Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro

Czy jestes za wprowadzeniem waluty Euro w Polsce
Tak
34%
 34%  [ 9 ]
Nie
50%
 50%  [ 13 ]
O tym powinno zdecydować referendum
15%
 15%  [ 4 ]
Nie intersuje mnie to
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Bartoo 

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-04-23, 11:46   

Ja również jestem za wprowadzeniem Euro, natomiast chciałem zwrócic uwagę na przedsiębiorców. A mianowicie większość z nich jest za wprowadzeniem euro, natomiast sami wstrzymują się od podejmowania konkretnych decyzji mających na celu ułatwienie ich firmom zmianę waluty. http://www.cafebiz.pl/Inn...z-tym-euro.html Z pewnością mogłoby to pomóc w przyjęcia Euro.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 1:23   

 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-23, 13:47   

Ja jestem oczywiście za Euro. Ogromna część Polaków zarabia już w Euro i wprowadzenie tej waluty w Polsce ułatwiłoby ludziom życie. Sam miałem w ostatnie święta problem ze zrobieniem zakupów ponieważ posiadałem tylko Euro a nigdzie (nawet na stacjach benzynowych!) nie można było płacić tą walutą. Paranoja. Jeśli nie wejdziemy do strefy Euro w najbliższych latach będziemy zaściankiem Europy. W Unii Europejskiej tylko Brytyjczycy mogą sobie pozwolić na nie wprowadzenie Euro. Ich waluta jest najsilniejszą walutą od lat. Choć w ciągu ostatniego roku poważnie osłabła w stosunku do Euro. Poza tym zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej i jeśli nie wprowadzimy eurowaluty w Polsce może to spowodować spory chaos. Przykład Słowacji pokazuje, że na Euro można tylko zyskać.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-23, 15:34   

Kropek76 napisał/a:
Ogromna część Polaków zarabia już w Euro

Możesz podać jakieś dane?
Kropek76 napisał/a:
Sam miałem w ostatnie święta problem ze zrobieniem zakupów ponieważ posiadałem tylko Euro a nigdzie (nawet na stacjach benzynowych!) nie można było płacić tą walutą. Paranoja

Biedaczek
Kropek76 napisał/a:
eśli nie wejdziemy do strefy Euro w najbliższych latach będziemy zaściankiem Europy.

E tam...od lat słyszę, że i tak nim jesteśmy.
Kropek76 napisał/a:
W Unii Europejskiej tylko Brytyjczycy mogą sobie pozwolić na nie wprowadzenie Euro.

I Szwedzi i Duńczycy. Ostatnio sentymentem do lira zapałali Włosi.
Kropek76 napisał/a:
Poza tym zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej i jeśli nie wprowadzimy eurowaluty w Polsce może to spowodować spory chaos.

Zamieszki, żywność na kartki, przerwy w dostawach prądu, huragany, pomór bydła, ataki szarańczy...i co jeszcze?
Kropek76 napisał/a:
Przykład Słowacji pokazuje, że na Euro można tylko zyskać.

Bzdura
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-23, 17:12   

Dahomej napisał/a:
Możesz podać jakieś dane?


Nie mogę. Wystarczy zwrócić uwagę na to ilu Polaków pracuje w Holandii i innych krajach strefy Euro.

Dahomej napisał/a:
Biedaczek


Nie, nie biedaczek. Tylko człowieka wkurw bierze jak nie może zrobić zakupów w normalnym sklepie bo banda oszołomów wprowadziła zakaz handlu w święta. A na stacjach benzynowych nie można zapłacić Euro.

Dahomej napisał/a:
E tam...od lat słyszę, że i tak nim jesteśmy.


Bo jesteśmy. Euro ułatwiłoby życie i Polakom i innym obywatelom Unii Europejskiej.

Dahomej napisał/a:
I Szwedzi i Duńczycy. Ostatnio sentymentem do lira zapałali Włosi.


Prędzej czy później Szwedzi i Duńczycy i tak wejdą do strefy Euro.

Dahomej napisał/a:
Zamieszki, żywność na kartki, przerwy w dostawach prądu, huragany, pomór bydła, ataki szarańczy...i co jeszcze?


Nie rżnij głupa Dahomej. Oczywiście chodzi o to, że do Polski zjadą setki tysięcy kibiców z całej Europy i będą mieli problem z wymianą Euro na Złotówki.

Dahomej napisał/a:
Bzdura


Jasne.
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-23, 17:22   

Kropek76 napisał/a:
Wystarczy zwrócić uwagę na to ilu Polaków pracuje w Holandii i innych krajach strefy Euro.

A ilu pracuje w USA? Wprowadźmy więc dolara!
Kropek76 napisał/a:
A na stacjach benzynowych nie można zapłacić Euro.

No to co? W rublach, ani frankach szwajcarskich też nie, i nikomu to nie spędza snu z powiek
Kropek76 napisał/a:
Oczywiście chodzi o to, że do Polski zjadą setki tysięcy kibiców z całej Europy i będą mieli problem z wymianą Euro na Złotówki.

Pochodzę z Krakowa. To miasto odwiedzają miliony turystów rocznie, i nigdy nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy z wymianą pieniędzy
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2009-04-24, 07:55   

Kropek76 napisał/a:
Nie mogę. Wystarczy zwrócić uwagę na to ilu Polaków pracuje w Holandii i innych krajach strefy Euro.


Na pewno nie więcej niż pracuje w Polsce.

Kropek76 napisał/a:
Tylko człowieka wkurw bierze jak nie może zrobić zakupów w normalnym sklepie bo banda oszołomów wprowadziła zakaz handlu w święta.


Nie wiem, gdzie mieszkasz, Kropek. Ja we Wrocławiu nie mam problemów z zakupami w niedzielę.
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-24, 08:57   

macias napisał/a:
Nie wiem, gdzie mieszkasz, Kropek. Ja we Wrocławiu nie mam problemów z zakupami w niedzielę.


Nie mówię o niedzielach, tylko o świętach. Zwłaszcza świętach sprzyjających grillowaniom i imprezom. Dlaczego w poniedziałek wielkanocny nie mogę dostać piwa i wódki? Wiem, wiem! Wielkanoc jest od modlenia i przeżywania zmartwychwstania, a nie od chlania :twisted:
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-24, 09:49   

Kropek76 napisał/a:
Dlaczego w poniedziałek wielkanocny nie mogę dostać piwa i wódki?

Na stacji benzynowej dostaniesz. Zresztą przezorny zawsze ubezpieczony. Trzeba sobie robić zapasy :razz:
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2009-04-24, 09:50   

Kropek76 napisał/a:
Dlaczego w poniedziałek wielkanocny nie mogę dostać piwa i wódki?


A dlaczego ja nie mogę dostać piwa i wódki o 3 w nocy?
 
 
Kropek76 
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-24, 10:00   

macias napisał/a:
A dlaczego ja nie mogę dostać piwa i wódki o 3 w nocy?


We Wrocławiu nie ma nocnych? :mrgreen: To już wiem dlaczego Rysiek do nas zdezerterował :mrgreen:
_________________
Novus Ordo Seclorum
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2009-04-24, 10:03   

Cytat:
We Wrocławiu nie ma nocnych?


A u Ciebie nie ma stacji?
 
 
fre 

Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-03-01, 21:53   

Nigdy naszego kraju nie będzie na to stać
_________________
Czy można schudnąć nie ćwicząc? http://tabletkinaodchudzanie.co
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group