Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał Domański
2010-04-13, 20:37
Pośba o logiczne uzasadnienie
Autor Wiadomość
Kowa1

Wysłany: 2010-04-13, 07:34   Pośba o logiczne uzasadnienie

Panie Moderatorze "Michale Domański" uprzejmie proszę o logiczne i szczegółowe uzasadnienie dlaczgo temat ""Władcy marionetek"" o treści

Cytat:
Jedna ze stosowanych manipulacji służąca naginaniu umysłów to metoda wielokrotnego powtarzania kłamstaw wbrew faktom, opisana krótką definicjią "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą".

Przykład:
Jedna strona zadaje pytanie:
"No i właśnie to jest o tym o czym piszę, budowanie błędnych poglądów. Ciasam pokaż w którym z artykułów ( a piszesz o tym ostatnim więc chociż w nim ) piszę że mam jakiś żal do kogoś ?"
Druga strona pytania "nie słyszy", nie zauważa, nie odpowiada na nie ( nie podejmuje dyskusji ) i nadal nawija swoje:
"po reakcji innych czytelników chyba jasno widać, że swoimi żalami tylko drażnisz ludzi."
chociażby czytelników były dziesiątki a rozdrażnionych tylko dwóch.

Poza tym gdyby zlikwidować wszystkie wypowiedzi które drażnią ludzi trzeba by zamknąc telewizje i prase.

Argumentacja o drażnieniu ludzi to kolejny chwyt manipulacujny, równoważny z udawaniem obrazy i brakiem reakcji - zgrane jak hazardzista o czwartej nad ranem.

Nadział się na niego Lepper - oj ten to "drażnił" ludzi szczególnie tych "poprawnych" u władzy i w mediach moderujących opinię publiczną.
Wysypywł zborze które nie miało dokumentów przewozowych - oj to faktycznie drażniące było.
A jak drażniące było jak ścigał pasze, nie dopusczone na zachodzie ze względu na zawartość prionów, a importowane do Polski - a później wszyscy się dziwili na jakiej podstawie UE uznała Polskę strefą zagrożoną epidemią szalonych krów i nałożyła embargo na wołowinę. A oni poprostu wiedzieli co nam sprzedali.

A dziś ta medialność i obłuda w pełnej krasie, ryki, beki, płacze żale, wychwalanie pod niebiosy i pisanie ON przez tych samych co jeszcze chwilę temu utopili by ( wtedy z małej litery ) go w łyżce wody.
A jeśli tylko ktoś jest prawdziwy ( jak kiedyś on a dzisiaj ON ) to budzi takie same niezrozumienie i oburzenie ( jak kiedyś budził on a dzisiaj ON ).

Ja nie ufam tym trendolubnym i już wolę jak ktoś po śmierci Kaczyńskiego nie cierpi go tak samo jak przed od tego któremu nagle zmieniła się optyka zalewa się łzami na wieść o śmierci, pali znicze, biega z kwiatkami i chwali zalety.
Bo głowę daje że ma to służyć przykryciu faktycznych działań no i pozatym nie lubie marionetek bez względu kto akurat w tej chwili jest ich władcą.

Na koniec

Dwa przykłady władców marionetek płynących z nurtem medialnej mierzwy:
Michnik nagle przyznaje że nie zawsze uczciwie krytykował prezydenta
Wałęsa to samo i dodatkowo wyraża głęboki żal że już nie będzie miał okazji przeprosić prezydenta

I dodatkowo dwa pytania wkwestii kształtowania opinii na które odpowiedzi niech dadzą sobie czytelnicy sami.

Jakie przyczyny mogą powodować zamykanie najbardziej poczytnych tematów
( statystyki TUTAJ )
i jak one są uzasadniane ?

Jak to się dzieje że treściami właściwymi dla obojętnie brzmiącego tematu "Zginął tragicznie Prezydent Lech Kaczyński" zapełniany jest temat o znacząco brzmiącym tytule "Kampania PiS na grobie Lecha Kaczyńskiego" mimo że z tym tytułem nie mają one nic wspólnego. Co winduje ten "bijący w oczy" tytuł i nie pozwala mu odejść ?

został opatrzony taką odpowiedzią

Cytat:
Napisałem chyba wyraźnie - dalsze pretensje na priv. Koniec, kropka.

i został zakwalifikowany przez Pana jako "pretensje" ( nie zamieściłem w nim żadnych "pretensji" ).
Dlaczego zablokował Pan temat oraz udzielił mi Pan w związku z nim ostrzeżenie.

Rozumiem że jako uzasadnienie swoich wypowiedzi użytkownicy forum e-polityka mogą używać odniesień do wszelkich dostępnych i zgodnych z prawem mediów ( takim medium jest również internetowa strona forum e-polityka ).

PS
Będę zobowiązany za wskazanie treści "odpowiedzialnych" z a Pana decyzje.

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 14:13   

macias
Wojewoda

Wysłany: 2010-04-13, 10:13   

Stary, możesz sobie swoje gorzkie żale wyjaśniać z moderatorem via prywatne wiadomości? Zaśmiecasz forum.

Kowa1

Wysłany: 2010-04-13, 13:50   

macias napisał/a:
Stary, możesz sobie swoje gorzkie żale wyjaśniać z moderatorem via prywatne wiadomości? Zaśmiecasz forum.

Macias powtarzasz to samo czyli robisz to samo co było powodem Twoich wnosków do moderatora o zbanowanie - dziwna dwoistość standardów.

Nie mam do nikogo żadnego żalu, że o goryczy nie wspomnę, oczekuje jedynie transparentnych odniesień.

No chyba że macias uważa że sprawa powinna być utajniona ( jak seksafera w Samoobronie ).
Moich uczuć ani intymności nic w tej sprawie nie narusza, jestem 100% trasparentny. Jesli to narusza intymność maciasa i Pana Administratora "Nichała Domańskiego" to odpuszczam - rozumiem "nie ważana płeć ważne uczucie" - nie wiem tylko dlaczego to ma mnie dotykać.

Widzę że macias czujnie śledzi moje posty - sorry macias ja hetero jestem. Musisz znaleźć inny obiekt uwielbienia jakby co.

Deklaracja
Imputowane mi: żale, urazy, pretensje, poczucie pześladowania nie są moim udziałem - to jedynie imaginacja tudzież konfabulacja interlokutorów.

Wygląda na projetowane i tworzone efemerydy służące jako uzasadnienia zamknięcia teatu, braku odpowiedzi czy też ostatecznego zbanowania.

Nd czym unoszą się "duchy" innych użytkowników których już na tym forum nie można spotkać - co miao miejsce już poprzedni i w moim przypadku - rok 2007.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2010-04-13, 13:57   

Kowa1 napisał/a:
Nie mam do nikogo żadnego żalu, że o goryczy nie wspomnę, oczekuje jedynie transparentnych odniesień.

To oczekuj ich na prywatnej wiadomości. Naprawdę wątpię, żeby jeszcze kogoś poza Tobą interesowały Twoje potyczki z administracją forum.

Kowa1 napisał/a:
Widzę że macias czujnie śledzi moje posty - sorry macias ja hetero jestem. Musisz znaleźć inny obiekt uwielbienia jakby co.

Macias czujnie śledzi forum, nie Twoje posty.

Cytat:
Imputowane mi: żale, urazy, pretensje, poczucie pześladowania nie są moim udziałem - to jedynie imaginacja tudzież konfabulacja interlokutorów.

Kowa1 napisał/a:
Wygląda na projetowane i tworzone efemerydy służące jako uzasadnienia zamknięcia teatu, braku odpowiedzi czy też ostatecznego zbanowania.

Po co udajesz mądrzejszego niż jesteś? Wszyscy widzieli Twoją "chistorię". Sorry mate - what has been seen can;t be unseen. :mrgreen:

nicram 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2010-04-13, 14:18   

Kowa1 napisał/a:
Moich uczuć ani intymności nic w tej sprawie nie narusza, jestem 100% trasparentny. Jesli to narusza intymność maciasa i Pana Administratora "Nichała Domańskiego" to odpuszczam - rozumiem "nie ważana płeć ważne uczucie" - nie wiem tylko dlaczego to ma mnie dotykać.

Wiesz generalnie darzę empatią osoby chore psychicznie, ale jednocześnie uważam, że w szczególnych wypadkach powinny one zostać od odsobnione.

"Panie Administratorze Michale Domański" chyba czas na bana, bo kolega zaczyna naprawdę przekraczać wszelkie granice.

Michał Domański 
Wojewoda

Wysłany: 2010-04-13, 20:37   

Ostatnie ostrzeżenie - jeszcze jeden taki śmieciowy wątek i będzie ban.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi