Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Islamizacja
Autor Wiadomość
Redaktor1966 

Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-09-13, 18:44   Islamizacja

Islam jest antyludzką ideologią z totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
Coś takiego w normalnych warunkach się delegalizuje, a nie propaguje, rozpowszechnia!!!

www.o2.pl / www.sfora.pl | 13.09.2015 r.
Al-Kaida: Muzułmanie muszą zabijać w miastach Zachodu
- Powinniśmy przenieść wojnę do domów i do serca miast na Zachodzie, ale przede wszystkim do Ameryki! - zaapelował do muzułmanów mieszkających w USA i innych krajach zachodnich przywódca Szef Al-Kaidy Ajman al-Zawahiri.

Wzywam każdego muzułmanina, który może zadać cios krajom koalicji krzyżowców, aby porzucił wahania, ponieważ jeśli wojna dotrze do ich miast, (...) przemyślą swą politykę - nawołuje al-Zawahiri, nawiązując do działań militarnych sojuszu zachodniego, którego samoloty atakują pozycje dżihadystów w Iraku i Syrii.

W nagraniu audio, które pojawiło się z niedzielę internecie, szef Al-Kaidy stawia muzułmanom za wzór braci Tamerlana i Dżochara Carnajewów oraz Cherifa i Saida Kouachich. Ci pierwsi dokonali w 2013 roku ataku terrorystycz­ne­go w Bostonie, a drudzy dwa lata później masakry w redakcji paryskiego tygodnika „Charlie Hebdo”.

Al-Zawahiri wezwał jednocześnie „wszystkich dżihadystów” do jednoczenia się w imię stworzenia „jednolitego pola bitewnego” i „zaprzestania wojen”, jakie toczą między sobą w Iraku i Syrii.

W ten sposób utrudnimy działania syjonistom i koalicji krzyżowców - argumentuje lider Al-Kaidy.

Dżihadyści działający w Państwie Islamskim, które poprzednio występowało pod nazwą Państwo Islamskie Iraku i Lewantu (Syria), pojawili się jako sojusznicy Al-Kaidy, ale odseparowali się od ugrupowania Al-Zawahiriego, gdy rozkazał on swym zwolennikom, by ograniczyli się do działań w Iraku i nie działali w Syrii, gdzie filią sieci terrorystycz­nej jest Front al-Nusra.

W innym apelu rozpowszech­nio­nym w tych dniach Al-Zawahiri twierdzi, że muzułmanie nie są zobowiązani przysięgać dochowania lojalności wobec IS, ponieważ zostało ono powołane do życia bez zgody wyznawców islamu. Jednocześnie podkreśla, że przywódca IS, Irakijczyk Abu Bakr al-Bagdadi, nie ma cech i umiejętności, jakich wymaga się od kalifa.

Przywódca Al-Kaidy przyznaje jednak, że Państwo Islamskie, mimo popełniania „ciężkich błędów”, ma również zasługi.

Gdybym był w Iraku i Syrii, współpraco­wał­bym z nimi, aby walczyć przeciwko krzyżowcom, niewiernym i szyitom - zapewnia.

PAP
Autor: WP.PL
http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=115942


Mariusz Max Kolonko : islamscy imigranci z Afryki w Polsce
https://www.youtube.com/watch?v=i1fM6X9_Z9Y
[Gdyby nie truli umysłów/nie denerwowali, nie wk... innych modłami, tak jak ateiści, to by przeżyli (widocznie to bóstwo preferuje ateistów, a tzw. wierzących karze..). Takich ogłupionych, z zatrutymi umysłami, anormalnych ofiar organizacji religijnych są miliony, w tym z powodu zarażeń mikrobami od innych wyznawców w tłumie podczas obrządków, od dotykania, całowania relikwii, spożywania religijnych wynalazków, zaduszonych, zadeptanych podczas religijnych ceremonii, w wyniku porachunków, zamieszek, wojen na tle religijnym, z powodu pożarów, zawaleń tzw. świątyń, z powodu wypadków, porażeń pionem w takich miejscach, z powodu nie pójścia do lekarza/nie leczenia się, itp., itd... - red.]

http://www.imagic.pl/file...anci%202015.png
http://www.imagic.pl/file...anci%202015.png

http://www.imagic.pl/file...0w%20polsce.png
http://www.imagic.pl/file...0w%20polsce.png

http://fatamorgan.neon24....-wtajemniczenie | 11.09.2015
Arabscy emigranci w liczbach, czyli pierwsze wtajemniczenie
Fakty i informacje:
Około 368 tysięcy arabskich emigrantów według bardzo zbliżonych do siebie danych International Organization for Migration (IOM) oraz danych publikowanych przez Frontex dostało się nielegalnie do krajów europejskich drogą morską od stycznia do lipca 2015 roku

Hiszpania była miejscem lądowania około 2165.

Włochy miejscem pojawienia się około 116 tysięcy.

Grecja została zalana ponad 245 tysiącami.

Największą liczne emigrantów w tym czasie stanowili Syryjczycy.

Jednak nie tylko. Następnie kolejno byli to Afganczycy, Nigeryjczycy, Albańczycy, Pakistańczycy. Listę kończą przybysze z Somalii, Sudanu i Iraku.

Droga morska, nie jest jednak jedyną.

Lądem, zostało przemyconych według europejskiej fili agencji Frontex - najczęściej z Turcji do Grecji i Bułgarii następnych około 132 tysięcy.

Byli to w większości emigranci z Syrii Afganistanu i Pakistanu.

Należy zauważyć i zaznaczyć, że powyższe dane, to liczby częściowe. Podawane są bowiem jedynie - poznane i udokumentowane przypadki!

Dane te - to okres zaledwie od 7 do 8 miesięcy (liczonych od stycznia do przełomu lipca/sierpnia 2015 roku)

Podane dane - mogą zatem bardzo znacznie odbiegać od rzeczywistości = od stanu faktycznego.

Jak dalece - jest bardzo trudno ustalić. Według bowiem pewnych danych podawanych z Brukseli - liczba emigrantów w ciągu tych zaledwie 8 ostatnich miesięcy, znacznie przekracza 1/2 miliona.

Te dane - jeśliby dokonać prostego porównania, z podawaną za 2014 rok - liczbą przybyłych nielegalnych emigrantów jedynie jako około 108 tysięcy w relacji do podawanych przez inne agencje EU danych - o łącznej liczbie ponad 600 tysięcy emigrantów za rok 2014 budzą uzasadnione wątpliwości.

Zarówno, co do prawdziwości pierwszej jak i drugiej z podawanych liczb.

Wiarygodność Brukseli w kwestii dowolnych danych dotyczących problemu nielegalnych emigrantów, jest podważana zatem zarówno z powodu manipulowania liczbami, lecz również - a może przede wszystkim - z powodu prowadzenia polityki tolerancji dla nielegalnych emigrantów.

Polityki emigracyjnej EU zdecydowanie odbieranej w krajach wyznawców Allacha jako swoisty rodzaj dla nich „zaproszenia”

Trudno się jednak dziwić wzrastającej i nasilającej fali tej emigracji, jako konsekwencji polityki emigracyjnej EU - skoro kraje takie jak Niemcy i Szwecja, zachęcają potencjalnych emigrantów, ofertą bogatych, praktycznie bezwarunkowych świadczeń socjalnych. Daleko przekraczających socjalne realia w krajach ich pochodzenia.

Nie trudno się domyśleć (w związku z powyższym) że z biegiem czasu, zakładając kontynuowanie tak „gościnnie otwartej” polityki emigracyjnej Unii Europejskiej obecna fala emigracji zamieni się w potop milionów, zapewne nawet dziesiątków milionów takich emigrantów każdego roku.

Jest to praktycznie tzw. „pewnik” jako że w ludzkiej naturze jest dążenie do polepszenia swojego losu i bytu, jeśli nadarza się ku temu odpowiednia okazja.

Oto pewne istniejące dane statystyczne, pomocne w celu uświadomienia sobie jak będzie najprawdopodobniej wyglądać przyszłość nowych emigrantów w Niemczech. Możemy bowiem użyć, dostępnych danych dotyczących osób już przybyłych do tego kraju z Turcji.

Niemcy posiadają (dane nie podawane za rok2015) już około 2.5 miliona obywateli przybyłych z Turcji - oraz około 1/2 miliona „świeżych” tureckich emigrantów - nie posiadajcych jeszcze niemieckiego obywatelstwa. Daje to 3 miliony przybyszy tureckiego pochodzenia,

Niezależnie jednak od przynależności do wyżej wymienionych grup (obywatele - nie obywatele) wszystkich tureckich emigrantów łączy wspólna w ich przypadku statystyka.

Według danych statystycznych, zaledwie około 20% emigrantów tureckich, podjęło w Niemczech prace. Pozostałe około 80% korzysta nadal jedynie z niemieckiego sytemu bogatych świadczeń socjalnych.

Angela Merkel - według agencji Reuters poinformowała właśnie w ostatni poniedziałek, że Niemcy wydadzą kolejne 6.6 miliarda na sprowadzenie 800 tysięcy nowych emigrantów tego roku.

Policja w Munich podała stacji NBC News informacje, że w ciągu ostatniego tygodnia, do tego jednego miasta - napłynęło 28.5 tysiąca nowych emigrantów.

Szwecja - podaje dane z których wynika że w tym kraju 16.5 % osób urodzonych poza granicami Szwecji, w większości są to Muslims pochłonęło w 2014 roku 66.4% pieniędzy wydawanych przez ten kraj na rządową pomoc finansową.

Warto tu zauważyć znamienny fakt - że w roku 2009 wyznawcy Allacha stanowili ponad 5% populacji Szwecji.

Dane z roku 2014 odnosnie arabskich emigrantów w Szwecji (głownie z Syrii i innych krajów arabskich) to liczby znacznie powyżej 10% populacji tego kraju.

Finansowa pomoc rządowa dla tej grupy w 2014 roku przekroczyła 9 miliardów koron. Dane za rok bieżący, zarowno te dotyczące wzrostu procentowej ilości Muslims w łącznej populacji Szwecji, jak i dane dotyczące wydatków tego kraju, na „utrzymanie” gwarantowane poprzez programy socjalne dla tych nowych emigrantów, będą zdecydowanie nieporównywalnie wyższe.

Podam teraz, pewne wyselekcjonowane dane - jako tzw. „ciekawostkę” Bruksela, które miasto, posiada obecnie - już ponad 25% emigrantów wyznających Allacha. System szkolnictwa w tym mieście, posiada już jednak UWAGA! ponad 40% dzieci i młodzieży tego właśnie wyznania religijnego. Te liczby - mówią jakby same za siebie. Oczywiście przemawiając - jedynie do części osób, tych zdolnych do poprawnego odczytania, mechanizmów prowadzących do zaistnienia takiej właśnie procentowej relacji.

Pozostawiam wam wszystkim, każdemu według jego wiedzy, intelektualnych możliwości, etc. - analizowanie w dowolny, indywidualny sposób podanych danych.


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,
2/imigranci-zalewaja-europe-ilu-uchodzcow-
jest-u-sasiadow-polski,572363.html | 28.08.2015 r.
W krajach Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Norwegii, Liechtensteinie i na Islandii od 1 stycznia do 30 czerwca tego roku imigranci złożyli aż 419 020 wniosków o azyl.

http://niezalezna.pl/7068...ni-w-sile-wieku | 08.09.2015
Fala uchodźców zalewa Europę, pierwsi z nich docierają już do Polski. Skala problemu przerasta polityków. Tymczasem statystyki pokazują, że aktualnie 75 proc. nielegalnych imigrantów to mężczyźni w sile wieku, 13 proc. stanowią dzieci, a 12 proc. kobiety. Pojawiają się również informacji, że wśród tłumów granicę Unii Europejskiej przekraczają także terroryści z ISIS. – To trzeba zweryfikować, ale trzeba pamiętać o tym, że Państwo Islamskie chwaliło się, że będą oni przemycać w wielkiej fali uchodźców swoich bojowników do Europy – mówi portalowi niezalezna.pl Jarosław Sellin.


Mój komentarz:
Oto przyczyny w skrócie:
Wynikła z przeludnienia bieda, więc znaczna część „fanatycznych wyznawców”/terrorystów, to są tylko najemnicy (wystarczy że Amerykanie zaproponują im więcej pieniędzy, a już zamiast wrogów mają opłacanych pracowników).
Opieranie się przez świat na ropie, jako źródle energii - ropa zapewnia islamistom pieniądze i jest źródłem pożądania za wszelką cenę przez pozostałych.
[http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=2288&postdays=0&postorder=asc&start=435
Do wytworzenia jednego litra benzyny lub jednego litra oleju napędowego potrzeba ok. 2kWh prądu (zgodnie ze sprawozdaniami rafinerii) i to oprócz energii innych jak na wydobycie, transport surowca, paliw itp...
2kWh razy 5 litrów daje 10 kWh, to na takiej energii przejadę 100km autem EV, a są spalinowce palące dużo więcej.
Te 10kWh można uzyskać z fotowoltaiki na daszku nad swoim parkingiem.
[Do tego potrzeba jest także efektywna energetyka z źródeł odnawialnych. - red.]]

Brak wiedzy, w tym nawet nie znają prawdziwej treści Koranu, u ofiar funkcyjnych członków organizacji religijnych.
Brak zabezpieczeń prawnych.
Do obrony m.in. przed islamem można wykorzystać odpowiednik ich prawa: Za szerzenie - w jakiejkolwiek formie, w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek stopniu, bezpośrednio, pośrednio - religijności obowiązuje kara śmierci!
A zatem nie mają także prawa istnieć, być tworzone państwa, organizacje religijne!
Oczywiście każdy może sobie wierzyć w co chce, odprawiać co chce, byle tylko tego nie propagował, nie eksponował; nie rozpleniał!
A zacząć trzeba od tego, by w państwach opanowanych przez org. religijne robić zrzuty ulotek z rzetelnymi inf. o religijności, danej religii, organizacji religijnej, oraz umieść w ich języku w internecie uświadamiające filmy, zrobić strony internetowe!
Jeśli mordować, to najlepiej wyłącznie tych, którzy czynią z ludzi religijnymi zombie, takimi tworami kierują, w tym przekonują ich do agresji, ich opłacają! Znaczną część ich ofiar da się oswobodzić od ich destrukcyjnego wpływu, a część z ludzi tam mieszkających musi udawać religijność, proreligijny fanatyzm, proreligijną agresję.

Jeśli otrzymam kwotę co najmniej 30 tys. zł, to zrobię stronę o Mahomecie, islamie w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, arabskim (profesjonalne przetłumaczenie będzie kosztować co najmniej kilkanaście tys. zł).

[ Dodano: 2015-09-15, 01:55 ]
zamieszki w Niemczech
https://www.google.pl/sea...iIcf9swGop5LoDg

zamieszki w Niemczech
https://www.youtube.com/r...zki+w+niemczech

zamieszki w Paryżu
https://www.google.pl/sea...-IYOxsQHF46rQDg

Imigranci robią zamieszki w Paryżu!!!
https://www.youtube.com/watch?v=zIQEFxZU0L4

zamieszki w Francji
https://www.youtube.com/r...eszki+w+francji

zamieszki w europie
https://www.google.pl/sea...e-fLciVsAGSvq8o

zamieszki w europie
https://www.youtube.com/r...eszki+w+europie

[ Dodano: 2015-09-18, 01:37 ]
Polish Defence League , Puławy 06 07 2013 , islamskie zło w pigułce
https://www.youtube.com/watch?v=1VSnqrhvyBg

Fanatzym Islamu
https://www.youtube.com/watch?v=WyiqY_nB49w

Islam religia pokoju i tolerancji .... w autobusie / Francja 2010
https://www.youtube.com/watch?v=-1t91QtE4Xg

Pokojowi muzułmanie w Anglii - to czeka Polskę
https://www.youtube.com/watch?v=4rb0NETpemo

[ Dodano: 2015-09-18, 19:22 ]
Nie ma dobrych ustrojów (np. demokracji), religii/rozwiązań, tylko ludzie są źli! Skoro ludzie w imię czegoś, pod wpływem czegoś, w ramach czegoś, praktycznie, mogą i postępują źle, to oznacza że to coś jest nieskutecznym, złym rozwiązaniem, więc nie wolno tego nie tylko rozpowszechniać, ale w ogóle kontynuować!

[ Dodano: 2015-09-19, 13:10 ]
http://catalana.pinger.pl/m/22068864
Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.
W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

„Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

„Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
---
„Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
---
„W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

„Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
---
„Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
---
Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga 250 milionów. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
http://www.americanthinke...reatest_murder_
machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


„FAKTY I MITY” nr 38, 21.09.2001 r. KOMENTARZ NACZELNEGO
ŚWIĘCI OJCOWIE BIN LADENA
(...) Przypomnijmy tylko najważniejsze zbrodnie oprawców w sutannach oraz uświęcone akty terroru dokonywane przez katolików świeckich pod przewodem kapelanów. Zasada była taka sama, jak w islamskim dżihadzie – wieczne zbawienie za mordowanie niewiernych. Szacunkowe liczby ofiar uśredniam, biorąc za podstawę kilka źródeł.
1096 – pierwsza wyprawa krzyżowa. Wymordowanie Żydów nad Renem i Dunajem – ponad 20 tys. ofiar;
1099 – krzyżowcy zdobywają Jerozolimę – 50 tys. ofiar;
1202–1204 – czwarta krucjata na rozkaz papieża Innocentego III – 100 tys. ofiar;
1207 – armia Innocentego III wycina w pień katarów (30lat) – 100 tys. ofiar;
1226 – (pocz.) – Krzyżacy mordują Prusów – 300 tys. ofiar;
1453 – z inicjatywy świętego Jana Kapistrana wymordowano Żydów na Śląsku – 30 tys. ofiar;
1450–1750 – polowanie na „czarownice” na podst. bulii Innocentego VIII – 150 tys. ofiar;
1478 (pocz.) – papież Sykstus IVwysyła do Hiszpanii inkwizytora Torguemadę – 250 tys. ofiar;
1492–XVII w. – katolicy wyniszczają ludność Wysp Karaibskich – 3,5 miliona ofiar;
XVI–XVIII w. – misjonarze i żołnierze mordują Indian Amazonii – 5,5 miliona ofiar;
XVI–XVIII w. – porwania niewolników w Afryce – 100 milionów ofiar;
1555–1559 – inkwizycja za czasów papieża Pawła IV – 800 tys. ofiar;
1568 (pocz.) – na rozkaz papieża Piusa V (późniejszy święty) inkwizycja hiszpańska zaczyna mordować protestanckich Niderlandczyków – 2 miliony ofiar;
1573 – noc św. Bartłomieja (23/24.08), czyli rzeź hugenotów; Papież Grzegorz XIII odprawia mszę dziękczynną, wybija medal pamiątkowy i organizuje radosne festyny na ulicach (por. radość Palestyńczyków) – 25 tys. ofiar;
1648 – koniec wojen religijnych w Niemczech podsycanych przez papiestwo. (Innocenty X protestuje przeciwko ugodzie z protestantami) – 13 milionów ofiar;
1648 (pocz.) – pogromy żydów w Polsce – 100 tys. ofiar;
1941– 1945 – w Chorwacji rządzi Ante Pavelić popierany przez Piusa XII – 800 tys. ofiar.
(...) Czarne wilki dopiero niedawno przybrały owczą skórę i nawołują teraz do pokoju, miłości bliźniego, przebaczania win. Modlą się za ofiary islamskiego terroryzmu zapominając o własnym... (...)
Jonasz

„FAKTY I MITY” nr 13, 28.03.2002 r.
WYSPY WIELKANOCNE
(...) A może Karol Wojtyła przez lata ani razu nie zajrzał do archiwów watykańskich i nic nie wiedział o pamiętnikach mnicha tamże przechowywanych? Może nawet nie wie, że jeszcze w Roku Pańskim 1812 jezuita Coronil nakazywał katolickim żołnierzom wyruszającym przeciw indiańskim powstańcom w Wenezueli: „Zabijcie wszystkich powyżej siódmego roku życia”. Nie wie? Wszak w 1980 r. beatyfikował Jose de Anchieta, którego nazywał „bożym człowiekiem”, „pionierem ewangelizacji”, „apostołem Brazylii”, „wzorem dla całej generacji misjonarzy”. To ten sam „pionier ewangelizacji”, a tak naprawdę zwyrodniały morderca, który zwykł powtarzać słynne zdanie, że „miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje”. W skutek takiej ideologii wymordowano w obu Amerykach więcej niż 50 milionów Indian. (...)
Marek Szenborn

inkwizycja tortury

Palenie na stosie


„FAKTY I MITY” nr 4, 24.01.2003 r.
USA – TWÓJ PRZYJACIEL
(...) Trudno jest dokładnie ustalić, ile
razy i gdzie USA interweniowały militarnie.
Oblicza się jednak, że
w krótkim czasie swego istnienia Stany
Zjednoczone od 1776 r., jako niepodległe
państwo, przeprowadziły
ponad 400 wielkich akcji militarnych
i blisko 6000 „zakamuflowanych”
interwencji w ponad 100 krajach.

Tylko od czasu drugiej wojny światowej,
USA zbombardowały aż 19
krajów, w tym tak małe i biedne
jak Gwatemala i Grenada, żeby nie
wspomnieć o zmasakrowaniu Wietnamu,
Iraku czy ostatnio Afganistanu.
Nikt też nie wie – i chyba nigdy
nie będzie dokładnie wiedział – ile
milionów ludzi straciło życie w wyniku
zbrojnych interwencji USA.
W Kambodży lotnictwo amerykańskie
zrzuciło na ten biedny kraj ponad
pół miliona ton bomb. Zginęło
około 600 tys. ludzi. W Laosie,
pół miliona. Na Filipinach, ćwierć
miliona. W wojnie koreańskiej – milion.
W Wietnamie – największym
horrorze made in USA – Amerykanie
zabili prawdopodobnie ponad
2 miliony Wietnamczyków (z tego
połowa to cywile).(...)
Kazimierz Dziamka

[A co oznacza konflikt zbrojny, wojna?! To oznacza kalectwo, śmierć przede wszystkim młodych, zdrowych ludzi (a wielu znich nie przekazalo jeszcze swoich genów)(ludzie chorzy, którzy się wtedy rozmnażają..., oraz starzy są, na ogół, chronionymi cywilami). A przeżywają w nich najczęściej najokrutniejsi, mający najmniej skrupułów psychopaci – czyli jest to podwójna selekcja negatywna!!! – red.]

http://www.irak.pl/
OFIARY WOJNY W IRAKU
Ofiary po stronie okupantów

oficjalnie 4000 żołnierzy USA (wg rozmaitych źródeł niezależnych ponad 13 000 lub nawet ok. 35 000)

Ofiary po stronie irackiej:
Ponad 1 milion (1 200 000) cywili zmarłych i zabitych przy użyciu napalmu, broni chemicznej, bomb kasetowych, itd.

co najmniej 45 000 żołnierzy (głównie młodych poborowych)

co najmniej 54 000 powstańców

2 000 000 (2 miliony) rannych cywili (w tym: poparzonych napalmem, napromieniowanych zubożonym uranem, itd.)

4 500 000 uchodźców (2 500 000 uchodźców poza granicami Iraku, 2 000 000 uchodźców w granicach Iraku)

ponad 2 000 lekarzy i pielęgniarek zabitych,

18 000 lekarzy i pielęgniarek opuściło kraj

drastyczny wzrost liczby chorób nowotworowych, schorzeń posttraumatycznych, poronień, itd.

70% - 90% więźniów w Iraku aresztowanych „przez pomyłkę”

[ Dodano: 2015-09-19, 13:13 ]
A co Wy zrobicie, gdy ktokolwiek, np. chrześcijanie, faszyści, islamiści, demokraci przyjdą do was, ustawią pod ścianą i zadadzą pytanie: Jesteś z nami czy przeciwko nam?! „Niewłaściwa” odpowiedź = śmierć na miejscu. A „właściwa” = przejście do drugiego etapu, czyli okazania absolutnej lojalności, nienawiści do wrogów jedynie słusznej słuszności, gotowości do natychmiastowego i z pełnym zaangażowaniem działania na rzecz jedynej prawdy, sprawiedliwości, szczęśliwości w postaci mordowania najpierw sąsiadów, a potem innych wrogów systemu (oczywiście grabić i gwałcić możecie do woli)... Oczywiście systemu opierającego się na prawdzie, miłości, pokoju, dobru... Do tego przejdziecie pranie mózgu...
– Tak tworzy się posłuszną armię, wyrzyna wrogów systemu/tworzy, utrwala system...
Zdecydowanie największą szansę na temu zapobiegnięcie daje natychmiastowa, zdecydowana, wszechstronna i na odpowiednią skalę obrona, w tym przed indoktrynacją, okłamywaniem manipulowaniem, ogłupianiem, praniem mózgu (np. przed islamem)!!!

[ Dodano: 2015-09-22, 21:09 ]
http://aleszuma.neon24.pl...ie-juz-w-polsce | 21.09.2015
PAŃSTWO ISLAMSKIE JUŻ W POLSCE!
Ilu muzułmanów przyjmie Polska?
Bezczelne kłamstwa Ewy kopacz.
Państwo islamskie już w Polsce.
Kopacz - polska jest bezpieczna.
Szef związku celników - tiry z krajów muzułmańskich.
Wjeżdżają bez kontroli.


POLSKA JEST BEZPIECZNA, ZAPEWNIA KOPACZ. SZEF ZWIĄZKU CELNIKÓW: TIRY Z KRAJÓW MUZUŁMAŃSKICH WJEŻDŻAJĄ BEZ KONTROLI!
Przez południową granice Polski, a także ze wschodu odbywa się transport imigrantów, a być może także broni, ostrzega Sławomir Siwy, lider związku zawodowego Celnicy PL. Premier po inspekcji granic przekonywała zaś, że z Polski można brać przykład.

„Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. W interesie publicznym jest mówić prawdę, a ta wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich” – powiedział Siwy.

Celnik przypomina, że Państwo Islamskie ogłosiło, że wyśle do Europy pół miliona fanatyków. „W telefonach młodych imigrantów znajdowano filmy propagandowe z egzekucji ISIS, a teraz w porcie na wyspie Kos znaleziono kontener z bronią” - dodaje Siwy.

Zdaniem lidera związkowego, przemytnicy bezwzględnie wykorzystują obowiązujące procedury i wytyczne uniemożliwiające skuteczną kontrolę. Dla przykładu, jeśli na granicę wjeżdża ktoś, kto nie ma nic do zadeklarowania, a system komputerowy nie wskaże go jako podejrzanego, to celnicy mają nie poddawać go kontroli. „Wiemy o tym bo zamieszczają bezczelne komentarze na forach celników” – mówi związkowiec.

BOJOWNICY PAŃSTWA ISLAMSKIEGO SPRZEDAJĄ KOBIETY PO 100 ZŁ
INNE GWAŁCĄ I MORDUJĄ
Bojownicy Państwa Islamskiego dokonują obrzydliwych zbrodni na porwanych kobietach. Setki z nich są gwałcone, torturowane i zabijane. Inne sprzedają na niewolnice za równowartość 100 zł.

Organizacja pomocowa Christian Aid potępiła działania Państwa Islamskiego wobec jazydzkich kobiet. Podkreśliła, że bojownicy gwałcą je, sprzedają jako niewolnice seksualne, a także po prostu mordują.

Wiadomo, że bojownicy sprzedają porwane kobiety za kwoty od 25 do 150 dolarów. To oznacza, że niewolnice seksualną można sobie kupić w Iraku za równowartość mniej niż 100 zł. Taki los spotyka jazydki, które zostały schwytane podczas prób ucieczki z góry Sindżar, gdzie bojownicy Państwa Islamskiego otoczyli jazydzkich udchodźców.

Są teraz przetrzymywane w więzieniu Badusz. Wcześniej w tym miejscu, po zajęciu przez bojowników Mosulu, zamordowano setki szyitów.

Jak podaje „The Daily Beast”, ekstremiści sprzedają na niewolnice seksualne już 14-letnie dziewczyny. Taki los może spotkać jednak tylko te, które przejdą na islam. Te, które wolą pozostać przy swojej wierze, są gwałcone, torturowane i mordowane.

Uważa się, że taki sam los mógł przypaść w udziale także wielu chrześcijankom. Wiadomości o ich cierpieniach pochodzą od samych kobiet; niektórym z nich udało się przemycić do więzienia telefony komórkowe i niekiedy kontaktują się ze swoimi rodzinami.

Niestety, bywa też tak, że to sami bojownicy zmuszają kobiety do dzwonienia do ich rodzin, by zwiększać ich cierpienie. Jedna z kobiet opowiedziała „The Daily Beast”, że będąc w niewoli została zmuszona do odebrania telefonu od swojej córki. Kobieta musiała przez kilka godzin słuchać, jak jej dziecko było gwałcone przez kilkunastu mężczyzn.

Wiadomo też, że w więzieniach rodzą się dzieci, które są natychmiast zabierane od matek. Nie wiadomo, co robią z nimi ekstremiści.

W PAKISTANIE TRWA PRZEŚLADOWANIE KATOLIKÓW
Pakistański 18-letni katolik zmarł (2 maja) wskutek pobicia przez muzułmanów, którzy usiłowali go zmusić do przyjęcia islamu. Poinformowało o tym wczoraj Radio Watykańskie, powołując się na Komisję Sprawiedliwości i Pokoju pakistańskiego Episkopatu. Policja odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie śmierci młodzieńca.

W połowie kwietnia młody katolik Javed Anjum został schwytany przez nauczyciela i grupę uczniów szkoły muzułmańskiej w miejscowości Toba Tek Singh, trzysta kilometrów od Islamabadu. Przez pięć dni poddawano go torturom. Kiedy w końcu znalazł się w szpitalu, lekarze stwierdzili połamanie żeber i utratę wzroku. Po tygodniu Javed Anjum zmarł wskutek niewydolności nerek.

Jak informuje pakistańska Komicja Iustitia et Pax, do przymusowych nawróceń na islam dochodzi w tym kraju coraz częściej. Przymusowe nawrócenia są niezgodne nie tylko z pakistańskim prawem, ale również z oficjalną nauką islamu.

OBOWIĄZKOWA NAUKA PODSTAW ISLAMU W SZKOŁACH USA W STANIE TENNESSEE
DZISIAJ SZKOŁY W STANIE TENNESSEE JUTRO CAŁE USA?
Zaskoczeni rodzice, którzy dowiedzieli się o „islamskiej” edukacji z zeszytów uczniów, zdecydowanie protestują. Matka jednej z uczennic pokazała skany z zeszytu córki, w którym dziewczynka miała wykaligrafowaną m.in. szahadę czyli muzułmańskie wyznanie wiary stanowiące jeden z pięciu obowiązków (filarów) każdego muzułmanina.

Będący w ogromnej większości chrześcijanami rodzice są oburzeni także tym, że Boga nazywa się Allachem. Domagają się natychmiastowego zaprzestania takich – wprowadzających zamęt w głowach ich pociech – określeń. Dziwią się także jak wiele miejsce i czasu poświęca się w szkołach stanowych na przybliżanie postaci proroka Mahometa.

Matka jednej z uczennic, Brandy Porterfield, w wywiadzie udzielonym stacji telewizyjnej „Fox New” powiedziała:
„To nie żadna nauka. To co się dzieje w szkole mojej córki nie ma też wiele wspólnego z wychowaniem. Nasze dzieci poddawane są w zaawansowanej indoktrynacji i propagandzie. To my, rodzice, powiemy o islamie naszym dzieciom tyle ile uznamy za stosowne”.

Mimo coraz częstszych i coraz bardziej gwałtownych protestów ze strony rodziców, urzędnicy ze stanowego resortu nauki i oświaty w dalszym ciągu uważają, że nauka islamu musi być obowiązkowa. Urzędnicy tłumaczą swoją decyzję m.in. tym, iż islam jest „częścią światowej kultury”.

Źródła:
- Polonia Christiana

http://www.pch24.pl/polsk...i-,38296,i.html

http://www.fronda.pl/a/sp...duja,41196.html
Znaleźli broń w kontenerze z pomocą dla uchodźców | 11.09.2015
http://wolnemedia.net/pol...st-pelen-broni/

BROŃ I AMUNICJA dla islamskich imigrantów przechwycona na granicy! | 12.09.2015
https://www.youtube.com/watch?v=9BVtSQ_Ne_E

[ Dodano: 2015-10-17, 16:56 ]
Imigranci we Francji - to się dzieje już dziś a co będzie dalej?
https://www.youtube.com/watch?v=Pooz9lPu75k

#1 Burdy emigrantów w Niemczech-islamische Invasion (napisy PL)
https://www.youtube.com/watch?v=acPKOEC7_2M

Fala imigrantów z Afryki - Tego nie zobaczysz w TV!
https://www.youtube.com/watch?v=8ExhrNqrDi8

Itp., itd., itd., itp...


Polak ostrzega Muzułmanów / Pole warnt Muslime / Pole warns Muslims
https://www.youtube.com/watch?v=D_e3avz43HY


Anonymous - Wiadomość do Polskich Obywateli | Ucho
https://www.youtube.com/watch?v=LEOYx864JBs
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 7:37   

 
 
Weronika 

Dołączyła: 14 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-11-14, 04:01   

O proszę! Nie tylko po stronie Państwa Islamskiego walczą talibowie. I co to jest ta "doktryna inseminacyjna" - zasady sztucznego zapładniania zwierząt gospodarczych? :smile:
_________________
"Bo zawżdy ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Cookandlowe.pl
 
 
baniusia3

Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-03-09, 09:56   

Moim zdaniem Państwo Islamskie jest realnym zagrożeniem dla wszystkich mieszkańców europy.Jeżeli nikt z nic nie zrobi to czy nie uważacie że może z tego być problem?
 
 
jago 

Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-09-27, 14:15   

Moim zdaniem ISIS to twór, który został zaszczepiony w tym rejonie.
_________________
http://kasynogry.net/gry-kasyno/
 
 
odom64 


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-10-15, 18:43   

Islam zawsze był zagrożeniem dla chrześcijańskiej Europy (odwrotnie też różnie bywało).Jednak jak nas uczy historia nasz król Jan III Sobieski przegonił turków spod Wiednia za co Europa wtedy była mu wdzięczna .Może wyciągnijmy z tego wydarzenia wnioski. Napływ uchdźców niczego dobrego nam nie przyniesie. Dlaczego oni nie migrują do bogatych państw arabskich o tym samym wyznaniu i podobnej kulturze
 
 
TonyMontana27 

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-10-19, 13:31   

Precz z islamem. Ta religia to zakała ludzkości. Robert Spencer ma ciekawe artykuły w tym temacie i napisał ciekawą książkę na ten temat. Niemcy poprzyjmowały tych muslimów i teraz sami widzą co to za dzicz.
 
 
nelsonek 

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-11-13, 16:03   

ja tam sie boje tych ludzi i w tamte strony lecieć :(
 
 
 
Damiodam 

Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-11-30, 12:33   

Widzę porządnie przygotowany artykuł. :) Warto przeczytać.
_________________
Kalkulator ubezpieczenia samochodu - kalkulator-oc-ac.auto.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group