Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ojciec Pio oszustem?

Uważasz ojca Pio za oszusta?
Tak
43%
 43%  [ 7 ]
Nie
56%
 56%  [ 9 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Fang 

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 0
Skąd: Pod Lachami
Wysłany: 2007-11-08, 14:24   Ojciec Pio oszustem?

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=427777

szczegolnie zaciekawil mnie ten fragment:
Cytat:
Jak pisze dziennik.pl, razem z decyzją o wyniesieniu Pio na ołtarze Jan Paweł II wydał edykt o nieomylności papieża. Chciał w ten sposób na zawsze zakończyć debatę nad prawdziwym źródłem ran świętego.


Oj tak, zaczyna się sypac katolicka 'sekta'. Jestem ciekaw stanowiska Watykanu, w radiu Ma Ryja pewnie nie komentuja, z reszta mozna przewidziec, iz jest to sprawka szatana ktory zagoscil w łże-mediach.
A we wszystko zamieszany jest papież zwany przez rodakow Wielkim, jeszcze beatyfikacje wstrzymaja... :twisted:
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 13:13   

 
 
Gość

Wysłany: 2007-11-08, 14:29   

Nie tylko Pio to oszust. Cała instytucja kościoła katolickiego to najbardziej zakłamana i zbrodnicza organizacja w historii :idea:
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-11-08, 17:33   

Ja myślałem że większego lewackiego ideologa od Healtha tu już nie będzie... A tu proszę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-11-08, 18:07   

w imieniu lewackiego motłochu witam na forum :twisted:
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-08, 19:22   

Witaj Towarzyszu! Demokracja - owszem, ale prezydentura nie musi się wcale kończyć na dwóch kadencjach!
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-11-08, 21:46   

Witam Towarzysza! Jak widzicie są jeszcze ludzie walczący o dobro każdego obywatela i równość społeczną
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-11-08, 21:57   

ja bardziej walczę nie tyle o równość społeczną ale o równy start i szanse w wyścigu szczurów. potem niech każdy uznania robi ze swoim życiem co chce. Równości społecznej nigdy nie będzie, bo na dłuższą metę nie da się jej utrzymać.
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-11-09, 00:19   

Towarzysze naszego forum łączcie się!!!
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
katrin 
Aktywny wyborca



Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 75
Skąd: Gorlice/Kraków
Wysłany: 2007-11-09, 00:21   

mlody_lewak napisał/a:
Nie tylko Pio to oszust. Cała instytucja kościoła katolickiego to najbardziej zakłamana i zbrodnicza organizacja w historii

nareszcie iktos kto sie ze mna zgadza;D

[ Dodano: 2007-11-09, 00:22 ]
witam Towarzysza;D
_________________
Wyklęty powstań, ludu ziemi,
Powstańcie, których dręczy głód.
Myśl nowa blaski promiennymi
Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-09, 00:22   

młody lewak napisał/a:
Jak widzicie są jeszcze ludzie walczący o dobro każdego obywatela

Czy dla każdego obywatela dobre jest kiedy zabiera się mu 70% cięzko wypracowanych dochodów i rozdaje się je pijakowi z pod monopolowego, który nigdy w zyciu nie "hańbił Się" uczciwą pracą
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2007-11-09, 08:05   

mlody_lewak napisał/a:
Cała instytucja kościoła katolickiego to najbardziej zakłamana i zbrodnicza organizacja w historii


A Matka Teresa też ?
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-11-09, 11:51   

mlody_lewak napisał/a:
Cała instytucja kościoła katolickiego to najbardziej zakłamana i zbrodnicza organizacja w historii


Czy aby nie przesadziłeś???
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-09, 15:10   

sparrow88 napisał/a:
ja bardziej walczę nie tyle o równość społeczną ale o równy start i szanse w wyścigu szczurów. potem niech każdy uznania robi ze swoim życiem co chce. Równości społecznej nigdy nie będzie, bo na dłuższą metę nie da się jej utrzymać.



A co, dać im równy start, a później pocałujta obywatele państwo w dupę? Równe szanse nie mogą być jednorazowe. Becikowe to wprowadzają kapitalistyczni chadecy, narodowi socjaliści. Może jak Frasyniuk zaczniesz nawijać, że lewica parlamentarna powinna stworzyć klasę średnią, a później się do niej odwoływać, bo po co ludziom wykluczonym pomagać, skoro PiSu się w populizmie nie przekrzyczy? Żałość. Bez aluzji Sparrow. Wszyscy i tak równi nie będziemy, ale dysproporcje należy notorycznie i konsekwentnie zmniejszać. Zaostrzać progresję podatkową, itepe.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-11-09, 15:51   

Health... Ludzie wyykluczeni, są w ogromnej większości wykluczeni daltego że sami sobie na to pracują... Ja nie mam ochoty płacić na pijaczka z sąsiedniej kamienicy... Mam chyba do tego prawo? Dlatego będę głosić że socjalizm to wyzysk człowieka przez człowieka...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-11-09, 18:17   

a kapitalizm to uczciwa praca polegająca na jakże zbieżnych interesach pracodawcy i pracownika...

healthpromotor napisał/a:
Wszyscy i tak równi nie będziemy, ale dysproporcje należy notorycznie i konsekwentnie zmniejszać. Zaostrzać progresję podatkową, itepe.


może w imię zmniejszania różnic zafundujesz ludziom podatek 70% "bo i tak mają dużo"??
Jak na mój gust w Polsce progi podatkowe są na odpowiednim poziomie. Nie widzę w tym nic dziwnego że ktoś zarabia ciężkie pieniądze dzięki swoim umiejętnościom.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group