Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konto osobiste, gdzie najlepiej?
Autor Wiadomość
Snoopy 

Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-08-12, 16:50   Konto osobiste, gdzie najlepiej?

Witam, chcę założyć nowe konto osobiste i szukam najkorzystniejszej oferty. Czy możecie mi polecić najlepszy bank? Najbardziej zależy mi na braku prowizji za posiadanie karty, wypłacanie z bankomatu oraz na dostępie do internetu. Ktoś, coś?
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 19:18   

 
 
alinadabrowska 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-13, 13:31   

Polecam zdecydowanie ing ;) na początku miałam tam konto bo rodzice też mieli, ale spełnia wszystkie twoje warunki i jestem z niego bardzo zadowolona, nie zmieniłabym na inny bank, aplikacja mobilna też jest super
 
 
eco
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 73
Wysłany: 2015-08-14, 10:37   

W chwili obecnej dwie najkorzystniejsze opcje to konto osobiste w mBanku lub w Banku Millennium 360. Jedno i drugie nie różnią się od siebie pod względem opłat.
W ING też sporo osób sobie chwali.
Tu masz jak coś ranking kont osobistych: http://www.tanie-konto.pl...ont-osobistych/
Ranking powstał w oparciu o koszta jakie trzeba ponieść za prowadzenie rachunku.
 
 
pauladebska

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-08-27, 10:31   

Ja również polecam ING i BZ WBK
 
 
kurkamonika 

Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-03, 13:37   

Według mnie najlepszą ofertę konta osobistego ma teraz bank Millennium, nie płacisz za nic
 
 
pebens

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 46
Wysłany: 2016-02-25, 16:57   re

To trzeba monitorować tzn. sprawdzać aktualne stawki bo to się zmienia. Ktoś kto był kiedyś tani, teraz wcale taki być nie musi. Dobre konto ma Idea Bank, o nim mowa - https://www.ideabank.pl/konto-idealne W zasadzie można je mieć całkowicie bez opłat, o ile tylko aktywnie będziecie korzystali z karty, bo to w zasadzie jedyna opłata jaka się pojawia. Ale to minimum jakie trzeba wykorzystać jest symboliczne.
 
 
misterkonefka 

Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-26, 15:20   

A ktoś z was korzystał z tej promocji od BGŻ BNP? Ikontoaktywator? Oprocentowanie zachęca bo 4% ale czy to się opłaca i czy ciężko spełnić warunki?
 
 
Greglum

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-18, 11:44   

Witam, podepnę się pod temat, jestem troche zielony w kwestii finansów, chciałbym się dowiedzieć czy na takim koncie osobistym gromadzone są informacje, które mają potem wpływ na naszą wiarygodność kredytowa? Czyli np czy bank ma do wglądu stan mojego konta oraz to ile jest wpływów a ile transakcji zmniejszających w momencie kiedy zwróciłbym się o kredyt? Ma to jakiś wpływ na otrzymanie kredytu czy raczej nie jest to czynnikiem decyzującym ile i na co wydaje..?
 
 
zojamak

Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-03-29, 12:01   

Ja mam konto w banku Millennium. Muszę przyznać, że jestem zadowolona. Konto 360
 
 
kasia860318

Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-12-17, 20:45   

Wejdź sobie na taką porównywarkę kredytową http://www.terve.pl/kredyty/kredyty-samochodowe . Ja korzystałam z tego przy zakupie auta i bardzo mi to pomogło. Można tam też znaleźć na pewno porównywarkę kont osobistych i ułatwi to o wiele bardziej wybór bo masz wszystko w jednym miejscu i dodatkowo możesz poczytać opinie innych użytkowników.
 
 
lilirose12 

Dołączyła: 24 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-01-25, 12:40   

Całkowicie darmowe są obecnie rachunki w Nest Banku i Idea Banku. Inne rachunki mogą być darmowe po spełnieniu odpowiednich warunków. Sporo jest obecnie dobrych kont. Np. w BZ WBK płacą 150 zł za otworzenia konta. W mBanku z kolei można otrzymywać zwroty za transakcje oraz mieć oprocentowanych rachunek na 3% w skali roku.
_________________
foxszop.pl - huśtawki ogrodowe
 
 
ewols 

Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-02-02, 22:44   

Generalnie jednak, na początek ten nest bank ma pozytyw. Oczywiście nie wykluczam, że z czasem, gdy jak każdy bank nałapie klientów i obrośnie w piórka może być inaczej. Tak jak inne podmioty może zacznie "skubac" z rożnych, często niespodziewanych stron, ale na razie jest jeszcze nic tego nie zapowiada, więc moim zdaniem warto zainteresować się opisanym kontem http://finansenaplus.pl/bank-smart-opinie-konto/ zaś w obecnym/starym Twoim banku umowę rozwiązać, przechodząc na nest konto.
 
 
aragz666

Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-02-06, 16:43   

W tym temacie akurat dobrze siedzę bo miałem okazję już kilka kont osobistych testować, większość spośród tych: http://www.banki24.com.pl/konta-bankowe/ i spośród tych które najbardziej mi leżą wymieniłbym na pewno eKonto w mBanku i Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Pierwsze dlatego, że to tak na prawdę to najtańsze obecnie konto ponieważ praktycznie pozbawione opłat chyba że ktoś zakłada konto z kartą, wtedy tą kartę trzeba jakoś utrzymać albo płacąc miesięczną opłatę za kartę albo dokonywać określoną liczbę transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu.

A konto w BZ WBK.. lubię ten bank bo idzie się z nimi dogadać a poza tym samo konto ma świetny moim zdaniem dostęp elektroniczny, którego inni powinni się uczyć od tego banku. Pod względem kosztów, konto nie jest drogie w utrzymaniu, realnie to płacimy jedynie opłatę miesięczną za kartę i przelewy, jeżeli wykonujemy ich więcej jak 5 w miesiącu.
 
 
Mawilio 

Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-02-07, 09:25   

Teraz fajna oferta w PKO dla kinomanów. :D dostaje się 10 biletów przy założeniu konta.
 
 
s1mple 

Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-04, 18:17   

Ja polecam konto wymarzone w raiffeisen polbank. Masz jedną opłatę, za kartę, ale to jakiś śmieszny grosz jest, konto samo jest oprocentowane. Bankowość elektroniczna na najwyższym poziomie :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group