Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Z głupim nie dyskutuj..."

Czy akta Służby Bezpieczeństwa PRL należałoby zniszczyć???
Tak
60%
 60%  [ 6 ]
Nie
30%
 30%  [ 3 ]
Trudno powiedzieć
10%
 10%  [ 1 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-05-12, 11:06   "Z głupim nie dyskutuj..."

Rzekł Marszałek Sejmu do twórcy ustawy lustarcyjnej... Kto jest tym "głupim"??? Jak mniemam Trybunał Konstytucyjny. Sam w przeszłości ostro wypowiadałem się na temat tego organu, ale ja jestem tylko zwykły Marcin Adamczyk. Za takie wypowiedzi pod adresem TK Ludwik Dorn powinien stracić stanowisko Marszałka Sejmu... Oczywiście tak się nie stanie, bo Jarosław Kaczyński powiedziałby zapewne to samo...

A co do posła Mularczyka... Gdybym chciał zrobić taką akcję z wykluczaniem sędziów z powodu współpracy z SB to chyba lepiej od niego bym się przygotował. Pan poseł najpierw powiedział że ma notatkę, gdy przewodniczący go o nią poprosił stwierdził że nie ma jej przy sobie. Gdy ten go po nią wysłał, wrócił z notatką, jak mniemam sporządzoną w między czasie i okazało się że nie ma w niej najważniejszej rzeczy...

Ta lustracja to klęska PiS-u. Okazuje się że otwarcie archiwów też może być niezgodne z Konstytucją. Po raz kolejny proponuję więc aby uchwalić ustawę o znisczeniu całych zasobów IPN dotyczących Służby Bezpieczeństwa PRL. Byłby wówczas święty spokój!
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 13:48   

 
 
Gość

Wysłany: 2007-05-12, 11:28   

kiedys widzialem wypowiedz starszego pana(okolo 70) na tvp 3 katowice, powiedzial mniej wiecej tak (placzac)
"Niektorzy nie wiedza ile ci ludzie wyrzadzili nam krzywdy, bili nas i ponizali, a teraz niektorzy nadal sprawuja wysokie stanowiska"
mialo to zwiazek z jakims radnym ktory byl sb-kiem.
Jedno pytanie do ciebie(bo przypuszczam, ze my mlodzi nie bylismy przez sb torturowani)
Kto dal ci prawo zeby decydowac o tym czy lustracja ma byc przeprowadzona czy nie??
Co powiesz tym starym dzis ludzia ktorzy byli bici itp prze dawne sluzby??
Jak juz mowilem z jednej strony jestem za pozuceniem lustracji, ale z drugiej...nie mozna od tak wszystkiego pozucic i zapomniec ze niektorzy rodacy cierpieli przez sbekow!!
 
 
wiklif 
Wojewoda



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 16777192
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-12, 12:04   

Ja nie mogę, aż trudno w to uwierzyć. PiS jako pierwsza partia w Polsce po 1989 zlikwidował lustrację :mrgreen: Taka kompromitacja... :twisted:
_________________
Ameryka nie ma przyjaciół, ona ma tylko aktualne sojusze. Kiedyś wspomagała Mudżahedinów w Afganistanie, potem z tymi samymi walczyła. W czasach wojny Iraku z Iranem USA wspomagała Saddama, kto dziś o tym pamięta? A potem oni sami obalili Saddama.
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-05-16, 12:59   

Banan, co innego lustracja, a co innego dezubekizacja. Uważam że ta druga jest potrzebna. Lustracja w Polsce nie ma sensu bo i tak najważniejsze i najciekawsze akta zostały zniszczone w 1989 roku. A dziś mamy lustrację, albo nieżyjących, albo dzicz w wykonaniu PiS-u...

Poza tym wszystkim, Prawo i Sprawiedliwość całą swoją energię skupiło na taplaniu się w gównie! Nie słyszę nic o innych ważnych rzeczach. Dopiero po miesiącu powołano szefa komitetu organizacyjnego Euro 2012. W Warszawie zamiast budować stadion użerają się z kupcami. Kiedy Sejm uchwali szereg ustaw niezbędnych do zorganizowania Euro??? Co robi w tej sprawie Gosiewski? Co z podatkami? Co z mieszkaniami? Co z autostradami?

Raz już to powiedziałem i powtórze po raz drugi: srać na lustrację! Obecna ekipa kompletnie nie zajmuje się państwem i jego aktualnymi problemami tylu skupiła się na czymś co nie ma dzisiaj żadnego znaczenia...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group