Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa moderatorska

Czy jesteś za powołaniem grupy moderatorskiej na forum?
Tak
53%
 53%  [ 8 ]
Nie
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-19, 00:31   

Health przegrał batalię o szefostwo forumowej lewicy i teraz ma chrapkę na fuchę moderatora, aby zrobić porządek z neo-liberalnym motłochem, który go pozbawił tej zaszczytnej i lukratywnej fukcji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 14:12   

radek 

Wysłany: 2008-03-21, 15:05   

Cytat:
zasłużony lewak

Odniose sie tu personalnie,majac nadzieje na wyrozumialosc stalych bywalcow tego forum.

Otoz nie rozumiem,jaka definicje przejal ten zasluzony lewak,bo ostanim ugrupowaniem LEWACKIM w europie byly Czerwone Brygady,banda mordercow,ktora zostala rozbita w Itali w latach 70.

healthpromotor.....kreujesz sie na LEWAKA rozumiejac do konca , co to jest LEWACTWO ??........jesli tak,znaczy to,ze popierasz extreme,i metody dalekie od parlamentarnych,a bliskie zwyklym bandziorom.

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-21, 15:18   

Healthpromotor ma radykalne poglądy lewicowe. Bardzo lubi Fidela Castro i Hugo Chaveza. Jego guru jest również Piotr Ikonowicz. Dlatego, można go nazwać lewakiem. Zasłużonym również ponieważ nikt tak nie szalał po Juracie w czasie wizyty Busha jak on :mrgreen:

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2008-03-21, 22:27   

moderatorzy tak. ale spoza forum. admin moglby walnac ogloszenie ..."poszukujemy..."

katrin 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-03-21, 22:45   

radek, Twoje watpliwosci sa wrecz smieszne ... Marcin ma tutaj racje, słuchaj Ty lepiej forumowych weteranow;)
Dziś wiedzie nas na bój, na trud.

radek 

Wysłany: 2008-03-22, 01:12   

katrin -chce ,aby odpowiedzial sam zainteresowany,lewak ( czytaj bandzior )jest okresleniem co najmniej uwlaczajacym prostemu pojeciu czlowieka......kilkakrotnie na tym forum uzylem tego terminu,wlasnie w tym rozumieniu :mrgreen:
........lewakiem moze nie jest Castro,ale na pewno jest Hugo Chevz ( zabujca i zamachowiec),jesli ktos utozsamia sie z bandziorem,jest taki sam,chyba ,ze to forum jest jakims zartem ( wnioskujac m/in po spamowaniu ).Takiej ilosci postow w tak krotkim czasie nie maja nawet lubiacy plotki hiszpanie ( na forach politycznych):mrgreen:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 02:00   

Przestań Radek! Ja musze stanąć w obronie Jacka! On jest poprostu ideowym lewicowcem... Ja wiem, że Ty jako prawiczek nie możesz tego pojąć ale takie są fakty. W Polsce prawica ma za dużo do powiedzenia i dlatego trzeba wzmocnić lewice. I ja zamierzam to zrobić w Kwidzynie... :razz:

radek 

Wysłany: 2008-03-22, 10:41   

Marcin ,ja moge pojac duzo spraw,ale jesli sie ktos okresla tak skrajnie ,to taki jest.Lubie umiar w kazdej sprawie,nie przeszkadza mi demokratyczna lewica,ma olbrzymie osiagniecia z ktorych korzystamy,DIALOG przede wszystkim,a LEWACTWO-to bandytyzm i tego nie mozna zaakceptowac.To na tyle. :wink:

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2008-03-22, 13:02   

radek napisał/a:
tego nie mozna zaakceptowac

zaakceptowac to nie mozna tego co wyprawia Kosciol bez jakiejkolwiek reakcji naszej kochanej prawicy... :twisted: :twisted:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 13:59   

radek napisał/a:
Marcin ,ja moge pojac duzo spraw,ale jesli sie ktos okresla tak skrajnie ,to taki jest.Lubie umiar w kazdej sprawie,nie przeszkadza mi demokratyczna lewica,ma olbrzymie osiagniecia z ktorych korzystamy,DIALOG przede wszystkim,a LEWACTWO-to bandytyzm i tego nie mozna zaakceptowac.To na tyle.

Nie rozumiem co niby jest bandyckiego w alterglobalistycznych demonstracjach. W popieraniu równości społecznej itp? Co nawet jest bandydckiego w tym, że Jacek lubi Fidela Castro? Mnie to śmieszy, Ciebie denerwuje. Poza tym pamiętaj o tym, że nawet skrajna włoska lewica nie była tak bandycka jak skrajna prawica. Ja mogę się z radykalnymi poglądami Healtha nie zgadzać, ale one mnie nigdy nie irytowały. Raczej patrze na nie z przymrużeniem oka. Poza tym wydaje mi się, że przejdzie chłopakowi z czasem :wink: Poza tym Jacek fajny gość jest. Uwierz mi :smile:

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2008-03-22, 14:10   

Jako przedstawiciel partii rządzącej wyrażam moje niepohamowane poparcie dla idei budowania struktur kwidzyńskiej socjaldemokracji przez Marcina Adamczyka :mrgreen: :twisted:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 14:41   

Bardzo zabawne. Jeśli uważasz, że nie dam rady czy coś w tym stylu to się grubo mylisz. Zresztą spytaj Jacka to Ci powie, że ja wbrew temu co piszę na forum jestem niespotykanie spokojny człowiek...

Misza 
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-22, 14:44   

Eh spoko Marcin - ja wiem, że jesteś niesłychanie spokojny człowiek :mrgreen: Ta szpileczka to bardziej z zadziornej sympatii :mrgreen:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 14:54   

A w Kwidzynie jest SMD? Bo w wyborach samorządowych młodzi z PO mieli nawet własną listę wyborczą. Wiem, że tu szefem jest Kozłowski i na tym kończy się moja wiedza na temat kwidzyńskiej młodzieży PO. Więcej wiem o samej Platformie. Będzie śmiesznie jak w bastionie Platformy SdPl będzie miała silną młodzieżówkę :mrgreen: Chociaż Prawo i Sprawiedliwość ma w całym powiecie prawie stu członków i nic z tego nie wynika...

Misza 
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-22, 16:19   

Marcin Adamczyk napisał/a:
A w Kwidzynie jest SMD?
Kiedyś było, ale chyba umarło śmiercią naturalną.

Marcin Adamczyk napisał/a:
Wiem, że tu szefem jest Kozłowski
Jaki Kozłowski? Chyba nie Jan :mrgreen:

Odpowiedz do tematu