Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odsunąć Tuska od władzy!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Czy jesteś za rozwiązaniem rządu PO-PSL i przedterminowymi wyborami?
Tak
35%
 35%  [ 6 ]
Nie
52%
 52%  [ 9 ]
Dajmy im jeszcze szansę
11%
 11%  [ 2 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2008-07-02, 16:31   

Piter jak ty się chłopie mylisz Tusk to nie jest nieudacznik. Zmień swoją filozofię patrzenia na życie polityczne w Polsce. Polityk który robi w twoim mniemaniu coś głupiego robi to w pełni świadomie dla osiągnięcia jakiegoś celu, najczęściej dla zdobycia pieniędzy, władzy czy poparcia. A Tusk To człowiek który ściśle realizuje swoją politykę . Otóż chce pozbyć się publicznej telewizji znosząc abonament by nikt go nie krytykował a przy tym dać „kawałek tortu” mediom prywatnym które go popierają. Chce sprywatyzować szpitale tak jak obiecała to pani Sawicka. Wycofuje wojska z Iraku bo w ten sposób zaoszczędzi trochę pieniędzy w budżecie czym będzie się mógł pochwalić przed następnymi wyborami. Kolejne dokonanie Tuska i jego świty to utrudnianie czy też uniemożliwianie pracy dla komisji weryfikacyjnej służb specjalnych oraz ciągłe kłamstwa w mediach na jej temat wypowiadane bardzo często osobiście przez samego premiera. I oczywiście ciągła walka z PISem który utrudnia POwcom rozkradanie tego czego jeszcze nie udało się ukraść przez lata „ demokracji”. Większość POwców to AWS które już rządziło i się skompromitowało poprzez szereg afer. Tusk chroni i odbudowuje układy biznesowe które są zagrożone i na pewno to nie jest nieudacznictwo.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 7:51   

 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-07-02, 16:40   

krooll napisał/a:
Otóż chce pozbyć się publicznej telewizji znosząc abonament by nikt go nie krytykował a przy tym dać „kawałek tortu” mediom prywatnym które go popierają.


Pusty śmiech mnie ogarnia, jak czytam takie bzdety. :mrgreen:
 
 
Taki jeden

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 24
Wysłany: 2008-07-02, 16:45   

krooll napisał/a:
I oczywiście ciągła walka z PISem który utrudnia POwcom rozkradanie tego czego jeszcze nie udało się ukraść przez lata „ demokracji”.


Utrudnia POwcom rozkradanie tego czego PiSowcom nie udało się ukraść. Liczą natomiast na to, że powrócą do władzy i ukradną to sami...
 
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2008-07-02, 17:14   

krooll napisał/a:
Większość POwców to AWS które już rządziło i się skompromitowało poprzez szereg afer
Uwielbiam ten argument - zwłaszcza, że w PiSie jest tak ze 3 razy więcej ludzi z AWS, a dodatkowo Kaczyński był w tamtym rządzie ministrem .... sprawiedliwości :mrgreen:
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2008-07-02, 17:15   

macias napisał/a:
Pusty śmiech mnie ogarnia, jak czytam takie bzdety.

To wynik fanatycznego, bezkrytycznego poparcia dla PO oraz ewidentny brak wiedzy na temat skutków zniesienia abonamentu.

[ Dodano: 2008-07-02, 18:20 ]
Taki jeden napisał/a:
Utrudnia POwcom rozkradanie tego czego PiSowcom nie udało się ukraść. Liczą natomiast na to, że powrócą do władzy i ukradną to sami...

Co niby PIS ukradł przez 2 lata. Czyżby uwikłał się w jakąś aferę.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-07-02, 17:31   

Cytat:
To wynik fanatycznego, bezkrytycznego poparcia dla PO oraz ewidentny brak wiedzy na temat skutków zniesienia abonamentu.


Oh, doprawdy ? To może wytłumaczysz mi jedną rzecz, skoro fanatycznie i krytycznie popieram PO, to dlaczego w dwóch topicach walczę z Miszą i jeżdżę radośnie po PO ? Podać linka ?

Cytat:
To wynik fanatycznego, bezkrytycznego poparcia dla PO oraz ewidentny brak wiedzy na temat skutków zniesienia abonamentu.


Na temat skutków zniesienia abonamentu może i nie mam pojęcia, ale mam pojęcie co się finansuje za pieniądze z abonamentu i jest to dla mnie wystarczający argument, żeby go znieść.
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2008-07-02, 17:32   

Misza napisał/a:
Uwielbiam ten argument - zwłaszcza, że w PiSie jest tak ze 3 razy więcej ludzi z AWS, a dodatkowo Kaczyński był w tamtym rządzie ministrem .... sprawiedliwości

Tyle że ludzie z AWS i nie tylko z AWS którzy robili szemrane interesy są w PO. :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-02, 18:40 ]
macias napisał/a:
Na temat skutków zniesienia abonamentu może i nie mam pojęcia, ale mam pojęcie co się finansuje za pieniądze z abonamentu i jest to dla mnie wystarczający argument, żeby go znieść.

Winę za to jakie są media dzisiaj to między innymi skutek rządów od początku naszej demokracji. Nie trzeba znosić abonamentu tylko reformować media oraz ofertę programową.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2008-07-02, 18:38   

krooll napisał/a:
Tyle że ludzie z AWS i nie tylko z AWS którzy robili szemrane interesy są w PO.
Jasne jasne. POdaj proszę jakieś nazwiska , bo taki argument" wszyscy źli są w PO a wszyscy dobrzy w PiS" to dość kiepski.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
prowokrator 


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 2008-07-02, 20:10   

Przepraszam nie śledziłem wątku ale postulat początkowy mi się podoba. Tylko że ten rząd sam się rozwiąże. Następne wybory kiedy? A przewodnictwo w UE dla Polski kiedy? Nikt nie pozwoli sobie w tak podniosłej chwili jak przewodnictwo UE na wybory. Tusk nic nie robi bo nie chce żebu mu spadło poparcie. Tylko ile wśród wyborców jest kibiców - tego chyba nie policzył :) Więc Tusk na prezydenta, Euro 2012 do Włoch a u nas dalej będzie to samo.

A Słowacja od 1 stycznia wchodzi w strefe Euro. Pozazdrościć.
_________________
Państwo jest tyle warte na ile cenią je Obywatele.

http://www.racja.org.pl/content/view/1/2/

http://www.racjonalista.pl/

http://www.faktyimity.pl/
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2008-07-03, 16:15   

Misza napisał/a:
Jasne jasne. POdaj proszę jakieś nazwiska , bo taki argument" wszyscy źli są w PO a wszyscy dobrzy w PiS" to dość kiepski.

Wybierz sobie kogokolwiek z PO i poszukaj w necie informacji na jego temat a na pewno znajdziesz jakąś wzmiankę że był podejrzany czy uwikłany lub miał kontakty z ...
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-07-03, 16:31   

krooll napisał/a:
Wybierz sobie kogokolwiek z PO i poszukaj w necie informacji na jego temat a na pewno znajdziesz jakąś wzmiankę że był podejrzany czy uwikłany lub miał kontakty z

Kurde, nie należę do zwolenników PO, ale jak widzę jak ktoś tak pie**** , to czuję że w kieszeni otwiera mi się nóż.
 
 
Taki jeden

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 24
Wysłany: 2008-07-03, 17:10   

krooll napisał/a:
Wybierz sobie kogokolwiek z PO i poszukaj w necie informacji na jego temat a na pewno znajdziesz jakąś wzmiankę że był podejrzany czy uwikłany lub miał kontakty z ...


Dzizas :mrgreen: Ja jednak myślę, że to ta temperatura tak działa na głowy ludzi...
 
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2008-07-03, 20:41   

Fakt. :mrgreen: Nie mam weny by dziś pisać wolę zimnego browarka.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-07-03, 21:57   

krooll napisał/a:
Wybierz sobie kogokolwiek z PO i poszukaj w necie informacji na jego temat a na pewno znajdziesz jakąś wzmiankę że był podejrzany czy uwikłany lub miał kontakty z ...


Stary, wpisuję sobie "Misza" i kurde mi nic nie wyskakuje o aferach. :mrgreen:
 
 
Racjo Prawica
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-07-03, 23:19   

Cytat:
Stary, wpisuję sobie "Misza" i kurde mi nic nie wyskakuje o aferach.

Dobrze się ukrwya :mrgreen: . Nie ma przecież ludzi niewinnych, a tylko nie sprawdzeni i nie skontrolowani :twisted:
_________________
My katolicy najmocniej przepraszamy, że w 1984 roku był nieurodzaj orzeszków ziemnych w Gambonie Północnym... i za co jeszcze mamy przepraszać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group