Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywódca dla lewicy potrzebny od zaraz

Kto powinien stać na czele polskiej lewicy?
Wojciech Olejniczak
0%
 0%  [ 0 ]
Grzegorz Napieralski
7%
 7%  [ 1 ]
Marek Borowski
14%
 14%  [ 2 ]
Włodzimierz Cimoszewicz
50%
 50%  [ 7 ]
Ryszard Kalisz
7%
 7%  [ 1 ]
Andrzej Celiński
7%
 7%  [ 1 ]
Ktoś inny
14%
 14%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-17, 23:17   

Usłyszał :twisted: od samego Janusza Korwina-Mikke....
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
Ostatnio zmieniony przez Marcin Adamczyk 2008-01-18, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 7:51   

 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-17, 23:21   

No to niech najpierw zrozumie, że poglądy Janusza Korwina-Mikke nie są wykładnią dla programu UPR i poglądów jej sympatyków. A tak nawiasem mówiąc to podała by linka skąd tą informację zaczerpnęła :twisted:
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-17, 23:43   

Dahomej napisał/a:
poglądy Janusza Korwina-Mikke nie są wykładnią dla programu UPR i poglądów jej sympatyków.

Ile razy jeszcze mam wykazywać bzdurność tego twierdzenia, żebyś przestał je powtarzać?
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-17, 23:43   

Dahomej za dowciapna jest :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
rupert
Wojewoda


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 16777116
Wysłany: 2008-01-18, 10:12   :)

falkonetti napisał/a:
rupert napisał/a:
falkonetti napisał/a:
rupert napisał/a:
POlska bedzie otrzymywała olbrzymie dotacje

Co to znaczy olbrzymie?
rupert napisał/a:

, które znacznie przewyższają nasze płaty do budzetu UE.

Znacznie to znaczy o ile?
rupert napisał/a:

Jeżeli masz inne dane to prosze podaj cie-konkretnie

Bardziej konkretnych danych niż Twoje to obawiam się nikt nie poda. :mrgreen:



http://www.ukie.gov.pl/ww...1300342F4C?Open

Oto link do bardzo konkretnych danych opisujace rozliczenia miedzy UE a POlską w pierwszych latach naszgo członkowsta. Ma ktos inne dane?


Link (zresztą ten sam, który ja podałem post wcześniej) dotyczy danych za 2005-2007 czyli tego co było. :mrgreen:

Swoją drogą dane bardzo ciekawe.
Zwróćcie uwagę na taki fakt:
Odejmując od całkowitego bilansu netto w wysokości 32 mld PLN dotacje dla rolnictwa (22mld) zostaje nam na czysto około 10mld PLN (na 2,5roku),
Daje to około 4 mld rocznie oprócz rolnictwa. Odejmując od tego jeszcze 6mld jako środki przedakcesyjne da to niecałe 2 mld PLN rocznie.

O skali tej ogromnej pomocy niech świadczy fakt, że roczne dotacje z budżetu do KRUS to około 15 mld PLN. :mrgreen:




Bardzo ciekawe-jak odejmiemy wszystkie dotacje to wyjdzie nam zero. Falkonetti jesteś moim typem do Nobla z ekonomii i matematyki
 
 
falkonetti
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 69
Wysłany: 2008-01-18, 11:18   

Rupert, w moich wyliczeniach nie ma błędu!
W bardziej przystępnej formie: w tamtym okresie dostaliśmy netto około 12mld PLN rocznie (w tej kwocie jest też 6 mld jakośrodki przedakcesyjne).

Koszt obsługi dopłat siegają 40%, rozdział środków z za tzw. biurka na bzdurne rzeczy, biurokracja sięgająca granic absurdu, powodują że środki unijne to w większej mierze tylko przemiał pieniędzy.
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-18, 11:40   

Adamczyk, wciąż czekam na linka, z którego by wynikłao że JKM jest za wstapieniem Polsi do NAFTA
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
rupert
Wojewoda


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 16777116
Wysłany: 2008-01-18, 12:55   ??

falkonetti napisał/a:
Rupert, w moich wyliczeniach nie ma błędu!
W bardziej przystępnej formie: w tamtym okresie dostaliśmy netto około 12mld PLN rocznie (w tej kwocie jest też 6 mld jakośrodki przedakcesyjne).

Koszt obsługi dopłat siegają 40%, rozdział środków z za tzw. biurka na bzdurne rzeczy, biurokracja sięgająca granic absurdu, powodują że środki unijne to w większej mierze tylko przemiał pieniędzy.



To jak to jest 12 mld - 12 mld równa sie zero czy nie? Polska dostaje z EU wiecej niz wpłaca?
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-18, 13:01   

Nie wysilaj się Dahomej. Jak znajdę to wkleje. Póki co wiem tylko że na 100% była tak wypowiedź w programie "Forum" kilka lat temu...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-18, 13:07   

Twoje słowo jest gówno warte, więc czekam aż to udowodnisz. Zwłaszcza, że Korwin-Mikke mógł być ewentualnie w programie Forum w latach 1991-1993, bo jest to program w którym uczestniczą przedstawieciel partii znajdujących się w Sejmie. NAFTA istnieje od 1994. Więc znowu kłamiesz
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
falkonetti
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 69
Wysłany: 2008-01-18, 13:24   Re: ??

rupert napisał/a:
falkonetti napisał/a:
Rupert, w moich wyliczeniach nie ma błędu!
W bardziej przystępnej formie: w tamtym okresie dostaliśmy netto około 12mld PLN rocznie (w tej kwocie jest też 6 mld jakośrodki przedakcesyjne).

Koszt obsługi dopłat siegają 40%, rozdział środków z za tzw. biurka na bzdurne rzeczy, biurokracja sięgająca granic absurdu, powodują że środki unijne to w większej mierze tylko przemiał pieniędzy.



To jak to jest 12 mld - 12 mld równa sie zero czy nie? Polska dostaje z EU wiecej niz wpłaca?

A gdzieś to dziecino wyczytał? :mrgreen:
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-18, 13:30   

Dahomej napisał/a:
Twoje słowo jest gówno warte, więc czekam aż to udowodnisz.


Dobrze że Twoje słowo jest warte złota...

A Ty oczywiście nie wiesz o tym, bez tego linka? Mógłbym tu wkleić trzydzieści linków, gdzie jest o tym mowa, ale specjalnie dla Ciebie drogi kłamco szukam bezpośredniej wypowiedzi...

Dahomej napisał/a:
Zwłaszcza, że Korwin-Mikke mógł być ewentualnie w programie Forum w latach 1991-1993, bo jest to program w którym uczestniczą przedstawieciel partii znajdujących się w Sejmie.


Nasz kochany forumowy manipulator znowu w akcji. W programie "Forum" prosze ja Ciebie biorą udział przedstawiciele partii, które w wyborach osiągnęły próg 3%. Zdaje się że UPR dostała tyle w 2001 roku... Jeśli nie, to mógłbyć zaproszony jako "ekspert". :mrgreen: Choć w przypadku JK-M to raczej mało prawdopodobne...

Tak więc skończ kłamać, albo uzupełnij swoją wiedzę na podstawowe tematy...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-18, 13:59   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Mógłbym tu wkleić trzydzieści linków, gdzie jest o tym mowa

To je wklej, a nie pieprz, że mógłbys to zrobić
Marcin Adamczyk napisał/a:
W programie "Forum" prosze ja Ciebie biorą udział przedstawiciele partii, które w wyborach osiągnęły próg 3%. Zdaje się że UPR dostała tyle w 2001 roku...

Kłamstwo nr. 4 Marcina Adamczyka. W 2001 UPR startowało z list PO
Marcin Adamczyk napisał/a:
Jeśli nie, to mógłbyć zaproszony jako "ekspert".

Z tego co wiem, to owych espertów zaprasza się dopiero odkąd Forum stał się programem autorskim Koteckiej, która nie pozwoliła Korwinowi brać udziału w programie nawet gdy przyszedł jako przedstawiciel KW LPR. Kłamstwo nr. 5 Marcina Adamczyka
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-18, 14:21   

Dahomej napisał/a:
Kłamstwo nr. 4 Marcina Adamczyka. W 2001 UPR startowało z list PO


Marcin Adamczyk napisał/a:
Nasz kochany forumowy manipulator znowu w akcji. W programie "Forum" prosze ja Ciebie biorą udział przedstawiciele partii, które w wyborach osiągnęły próg 3%. Zdaje się że UPR dostała tyle w 2001 roku... Jeśli nie, to mógłbyć zaproszony jako "ekspert". Choć w przypadku JK-M to raczej mało prawdopodobne...


Kłamstwo numer 4 Dahomeja

W dodatku kolejna manipulacja... Napisałem wyraźnie, że tak mi się zdaje. Jakoś wypadło mi z głowy, że UPR startowała faktycznie z list PO...

Dahomej napisał/a:
Z tego co wiem, to owych espertów zaprasza się dopiero odkąd Forum stał się programem autorskim Koteckiej, która nie pozwoliła Korwinowi brać udziału w programie nawet gdy przyszedł jako przedstawiciel KW LPR. Kłamstwo nr. 5 Marcina Adamczyka


Kłamstwo numer 5 Dahomeja

Ekspertów do "Forum" zapraszało się już za czasów Doroty Gawryluk, a kto wie czy nie jeszcze za czasów Miaucużyńskiego (czy jakoś tak).

Kłamstwo numer 6 Dahomeja

Kto to jest Kotecka????? Z tego co mi wiadomo program "Forum" prowadzi Joanna Lichocka... Z PiS-owskiej nominacji zresztą...

Kłamstwo numer 7 Dahomeja

Korwina-Mikke do TVP nie wpuściła ochrona...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-18, 14:31   

Cytat:
Napisałem wyraźnie, że tak mi się zdaje. Jakoś wypadło mi z głowy, że UPR startowała faktycznie z list PO...

Ojoj, własnie to jest Twój problem. Piszesz nie to co jest prawdą, ale to co Ci się wydaje.
Cytat:
Kto to jest Kotecka????? Z tego co mi wiadomo program "Forum" prowadzi Joanna Lichocka... Z PiS-owskiej nominacji zresztą...

Faktycznie, nazwiska mi sie pomieszały
Cytat:
Ekspertów do "Forum" zapraszało się już za czasów Doroty Gawryluk, a kto wie czy nie jeszcze za czasów Miaucużyńskiego (czy jakoś tak).

Nie wydaje mi się, ale mniejsza o to, JKM nigdy nie pełnił roli eksperta w programie Forum
Cytat:
Korwina-Mikke do TVP nie wpuściła ochrona...

http://youtube.com/watch?v=yVRj81mOs1k

I co szczeniaczku, myślisz że jak będziesz krzyczał głośniej i pisał pogrubioną czcionką to będzie bardziej wiarygodny
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group