Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderacja

Kogo widziałbyś najchętniej na stanowisku moderatora?
M. Domańskiego
47%
 47%  [ 8 ]
maciasa
17%
 17%  [ 3 ]
ruperta
35%
 35%  [ 6 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Kropek76 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-23, 17:49   

Chris napisał/a:
Można głosować...

Przewodniczący Komisji Wyborczej otworzył wybory. Szkoda, że nie zaznaczył opcji do kiedy trwa głosowanie :twisted:

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 14:13   

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2009-07-23, 18:38   

O co ci znowu chodzi?

macias
Wojewoda

Wysłany: 2009-07-23, 18:41   

Tyż na MD zagosowałem. :)

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2009-07-23, 21:54   

Nie chciałbym Wam psuć dobrego humoru, ale przed rozpoczęciem głosowania wypadałoby się dowiedzieć, czy moderator w ogóle zamierza się dzielić swoim stanowiskiem, i czy jeden z kandydatów w ogóle chciałby je zająć. Doceniam Wasze uznanie dla mojej skromnej osoby, ale jak już kiedyś mówiłem przy podobnej okazji, moderator uczestniczący jednocześnie w dyskusji to sytuacja mocno ryzykowna. A ja ani nie chciałbym rezygnować z dyskusji, ani też nie narzekam na nadmiar wolnego czasu. No i nie mam za bardzo ochoty użerać się z trollami, bo to faktycznie niewdzięczne zajęcie.

ninka 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-23, 23:20   

Wiec nie pozostaje nam nic innego, nam - biednym zuczkom,jak zwrocic sie do Michala z piesnia blagalna:)

http://www.youtube.com/watch?v=djn4iPIPuvA

Kropek76 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-24, 01:42   

Chris napisał/a:
O co ci znowu chodzi?

O to kiedy koniec głosowania? Można taką opcję zaznaczyć przy zakładaniu ankiety misiaczku.

Michał Domański napisał/a:
Nie chciałbym Wam psuć dobrego humoru, ale przed rozpoczęciem głosowania wypadałoby się dowiedzieć, czy moderator w ogóle zamierza się dzielić swoim stanowiskiem, i czy jeden z kandydatów w ogóle chciałby je zająć.

To jest konklawe, Michał. Nad wszystkim czuwa Chris :mrgreen: Na konklawe najpierw się wybiera a potem pyta czy wybrany przyjmuje stanowisko :mrgreen: No i Maciasa nikt nie lubi. Biedny chłopak :mrgreen:

RadoslavZ 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-24, 09:01   

Jeśli Michał nie chce, to przerzucam swój głos na Maciasa.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2009-07-24, 09:55   

Ja się zwracam z ogromną prośbą do Michała Domańskiego o to, żeby jednak rozważył swoją kandydaturę. Nie widzę przeciwwskazań do jednoczesnego moderowania i dyskutowania - tak się robi na wielu forach. Szczerze mówiąc nie widzę nikogo innego na tym stanowisku. Jesteś obiektywnym gościem i jak widać wielu Cie za to ceni, myślę, że nie będziesz miał problemów z bezstronnym rozstrzyganiem sporów. Jeśli chodzi o częstotliwość przebywania na forum - nie musisz być przecież codziennie. Wystarczy, żebyś reagował na zgłoszenia użytkowników i to już będzie coś. Michale Domański, apeluję - zgódź się. :mrgreen:

healthpromotor 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-24, 12:29   

A ja też mogę kandydować? Ostatnio zaglądam tu raz na dwa miesiące. Na marginesie dodam, że byłem przez pewien czas moderatorem na jednym forum, ale mnie zawieszono, bo zacząłem usuwać niepostrzeżenie niewygodne dla mnie i dla kolektywu pewnego posty. :mrgreen:

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2009-07-25, 20:21   

Czyli nie dasz się przekonać, Michał?

Kropek76 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-25, 22:15   

Chris napisał/a:
Czyli nie dasz się przekonać, Michał?

Chwila, moment. Póki co to prowadzi Rupert więc to jego powinniśmy się pytać czy chce być moderatorem.

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2009-07-27, 21:26   

Żeby nie ciągnąć dyskusji na darmo - jeśli admin w końcu zauważy ten wątek i się wypowie, to mogę ewentualnie rozważyć swoją kandydaturę (ech, czuję się jak Cimoszewicz w 2005), ale dopóki do tego nie dojdzie, nie mamy o czym mówić. Nie ma sensu się kłócić o podział skóry na niedźwiedziu, którego na razie w ogóle nie ma.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2009-07-28, 09:25   

W przypadku, gdyby nie wszedł do II tury, to swoimi głosami wspieram M.Domańskiego. :mrgreen:

Kropek76 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2009-07-28, 11:10   

Bezpośrednio nie możesz ich przerzucić. Muszą to zrobić Twoi wyborcy :mrgreen:

Michał Domański napisał/a:
Żeby nie ciągnąć dyskusji na darmo - jeśli admin w końcu zauważy ten wątek i się wypowie, to mogę ewentualnie rozważyć swoją kandydaturę (ech, czuję się jak Cimoszewicz w 2005), ale dopóki do tego nie dojdzie, nie mamy o czym mówić.

Admin tego wątku nie zauważy bo z tego co napisał Chris wynika, że wybór moderatora zleciła redakcja e-polityki. Czyli nie Admin forum (który zresztą jest też naczelnym e-polityki) tylko jej redakcja.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2009-07-28, 12:01   

Kropek76 napisał/a:
Bezpośrednio nie możesz ich przerzucić. Muszą to zrobić Twoi wyborcy

Dobrze, szefie. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu