowo się rzekło. Gdyby Tusk za miesiąc zdecydował się jednak na kandydowanie to sprawiłoby, że stał by się kompletnie niepoważny.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2010-01-28, 12:01   

Kropek76 napisał/a:
Gdyby Tusk za miesiąc zdecydował się jednak na kandydowanie to sprawiłoby, że stał by się kompletnie niepoważny.


Już mu się zdarzyło coś powiedzieć i słowa nie dotrzymać. Nie, żeby mnie to specjalnie dziwiło. Za miesiąc może nie zmieni zdania, ale za dwa - kiedy afera ucichnie, kto wie?
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 12:26   

macias napisał/a:
Już mu się zdarzyło coś powiedzieć i słowa nie dotrzymać. Nie, żeby mnie to specjalnie dziwiło. Za miesiąc może nie zmieni zdania, ale za dwa - kiedy afera ucichnie, kto wie?


Pamiętam słowa Donalda Tuska sprzed dokładnie 5 lat. Jakoś na początku 2005 roku w wywiadzie dla Jacka Żakowskiego powiedział, że PO jest skłonna poprzeć.. Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Komplementował przy tym Lecha Kaczyńskiego strasznie. Wiem, że ludziom którzy interesują się polityką od niedawna to może nie mieścić się w głowie, ale tak było. W tym samym czasie w stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz prowadziła krucjatę przeciwko Kaczyńskiemu :mrgreen:
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2010-01-28, 13:26   

Ja mam nadzieję, że Komorowski. Pasuje mi na funkcje praktycznie czysto reprezentacyjną. Nie wyobrażam sobie partyjniactwa, jakie widzimy w wykonaniu Kaczyńskiego, czy widzieliśmy poniekąd w działaniach Kwaśniewskiego.
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 13:30   

Chris napisał/a:
Ja mam nadzieję, że Komorowski. Pasuje mi na funkcje praktycznie czysto reprezentacyjną.


Dla mnie czy będzie to Bronisław Komorowski czy Radosław Sikorski to na jedno wychodzi. To konserwa i to konserwa.

Chris napisał/a:
Nie wyobrażam sobie partyjniactwa, jakie widzimy w wykonaniu Kaczyńskiego, czy widzieliśmy poniekąd w działaniach Kwaśniewskiego.


Aleksander Kwaśniewski uprawiał partyjniactwo? Ciekawa opinia. Tylko, że kompletnie nieprawdziwa.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2010-01-28, 14:13   

Kropek76 napisał/a:
Aleksander Kwaśniewski uprawiał partyjniactwo? Ciekawa opinia. Tylko, że kompletnie nieprawdziwa.


Haha, jasne, a może Kwachu był bezpartyjnym prezydentem? :mrgreen:
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 14:16   

macias napisał/a:
Haha, jasne, a może Kwachu był bezpartyjnym prezydentem?


Na pewno zdecydowanie mniej partyjnym od Kaczyńskiego.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2010-01-28, 14:19   

Kropek76 napisał/a:
Na pewno zdecydowanie mniej partyjnym od Kaczyńskiego.


Mniej tak, bezpartyjnym - nie. To jest niewykonalne. Jeśli ktoś startuje z ramienia jakiejś partii, to co - mam uwierzyć, że po wygranej nagle staje się bezpartyjny?
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 14:43   

macias napisał/a:
Mniej tak, bezpartyjnym - nie. To jest niewykonalne. Jeśli ktoś startuje z ramienia jakiejś partii, to co - mam uwierzyć, że po wygranej nagle staje się bezpartyjny?


Oczywiście, że nie. Twierdzenie, że taka prezydentura jest najlepsza to kompletna demagogia i utopia.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
mateusz 
Wojewoda


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 16777190
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-01-28, 14:51   

Komorowski jakoś mi nie pasuje na prezydenta. Brak mu charyzmy. Jest cichutki, nikomu nie wadzi, czy by był, czy nie nikt by tego nie zauważył. Wątpię czy potrafiłby się odnaleźć w gronie głów państw. Może się to wydać dziwne, bo ma już swój wiek, ale brakuje mu ..... . Jakiś taki wymoczek :mrgreen:
_________________
"Nic dziwnego, że po oddaniu głosu nie mamy już nic do powiedzenia..."
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-28, 16:31   

mateusz napisał/a:
Komorowski jakoś mi nie pasuje na prezydenta. Brak mu charyzmy. Jest cichutki, nikomu nie wadzi, czy by był, czy nie nikt by tego nie zauważył. Wątpię czy potrafiłby się odnaleźć w gronie głów państw. Może się to wydać dziwne, bo ma już swój wiek, ale brakuje mu ..... . Jakiś taki wymoczek


Wymoczek? Jeśli Komorowski to wymoczek to kim jest ten pan z Twojego obrazka? :mrgreen: Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Komorowskim a Sikorskim to wolałbym już tego drugiego. Myślę jednak, że PO powinna poprzeć Andrzeja Olechowskiego.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2010-01-29, 13:14   

Kropek76 napisał/a:
Najpierw mówił, że powinien startować teraz pewnie będzie bronił decyzji dezertera
Dezertera? :mrgreen: A miał z Tobą jakiś kontrakt na kandydowanie? Ciekawa jest reakcja przeciwników Tuska (patrz Kropek) - czują się zdradzeni, że Donald nie kandyduje :mrgreen:
Cieszę się też, że tak bardzo na mnie liczysz, ale muszę Cię zawieść - nie ode mnie zależy czy Donald Tusk kandyduje. Chociaż musicie przyznać, że trzeba mieć jaja, żeby oprzeć się pokusie kandydowania w momencie kiedy wygrywa się każdy sondaż prezydencki.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2010-01-29, 13:43   

Misza napisał/a:
Chociaż musicie przyznać, że trzeba mieć jaja, żeby oprzeć się pokusie kandydowania w momencie kiedy wygrywa się każdy sondaż prezydencki.


Przypominam, bo chyba zapomniałeś, że w ostatnich wyborach Tusk też wygrywał w sondażach z Kaczyńskim. Jak to się skończyło - wszyscy wiemy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group