Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michał Domański
2014-02-14, 23:19
Obsługa biura - korzystacie z innych firm ?
Autor Wiadomość
wirekw

Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-10, 10:01   Obsługa biura - korzystacie z innych firm ?

Szukam przedsiębiorców, którzy doradzą mi jakieś biuro, które będzie obsługiwać moje biuro. Dokładnie chodzi mi o obsługę prawną, rachunkową, najlepiej wszystko w jednym miejscu. Ktoś z was korzysta z jakiejś pewnej i zaufanej firmy ?
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 7:53   

 
 
pokalany 

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-02-13, 21:32   

Trochę to skomplikowane. Czego w końcu szukasz? Tylko przedsiębiorcy, który Ci doradzi, czy od razu jakiejś firmy? Oprócz finansowości i prawa, co jeszcze miałoby wchodzic w zakres usług? Marketing/zarządzanie? Obsługa teleinformatyczna?
 
 
wirekw

Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-14, 08:15   

Szukam konkretnie jakiejś firmy, tylko liczyłem, że ktoś z forum korzysta z takich usług i nakreśli mi ja wygląda współpraca. Nie chce trafić na niezbyt kompetentną firmę. Zawsze lepiej jak ktoś doradzi. Zakres usług taki jak mówisz, nie chce się już rozdrabniać na różne firmy agencje, tylko wolałbym wszystko mieć w jednym miejscu.
 
 
golabek

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-14, 09:52   

Poszukaj sobie w sieci informacji o wirtualnym biurze. Świadczą takie usługi właśnie o jakich piszesz. Ja osobiście od 1,5 roku korzystam z [CIACH]. Mogę Ci w skrócie powiedzieć, że mnie rozliczają, odbierają za mnie korespondencje i telefony, załatwiają sprawy urzędowe itp. W każdym razie jestem bardzo zadowolona z ich usług.
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-02-14, 23:19   

Kto by pomyślał, że ludzie zakładają konta na niszowym forum politycznym tylko po to, żeby pogadać o biurze rachunkowym. Darujcie sobie, ja się naprawdę nie urodziłem wczoraj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group