Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa moderatorska

Czy jesteś za powołaniem grupy moderatorskiej na forum?
Tak
53%
 53%  [ 8 ]
Nie
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
admin 
Administrator

Wysłany: 2008-03-24, 23:33   

healthpromotor napisał/a:
Każdemu userowi dać prawo do banowania i ostrzegania, żeby obecny admin miał takie same prawa jak reszta - inaczej sobie socjalizmu oddolnego na forum nie wyobrażam.

co za bzdura.

Co do moderatorów. Żaden z dyskutantów nie zostanie moderatorem i koniec.
Reaguje na wszystkie Wasze zgloszenia - ale oczywiscie nie wszystkie sa po waszej mysli, bo np. nie kazdy post jest kasowany. Choc wg jednego z Was powinien, a wg innego nie.

Tak sie składa ze nie wnikam w Wasze dyskusje od strony politycznej, bo mało mnie to interesuje, Wy wszyscy jestescie za bardzo zaangazowani po jednej czy drugiej stronie przez co nie macie za grosz obiektywizmu - sami dobrze to wiecie!

Fanka B@ra napisał/a:
Nie wiem jak innym userkom i userom ale mnie już zbrzydło przeżywanie kolejnych wcieleń Napoleonika vel Kotka. Czy ktoś jeszcze nie jest przekonany o konieczności powołania na Forum moderatora? Adminie, zrób coś z tym!

i co mam zrobic? banowac kazdego kto bedzie wydawal sie podejrzany i bedzie pisal podobnie jak napoleonik? czy ty jestes powazny?
Ludzie zastanówcie sie co piszecie!

Banuje i usuwam te posty czy uzytkownikow, do ktorych jestem pewien swojej czy Waszej decyzji (bo przeciez przesylacie zgloszenia).

Nie bede usuwal kogos ..bo Pani Fanka B@ra coś się wydaje.

Kazdy z Was moze zglaszac posty a ja wszystko rozpoatruje. Moderator jak sie pojawi, to bedzie do moderator spoza Waszej grupy i tyle.

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 14:10   

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-24, 23:36   

admin napisał/a:
Moderator jak sie pojawi, to bedzie do moderator spoza Waszej grupy i tyle.

Mnie to grzeje, kto będzie moderatorem. Może to być nawet Alicja z Krainy Czarów, byle by była to osoba, która, z całym szacunkiem dla Ciebie, pojawiała się na forum częściej niż raz na dwa tygodnie.

Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-03-24, 23:39   

macias napisał/a:
Moderator musi być użytkownikiem, bo jak inaczej miałby moderować. To po pierwsze. Po drugie, na wszystkich forach internetowych jakie znam, moderatorzy biorą czynny udział w dyskusjach. Po trzecie - kto niby miałby być moderatorem, jeśli nie jeden z nas ? Jakiś przypadkowy koleś ?

To prawda, musiałby być użytkownikiem, dlatego też jestem przeciwny insytucji moderatora na naszym forum. Nie widzę żadnej przesłanki, która argumentowałaby podnoszenie kogoś do tej rangi
Marcin Adamczyk napisał/a:
Ty z nim żyjesz w większej komitywie. Mógłbyś raczej jego poprosić aby dał spokój nam, a nie trolli tu już pod siódmym nickiem od roku...

Nie żyje z nikim na forum w komitywie :wink: Po prostu nie widze powodu dla którego nie mógłby brac udział w dyskusji

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-24, 23:42   

Dahomej napisał/a:
Nie widzę żadnej przesłanki, która argumentowałaby podnoszenie kogoś do tej rangi

Ja widzę jedną - 40-sto stronicowe tematy, w których przez 39 stron wszyscy nawzajem sobie ubliżają. :mrgreen:

admin 
Administrator

Wysłany: 2008-03-24, 23:47   

Cytat:
Mnie to grzeje, kto będzie moderatorem. Może to być nawet Alicja z Krainy Czarów, byle by była to osoba, która, z całym szacunkiem dla Ciebie, pojawiała się na forum częściej niż raz na dwa tygodnie.

niestety ale malo wiesz kiedy ja bywam na forum, a bywam wlasciwie codziennie, bo codziennie dostaje jakies zgloszenia od Was.

A mam Ci sie meldowac jak jestem na forum? mam pisac posty i dyskutowac? chyba nie to do mnie nalezy prawda?

wiec nie bardzo wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski ze bywam tu raz na 2 tygodnie.

Jezeli nie odpowiada Ci poziom forum - zawsze mozesz zmienic je na inne.

Bylbym tez wdzieczny - jakbys wskazal podobne forum gdzie dyskusja jest na podobnym poziomie i kazda nie sprowadza sie do wywodów o Żydach i temu podobnych rzeczach.

macias napisał/a:
Ja widzę jedną - 40-sto stronicowe tematy, w których przez 39 stron wszyscy nawzajem sobie ubliżają.

nie zapomniej ze sam uczestniczysz w tych tematach i sam je sprowadzasz do tego poziomu.

Aha..juz kiedys probowalem kasowac kazdy jeden z postow jaki zanizał nieco poziom .... wtedy niemal wszyscy jednoglosnie krzykneli - CENZURA ! i chcieli odchodzic.

Czy Wy naprawde nie rozumiecie jednej podstawowej sprawy? - nie dogodzi sie wszystkim!

Kolejna sprawa..o ktorej ktos tu pisal. Ze na innych forach moderatorzy uczestnicza w dyskusjach. Chcialbym by osoba ktora to napisala - pokazala mi takie forum ..ale forum polityczne.

Co innego jak moderator uczestniczy w dyskusji na forum np. o php czy grach ...a co innego jest jak moderator ma moderowac i uczestniczy w dyskusji na forum politycznym, gdzie czesto górę biorą emocje!

admin 
Administrator

Wysłany: 2008-03-24, 23:50   

Aha..co do ublizania.
To tak sie składa ze tak własnie wygląda poziom dyskusji politycznej w Polsce. I jakby kasowac wszystko jak leci - to zostalyby 2 posty w tygodniu!

Aha... i ten poziom ustalacie wlasnie Wy! Wiec pretensje mozecie kierowac do samych siebie. To Was ponosza emocje a nie mnie :)

PS. zgłaszajcie nadal posty jakie wg Was sa obraźliwe ...wszystko dokladnie rozpatruje.
Zreszta nad kontem admina czuwają 2 osoby.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-24, 23:55   

admin napisał/a:
nie zapomniej ze sam uczestniczysz w tych tematach i sam je sprowadzasz do tego poziomu.

Nie ma znaczenia, czy uczestniczę w nich, czy nie. Faktem jest, że niektóre tematy powinny być zamykane mniej więcej po trzecim poście, a nie są.

admin napisał/a:
wiec nie bardzo wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski ze bywam tu raz na 2 tygodnie.

Jeśli temat, w którym bukol bez problemu przez 120 postów nazywa kolejno wszystkich użytkowników debilami jest i ma się dobrze przez kilka kolejnych dni, to mam pełne prawo sądzić, że albo nie jesteś na bieżąco, albo zaglądasz tu rzadko.

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-24, 23:58   

Adminie, ale akurat Antysemita111 to Napoleonik we własnej osobie. Tu akurat się nikomu nie wydaje, tylko takie są fakty... Odsyłam do off-topicu i jego artykule o Twojej osobie...

admin 
Administrator

Wysłany: 2008-03-25, 08:28   

Cytat:
Adminie, ale akurat Antysemita111 to Napoleonik we własnej osobie. Tu akurat się nikomu nie wydaje, tylko takie są fakty... Odsyłam do off-topicu i jego artykule o Twojej osobie...

oj p. Adamczyk! Tak sie sklada ze ten nick juz od pierwszych chwil od zgloszenia zostal zbanowany. Wiec nie zarzucajcie mi tego ze rzadko zagladam czy nie reaguje na zaczepki.
Sa pewne inne sposoby by rozpoznac napoleonika i jak mam pewnosc, to reaguje, tak jak w tym przypadku.

macias napisał/a:
Jeśli temat, w którym bukol bez problemu przez 120 postów nazywa kolejno wszystkich użytkowników debilami jest i ma się dobrze przez kilka kolejnych dni, to mam pełne prawo sądzić, że albo nie jesteś na bieżąco, albo zaglądasz tu rzadko.

nad kazdym postem jest przycisk do zglaszania go adminowi, nie widze problemy bys i ty go uzywal a jak tylko bedzie zasadny, taki post jest usuwany.

Ale prawda jest taka, ze wszyscy wyzywacie sie od debili, choc czesto robicie to unikajac slow dosadnych ... niestety nerwy ponosza Was..i tak to wyglada.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-25, 08:41   

admin napisał/a:
nad kazdym postem jest przycisk do zglaszania go adminowi, nie widze problemy bys i ty go uzywal a jak tylko bedzie zasadny, taki post jest usuwany.

Jak chcesz, stary. :) Ogólnie idea była taka, żeby Ci trochę pomóc, a nie zrobić na złość.

healthpromotor 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-03-25, 20:42   

Panie adminie, ale ja sobie z tym socjalizmem i zrównaniem forumowych praw żartowałem. :mrgreen: :mrgreen:

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-03-25, 20:43   

healthpromotor napisał/a:
Panie adminie, ale ja sobie z tym socjalizmem i zrównaniem forumowych praw żartowałem.

Kłamiesz. To kolejna próba manipulacji lewackiego odłamu na forum. Wcześniej Chavez, teraz Ty. Nie sądziłem, ze tak nisko upadniesz, health. :mrgreen:

Marcin Adamczyk 

Wysłany: 2008-03-26, 10:37   

admin napisał/a:
Sa pewne inne sposoby by rozpoznac napoleonika

Po członku :mrgreen: Wszak został siłą obrzezany przez kilku Żydów dlatego tak ich nienawidzi :mrgreen:

admin napisał/a:
nad kazdym postem jest przycisk do zglaszania go adminowi

Oj nie nad każdym. W off-topicu nie ma takiej opcji...

Adminie drogi chyba są jakieś skuteczne metody walki z trollingiem? Jak na razie to od ok. roku nie możemy sobie poradzić z jednym bardzo upierdliwym trollem. Jeśli Napoleonik zjawia się tu raz na jakiś czas to nawet jest śmiesznie, ale jeśli zakłada sobie nowe konto na drugi dzień po zbanowaniu i robi sobie jeszcze większe jajca to jest już conajmniej irytujące, choć należałoby tu użyć dużo dosadniejszego określenia.

Są na forum użytkownicy, którzy darzą tego trolla pewną sympatią. Na pewno to Antherdil i Dahomej. Ale również sympatią darzy go user... Healthpromotor! :mrgreen: Nie zmienia to faktu, że należałoby raz na zawsze rozwiązać problem Napoleonika i jego kolejnych wcieleń...

Odpowiedz do tematu