Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wódka będzie coraz droższa.
Autor Wiadomość
heavy
Aktywny wyborca

Wysłany: 2015-05-07, 12:01   

My tu o wódzie ,a tu czas wyboru :!: :!:

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 15:40   

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2015-05-07, 19:51   

heavy napisał/a:

ja nie chodzę , poco czas na oszustów tracić...

noooooooooo chyba że zaczną własną dupą przed wyborcami odpowiadać nie tak jak teraz tylko przed Bogiem :razz:

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254

heavy
Aktywny wyborca

Wysłany: 2015-05-07, 22:52   

kaminiak33 napisał/a:
heavy napisał/a:

ja nie chodzę , poco czas na oszustów tracić...

noooooooooo chyba że zaczną własną dupą przed wyborcami odpowiadać nie tak jak teraz tylko przed Bogiem :razz:

Ale co???? Wszyscy (kilkunastu) są oszustami?????
Wybiorą za ciebie!!!!

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2015-05-08, 13:32   

heavy napisał/a:

Ale co???? Wszyscy (kilkunastu) są oszustami?????
Wybiorą za ciebie!!!!

Ty chyba nie z "Polska" :smile:

skoro sądzisz że chodząc na wybory coś zmienisz , ponad 25 lat robią nas w jajo , przed wyborami koncert OBIETNIC potem robią co chcą... WPĘDZAJĄ NAS W DŁUGI to tylko potrafią...

co do wyboru za mnie i tak sami ustalają listy , to o czym Ty mówisz :?:

co tak konkretnie POLITYCY zrobili dla Ciebie :?:

tylko szczerze , bo jeśli chodzi o mnie to ja mam od nich tyle "Państwowy dług w przeliczeniu na obywatela wynosi: 35 066 zł" http://www.dlug-publiczny.pl/

więc nie zamierzam głosować na debili którzy i tak za nic nie odpowiadają , a jedyne co robią rządząc to podnoszą nam podatki...

myślałem że chociaż liczyć umiesz skoro prowadzisz własny biznes , a Ty ni kuta i jeszcze namawiasz mnie do chodzenia na wybory :razz:

heavy
Aktywny wyborca

Wysłany: 2015-05-08, 22:26   

Powiedz mi tylko który kraj jest dla ciebie wzorem. Gdzie jest tak jak byś chciał żeby było u nas!!

arturp 

Wysłany: 2015-05-09, 09:06   

Z tymi obietnicami to jest podobnie jak na całym świecie. Liczy się tylko 51%. To demokracja.
Oprócz tego niema sankcji za to że się zdobyło 51% głosów idiotów bo jak nazwać tych 49%?
Demokracja jest dlatego silna bo prawa gwarantujące jej życie są mocne. W absolutyzmie nikt nie podskoczy choć by było to 90% bo 10% i król to żołnierze. Wystarczy że król nie zetnie prowodyrów rewolucji to go wywożą wraz z tronem. :-) W demokracji 51% wywozi króla.
Demokracja to król który może wszystko według ustalonych praw. Wystarczy przejrzeć broszurkę praw demokracji Ogólnie to jest jedna linijka.....wygrywa ten ktoś kto otrzyma 51% głosów. Czy pisze tam coś o tym że nie można robić obiecanek cacanek w czasie kampani wyborczej. Jeżeli nie to zaciskajcie zęby waliska i po prace do SanMarino :-)

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2015-05-10, 20:13   

heavy napisał/a:
Powiedz mi tylko który kraj jest dla ciebie wzorem. Gdzie jest tak jak byś chciał żeby było u nas!!

pewnie nigdzie , ale to nie oznacza żeby tak u nas nie było :razz:

demokracja - rządy ludu tak to powinno wyglądać hmm jak ja se to wyobrażam , to proste , chce żeby żaden wybierany przez Was kuktas nie układał mnie życia , np. to znaczy nie decydował do ilu lat mam pracować , chce żeby o przywilejach zdecydowała większość nie rządzący i partie i takie tam pierdoły o których powinno decydować REFERENDUM nie wybrańcy ludu...w sprawach dotyczących "mnie" powinienem decydować "sam" , skoro płacę podatki

czy to tak dużo :?: że marzy mnie się NORMALNOŚĆ...

teraz na to liczyć nie mogę bo "demokracja" którą mamy pozwala mi tylko zagłosować co cztery lata na to co wymyśli jakiś fiut któremu pracować się nie chce , "nie o tekie Polskę walczyłem" :wink:

[ Dodano: 2015-05-10, 20:17 ]
arturp napisał/a:
Czy pisze tam coś o tym że nie można robić obiecanek cacanek w czasie kampani wyborczej. Jeżeli nie to zaciskajcie zęby waliska i po prace do SanMarino :-)

nie jest napisane , a powinno być , wybierani powinni odpowiadać własną dupą za obietnice które złożyli , nie jest i dlatego "ciemny lud" to kupuje :wink:

arturp 

Wysłany: 2015-05-11, 02:16   

Demokracja to 51%. Niezapewnia to żadnych wartości. Np: Jeżeli demokracja będzie w krajach arabskich zapewni to ustanowienie praw Szariat. Czyli jak wypijemy piwko to mogą nas ubić. Żonkę też ubiją jak zdradzi męża itp. Demokracja nie zapewnia też kapitalizmu. Podejrzewam że jak by było głosowanie w Korei Północnej to nadal był by tam komunizm.
Sam kapitalizm nie zapewnia też prosperity. Nasi szanowni tzw. politycy od 90 roku niewiedzą o tym. Puszczają wszystko w wir demokracji i kapitalizmu. Sami politycy dumni ze swoich osiągnięć tylko dbają o swój wizerunek w tv. Co do osiągnięć to np: internet w Polsce i parę miljonów Polaków "wyemigrowanych" za chlebem czyli członkostwo w EU.. Hura Hura !!!

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2015-05-11, 11:17   

arturp napisał/a:
Demokracja to 51%. Niezapewnia to żadnych wartości. Np: Jeżeli demokracja będzie w krajach arabskich zapewni to ustanowienie praw Szariat. Czyli jak wypijemy piwko to mogą nas ubić. Żonkę też ubiją jak zdradzi męża itp. Demokracja nie zapewnia też kapitalizmu. Podejrzewam że jak by było głosowanie w Korei Północnej to nadal był by tam komunizm.
Sam kapitalizm nie zapewnia też prosperity. Nasi szanowni tzw. politycy od 90 roku niewiedzą o tym. Puszczają wszystko w wir demokracji i kapitalizmu. Sami politycy dumni ze swoich osiągnięć tylko dbają o swój wizerunek w tv. Co do osiągnięć to np: internet w Polsce i parę miljonów Polaków "wyemigrowanych" za chlebem czyli członkostwo w EU.. Hura Hura !!!

hmm bo z tą demokracją jest coś nie tak , może nie żyjemy w kraju arabskim , chociaż czy ja wiem traktują nas jak qwa ludy zamieszkujące właśnie tam , zrobili z nas "białych murzynów" mających tylko głosować i zapie.... na ten wymyślony przez "demokratów" porządek...nie pozwalając nam decydować o własnym życiu..

demokracja i te 51%. nie jest niczym złym , jeśli pozwala się ludziom w pełni korzystać z niej REFERENDA są moim zdaniem tym co charakteryzuje demokrację , przynajmniej powinno , ale jak o naszym życiu mają decydować WYBRAŃCY LUDU , którzy nie odpowiadają za nic i przed nikim to pier... taką demokrację :razz:

co do imigracji , nie ma się co dziwić że jest tak duża skoro np w WB pomoc społeczna jest 10 razy większa niż u nas (czteroosobowa rodzina może otrzymać nawet do 990 funtów (5,6 tys. zł) dofinansowania miesięcznie!) oczywiście po spełnieniu warunków obowiązujących tam...ale to się pewnie niebawem skończy , Kameron zadba o to chcąc dotrzymać słowa danego swoim wyborcom... :smile:

arturp 

Wysłany: 2015-05-11, 12:37   

Kibicuje za wyjściem Anglii z EU. Dopiero Otworzą się oczy Polakom. Emigracja to jak złapanie pana boga za nogi. Niestety tylko w nienormalnym kraju...........

spontaniczny0 

Wysłany: 2015-05-14, 09:01   

Drożeje akcyza czyli większe pieniądze dla Państwa = rządu. Jeszcze trochę i alkohol będzie tylko dla bogatych.

arturp 

Wysłany: 2015-05-14, 10:28   

Ja się nie boje. Mam gotowe winko ze śliwek. :-) To jest dozwolone :-)

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2015-05-14, 12:14   

spontaniczny0 napisał/a:
Drożeje akcyza czyli większe pieniądze dla Państwa = rządu. Jeszcze trochę i alkohol będzie tylko dla bogatych.

Spontaniczny chyba w to nie wierzysz że państwo na tym zarobi , już to przerabialiśmy , zarobią przemytnicy , ewentualnie ludzie więcej "gotować" będą , oooooooo winka będą pić więcej tak jak Artur :razz:

arturp 

Wysłany: 2015-05-14, 12:26   

Mnie tylko na "p" pozostało picie. Niedam się! I pifko będę robił sam :-)
Ja pamiętam że jak byłem w Związku Radzieckim w 1976 roku tam tylko ze sklepu kupowano wódkę jak pierwszego dnia przyjechaliśmy. Następne dwa tygodnie tylko "siwucha" (bimber) :mrgreen:

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2015-05-14, 13:22   

arturp napisał/a:
Mnie tylko na "p" pozostało picie. Niedam się! I pifko będę robił sam :-)
Ja pamiętam że jak byłem w Związku Radzieckim w 1976 roku tam tylko ze sklepu kupowano wódkę jak pierwszego dnia przyjechaliśmy. Następne dwa tygodnie tylko "siwucha" (bimber) :mrgreen:

tak postąpi zdecydowana większość popierająca teraz nasz przemysł monopolowy :wink:

ze szlugami mamy to samo , kogo qwa stać na szlugi po 14 zeta za paczkę :?: chyba tylko tych co zarabiają tysiące i wymyślają podobne debilizmy :razz:

Odpowiedz do tematu