Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktore partie w tej kadencji pozegnaja sie z Sejmem?

Ktora partia/partie wedlug Ciebie opuszcza kuluary sejmowe?
PiS(Prawo i Sprawiedliwosc)
75%
 75%  [ 12 ]
PO(Platforma Obywatelska)
0%
 0%  [ 0 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej i jej odlamy(LiD)
18%
 18%  [ 3 ]
PSL Polskie Stronnictwo Ludowe
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2007-12-20, 16:45   Ktore partie w tej kadencji pozegnaja sie z Sejmem?

Ktore partie w tej kadencji pozegnaja sie z Sejmem? Jak myslicie? Ja mysle ze komucha z LiD(SLD,SDPL,PD,UP)i byc moze PSL.Sadze tak,poniewaz PSL to rolnicy, a Polska idzie bardziej w strone liberalizacji wiec PSL nie ma szans, chyba ze w swietokrzyskim...a LiD wogle rzadzil juz dwa razy i zrobil mnostwo balaganu,min. zniszczona sluzba zdrowia, korupcja w Pilce noznej i wogle dwukrotnie nie dotrzymywal obietnicy.Na pewno Lodz bedzie ich mocnym punktem
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 17:36   

 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-20, 16:56   

zawias napisał/a:
Ja mysle ze komucha z LiD(SLD,SDPL,PD,UP)i byc moze PSL.


Buaaaaaaaaa... PD to komuna??? :twisted:

zawias napisał/a:
a LiD wogle rzadzil juz dwa razy i zrobil mnostwo balaganu,min. zniszczona sluzba zdrowia, korupcja w Pilce noznej i wogle dwukrotnie nie dotrzymywal obietnicy.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skończ najpierw to gimnazjum... Póki co robisz z siebie idiote... Jesteś typowym przedstawicielem pisowskiego elektoratu. Tępy i niedouczony :twisted:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-12-20, 16:58   

A dlaczego nie ma odpowiedzi : żadna..?
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-12-20, 17:02   

Cytat:
korupcja w Pilce noznej

jajcarz :P
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-20, 17:02   

Bo dojście do takowego wniosku przerasta możliwości intelektualne kolegi Zawiasa... :twisted:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
mateusz 
Wojewoda


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 16777190
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2007-12-20, 17:26   

Kto głosował, że nie będzie PiSu?? :mrgreen:
Ja pokusiłem sie o PSL, a tylko dlatego, że gdy będą rządzic dobrze wyborcy zaglosuja na PO zamiast na PSL, gdyz beda wiedziec, że partia Tuska ma większe szanse na utrzymanie władzy. A bty to chce widziec w parlamencie Pawlaka jak najdluzej
_________________
"Nic dziwnego, że po oddaniu głosu nie mamy już nic do powiedzenia..."
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-20, 17:32   

Ponieważ sondaż jest głupi i bez sensu oddał swój głos na... Prawo i Sprawiedliwość. :twisted:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Antherdil 
Wojewoda
anarchokapitalista



Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 16777204
Wysłany: 2007-12-20, 18:32   

Marcin Adamczyk napisał/a:
zawias napisał/a:
Ja mysle ze komucha z LiD(SLD,SDPL,PD,UP)i byc moze PSL.


Buaaaaaaaaa... PD to komuna???

Komuna mentalna, jak PO.
Marcin Adamczyk napisał/a:
Jesteś typowym przedstawicielem pisowskiego elektoratu. Tępy i niedouczony
Napisał były zwolennik i wyborca PiS, dziś wykształcony i błyskotliwy miłośnik i wyznawca św. od PR Donalda Tuska.
_________________
Społeczeństwo - rzecz, którą definiują jako organizm nieposiadający kształtu fizycznego, nadistota nie zamieszkująca w nikim konkretnym, a zarazem zamieszkująca we wszystkich oprócz ciebie.
Ayn Rand
 
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-12-20, 18:36   

Antherdil napisał/a:
Komuna mentalna

Nowy wynalazek antherdila pt. Komuna mentalna. Wprowadzasz nowe pojęcia do języka polityki?

Antherdil napisał/a:
Napisał były zwolennik i wyborca PiS, dziś wykształcony i błyskotliwy miłośnik i wyznawca św. od PR Donalda Tuska.


Cięta riposta :mrgreen:
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2007-12-20, 18:52   

Antherdil napisał/a:
Komuna mentalna, jak PO.
A możesz pokazać nam te elementy wspólne komuny, PD i PO?
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-12-20, 19:38   

Idziemy jak burza optymistycznie myslący ! Zwolennicy braku PiS-u po kolejnych wyborach łączcie się chciałoby się rzec..! Ahh ta młodzież ^^ :mrgreen:
 
 
Fanka B@ra 


Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 16
Wysłany: 2007-12-20, 21:01   

Zastosowałam "głosowanie życzeniowe" i zaznaczyłam PiS. :mrgreen:
Co do treści samej ankiety, powaliło mnie zdanie "Sojusz Lewicy Demokratycznej i jej odłamy" :roll:
_________________
"Marzenia są jak dzikie koty, które uciekają z miasta, chodzą własnymi ścieżkami, po czym wracają obdarte i obolałe w rzeczywistość." .
 
 
 
katrin 
Aktywny wyborca



Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 75
Skąd: Gorlice/Kraków
Wysłany: 2007-12-20, 21:56   

No taK dla naszego kolegi LiD to amo zło.... ale ten argument o korupcji wpiłce nożnej normalnie powalający. PiSu to sie moja droga tak szybko nie pozbedziemy.
_________________
Wyklęty powstań, ludu ziemi,
Powstańcie, których dręczy głód.
Myśl nowa blaski promiennymi
Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-21, 09:32   

Takie dzieciaki jak Zawias czy Antherdil powinni się najpierw zastanowić. Przypomina się Antherdilowi, że to on krążył pomiędzy PO, a neo-faszystami w swoich poglądach politycznych...

Fanka B@ra napisał/a:
Co do treści samej ankiety, powaliło mnie zdanie "Sojusz Lewicy Demokratycznej i jej odłamy"


Inteligencja Zawiasa w ogóle jest powalająca...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-12-21, 12:43   

Marcin Adamczyk napisał/a:
zawias napisał/a:
Ja mysle ze komucha z LiD(SLD,SDPL,PD,UP)i byc moze PSL.


Buaaaaaaaaa... PD to komuna??? :twisted:

zawias napisał/a:
a LiD wogle rzadzil juz dwa razy i zrobil mnostwo balaganu,min. zniszczona sluzba zdrowia, korupcja w Pilce noznej i wogle dwukrotnie nie dotrzymywal obietnicy.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skończ najpierw to gimnazjum... Póki co robisz z siebie idiote... Jesteś typowym przedstawicielem pisowskiego elektoratu. Tępy i niedouczony :twisted:


Po pierwsze nie wszystko zloto co sie swieci.Nazwa moze wskazuje na "tradycje demokratyczne" ale tak naprawde to sa puste slowo.Partia Demokratyczna, dlaczego? bo wybrana demokratycznie? bez sensu.Po drugie PD wywodzi sie bezposrednio z UW(Unia Wolnosci) ktorej odlamem jest PO(a to chyba wszyscy wiedza co to)PD jest obecnie po stronie lewicy, ktora pochodzi wylacznie z SLD

a SLD powstalo w 1999 po przeksztalceniu z SDRP(Socjaldemokracja Rzeczpospolitej polskiej) ktora wywodzi sie bezposrednio z PZPR(i to jest wszystko udowodnione, chyba ze Marcin Adamczyk dalej mysli ze wszystko wie najlepiej, ale to juz jego problem)A LiD to jest taka przykrywka zeby zmienic nazwe, bo Polacy sie nabieraja i staraja sie wyczytac jaka partia jest naprawde po nazwie i uwazaja ze jak sie nazwa zmieni(ale LiD to nie partia tylko komitet wyborczy, w ktorym jest SLD,UP,SDPL,PD)to partia i ludzie sa od razu inni i juz dobrzy i robia "cud gospodarczy".To tak jak Marcin Adamczyk zacznie sie nazywac "Marcin Rydzyk" to od razu zmieni sie stosunek otoczenia do niego niezaleznie od tego, czy on sam sie zmieni w srodku.

Marcin Adamczyk napisał/a:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skończ najpierw to gimnazjum... Póki co robisz z siebie idiote... Jesteś typowym przedstawicielem pisowskiego elektoratu. Tępy i niedouczony :twisted:


A Ty najpierw naucz sie szanowac drugiego czlowieka i jego poglady, bo to Ty jestes tepy i niedouczony.Zreszta nie mam zamiaru sie takimi liberalami jak Ty przejmowac,po za tym nic mi nie zrobisz i tak nie boje sie glosno mowic swojego zdania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group