Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa moderatorska

Czy jesteś za powołaniem grupy moderatorskiej na forum?
Tak
53%
 53%  [ 8 ]
Nie
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
healthpromotor 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-03-22, 18:18   

Widzę, że admin moją kandydature ignoruje. Jego strata. W takim razie przedstawiam Wam alternatywę. Postuluję wprowadzenia socjalizmu na forum - obecnie admin stoi nad userami niczym Czeka nad ludem robotniczym ZSRR i władzę dzierży tak jak Józef Stalin w ZSRR. Tak nie może być, musimy to zmienić. Tak jak początkowo w planach miał Tow. Lenin - nie chciał tworzyć policji, gdyż uważał, że miliony rewolucyjnego społeczeństwa poradzą sobie same z garstką wyzyskiwaczy. U nas ta utopia może się ziścić! Zakładam, że podejdziecie zdroworozsądkowo do mojej propozycji i przemyślicie ją. :wink:

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 14:14   

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-22, 18:35   

healthpromotor napisał/a:
Tak nie może być, musimy to zmienić.

Pytanie jak to zmienić - czy każdemu userowi dać prawo banowania i ostrzegania, czy zabrać te prawa adminowi ? :mrgreen:

healthpromotor 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-03-22, 18:46   

Każdemu userowi dać prawo do banowania i ostrzegania, żeby obecny admin miał takie same prawa jak reszta - inaczej sobie socjalizmu oddolnego na forum nie wyobrażam.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2008-03-22, 19:06   

healthpromotor napisał/a:
Widzę, że admin moją kandydature ignoruje. Jego strata. W takim razie przedstawiam Wam alternatywę. Postuluję wprowadzenia socjalizmu na forum - obecnie admin stoi nad userami niczym Czeka nad ludem robotniczym ZSRR i władzę dzierży tak jak Józef Stalin w ZSRR. Tak nie może być, musimy to zmienić. Tak jak początkowo w planach miał Tow. Lenin - nie chciał tworzyć policji, gdyż uważał, że miliony rewolucyjnego społeczeństwa poradzą sobie same z garstką wyzyskiwaczy. U nas ta utopia może się ziścić! Zakładam, że podejdziecie zdroworozsądkowo do mojej propozycji i przemyślicie ją. :wink:

madrze mowisz. ale moderatorami powinien byc ktos nowy, spoza forum

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 19:39   

Tak właśnie mam na myśli Jana... :razz:

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2008-03-22, 20:15   

Jan ma tyle wspólnego z SMD co Miller z SMS :mrgreen: Druga sprawa, że Jan jest schodzącą gwiazdą.

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 21:11   

Nie wiem. Wiem, że Janek stał na czele listy Młody Kwidzyn w 2006 roku. Ale co tam się dzieje dokładnie to nie wiem... :mrgreen:

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2008-03-22, 21:47   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Wiem, że Janek stał na czele listy Młody Kwidzyn w 2006 roku
Eh Marcin Marcin - Jan Kozłowski o którym ja mówię ma tak z 62 lata i jest marszałkiem województwa - dlatego się nie zrozumieliśmy.

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-22, 22:11   

A ja mam na myśli Janka Kozłowskiego z kwidzyńskiej PO... Ten ma gdzieś 25 lat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale jaja... :mrgreen:

Fanka B@ra 

Wysłany: 2008-03-23, 19:43   

Nie wiem jak innym userkom i userom ale mnie już zbrzydło przeżywanie kolejnych wcieleń Napoleonika vel Kotka. Czy ktoś jeszcze nie jest przekonany o konieczności powołania na Forum moderatora? Adminie, zrób coś z tym!

<idzie sobie zrobić kawę, może jej przejdzie>

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-23, 19:47   

To powinno dać Adminowi do myślenia. W związku z zaistaniałą sytuacją należałoby również pomyśleć nad tym czy nie wprowadzić do systemu karania trwałego bana na IP. To tak na wypadek wyjątkowo upierdliwych trolli. A Napoleonik do nich należy...

Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-03-23, 23:51   

Moderator wybrany spośród uzytkowników to prosta droga do likwidacji wolności wypowiedzi na forum
PS. dajcie spokój Kotkowi

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-24, 10:46   

Co Ty gadasz Dahomej? Na każdym forum moderatorzy uczestniczą w dyskusji i mają swoje poglądy. Poza tym pamiętaj, że zawsze istnieje ta wyższa instancja w postaci Admina...

Dahomej napisał/a:
dajcie spokój Kotkowi

Ty z nim żyjesz w większej komitywie. Mógłbyś raczej jego poprosić aby dał spokój nam, a nie trolli tu już pod siódmym nickiem od roku...

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-24, 11:09   

Dahomej napisał/a:
Moderator wybrany spośród uzytkowników to prosta droga do likwidacji wolności wypowiedzi na forum

Moderator musi być użytkownikiem, bo jak inaczej miałby moderować. To po pierwsze. Po drugie, na wszystkich forach internetowych jakie znam, moderatorzy biorą czynny udział w dyskusjach. Po trzecie - kto niby miałby być moderatorem, jeśli nie jeden z nas ? Jakiś przypadkowy koleś ?

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-24, 12:05   

Dlatego też ja po raz kolejny postuluję kandydaturę Michała Domańskiego...

Odpowiedz do tematu