Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto waszym zdaniem powinien być w rządzie?

Kto waszym zdaniem powinien być w rządzie?
PiS
44%
 44%  [ 4 ]
PO
33%
 33%  [ 3 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
Samoobrona
0%
 0%  [ 0 ]
SLD
22%
 22%  [ 2 ]
SDPL
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
napoleonik111
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 23:29   

Wystarczy JOW i wybory większościowe.

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 4:29   

Gość

Wysłany: 2007-03-06, 23:33   

Skoro tak to spoko, też jestem ich zwolennikiem.

Ale przy takiej ordynacji nie licz na to że UPR przejmie władze w państwie.

napoleonik111
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 23:38   

Wystarczy, że wygrają najlepsi i wybierać będą najlepsi.

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2007-03-07, 17:08   

Uważam że w rządzie powinny być PO i PiS... Niestety to już nierealne...

Dr Chavez 
Wojewoda

Wysłany: 2007-03-07, 17:14   

Patrzcie kto wrocil na forum,nasz niedoszly radny :mrgreen: .Ten ktory nie lubi PiS-u ale zaglosowal na PiS w ankiecie,a to niespodzianka jakos nie jestem zdziwiony...

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2007-03-07, 17:19   

Nie głosowałem w ankiecie, wesołku...

mateusz 
Wojewoda

Wysłany: 2007-03-07, 19:31   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Nie głosowałem w ankiecie, wesołku...

To nie zasmiecaj zbednymi postami ok?

Fang 

Wysłany: 2007-03-08, 00:39   

Powiadasz Napoleonik UPR...byłem pare dni temu na spotkaniu z panem Mikke, w jednym z miejscowych kameralnych klubów, dość rzekłbym ezoterycznych, w którym w.w. pan przedstawiał swoje poglądy i zachęcał do wstępowania w szeregi partii w której dominującą barwą jest kolor niebieski. Pan Janusz prezentował swoje poglądy, odnosił się do bieżącej polityki, wypowiadał się z dużą dozą kultury, nie krytykował pytań i nie wyrażał apoteozy własnej osoby. Co więcej wział nastepnie udział w grze, w której pod sceny z filmow sie podklada glos wraz z innymi uczestnikami zabawy, muszę przyznać, że byłem zaskoczony ową postawą- najprawdpodobniej na jego miejscu trafiłby mnie szlag :wink:
Co więcej dowiedzaiłem się że zwracanie się 'per Korwin' jest niewlaściwe, ponieważ to tytuł herbu (przewodniczący UPR-u na tym wpadl :mrgreen: ) oraz że nalezy się zmobilizować przed wyborami uzupełniajacymi bodaj do rady miasta, ponieważ UPR ma ponad 50% szans na wepchnięcie tam swojego czlowieka :mrgreen: nie doslyszalem korzysci bo namietnie bilem brawo :smile:

Co do meritum, padło zapytanie jak widziałby blokowanie list wyborczych i z kim wszedlby w koalicje w przypadku dostania się UPR do sejmu- pierwsze pytanie pan Janusz zbił anegdotą o awansie mezczyzny na wysokie stanowisko w partii kobiet, a drugie zaafirmowal- z każdym w interesie Polski.
Co do poglądów to odpadłem już przy expose, gdy dlugo perorowal o karze smierci jako cywilizowanym sposobie na przestepcow i przeroznych prywatyzacjach.
W jednym przypadku dał mi do myslenia, odnosnie doliny rospudy, co wiecej zapoznawszy sie z opiniami mieszkańców wojewodztwa i problematyką infrastrukturalną trwam w inercji nie wiedzac jak zaglosowacw nadchodzacym referendum...

Ps. strzeliłem sobie towarzyską fotkę, a co! :twisted:

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2007-03-08, 01:00   

Fang napisał/a:
W jednym przypadku dał mi do myslenia, odnosnie doliny rospudy, co wiecej zapoznawszy sie z opiniami mieszkańców wojewodztwa i problematyką infrastrukturalną trwam w inercji nie wiedzac jak zaglosowacw nadchodzacym referendum...
Tylko pamiętaj że dróg można zbudować tysiące w tysiącach różnych wariantów - a to co rozjadą buldożery w dolinie Rospudy już się nie podniesie.

[ Dodano: 2007-03-08, 01:00 ]
Fang napisał/a:
Ps. strzeliłem sobie towarzyską fotkę, a co!
Z Korwinem czy z Muchą? :mrgreen:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2007-03-08, 11:26   

Jak już wielokrotnie pisałem UPR to bardzo ciekawe ugrupowanie. Niestety zbyt egzotyczne prezentuje poglądy gospodarcze abym mógł na nią zagłosować... Jak dla mnie jest zbyt ultra-liberalna, takiego czegoś nie ma nigdzie na świecie...

Prawo i Sprawiedliwość było moją nadzieją. Niestety to co ostatnio wyprawia przyprawia mnie o mdłości. Człowiekowi wstyd się przyznać do ludzi że kiedyś do tego należał...

Platforma Obywatelska teoretycznie jest konserwatywna. Ma Rokitę, ma Komorowskiego, ma Niesiołowskiego... Myślę jednak ze to pic na wodę fotomontaż... Donald Tusk na początku lat dziewiędziesiątych nie krył swoich lewicowych poglądów obyczajowych. Zresztą kościelnego ślubu udzielił mu arcybiskup Gocłowski na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi, w dodatku dwadzieścia lat po ślubie cywilnym... Ot takie cudowne nawrócenie tuż przed wyborami...

Samoobrona to uosobienie warcholstwa, prostactwa i wszystkiego co w polskiej polityce najgorsze. Żaden szanujący się inteligentny człowiek na nią nie zagłosuje...

Sojusz Lewicy Demokratycznej to dla mnie wciąż postkomuna... Co z tego kiedy na świeczniku są młodzi, jak ci młodzi powtarzają wszystko po swoich starszych towarzyszach, takich jak Kalisz, Szmajdziński czy Miller... Twierdzą że w UB i SB byli porządni ludzie. Twierdzą że Jaruzelski wybawił Polskę. Twierdzą że PRL w ogóle nie był taki zły...

Liga Polskich Rodzin to jakby to ująć, średniowieczna ciemnota, która chce wprowadzenia zakazu nauczania teorii Darwina... Gdzie my jesteśmy w XXI wieku, czy w średniowiecznym ciemnogrodzie???

Polskie Stronnictwo Ludowe to sejmowa prostytutka, która pójdzie za każdym kto jej da więcej...

Partia Demokratyczna to również zwykłe lewactwo... W dodatku tak zasłużeni ludzie dla polskiej demokracji jak Frasyniuk dziś idą ramię w ramię z byłymi komunistami...

Socjaldemokracja Polska to odszczepienie SLD i właściwie to samo co SLD...

Tak więc analizując wszystkie główne siły polityczne Polski dochodzę do wniosku, że w tym kraju nie mam na kogo głosować! Żadna partia nie zasługuje na to aby być w rządzie... Czekam na ruch Marcinkiewicza i Rokity, ale coś czuję że mogę się nie doczekać...

Misza 
Wojewoda

Wysłany: 2007-03-08, 11:41   

Donald Tusk na początku lat dziewiędziesiątych nie krył swoich lewicowych poglądów obyczajowych. Zresztą kościelnego ślubu udzielił mu arcybiskup Gocłowski na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi, w dodatku dwadzieścia lat po ślubie cywilnym... Ot takie cudowne nawrócenie tuż przed wyborami...
Przypomnijmy za to bilboard świętojebliwej rodzinki córki Kaczyńskiego, którzy pewnie mieli dwa kościelne śluby, błogosławieństwo od papieża i miesiąc miodowy w Watykanie, ale nie wytrzymali ze sobą nawet kilku lat. Za to dla obłudnych polaczków nie jest ważne to, że ktoś jest z tą samą osobą 30 lat, ale to, że nie ma ślubu kościelnego.
Pytanko Adamczyk - córka Kaczyńskiego będzie miała katolicki rozwód? :mrgreen:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2007-03-08, 12:05   

Misza napisał/a:
Pytanko Adamczyk - córka Kaczyńskiego będzie miała katolicki rozwód?

A co mnie to obchodzi? Jak widzę ty dalej nie zauważyłeś że ja mam już to wszystko w dupie... Poza tym sam poruszałem ten temat na tym forum pare tygodni temu... Czy jeśli ktoś krytykuje PO i Tuska automatycznie musi bezkrytycznie podchodzić do PiS-u??? Dla mnie Marta może brać ślub nawet z Urbanem. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Mnie tylko dziwuje obłuda Tuska, i poniekąd Gocłowskiego, który udzielił mu ślubu kościelnego z okazji wyborów prezydenckich...

Misza 
Wojewoda

Wysłany: 2007-03-08, 12:18   

A co mnie to obchodzi?
To co Cię obchodzi ślub Tuska?
Mnie tylko dziwuje obłuda Tuska, i poniekąd Gocłowskiego, który udzielił mu ślubu kościelnego z okazji wyborów prezydenckich...
Rozumiem, że obłuda Kaczyńskich na uśmiechniętym bilboardzie już Cię nie szokuje? podobno ten bilboard to troszkę dzieło programu komputerowego, bo co niektórzy członkowie szczęśliwej rodzinki nie chcieli być z innymi cżłonkami szczęśliwej rodzinki na zdjęciu :mrgreen:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2007-03-08, 12:20   

Misza napisał/a:
To co Cię obchodzi ślub Tuska?

Jeśli jest to chwyt wyborczy to mnie to, jako Polaka i katolika, obchodzi. Jeśli rozchodzi się o prywatne nieporozumienia, czy przyprawianie komuś poroża, to mam to dupie!

Misza 
Wojewoda

Wysłany: 2007-03-08, 12:23   

Jeśli jest to chwyt wyborczy to mnie to, jako Polaka i katolika, obchodzi.
Czyli rozumiem, że pisanie listów do proboszczy parafii jako chwyt wyborczy, który za pomocą wiary katolickiej próbuje wywrzeć na Ciebie presję do głosowania na danego kandydata również Cię obchodzi?

Odpowiedz do tematu