Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam dobrego biura rachunkowego -pełna księgowość
Autor Wiadomość
edytka

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 8
Wysłany: 2016-12-08, 10:31   

Ja mogę polecić Wam biuro rachunkowe z Dąbrowy Górniczej: http://tax-bonus.com.pl/d...owe-ksiegowosc/. Mają bardzo duże, wieloletnie doświadczenie. Obsługują kompleksowo zarówno małe, jak i duże firmy. Wiele firm jest bardzo zadowolonych z ich działalności. Poczytajcie więcej na ich stronie internetowej.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 10:37   

 
 
MatiejW

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-15, 22:23   Re: Szukam dobrego biura rachunkowego -pełna księgowość

eco napisał/a:
Witam. Czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzone biura rachunkowe w Warszawie?

Cześć ze sprawdzonych biur mogę śmiało polecić WL Accountancy z Mokotowa. Nie jest to jakieś wielkie buro ale dzięki temu przykładają się jak należy do obsługi każdego klienta. Z tego co mi wiadomo obsługują zarówno spółki jak i jednoosobowe działalności.
Ceny za usługi nie są wygórowane jak na stołeczne realia. Najlepiej zadzwonić i się osobiście dowiedzieć. Kontakt znajdziesz na ich stronie www.wl-accountancy.pl

Pozdrawiam
Maciek
 
 
lanckoroński

Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-19, 12:35   

Ja mam małą firmę i początkowo sam zajmowałem się rozliczeniami, ale pochłaniało to za dużo czasu. Miałem obawy przed wynajęciem kogoś, kto mnie nie puści z torbami za takie usługi - korzystam z usług biura rachunkowego Gabafi i jestem zadowolony jak dotychczas :)
 
 
m.bross 

Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-20, 09:35   

Na własnym przykładzie mogę Ci polecić odpowiednie oprogramowanie. Z tym rozwiązaniem jest mniej kłopotów, ponieważ system jest bardzo intuicyjny. Poza tym jest tańszy, masz go przy sobie cały czas. Również zlecałem swoją księgowość do biura rachunkowego, ale od kiedy zostałem uświadomiony, że program do pełnej księgowości http://www.yuma.pl/produk...elna-ksiegowosc oferuje te same, a nawet więcej funkcje co księgowa w biurze. Poza tym odpowiedni system gwarantuje Ci lepszą skuteczność i pewien sukces Twojej działalności. Nie zamienię go na żadne biuro rachunkowe.
 
 
marysia_89

Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-20, 20:31   samodzielna księgowość

Jest tu ktoś, kto sam prowadzi księgowość i może się podzielić doświadczeniem? Ja się przymierzam do zakupu programu do jpk. Znajoma poleca Symfonię 2.0 i opinie na necie też mają ok. Wolę kupić program i zapłacić raz niż słono płacić co miesiąc za usługi biura.
 
 
lotykal 

Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-30, 13:03   

Jeżeli nie radzisz sobie z obowiązkami związanymi z własna firmą to warto działać natychmiast!
 
 
 
ekemer

Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-01-01, 23:48   

Ja polecam biuro rachunkowe z Warszawy Pani Beaty Baliszewskiej. Biuro nazywa się GRAŻYNA i robią wszystko od początku do końca. Cena jeśli masz małe rozliczenia nie jest wygórowana, a wszystko robione jest w terminie i bardzo rzetelnie :)
 
 
piotrdemczar 
Aktywny wyborca


Dołączył: 19 Maj 2016
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-05, 11:32   

Moze spróbuj za pomocą tej wyszukiwarki http://mocnestrony24.pl/? :) Ja często z niej korzystam i jest świetna.
 
 
judyma

Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-01-10, 10:30   

Ja znam akurat w Gdańsku biuro pana Godlewskiego. Z tego, co wiem działa na całą Polskę więc można uderzać.
 
 
Łucja 


Dołączyła: 17 Sty 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-01-17, 12:22   

No to może Biuro rachunkowe Danem? Prowadzone jest przez doświadczoną księgową – według mnie najlepszego specjalistę w tym zakresie w Krakowie. Nie jest to wielkie biuro, które obsługuje setki firm, ale przez to mamy pewność, że naszą księgowością zajmuje się Pani Dąbrowska, która naprawdę ma ogromna wiedzę i duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Według mnie to lepsze rozwiązanie niż zatrudnianie pracownika na etat, bo koszty zdecydowanie niższe, a dostajemy tak samo dużo uwagi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to podaję dane kontaktowe – telefon: 501 449 013, mail: danem@multi-play.eu
 
 
ewelina546

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 13
Wysłany: 2017-02-21, 14:18   

Nie wolałbyś zająć się księgowością samodzielnie? Nie jest ona trudna (przynajmniej w przypadku niedużych firm). Na rynku istnieje wiele programów (takich, jak te - https://wfirma.pl/ ), dzięki którym jej prowadzenie jest jeszcze prostsze. Może warto zmienić zdanie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group