Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zalegalizować czy nie ?? ??
Autor Wiadomość
profan

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-12-17, 22:04   

Cytat:
Nie rozumiem tylko, dlaczego oni czują się aż tak ważni.


Czują się ważni, bo przez dobre tysiąclecie byli ważni, i trochę im z tych czasów zostało :v
Ja sam jestem dosyć negatywnie nastawiony do KK, ale nie dziwię im się, że próbują trzymać się władzy, chyba żaden logicznie myślący człowiek nie oddałby źródła kasy i władzy :D

A nawiązując do tematu - niestety, takie są realia obecnej polityki. Dlatego miło byłoby zobaczyć zmianę ekipy przy korycie (stąd jakby naturalnie "lubię" rzeczy takie jak Partia Piratów czy Partia Libertariańska, mimo że ze sporą częścią programu się nie zgadzam - jakiekolwiek rozbicie politycznego "betonu" obecnej Polski wyjdzie na dobre). Brakuje rządu który "ma wy*****" i wprowadziłby jakieś zmiany, nawet jeśli nie mógłby liczyć na reelekcję :v
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 23:17   

 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2013-12-18, 13:20   

Maciek napisał/a:
Myślę, że teoretyczne rządzenie państwem dalece odbiega od praktycznego. Wizję tego ma wiele osób, jedni mniej, drudzy bardziej szczegółową. Jednak praktyka od teorii bardzo się różni, bo dochodzą inne czynniki, m.in. kościół, mafie narkotykowe, prywatne układy z przedsiębiorcami, naciski innych państw i wiele innych. Co za problem zrobić referendum i na podstawie jego wyników wprowadzić w życie ustawę (tak jak powinno być w teoretycznej demokracji)? Ktoś po prostu trzyma rękę na pulsie i nie pozwoli na legalizację marychy, ponieważ straciłby na tym dużo więcej pieniędzy niż jakby to było legalne. Policjanci też nie mogliby się skupić na wyłapywaniu małolatów z gramami w parkach, co jest banalne, tylko musieliby zacząć szukać złodziei. Poza tym zastanówmy się ilu wyborców jest za, a ilu przeciwko legalizacji. Za legalizacją są przede wszystkim młodzi ludzie do 30 roku życia (czyli 12 roczników dopuszczonych do głosowania). Przeciwko legalizacji jest przykładowo 40 roczników. Nie sądzę, żeby jakakolwiek partia będąca u władzy podjęłaby się takiego ryzyka i zalegalizowała zielsko mając świadomość, że może stracić przez to ogromną większość wyborców, którzy na nią głosowali w wyborach, a którzy się od niej odwrócą podczas następnych wyborów.

Prostytucja? Jak dla mnie bomba. Na przeszkodzie stoi tylko/aż kościół. Z in vitro są problemy, a co dopiero będzie z prostytucją? Niestety kościół będzie się angażował w politykę jeszcze przez najbliższe kilkanaście/kilkadziesiąt lat. Nie rozumiem tylko, dlaczego oni czują się aż tak ważni.



Cytat:
Co za problem zrobić referendum i na podstawie jego wyników wprowadzić w życie ustawę (tak jak powinno być w teoretycznej demokracji)?



problemem są ci którzy rządzą dla samego rządzenia i uj ich obchodzi "Kowalski" byle być przy korycie , a referendum by im w tym przeszkadzało...


co do opodatkowania prostytucji , zioła , skoro rządzący robią za "meliniarzy" bo nie przeszkadza im czerpanie zysków z alkoholu , tytoniu , to mogą też robić za sutenera , boją się KK , kArwa niech powiedzą ludziom że to w zamian za jakieś głupie podatki , a na bank nawet katolicy nie będą przeciw , tylko u nas tak już jest podzieli się ludzi stworzy problem i niech ludzie się kłócą , takimi łatwiej rządzić :mrgreen:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2014-01-23, 21:33   

Nie legalizować maryśki. Papierosy to nie to samo co maryśka. Papierosy nie są narkotykiem, bo nie zmieniają świadomości człowieka. Wypalisz paczkę dziennie i nic. Maryśka i alkohol to narkotyki. Alkohol jest z nami od stuleci i chodzisz bilans zysków i strat wypada bardzo negatywnie to picie alkoholu jest bardzo mocno zakorzenione w naszym, ale nie tyko w naszym społeczeństwie. Prohibicja mogłaby wzniecić rewolucję He He a na pewno wzrósłby przemyt i pędzenie bimbru, co w rezultacie sprawiłoby, że państwo straciłoby jeszcze więcej. Co do maryśki. Spalenie jednego skręta chyba każdy by przeżył i nie naraziłoby to prawie nikogo na ewentualną utratę życia czy zdrowia. Rzecz wygląda zupełnie inaczej, kiedy połączymy dwa narkotyki, czyli gorzała i trawa. Najczęściej dochodzi do niekontrolowanych zmian świadomości i niekontrolowanych zachowań groźnych dla życia i zdrowia samego delikwenta jak i otoczenia. A wiec mówię NIE dla maryśki, chociaż jak byłem młody i głupi byłem na TAK. Jeden narkotyk musi wystarczyć. Jeśli zalegalizować maryśkę to zdelegalizować alkohol. Dwa narkotyki to mieszanka wybuchowa, więcej strat niż pożytku. I na pewno legalizacja maryśki to żadna wolność. Wolność to płacenie 10% podatku zamiast obecnych ponad 70%.
Kolejny temat LEGALIZACJA PROSTYTUCJI, kiedyś byłem na TAK dziś jestem na NIE. Każdy, kto jest na TAK powinien odpowiedzieć sobie na kilka pytań.
1.Czy chciałbyś by twoja matka była prostytutką?
2. Czy chciałbyś by twoja żona była prostytutką?
3. Czy chciałbyś by twoja córka była prostytutką?
4.Czychciałbyś by twój syn ożenił się z prostytutką?
5. Czy wychowałeś się w normalnej rodzinie i jesteś normalnym człowiekiem?
Jeżeli odpowiedziałeś na pierwsze cztery pytania negatywnie to nie musisz odpowiadać na pytanie piąte, bo jesteś po prostu normalnym człowiekiem. Skoro normalny człowiek nie chce by jego bliscy trudnili się prostytucją a są ludzie, którzy się tym trudnią to należy zadać sobie pytanie. Czy ci ludzie są oby na pewno normalni czy mają coś nie tak z głową. A może ktoś zmusza lub zastrasza te kobiety. A może nie mając pracy i środków do życia zmuszone złą sytuacją finansową nie mają innego wyjścia. Tak czy owak za prostytucją stoją albo problemy z głową, albo narkotyki, albo przestępcy, którzy zmuszają dziewczyny albo trudna sytuacja finansowa. Z chorą psychicznie chyba nikt normalny niemiałby ochoty uprawiać seksu. Czy wiedząc, że prostytutka, z którą będziesz uprawiać sex została zastraszona, nafaszerowana narkotykami to czy chciałbyś uprawiać z nią sex? Chciałbyś wzbogacać przestępców, sadystów. Chyba nikt normalny by nie chciał. Uprawiać sex z kobietą, która robi to, bo niema na chleb dla dziecka czy są jacyś chętni ??? Jak sądzę nie ma chętnych wśród normalnych ludzi. Prostytucja to bagno i krzywda ludzka.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-23, 22:46   

krooll napisał/a:
Nie legalizować maryśki. Papierosy to nie to samo co maryśka. Papierosy nie są narkotykiem, bo nie zmieniają świadomości człowieka. Wypalisz paczkę dziennie i nic. Maryśka i alkohol to narkotyki. Alkohol jest z nami od stuleci i chodzisz bilans zysków i strat wypada bardzo negatywnie to picie alkoholu jest bardzo mocno zakorzenione w naszym, ale nie tyko w naszym społeczeństwie. Prohibicja mogłaby wzniecić rewolucję He He a na pewno wzrósłby przemyt i pędzenie bimbru, co w rezultacie sprawiłoby, że państwo straciłoby jeszcze więcej. Co do maryśki. Spalenie jednego skręta chyba każdy by przeżył i nie naraziłoby to prawie nikogo na ewentualną utratę życia czy zdrowia. Rzecz wygląda zupełnie inaczej, kiedy połączymy dwa narkotyki, czyli gorzała i trawa. Najczęściej dochodzi do niekontrolowanych zmian świadomości i niekontrolowanych zachowań groźnych dla życia i zdrowia samego delikwenta jak i otoczenia. A wiec mówię NIE dla maryśki, chociaż jak byłem młody i głupi byłem na TAK. Jeden narkotyk musi wystarczyć. Jeśli zalegalizować maryśkę to zdelegalizować alkohol. Dwa narkotyki to mieszanka wybuchowa, więcej strat niż pożytku. I na pewno legalizacja maryśki to żadna wolność. Wolność to płacenie 10% podatku zamiast obecnych ponad 70%.
Kolejny temat LEGALIZACJA PROSTYTUCJI, kiedyś byłem na TAK dziś jestem na NIE. Każdy, kto jest na TAK powinien odpowiedzieć sobie na kilka pytań.
1.Czy chciałbyś by twoja matka była prostytutką?
2. Czy chciałbyś by twoja żona była prostytutką?
3. Czy chciałbyś by twoja córka była prostytutką?
4.Czychciałbyś by twój syn ożenił się z prostytutką?
5. Czy wychowałeś się w normalnej rodzinie i jesteś normalnym człowiekiem?

Jeżeli odpowiedziałeś na pierwsze cztery pytania negatywnie to nie musisz odpowiadać na pytanie piąte, bo jesteś po prostu normalnym człowiekiem. Skoro normalny człowiek nie chce by jego bliscy trudnili się prostytucją a są ludzie, którzy się tym trudnią to należy zadać sobie pytanie. Czy ci ludzie są oby na pewno normalni czy mają coś nie tak z głową. A może ktoś zmusza lub zastrasza te kobiety. A może nie mając pracy i środków do życia zmuszone złą sytuacją finansową nie mają innego wyjścia. Tak czy owak za prostytucją stoją albo problemy z głową, albo narkotyki, albo przestępcy, którzy zmuszają dziewczyny albo trudna sytuacja finansowa. Z chorą psychicznie chyba nikt normalny niemiałby ochoty uprawiać seksu. Czy wiedząc, że prostytutka, z którą będziesz uprawiać sex została zastraszona, nafaszerowana narkotykami to czy chciałbyś uprawiać z nią sex? Chciałbyś wzbogacać przestępców, sadystów. Chyba nikt normalny by nie chciał. Uprawiać sex z kobietą, która robi to, bo niema na chleb dla dziecka czy są jacyś chętni ??? Jak sądzę nie ma chętnych wśród normalnych ludzi. Prostytucja to bagno i krzywda ludzka.




_________________
Wszystko jest logiczne , tak masz w podpisie , tylko Twoja logika jest do dupy :smile: a pytania kArwa DUPA DO KWADRATU :mrgreen: bredzisz jak potłuczony i tyle na ten temat :smile: kroolluu :twisted:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2014-01-24, 08:57   

Dosyć emocjonalna reakcja z Twojej strony. Miejmy nadzieję, że za parę lat będziesz mądrzejszy a wówczas pomyślisz logicznie i na podobny tekst odpowiesz przynajmniej merytorycznie. Miejmy nadzieję. Forum służy do dyskusji, do dyskusji merytorycznej i wymiany poglądów. Ja wyraziłem swój pogląd na temat wcześniejszych propozycji z moim mniej lub bardzej trafnym uzasadnieniem. Jeśli z nim się nie zgadzasz OK., wysil szare komórki i uzasadnij dlaczego źle myślę. Bo to co napisałeś świadczy o Tobie, że nie potrafisz ani logicznie myśleć , ani merytorycznie dyskutować.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-24, 20:56   

krooll napisał/a:
Dosyć emocjonalna reakcja z Twojej strony. Miejmy nadzieję, że za parę lat będziesz mądrzejszy a wówczas pomyślisz logicznie i na podobny tekst odpowiesz przynajmniej merytorycznie. Miejmy nadzieję. Forum służy do dyskusji, do dyskusji merytorycznej i wymiany poglądów. Ja wyraziłem swój pogląd na temat wcześniejszych propozycji z moim mniej lub bardzej trafnym uzasadnieniem. Jeśli z nim się nie zgadzasz OK., wysil szare komórki i uzasadnij dlaczego źle myślę. Bo to co napisałeś świadczy o Tobie, że nie potrafisz ani logicznie myśleć , ani merytorycznie dyskutować.



poczytaj to co wcześniej napisałem i wtedy możemy rozmawiać merytorycznie , powiem Ci tylko jedno , urestwa i zioła (o tym tylko mówię) nikt nie zwalczył i nie zwalczy , to po cholerę z tym walczyć jak można na tym zarobić i wydać na chore dzieci itd a nie tylko do tego dokładać (leczenie , ściganie) , czy to merytorycznie :?: nie wiem ale z sensem :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2014-01-25, 10:01   

Zacznę od końca. Oczywiście, że to, co napisałeś jest merytoryczne, bo jest poparte logicznymi, mniej lub bardziej trafnymi argumentami. A teraz przedstawię kontrargumenty. Nie tylko ..urestwa i zioła do tej pory nikt nie zwalczył i nigdy nie zwalczy. Złodziejstwa, gwałtów i morderstw też nikt do tej pory nie zwalczył i nie zawalczy chyba nigdy. Czy uważasz zatem, że należy je zalegalizować i na nich zarabiać? Zabijesz kogoś to policja prowadzi śledztwo, zatrzymują Cię i wystawiają Ci mandat na 20000zł + koszty śledztwa i jesteś wolny. Jak zabijesz kogoś i sam się zgłosisz ułatwiając pracę policji to płacisz tyko 15000zł.Za gwałt płacisz 10000zł a za kradzież 40% tego co ukradłeś i jesteś wolny. Uzyskane pieniądze można by przeznaczyć na sierocińce, chore dzieci i inne szczytne cele. Co Ty na to? Czy dostrzegasz choćby trochę błąd w swoim rozumowaniu?
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-25, 14:21   

krooll napisał/a:
Zacznę od końca. Oczywiście, że to, co napisałeś jest merytoryczne, bo jest poparte logicznymi, mniej lub bardziej trafnymi argumentami. A teraz przedstawię kontrargumenty. Nie tylko ..urestwa i zioła do tej pory nikt nie zwalczył i nigdy nie zwalczy. Złodziejstwa, gwałtów i morderstw też nikt do tej pory nie zwalczył i nie zawalczy chyba nigdy. Czy uważasz zatem, że należy je zalegalizować i na nich zarabiać? Zabijesz kogoś to policja prowadzi śledztwo, zatrzymują Cię i wystawiają Ci mandat na 20000zł + koszty śledztwa i jesteś wolny. Jak zabijesz kogoś i sam się zgłosisz ułatwiając pracę policji to płacisz tyko 15000zł.Za gwałt płacisz 10000zł a za kradzież 40% tego co ukradłeś i jesteś wolny. Uzyskane pieniądze można by przeznaczyć na sierocińce, chore dzieci i inne szczytne cele. Co Ty na to? Czy dostrzegasz choćby trochę błąd w swoim rozumowaniu?



Karol a co ma piorun do wiatraka , wyjechałeś z takimi przykładami , że aż żal .... ściska :wink: rozumuj , ROZUMNIE :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2014-01-26, 12:38   

Dałem ci przykład, że nie tylko zioła i ..urestwa nie da się wytępić. Dałem ci przykłady na to, że innych rzeczy też nie da się wytępić, ale nie znaczy to, że należy przerwać walkę. Twierdzenie, że czegoś nie da się zwalczyć, to niezbyt trafny argument by coś zalegalizować i przestać z tym walczyć. Ciągle pojawiają się wiadomości o pedofilach. Co oznacza, że pomimo działań odpowiednich organów państw na całym świecie, ciągle dochodzi do krzywdzenia dzieci. Wychodzi na to, że pedofilii nie da się zwalczyć. Czy to znaczy, że należałoby ją zalegalizować? Tu nie chodzi o przykłady jakich użyłem, bo te miały być dobitne, ale o wskazanie Ci na podstawie przykładów iż Twoja argumentacja jest błędna. Jak widzę nie zrozumiałeś tego, co napisałem, skupiłeś uwagę na moich przykładach a nie na sensie merytorycznym mojej wypowiedzi.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-27, 09:38   

krooll napisał/a:
Dałem ci przykład, że nie tylko zioła i ..urestwa nie da się wytępić. Dałem ci przykłady na to, że innych rzeczy też nie da się wytępić, ale nie znaczy to, że należy przerwać walkę. Twierdzenie, że czegoś nie da się zwalczyć, to niezbyt trafny argument by coś zalegalizować i przestać z tym walczyć. Ciągle pojawiają się wiadomości o pedofilach. Co oznacza, że pomimo działań odpowiednich organów państw na całym świecie, ciągle dochodzi do krzywdzenia dzieci. Wychodzi na to, że pedofilii nie da się zwalczyć. Czy to znaczy, że należałoby ją zalegalizować? Tu nie chodzi o przykłady jakich użyłem, bo te miały być dobitne, ale o wskazanie Ci na podstawie przykładów iż Twoja argumentacja jest błędna. Jak widzę nie zrozumiałeś tego, co napisałem, skupiłeś uwagę na moich przykładach a nie na sensie merytorycznym mojej wypowiedzi.



te Twoje dobitne przykłady nie mają się nijak do tego o czym rozmawiamy , pedofilia , przemoc itd nikt normalny nawet nie pomyśli o legalizacji tego nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego , podam inne przykłady alkohol i tytoń też przecież można z tym walczyć , jednak to byłaby walka z wiatrakami , więc jest to legalne , pomimo że po alkoholu jest np więcej nieszczęść , niż po zielsku o prostytucji nie wspomnę , zatem nie kumam dlaczego jest to nie legalne :?: , może mnie uświadomisz skoro PAŃSTWO zarabia na tym , nie może zarabiać na zielsku i prostytucji w czym problem , wszyscy będą palić zioło i korzystać z usług prostytutek :?: :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2014-01-27, 20:49   

Wyjaśniłem Ci, jednak Ty nadal nic nie rozumiesz. Nie pisz ,że wszyscy będą palić zioło i korzystać z usług prostytutek. Ja nie będę. A wiec nie wszyscy. Czyli kolejne twoje twierdzenie jest błędne.Wyjaśniłem Ci, jednak Ty nadal nic nie rozumiesz. Powiedz mi może, dlaczego ja w wolnym, demokratycznym państwie nie mogę chodzić po ulicy z gołym tyłkiem? Powiedz mi, dlaczego nie mogę ożenić się z sześcioma kobietami? Powiedz mi, dlaczego nie mogę wziąć ślubu z czterema facetami? Powiedz mi, dlaczego po miesiącu ciężkiej pracy zabiera mi się 30% tego, co zarobię na rzekomą emeryturę, której ma podobno w Polsce nie być i na opiekę zdrowotną, z której nie mogę skorzystać, bo kolejki a mnie boli i chcę żyć, więc na „bezpłatną” służbę zdrowia nie mam szans i muszę płacić prywatnie? Dlaczego dodatkowo zabiera mi się 19% czy 18% podatku od mojej wypłaty? Dlaczego kiedy kupuję coś w sklepie znowu mnie się okrada i dopłacam do każdego produktu 23% VATu? Dlaczego oprócz tego muszę płacić akcyzę w papierosach, alkoholu, paliwie, energii elektrycznej? Do tego podatek od lokalu i podatek rolny. Umiesz pewnie liczyć. Policz ile procent tego co zarobi każdy polak, oddaje dla skarbu państwa. Ile Ci wyszło? Zostaje nam jakieś 20%. Widzisz, ilu ludzi tyle problemów. Dla mnie problemem jest to, że państwo kradnie mi w majestacie prawa 80% tego co wypracuję. Takimi pierdołami jak trawa czy prostytucja się nie zajmuję. Granicę mamy otwartą, jedź sobie do Rotterdamu i się najaraj a na sex pojedź sobie do Antwerpii na słynne okienka.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-27, 22:45   

krooll napisał/a:
Wyjaśniłem Ci, jednak Ty nadal nic nie rozumiesz. Nie pisz ,że wszyscy będą palić zioło i korzystać z usług prostytutek. Ja nie będę. A wiec nie wszyscy. Czyli kolejne twoje twierdzenie jest błędne.Wyjaśniłem Ci, jednak Ty nadal nic nie rozumiesz. [b]Powiedz mi może, dlaczego ja w wolnym, demokratycznym państwie nie mogę chodzić po ulicy z gołym tyłkiem? Powiedz mi, dlaczego nie mogę ożenić się z sześcioma kobietami? Powiedz mi, dlaczego nie mogę wziąć ślubu z czterema facetami? Powiedz mi, dlaczego po miesiącu ciężkiej pracy zabiera mi się 30% tego, co zarobię na rzekomą emeryturę, której ma podobno w Polsce nie być i na opiekę zdrowotną, z której nie mogę skorzystać, bo kolejki a mnie boli i chcę żyć, więc na „bezpłatną” służbę zdrowia nie mam szans i muszę płacić prywatnie? Dlaczego dodatkowo zabiera mi się 19% czy 18% podatku od mojej wypłaty? Dlaczego kiedy kupuję coś w sklepie znowu mnie się okrada i dopłacam do każdego produktu 23% VATu? Dlaczego oprócz tego muszę płacić akcyzę w papierosach, alkoholu, paliwie, energii elektrycznej? Do tego podatek od lokalu i podatek rolny. Umiesz pewnie liczyć. Policz ile procent tego co zarobi każdy polak, oddaje dla skarbu państwa.[b] Ile Ci wyszło? Zostaje nam jakieś 20%. Widzisz, ilu ludzi tyle problemów. Dla mnie problemem jest to, że państwo kradnie mi w majestacie prawa 80% tego co wypracuję. Takimi pierdołami jak trawa czy prostytucja się nie zajmuję. Granicę mamy otwartą, jedź sobie do Rotterdamu i się najaraj a na sex pojedź sobie do Antwerpii na słynne okienka.



to Ty czegoś nie rozumiesz , albo nie chcesz zrozumieć , pytasz mnie dlaczego w wolnym, demokratycznym państwie ; to Ci powiem dlaczego bo masz GÓWNO DO POWIEDZENIA - NIEWOLNIKU :mrgreen:


Cytat:
Takimi pierdołami jak trawa czy prostytucja się nie zajmuję.



a to błąd bo jakbyś się tym zajmował MOŻE , MOŻE PŁACIŁBYŚ MNIEJSZY HARACZ NA RZECZ TYCH ZŁODZIEI , KTÓRYCH WYBIERASZ :mrgreen:


ja zioła nie palę , prostytutki są mi nie potrzebne , jednak skoro to jest powinno się na tym zarabiać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dziękuję za rozmowę hmm wiesz ze ścianą prędzej bym się dogadał niż z Tobą :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
pokalany 

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-02-13, 21:28   

Czy ludzie w sejmie oszaleli i co oni chcą osiągnac tym ze jest to zabronione? Narkotyki i tak są dostępne na wysoką skale jak pisza ze 250 tys. osob ma do nich dostęp a z reszta sam widze co dzieje sie w społeczeństwie, miękkie czy twarde kogo to obchodzi ? bo i tak wezmą co będa chcieli bez względu czy jest to legalne czy nie a i tak wszędzie dostępne. Mówią ze kontakt z kazdym narkotykiem w konsekfencji moze byc smiertelny .. a przypadku smiertelnego po wypaleniu marihuany jeszcze jakos nigdy nie slyszalem czego nie mozna powiedziec o alkoholu a dopiero jak on wyniszcza organizm i jak uzależnia. Alkohol i papierosy w sprzedazy od lat 18stu! a ja mając 13 lat moglem isc do sklepu i kupić co chcialem. Dlaczego nie dadzą nam wyboru zebysmy my jako całe społeczeństwo zagłosowali za tym czy chcemy legalizacji czy też nie.
Ja osobiście jestem za! jak pewnie większa częśc naszego społeczeństwa
_________________
Przecież wiesz jak ważne jest dla niej dobry obiór u swoich rówieśników. niezależny doradca finansowy warszawa z niskim oprocentowaniem na długi czas mogą być dobrym wyborem.
 
 
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2014-02-13, 22:06   

pokalany napisał/a:
Czy ludzie w sejmie oszaleli i co oni chcą osiągnac tym ze jest to zabronione? Narkotyki i tak są dostępne na wysoką skale jak pisza ze 250 tys. osob ma do nich dostęp a z reszta sam widze co dzieje sie w społeczeństwie, miękkie czy twarde kogo to obchodzi ? bo i tak wezmą co będa chcieli bez względu czy jest to legalne czy nie a i tak wszędzie dostępne. Mówią ze kontakt z kazdym narkotykiem w konsekfencji moze byc smiertelny .. a przypadku smiertelnego po wypaleniu marihuany jeszcze jakos nigdy nie slyszalem czego nie mozna powiedziec o alkoholu a dopiero jak on wyniszcza organizm i jak uzależnia. Alkohol i papierosy w sprzedazy od lat 18stu! a ja mając 13 lat moglem isc do sklepu i kupić co chcialem. Dlaczego nie dadzą nam wyboru zebysmy my jako całe społeczeństwo zagłosowali za tym czy chcemy legalizacji czy też nie.
Ja osobiście jestem za! jak pewnie większa częśc naszego społeczeństwa



dodałbym rozumnego społeczeństwa :smile:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2014-02-18, 13:23   

kaminiak33 napisał/a:
pytasz mnie dlaczego w wolnym, demokratycznym państwie ; to Ci powiem dlaczego bo masz GÓWNO DO POWIEDZENIA - NIEWOLNIKU


No i w końcu napisałeś coś z sensem. A co do trawy to ja bym się nie ograniczał i nie stosował półśrodków. Zalegalizować wszystkie możliwe prochy i opodatkować a kasa do budżetu popłynie szerokim strumieniem. Prochy dla wszystkich, nie tylko dla pełnoletnich. Tylko, że ta banda złodziei, która nami rządzi i tak to rozkradnie. Dodatkowo zlikwidujmy policję i sądy, sami będziemy wymierzać sprawiedliwość. Po co płacić na darmozjadów. Zlikwidować przymus chodzenia do szkoły. Jak ktoś nie chce chodzić do szkoły to, jako wolny człowiek powinien mieć do tego prawo. Dać prawa wyborcze dzieciom, przecież to równoprawni obywatele tylko trochę młodsi. Zlikwidować przepisy ruchu drogowego, niech każdy jeździ jak chce. Skoro stać mnie na szybki samochód i mam ochotę jeździć 200km/h w terenie zabudowanym to jest to tyko moja sprawa, bo jestem przecież wolnym człowiekiem. Zlikwidować związki małżeńskie, po co mi jakiś tam świstek papieru i zlikwidować monogamię, przecież mogę kochać kilka kobiet, facetów i pasa.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group