Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
T-Mobile - chwile które dzielą
Autor Wiadomość
nike112

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-08-04, 11:02   T-Mobile - chwile które dzielą

Witam,
Podobny problem może być w każdej lokalizacji. Zapraszam na forum interii Siła w ilości.
Klient - od 2003 roku, ilość umów 5 ( w tym 4 na internet), zaległości w opłacaniu faktur - 0,
ostatnia przedłużona umowa 25.06.2015.
Lokalizacja - zachodniopomorskie, wieś, 18 km od Szczecina, 16 km od Stargardu (jeszcze Szczecińskiego).
Mapy zasięgu - dwie. Jedna obowiązująca przy przedłużaniu umowy - 3G,
druga przy rozpatrywaniu reklamacji - słabe 2 G.
Ilość reklamacji - po przedłużeniu umowy - co najmniej 20, w tym na brak zasięgu w telefonie.
Połączenia z konsultantem - przeciętny czas oczekiwania około 15 minut, czas przyjmowania zgłoszenia
następne 15 minut. Wczoraj jedno połączenie nie wystarczyło. Przedostatnia rozmowa prowadzona przez konsultanta świadomie podnosiła moją agresję słowną, aby mógł się rozłączyć.
Według techników - wszystko działa prawidłowo. Powinnam sobie wystawić antenę zewnętrzną. Wieczorem poza budynkiem też zasięgu nie było. Sprawdzałam.
Moje obowiązki - opłacać faktury bez względu na wszystko.
Prawa T-Mobile, jeżeli się nie zniechęcę to po kilkunastu minutach bezcenna rozmowa z konsultantem, często chamskim i aroganckim, oraz wg informacji dołożenie starań abym zasięg miała (oni nie mają obowiązku, oni tylko się starają).
Moja lokalizacja obecnie - Szczecin, samochód - ponieważ nie mogę pracować, to będę pisała na forach.
Z poważaniem,
Frajer który przedłużył umowę.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 14:01   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group