Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Warszawie
Autor Wiadomość
eco
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 73
Wysłany: 2015-12-16, 12:52   Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Warszawie

Witam.Czy ktoś może mi tutaj zasugerować jakąs dobrą firmę w Warszawie przy lotnisku Chopina? Mój brat przylatuje na święta i chciałbym mu wynająć auto.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 18:23   

 
 
martin
Aktywny wyborca



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 56
Wysłany: 2015-12-17, 08:51   Re: Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Warszawie

eco napisał/a:
Witam.Czy ktoś może mi tutaj zasugerować jakąs dobrą firmę w Warszawie przy lotnisku Chopina? Mój brat przylatuje na święta i chciałbym mu wynająć auto.


Wiele osób tak robi. Wypożyczalnie mają gorący okres w grudniu . Radzę się troche pospieszyć jeśli chcecie wynająć jakieś sensowne autko na miejscu. Zajrzyj sobie na stronę Avisa:
http://www.avis.pl/ - mają tam sporo nowych samochodów do wynajęcia. Jest to większa wypożyczalnia, spora sieć tak wiec masz pewność,ze wszystko będzie ok przy wynajmowaniu samochodu ( sam wypożyczam sobie auto raz na jakis czas w związku z pracą tak więc wolę takie większe firmy).
Poza tym wypożyczają z wyprzedzeniem jest znacznie taniej.
 
 
ardilla 

Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 13
Wysłany: 2016-12-02, 12:43   

Czasami lepiej skorzystać z mniejszych wypożyczalni, które miewają lepsze warunki wynajmu. Wypożyczalnia samochodów Warszawa http://pmibm.pl/ może się okazać szczególnie dobrym wyborem w okresie świątecznym, kiedy te najbardziej znane mogą mieć nadmierne obłożenie,
 
 
pebens

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 46
Wysłany: 2017-01-13, 11:32   

Starajcie się zwracać uwagę w zasadzie na wszystko, a szczególnie poświęcajcie czas sprawdzeniu stanu tych samochodów. A z czego wynika tak duża popularność wypożyczalni aut? Głównie chodzi o dziedzinę biznesu i turystykę. Więcej argumentów wskazuje ten tekst - wypozyczalnia-samochodow-24.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group