Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odsunąć Tuska od władzy!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Czy jesteś za rozwiązaniem rządu PO-PSL i przedterminowymi wyborami?
Tak
35%
 35%  [ 6 ]
Nie
52%
 52%  [ 9 ]
Dajmy im jeszcze szansę
11%
 11%  [ 2 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
piter006 

Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: BLIŻYN
Wysłany: 2008-06-30, 19:08   Odsunąć Tuska od władzy!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Odsuńmy tego nieudacznika Tuska od wladzy bo on nic tylko marnuje publiczne pieniądze np poprzez swoją "turystyczną" podróż do Peru! Jakie on tam niby zalatwil kontrakty i na niby ile milionow? Ja jakoś nic o tym konkretnego nie słyszalem. Po za tym broni wraz z calą zalogą PO Krzysztofa Grzegorka. On jak był dyrektorem szpitala w Skarżysku Kamiennej to niby mial go oddłużać? Ludzie nie rozśmieszajcie mnie! po za tym Ewa Kopacz obecna minister zdrowia i poprzedni dyrektor szpitala senator Okła musieli wiedzieć o jego "menadżerskich" wybrykach gdyż bardzo dobrze się znali o czym sami nie zaprzeczają a wręcz się chwalą! A szpital jak tonął w dlugach tak tonie! Ludzie litości! Nota bene niech Chlebowski glupot nie opowiada o tym że gdy prokuratura postawi Grzegorkowi zarzut to wtedy zrzeknie on się immunitetu bo jest to niemożliwe! Dlaczego każdy o tym wie że gość który ma immunitet jest przez niego chroniony i nie mogą mu być postawione zarzuty! Podejdźmy do sprawy uczciwie i rozwiążmy ten nieudolny rząd!
_________________
Pozdrawiam Piotrek
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 12:37   

 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-06-30, 20:08   

piter006 napisał/a:
Podejdźmy do sprawy uczciwie i rozwiążmy ten nieudolny rząd!


Dobra, zróbmy to. Ty pierwszy. :mrgreen:
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-30, 20:12   

te, rewolucjonisto. przeszkadza Ci ten spokoj w polityce, ze chcesz wyborów? to po pierwsze.
po drugie nazywanie premiera nieudacznikiem jest smieszne. doszedł do wielkiej władzy i duzego szacunku. zachowujesz sie sam jak nieudacznik i to pelen nienawiści.
obrażając premiera obrażasz lwią część ludzi, którzy oddali na niego i jego partię głos!
piter006 napisał/a:
Podejdźmy do sprawy uczciwie i rozwiążmy ten nieudolny rząd!

ja jestem skłonny powiedzieć, ze ten rząd to chyba najlepszy rząd we wspołczesnej historii. no moze zaraz za 1-szą kadencją lewicy.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-06-30, 20:13   

Chris napisał/a:
ja jestem skłonny powiedzieć, ze ten rząd to chyba najlepszy rząd we wspołczesnej historii. no moze za 1-szą kadencją lewicy.


Zgadzam się, choć to żadne pocieszenie. Zawsze powtarzam - lepszy nie znaczy dobry. Trudno zresztą nie błyszczeć, jak się miało takich poprzedników jakich się miało. :mrgreen:
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-06-30, 20:23   

dobre jest wrogiem lepszego, to prawda. ale teraz rządy i kolejne władze powinny ewoluować ku zbawczemu światełku w tunelu. 1-szy krok ku lepszemu to nowy prezydent.
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
Racjo Prawica
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-07-01, 00:51   

Chris napisał/a:
po drugie nazywanie premiera nieudacznikiem jest smieszne. doszedł do wielkiej władzy i duzego szacunku. zachowujesz sie sam jak nieudacznik i to pelen nienawiści.
obrażając premiera obrażasz lwią część ludzi, którzy oddali na niego i jego partię głos!

Ha ha ha ha ha, o kurczę brzuch mnie rozbolał ze śmiechu, już dawno się tak zdrowo nie uśmiałem. Takiej hipokryzji już dawno nie widziałem. Szkoda, że ta twoja empatia jest tak ograniczona. A co jak obrażany jest b. premier Kaczyński dlaczego wtedy nie ma takiej nota bene wzruszającej reakcji, albo jak obrażany jest ksiądz katolicki?. Nie odpowiadaj pytanie jest retoryczne
Chris napisał/a:
ja jestem skłonny powiedzieć, ze ten rząd to chyba najlepszy rząd we wspołczesnej historii

:roll: Nie chcę zaczynać dyskusji o rządzie, ale proszę wymień mi jedną rzecz, jaką zrobił ów rząd, aby zasłużył na miano najlepszego rządu?. Odpowiedż pytanie jest poważne
_________________
My katolicy najmocniej przepraszamy, że w 1984 roku był nieurodzaj orzeszków ziemnych w Gambonie Północnym... i za co jeszcze mamy przepraszać?
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-07-01, 07:31   

piter, uderz parę razy głową w ścianę przed założeniem kolejnego tematu. Może coś pomoże.
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2008-07-01, 09:42   

Racjo Prawica napisał/a:
A co jak obrażany jest b. premier Kaczyński dlaczego wtedy nie ma takiej nota bene wzruszającej reakcji, albo jak obrażany jest ksiądz katolicki?.

już kilka razy na forum broniłem zarówno Kaczyńskiego jak i księży. nie odrobiło sie pracy domowej i nie czytało postów, a teraz ma się pretensje!
Racjo Prawica napisał/a:
Nie chcę zaczynać dyskusji o rządzie, ale proszę wymień mi jedną rzecz, jaką zrobił ów rząd, aby zasłużył na miano najlepszego rządu?.

właśnie chodzi o to, czego nie zrobił. nie było afer (jak za rządów PiS-u i lewicy niestety), nie było kompromitacji (to domena PiSu) i nie ma konfliktów wewnętrznych (a tu pokonuje wszystkie rządy)
 
 
Roch 
Aktywny wyborca
rojalista



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 118
Wysłany: 2008-07-01, 10:38   

Chris napisał/a:
1-szy krok ku lepszemu to nowy prezydent.


po dzisiejszej wypowiedzi LK odnośnie tego ze nie podpisze traktatu zaczynam zmieniać zdanie(ale i tak nie niego nie zagłosuje) odnośnie jego osoby. oby tak dalej :mrgreen:
_________________
On mi się nie podoba. -Dlaczego? -Gdyż mu nie dorównywam. -Odpowiedział ktoś tak kiedy?" F. Nietzsche
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2008-07-01, 12:01   

Racjo Prawica napisał/a:
Nie chcę zaczynać dyskusji o rządzie, ale proszę wymień mi jedną rzecz, jaką zrobił ów rząd, aby zasłużył na miano najlepszego rządu?.

Abonament
Abolicja
Koniec obowiązkowej służby wojskowej
Embargo
Wycofanie wojsk z Iraku
Partnerstwo Wschodnie
Prywatyzacja

Wybierz sobie :mrgreen:

Roch napisał/a:
po dzisiejszej wypowiedzi LK odnośnie tego ze nie podpisze traktatu zaczynam zmieniać zdanie(ale i tak nie niego nie zagłosuje) odnośnie jego osoby. oby tak dalej
Ciągnie swój do swego.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Roch 
Aktywny wyborca
rojalista



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 118
Wysłany: 2008-07-01, 12:47   

Misza napisał/a:
Abonament

obniżony pod elektorat pro lewicowy
Misza napisał/a:
Abolicja

wielka rzecz! :mad:
Misza napisał/a:
Koniec obowiązkowej służby wojskowej

jak narzazie nadal jest obowiązkowa :mrgreen:
Misza napisał/a:
Wycofanie wojsk z Iraku

zapowiedz...
Misza napisał/a:
Partnerstwo Wschodnie

nawet nie projekt
Misza napisał/a:
Prywatyzacja

czego do tej pory?
_________________
On mi się nie podoba. -Dlaczego? -Gdyż mu nie dorównywam. -Odpowiedział ktoś tak kiedy?" F. Nietzsche
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-07-01, 13:24   

Misza napisał/a:
Abonament

To abonament już nie obowiązuje?
Misza napisał/a:
Koniec obowiązkowej służby wojskowej

Ludzie dalej dostają bilety do WKU, więc nie widać tych dokonań.
Misza napisał/a:
Embargo

To jest bardziej zasługa Rosjan. Wiedzieli że embargo znieść trzeba, ale chcieli poczekać aż odejdzie uparty kaczor.
Misza napisał/a:
Wycofanie wojsk z Iraku

Też mi decyzja:P Wymagająca jednego rozkazu, na dodatek popieranego przez 80% społeczeństwa.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-07-01, 14:57   

Cytat:
Abonament
Abolicja
Koniec obowiązkowej służby wojskowej
Embargo
Wycofanie wojsk z Iraku
Partnerstwo Wschodnie
Prywatyzacja


Mantra Miszy. :mrgreen:
 
 
Taki jeden

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 24
Wysłany: 2008-07-01, 15:26   

Piter poprę Twoją propozycję jeśli odbiorą nam Euro 2012. Wtedy z całą mocą poprę te słowa:

piter006 napisał/a:
Odsuńmy tego nieudacznika Tuska od wladzy


Na razie to zakładasz kolejny groteskowy topic :mrgreen:
 
 
 
Dr Chavez 
Wojewoda


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 16777215
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-07-01, 15:26   

O my God, Misza jakie ty bzdety wypisujesz, aż się komentować nie chce. Przypominają mi się wypociny Pisuarczyków z poprzedniej kadencji. Z tego co pamiętam byleś wtedy mocno krytyczny.

Do Chrisa - Z tego co pamiętam to prezentujesz się jako lewicowiec. Rozumiem że w twojej opinii to jest najlepszy rząd z dotychczasowych, oprócz I kadencji lewicy kiedyś tam? Mam się śmiać czy płakać? Jako człowiekowi lewicy, powinny być ci bliskie ideały lewicowe, tak więc oświeć mnie proszę jakie to idee lewicowe ten rząd wprowadza w życie?

Co do przedterminowych wyborów - NA JAKIEJ NIBY PODSTAWIE????
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group