Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Erika Steinbach i jej antypolska postawa.

Czy E. Steinbach nastawiona jest negatywnie do Polski i Polaków???
TAK
100%
 100%  [ 5 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
JEST NEUTRALNA
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-12, 20:38   Erika Steinbach i jej antypolska postawa.

poruszyla mnie wypowiedz pani Eriki Steinbach w programie Fakty. mianowicie jak pewnie wiecie pani Erika zostala ponownie wybrana na przewodnicząca Niemieckiego Związku Wypędzonych i oznajmila, iz to nie ona ma problem z Polakami, a Polacy z nia i ze mamy prawo czuc sie niekomfortowo jako inicjatorzy wypędzeń po II wojnie swiatowej. jak juz pewnie niektorzy wiedzą, nie jestem patriotą, ale taka wypowiedz to przesada!!!
p. Steinbach chce z nas zrobic oprawcow. na szczescie nasi politycy jednym glosem przeciwstawiaja sie Erice Steinbach (i tu trzeba ich pochwalic) ale niestety E. St. cieszy sie poparciem A. Merkel i partii rzadzacej. przykre, ale ja uwazam E. St. za dzialaczke antypolska i w pelni popieram prof. Wł. Bartoszewskiego, ktory ostro skrytykowal E. St. slowami (nie cytuje ale sens ten sam) "nie bede sie z ta pania spotykal bo nie chce i uwazam ja (tu poszlo wiele niemilych podmiotow, ale nie bede wypisywal)
Wiem, ze Niemcy sa panstwem suwerennym, ale L. Kaczynski nie wypomina krzywd wyrządzanych przez Niemcow Polsce podczas wojen swiatowych, wiec nie podoba mi sie lekcewazenie Polski przez A. Merkel, ale wiadomo, ze Niemcy zawsze nas mieli w "glebokim powazaniu".
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 21:33   

 
 
Racjo Prawica
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-04-12, 20:51   

A jescze nie tak dawno mówiono, że LPR straszy polaków Eriką Steinbach. Mówiąc przy tym, że ona w Niemczech nic nie znaczy. Cóż za wierutna bzdura. Do jej związku wypędzonych należy 2.5 mln. członków, który rozsądny niemiecki polityk zlekceważy taką siłę. Należy dodać, że do tego związku należą, naukowcy, ludzie pióra etc.. Warto dodać, że Steinbach była do niedawna rzeczniczką CDU - partii A. Merkel.
Młodzież Wszechpolska wielokrotnie manifestowała nawet w Berlinie, przecwko różnym "projektom" tejże pani. Wtedy jednak tą organziację nazywano "germanofobiczną". Ja również oglądałem dzisiejsze wydanie faktów i cieszy mnie tak jednoznaczne - krytyczne - podejście dziennkarzy do tej postaci. Która przeszkadza w normalnych stosunkach między Polską, a Niemcami. Uskuteczniając przy tym relatywizm moralny - chcąc zamienić ofiarę w kata.
Cieszę się, że lewicowiec jest tego samego zdania. Bo to nie jest tylko kwestia patriotyzmu. Ale bardziej rozumu.
{{lewicowiec{{ napisał/a:
Niemcy zawsze nas mieli w "glebokim powazaniu".

Łagodnie napisane :smile: . Niestety to święta prawda
_________________
My katolicy najmocniej przepraszamy, że w 1984 roku był nieurodzaj orzeszków ziemnych w Gambonie Północnym... i za co jeszcze mamy przepraszać?
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-12, 20:55   

Racjo Prawica napisał/a:
Ale bardziej rozumu.

dzieki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dodam jeszcze, ze nawet niemiecka opozycja jest przeciwna pani S.
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-04-13, 09:28   

{{lewicowiec{{ napisał/a:
inicjatorzy wypędzeń po II wojnie swiatowej.

Hmm, nie powiem, rozweseliła mnie gdy to powiedziała. Jak dla mnie nie ma sensu walczyć z czymś, na co nie ma się wpływu. Ignorować ją i tyle.
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-13, 09:47   

sparrow88 napisał/a:
Ignorować ją i tyle.

ciekawe jak ignorowac, jak zacznie walczyc "o swoje" :?: :neutral:
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-04-13, 10:08   

hmm a niech walczy. NIe wierzę żeby jakakolwiek instytucja UE przyznała jej rację, a tylko takie mogą nas obchodzić.
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-04-13, 10:25   

sparrow88 napisał/a:
Ie wierzę żeby jakakolwiek instytucja UE przyznała jej rację, a tylko takie mogą nas obchodzić.

obyś miał rację
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
CK

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 44
Wysłany: 2008-04-14, 01:15   

sparrow88 napisał/a:
hmm a niech walczy. NIe wierzę żeby jakakolwiek instytucja UE przyznała jej rację, a tylko takie mogą nas obchodzić.


All right, w zasadzie nie ma podstaw prawnych do uznania roszczen niemieckich wobec Polski

decyzja o przesiedleniu ludnosci niemieckiej z terenow przyznanych Polsce zapadla na konferencji w Poczdamie (Wlk Brytania, USA, ZSRR), a zatem pani Steinbach jebie sie troche w glowce gdy kwiczy o polskich inicjatorach
 
 
Sergiusz 


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-14, 07:02   

Ona powinna mieć pretensje do Rosji, tylko że to za duży partner Niemiec, więc nie ma do nich pretensji.
_________________
"Lewica chce zniszczyć cały dorobek 2000- letniej chrześcijańskiej cywilizacji europejskiej"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group