Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywódca dla lewicy potrzebny od zaraz

Kto powinien stać na czele polskiej lewicy?
Wojciech Olejniczak
0%
 0%  [ 0 ]
Grzegorz Napieralski
7%
 7%  [ 1 ]
Marek Borowski
14%
 14%  [ 2 ]
Włodzimierz Cimoszewicz
50%
 50%  [ 7 ]
Ryszard Kalisz
7%
 7%  [ 1 ]
Andrzej Celiński
7%
 7%  [ 1 ]
Ktoś inny
14%
 14%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-01-18, 18:29   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Widzisz tutaj stanowcze stwierdzenie? Znowu manipulujesz moimi słowami...

Skoro nie jesteś pewien to czemu szastasz takimi stwierdzeniami.
I znowu kłamiesz... O "Forum" napisałem po tym, jak mnie molestowałeś z dowodami na twierdzenie że UPR była za przystąpieniem Polski do NAFTA...

Chyba normalne jest, że chciałem od Ciebie uzyskać dowody na potwierdzenie Twojej tezy. Czy zarzuciłem Ci wtedy kłamstwo? Nie. Zrobiłem to dopiero wtedy kiedy wyskoczyłeś z programem "Forum".

Wciąż czekam, aż udowodnisz mi moje rzekome kłamstwa

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 5:36   

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-01-18, 18:37   

Nie zamierzam kochany kłamczuszku udowadniać Ci już nic więcej, ponieważ tłumaczyłem Ci już setki razy, że wyrywasz zdania z kontekstu, manipulujesz moimi słowami i itnerpretujesz je tak jak Ci się podoba...

Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-01-19, 14:09   

Szkoda czasu na dyskusję z człowiekiem, który nie liczy się ze swoimi słowami i nie potrafi przyznać się do błędu i przeprosić za oszczerstwa

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-01-19, 14:35   

Nie zamierzam przyznawać sie i przepraszać za coś, co Ci się uroiło Dahomej. Nie będę Ci tłumaczył, że nie jestem wielbłądem. Pisałem raz, drugi, piąty... Wystarczy. Nie zamierzam dyskutować z kimś, kto manipuluje cudzymi wypowiedziami, a potem żąda aby drugi mu się szesnaście razy tłumaczył... Tylko jeden przykład podam...

Ja jestem oczywiście za, ale powiedz mi Health ile procent prostytutek robi to z czystej przyjemności? Bo mi się wydaje że najwyżej kilka procent. Reszta robi to dlatego, że nie ma innego wyjścia. Twoje podejście jest mało socjalistyczne. Tym kobietom należałoby pomagać w znajdowaniu normalnej pracy, do której szłyby z przyjemnością, a nie odrazą i łzami w oczach. Stawiam orzechy przeciwko euro że gdyby zaproponować tym dziewczynom pracę za te same pieniądze, na przykład w fabryce czekolady to 90% z nich przez sekunde nie zastanawiałoby się nad tym co mają zrobić. Oczywiście te, którym sprawia przyjemność ta praca powinny sobie nią legalnie praktykować. Tylko Twoje podejście ma gówno wspólnego z socjalizmem, a ogranicza się do tego że skoro Fidel sypiał z dziwkami, to znaczy że wszystkie one uwielbiają swoją pracę. Zwłaszcza że nigdy nie wiadomo czy trafi im się tak niewyżyty klient jak Ty, Don Kichocie

Dahomej napisał/a:
Dr Chavezie, Marcinie, Dla wielu osób praca śmieciarza jest uwłaczająca, czy zatem więc powinnismy ustawowo jej zakazać i wysłać na ulice urzędników, którzy będą im dopomagać w znalezieniu "normalnego" i "godnego" zawodu jak w prawdziwie socjalistycznym kraju przystało. Dajcie spokój. Legalizacja prostytucji daje państwu suteczną mozliwośc do walki z sutenerstwem, więc nie pieprzcie mi o biednych kobietach wykorzystywanych przez alfonsów, tak się dzieje dzisiaj, w chorej II PRL, zwanej III RP. Ponadto Marcin zwróciłes uwagę na to, że nie ma możliwości opodatkowanie tego rodzaju usług. Ale jakoś fryzjerów czy sprzątaczki da sie opodatkować więc w czym problem?

Coś Ty tutaj pokręciłeś, albo celowo przekręcasz moje słowa. Czy ja pisałem o tym że należy zakazywać prostytucji? Ja tylko zwróciłem uwagę na postawę Healtha, który jest wielkim socjalistą, ale akurat w tym przypadku zachowuje się jak zwykły szowinista... Dla niego kobieta to przedmiot, ponieważ Fidel i jeszcze kilku lubiło się przespać z prostytutką.

Jasne Dahomej. Tobie się wydaje że wszystkie te dziewczyny robią to dlatego, bo tak im się podoba i strasznie je to podnieca. To takie katolickie podejście...

I tak od słowa do słowa zacząłeś mi wmawiać, że jestem za zakazem prostytucji i za przymusową zmianą pracy przez prostytutki...

Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-01-19, 14:49   

Tobie sie cos uroiło Adamczyk. Ja nie pisałem, że jesteś przeciw prostytucji, ale że jesteś za tym, aby państwo dawało im możliwośc zmiany pracy na nie mniej dochodową. Nie wyjawiłeś tylko w jaki sposób państwo ma to czynić. Znów rzucasz słowa na wiatr. Nie będę nawet w tym przypadku po raz kolejny używał słowa kłamstwo, bo widze, że nie rozumiesz jego znaczenia albo traktujesz je jak swego czasu pewnien niemiecki polityka, Joseph Goebbels

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-01-19, 15:13   

Dahomej napisał/a:
Nie będę nawet w tym przypadku po raz kolejny używał słowa kłamstwo, bo widze, że nie rozumiesz jego znaczenia albo traktujesz je jak swego czasu pewnien niemiecki polityka, Joseph Goebbels

Nie schlebiaj mi tak, na prawdę nie trzeba... :razz:

Odpowiedz do tematu