Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jeszcze raz o Domańskim...
Autor Wiadomość
Kropek35 

Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-03-14, 11:05   Jeszcze raz o Domańskim...

http://forum.e-polityka.p...6cd939a03460144

No i kretyn Domański zbanował nowego użytkownika tylko dlatego, iż wydawało mu się, że to ja. No cóż. Jeśli tak ma funkcjonować moderacja tego forum to gratuluję... Już wiem dlaczego forum umiera i mało kto się na nim udziela a jeśli już ktoś pisze to zazwyczaj takie kato-prawicowe trolle jak Krolle, Domańskie, Maciasy (cosik ostatnio zamknął mordę, neta w jaskini odcięli czy jak? :mrgreen: ), Radki, Nicramy, Falkonettie itp. Zbanowanie Andriu1983 jest dowodem na to, że Domański nie nadaje się na moderatora forum o czym od dawna trąbie. Niedługo zbanuje jakiegoś użytkownika bo będzie mu się wydawać, że jest ruskim agentem, człowiekiem Putina albo antykatolickim elementem aspołecznym. Po raz kolejny zatem ponawiam mój apel o pozbawienie tego osobnika możliwości moderowania forum! Do szeregu wcześniej wymienionych zarzutów jak cenzura, brak obiektywizmu, kolesiostwo wśród forumowiczów teraz dołączam jeszcze zarzut paranoi. No ale jak się ma za guru Kaczyńskiego to trudno się dziwić, że w końcu tak jak on będzie się samemu kwalifikowało do psychiatryka. Bo jeśli moderator forum banuje użytkownika w uzasadnieniu podając - cytuję - "..." to jest tu coś nie tak. Do tego, że banowanie mojej osoby tak uzasadnia już przywykłem i mam to głęboko w dupie. Zbanowanie Andriu1983 wypadałoby zatem jakoś uzasadnić. Wydaje się tylko, że uzasadnienie bana dla Andriu1983 uroiło się pustym domańskim łbie!
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 6:52   

 
 
nicram 
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 124
Wysłany: 2012-03-14, 13:42   

Michał, podpadłeś mocno Kropciowi skoro zszedł z maciasa a wlazł na Ciebie. :mrgreen:
_________________
...
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-14, 21:45   

Cytat:
Co ty Pisowcu i marionetko tego pedała i zoofila wiesz?

Za ten tekst dałem bana, a nie za podejrzenie bycia Kropkiem. Podejrzenie wpłynęło tylko na to, że nie wpisałem uzasadnienia - no ale przypuszczam, że Andriu się domyślił, o który z jego dwóch postów chodziło.

A co do reszty - powtarzam po raz któryś, jak coś się nie podoba, to pisz w tej sprawie do redakcji portalu, adres znasz - mogę się poddać pod ich osąd w każdej chwili, proszę bardzo. Bluzganiem na forum nic nie osiągniesz - właściciel tu nie zagląda, a tylko on może mnie pozbawić tej funkcji.
 
 
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2012-03-15, 10:58   

A co złego jest w stwierdzeniu "ty marionetko tego pedała i zoofila"? Skoro Kaczyński może wszystkich w koło wyzywać od ruskich agentów, niemieckich pachołków, morderców itd to dlaczego ktoś nie może napisać prawdy, że Kaczyński jest pedałem i zoofilem? Ja bym się jeszcze zastanowił czy nie nazwać go kazirodcą i gerontofilem bo od wielu lat mieszka z nie tylko z kotem ale i starą mamusią. Do tego jeszcze hoplofilia bo przecież nieodłącznym jego kompanem jest jego mały pistolecik (boi się, że dużym zrobiłby sobie kuku bo za głupi jest aby umieć go obsłużyć) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Powiedz mi Domański czym zatem Andriu zasłużył na bana? Czyżby na partyjnych obozach w PiS Was tego nauczali? Kolejny dowód na to, że Domański to paranoik!
 
 
ryszard 

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 29
Wysłany: 2013-05-25, 07:45   

Do skutku napisał/a:
A co złego jest w stwierdzeniu "ty marionetko tego pedała i zoofila"? Skoro Kaczyński może wszystkich w koło wyzywać od ruskich agentów, niemieckich pachołków, morderców itd to dlaczego ktoś nie może napisać prawdy, że Kaczyński jest pedałem i zoofilem? Ja bym się jeszcze zastanowił czy nie nazwać go kazirodcą i gerontofilem bo od wielu lat mieszka z nie tylko z kotem ale i starą mamusią. Do tego jeszcze hoplofilia bo przecież nieodłącznym jego kompanem jest jego mały pistolecik (boi się, że dużym zrobiłby sobie kuku bo za głupi jest aby umieć go obsłużyć) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Powiedz mi Domański czym zatem Andriu zasłużył na bana? Czyżby na partyjnych obozach w PiS Was tego nauczali? Kolejny dowód na to, że Domański to paranoik!

Czytam i nie wierzę własnym oczom do czego jest wstanie dojść człowiek z własną nienawiścią do innych ludzi.
Takich ludzi należy leczyć. Nie mają zielonego pojęcia co znaczy słowo tolerancja i demokracja.
Pisanie takich obraźliwych rzeczy i niepotwierdzonych powinno być ścigane z tzw urzędu i karane.
_________________
Nie byłem i nie jestem członkiem żadnej partii politycznej
Pozdrawiam
 
 
arooj 

Dołączyła: 02 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-02, 07:02   

Świadczy o tym podejście do ludzi chorych :cry:
_________________
arooj
 
 
termi


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-05-15, 12:41   

Ooo kurczaki...ostro tu czasem bywa :mrgreen:
 
 
misterio 

Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-11-05, 16:32   

oj tak odwiedzaj nas częsciej :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group