Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PARTIA LUDZI
Autor Wiadomość
ziolo.pawel

Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-03-15, 01:55   

Ta strona na fb wygląda na coś sensownego.

https://m.facebook.com/profile.php?id=1413674572278922

W dodatku sprawa jest nowa, więc pewnie potrzebuje poparcia i popularyzacji.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 16:15   

 
 
arturp 

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 27
Wysłany: 2015-05-07, 13:39   

Po II wojnie w Polsce nie istniała żadna kultura polityczna. Byli tylko urzędnicy socjalizmu.
Skąd się wzięli w latach 90 i potem politycy w tym kraju?
To ci wszyscy co mieli pomysł na utrzymanie swojej rodziny a nie wprowadzenie Polski w nowy świat czyli świat kapitalizmu.
Kiedyś zapoznałem przez net paru ludzi z niesamowitą wizją utworzenia nowej partii.
Okazało się potem, że było to dwóch bezrobotnych i czterech emerytów o niskich "płacach".
Oczywiście bogaci ludzie nie gwarantują tego że pomogą Polsce.
Mogą być np: przerośnięci ambicjami wewnętrznymi.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2015-05-07, 19:05   

arturp napisał/a:
Po II wojnie w Polsce nie istniała żadna kultura polityczna. Byli tylko urzędnicy socjalizmu.
Skąd się wzięli w latach 90 i potem politycy w tym kraju?
To ci wszyscy co mieli pomysł na utrzymanie swojej rodziny a nie wprowadzenie Polski w nowy świat czyli świat kapitalizmu.
Kiedyś zapoznałem przez net paru ludzi z niesamowitą wizją utworzenia nowej partii.
Okazało się potem, że było to dwóch bezrobotnych i czterech emerytów o niskich "płacach".
Oczywiście bogaci ludzie nie gwarantują tego że pomogą Polsce.
Mogą być np: przerośnięci ambicjami wewnętrznymi.



hmm to skąd się wzięli nie jest aż takie ważne , ja myślę że się qwa robić nie chciało to se chcieli porządzić :mrgreen: ważne jest to kto im qwa pensje ustalił :?:

bo mnie i chyba Was o to nie pytali :?:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
arturp 

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 27
Wysłany: 2015-05-07, 23:10   

Ja nichciał bym by premier Polski zarabiał o demnie więcej tylko o dwa tysiące.
Daje mu pół miliona co miesiąc z lekkim sercem. Wymagam za to by stworzył mi takie warunki w Polsce bym nie musiał z niej za chlebem emigrował.
A tu on sam teraz wyjechał na "saksy"
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2015-05-08, 12:10   

arturp napisał/a:
Ja nichciał bym by premier Polski zarabiał o demnie więcej tylko o dwa tysiące.
Daje mu pół miliona co miesiąc z lekkim sercem. Wymagam za to by stworzył mi takie warunki w Polsce bym nie musiał z niej za chlebem emigrował.
A tu on sam teraz wyjechał na "saksy"


za duże masz wymagania :mrgreen:


ja taki szczery nie jestem jak Ty :wink: dałbym premierowi średnią krajową , to i tak dużo skoro za nic nie odpowiada , z roboty nie poleci tak jak każdy pracujący i odpowiadający za to co robi...

za takie rządzenie (długi) to i tak za dużo , tak rządzić to każdy idiota by potrafił , qwa że też na nich bata nie ma :oops:


o emeryturach nie wspomnę , sami se poczytajcie http://www.fakt.pl/tag/emerytury-politykow :evil:

na takie mogą liczyć inni...

Ile wynosi średnia renta i emerytura wypłacana przez ZUS

średnia emerytura 2054 zł
średnia renta 1539 zł
Przedsiębiorca

emerytura 1666 zł
renta 1172 zł
Kolejarz

emerytura 1916 zł
renta 1575 zł
Górnik

emerytura 3923 zł
renta 3739 zł
Nauczyciel

emerytura 2274 zł
renta 2746 zł
(Nauczyciele w większości dostają rentę wypadkową, która jest wyliczana dużo korzystniej niż zwykła renta)

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,9765...l#ixzz3ZXjn8EHy
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
arturp 

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 27
Wysłany: 2015-05-08, 14:30   

Zgadza się. 1100 zł to nie godna emerytura. Wmówiono społeczeństwu że jak inni wykupią naszą gospodarkę by zainwestować to unowocześnią gospodarkę. Jedyną motywacją inwestowania w Polsce jest tania siła robocza.
Niema się co dziwić że zrobiono z Polski i podobnym jej europejskie Chiny. Niema się czemu dziwić że Polacy pracują za grosze jak mrówy dla obcego kapitału. Reszta emigruje za godną płacą.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2015-05-08, 18:25   

arturp napisał/a:
Zgadza się. 1100 zł to nie godna emerytura. Wmówiono społeczeństwu że jak inni wykupią naszą gospodarkę by zainwestować to unowocześnią gospodarkę. Jedyną motywacją inwestowania w Polsce jest tania siła robocza.
Niema się co dziwić że zrobiono z Polski i podobnym jej europejskie Chiny. Niema się czemu dziwić że Polacy pracują za grosze jak mrówy dla obcego kapitału. Reszta emigruje za godną płacą.


o jakim inwestowaniu tu mowa :?:

ale co się dziwić zagranicznym inwestorom , jak ponad 120 miliardów przeznaczonych na modernizację armii "zainwestujemy" pewnie w zagraniczne gospodarki...


każdy chyba już słyszał o zakupie francuskich śmigłowców (50 szt) dla naszej armii hmm pomijam to że pomoże nam to jak umarłemu kadzidło , aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee usłyszałem w Polsacie po 16tej taką rozmowę w której niezależny kandydat na prezydenta (nazwiska nie pamiętam) wspomniał coś na temat tego zakupu i nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie to że UWAGA!!! za 50 szt takich samych śmigłowców Brazylia zapłaci w przeliczeniu na złotówki około 30tu mil na SZTUCE mniej niż Polska


tych śmigłowców miało być 70 za kwotę 8 mld, a będzie 50 ...za 13 mld . Naprawdę mamy nosa do interesów i INWESTOWANIA w CUDZE...


noooooooooooo autostrady budujemy drożej niż reszta Europy , stadiony też do najtańszych nie należały , a teraz qwa teeeeeeeeeeeeee ŚMIGŁOWCE , co o tym sądzicie ??
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
arturp 

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 27
Wysłany: 2015-05-09, 00:34   

Hasło: inwestowanie zachodu w Polską gospodarkę przyniesie nam dobrobyt. O tym pisze. Niektóre tzw. inwestycje kończyły się na wykupieniu zakładu, fabryki polskiej i zamknięciu jej. Następnie zastępowanie produktów które wytwarzały te Polskie zakłady fabryki produktami tych zewnętrznych tzw. inwestorów.
Gdy hitler w czasie wielkiego globalnego kryzysu doszedł do władzy uruchomił produkcje zbrojeniową która rozruszała niemiecka gospodarkę. Dlatego coraz ochoczo Niemcy " wysuwali wyprostowaną rękę powyżej głowy". Wkrótce cała rzesza Niemiec miała prace budowała domy urządzała wnętrza po prostu wzbogacała się.
Rząd Polski ma środki na rozruszanie gospodarki. Niestety kupują zabawki militarne z zewnątrz budując innym gospodarkę.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2015-05-10, 19:29   

arturp napisał/a:
Hasło: inwestowanie zachodu w Polską gospodarkę przyniesie nam dobrobyt. O tym pisze. Niektóre tzw. inwestycje kończyły się na wykupieniu zakładu, fabryki polskiej i zamknięciu jej. Następnie zastępowanie produktów które wytwarzały te Polskie zakłady fabryki produktami tych zewnętrznych tzw. inwestorów.
Gdy hitler w czasie wielkiego globalnego kryzysu doszedł do władzy uruchomił produkcje zbrojeniową która rozruszała niemiecka gospodarkę. Dlatego coraz ochoczo Niemcy " wysuwali wyprostowaną rękę powyżej głowy". Wkrótce cała rzesza Niemiec miała prace budowała domy urządzała wnętrza po prostu wzbogacała się.
Rząd Polski ma środki na rozruszanie gospodarki. Niestety kupują zabawki militarne z zewnątrz budując innym gospodarkę.


i w tym problem , szukają qwa zagranicznych inwestorów , zwalniają ich z podatków , a za ten szmal na modernizację armii stworzyliby od ujaaaaaaaaa miejsc pracy , ale to nie tylko ten szmal na same przywileje rocznie wydają 35,5 mld zł to qwa prawie tyle przez 26 lat naszego"kapitalizmu" ile wynosi nasz dług...


i "jak tu żyć" hmm chyba qwa krótko :mrgreen:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
arturp 

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 27
Wysłany: 2015-05-12, 16:38   

Czasami to zastanawiajace że w kraju tak bardzo wykształconych ludzi. Więcej niż połowa to ślepcy. Hm....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group