Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2008

Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro 2008???
Tak
72%
 72%  [ 13 ]
Nie
27%
 27%  [ 5 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-06-13, 10:47   

Chris napisał/a:
Austriacy oddali jeden, czy dwa strzały z ogromnego spalonego, ktorego sedzie nie odgwizdał, ale Boruc obronił

Czy to jakoś zmienia fakt, że gol dla Polaków padł ze spalonego?
Chris napisał/a:
my także. Austriacy kilkakrotnie przy naszym rożnym trzymali Polaków za koszulki, ale to Austriacy za taki "faul" dostali karniaka.

Wtedy był to ewidentny faul, ale właściwie to nie ma znaczenia
Chris napisał/a:
nie liczy się gra, tylko bramki

To dlaczego masz pretensje dla Webba, przy bramce dla Austriaków, a nie masz ich już przy bramce dla Polaków?
Chris napisał/a:
hmm... Adamczyk to wielki kibic i przeżywa to, ze sedzia okradl nas z punktów!

Dziękuje za takich "kibiców"
Chris napisał/a:
Niemcy tez nam strzelili ze spalonego, ale to taki szczegół

Czy to jakoś zmienia fakt, że gol dla Polaków padł ze spalonego?
Chris napisał/a:
w 2 polowie gralismy calkiem nieźle!

Jak widać, nie wystarczająco
Chris napisał/a:
gdybyśmy wygrali, to mecz Austria- Niemcy by już nas nie obchodził bo wystarczyloby wygrac z Chorwacją. widziales mecz Austria- Chorwacja? wlasnie. Austrii nawet gra szla i mysle ze z Niemcami moze zremisowac. a Chorwacja? moze byc juz skupiona na cwiercfinale i mamy szanse skorzystac z jej rozkojarzenia

Gdybanie
macias napisał/a:
Ja tam dalej wierzę, że Polska wyjdzie z grupy. Austria pokona Niemców 1:0 a my wygramy z Chorwacją 2:0. A Pan Adamczyk to imho powinien dostać permanentnego bana za te głupoty, które wypisuje.

Też w to wierzę. Ale kiedy widzę wywnętrznienia takich ludzi jak Adamczyk, zastanawiam się czy warto dla nich w ogóle grać

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 7:19   

Roch 
Aktywny wyborca
rojalista

Wysłany: 2008-06-13, 11:08   

Chris napisał/a:
dajcie mu spokój!

jednak teoria stawiąca że: "ofiara maltretowania psychicznego często broni swojego prześladowcy" sie sprawdza

sparrow88 
Działacz rady osiedlowej

Wysłany: 2008-06-13, 11:48   

Dahomej napisał/a:
Wtedy był to ewidentny faul, ale właściwie to nie ma znaczenia

Pieprzenie. Za tak lekkie szarpnięcia rzadko gwiżdże się faul, a już na pewno nie w czasie wrzutki w pole karne.
Dahomej napisał/a:
To dlaczego masz pretensje dla Webba, przy bramce dla Austriaków, a nie masz ich już przy bramce dla Polaków?

OK zgoda - gol wpadł ze spalonego, ale imho wygląda to tak:
- była to pomyłka sędziego liniowego, a nie Webba.
- tamto to była pomyłka, tymczasem w przypadku karnego wyglądało to na czyste udupienie.
- jeżeli chciał zrewanżować się Austrii za gol Polaków , to mógł to zrobić tak, żeby piłkarze obu drużyn mieli czas na rozstrzygnięcie spotkania na boisku.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-06-13, 11:59   

sparrow88 napisał/a:
tamto to była pomyłka, tymczasem w przypadku karnego wyglądało to na czyste udupienie

Ustalmy jeden fakt - Lewandowski szarpał Austriaka za koszulkę, więc sędzia miał prawo podyktować faul. I tyle. Szkoda, że przegraliśmy, ale zwalanie winy na sędziego jest niepoważne. Gdybyśmy naprawde grali lepiej od Austriaków w tym meczu, w ogóle nie byłoby tematu. Racje ma Boruc - to piłkarze grają na boisku, nie sędzia.

Btw - Boruc to mistrz nad mistrzami. :)

Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-06-13, 12:06   

sparrow88 napisał/a:
Pieprzenie. Za tak lekkie szarpnięcia rzadko gwiżdże się faul, a już na pewno nie w czasie wrzutki w pole karne.

Mówimy chyba o dwóch różnych sytuacjach.
sparrow88 napisał/a:
OK zgoda - gol wpadł ze spalonego, ale imho wygląda to tak:
- była to pomyłka sędziego liniowego, a nie Webba.
- tamto to była pomyłka, tymczasem w przypadku karnego wyglądało to na czyste udupienie.
- jeżeli chciał zrewanżować się Austrii za gol Polaków , to mógł to zrobić tak, żeby piłkarze obu drużyn mieli czas na rozstrzygnięcie spotkania na boisku.

1. nie ma to znaczenia
2. kwestia interpretacji. Mogę się założyć że Austriacy mają zupełnie odwrotny pogląd na tą sprawę
3. mógł

[ Dodano: 2008-06-13, 13:07 ]
macias napisał/a:
Boruc to mistrz nad mistrzami.

Prawda

rupert
Wojewoda

Wysłany: 2008-06-13, 12:27   

Nie ma co zwalac na sedziego itd niech w końcu reprezentacja zacznie grac tak aby nie liczyc na sedziego i rózne cuda. Trzeba strzelac bramki, byc dobrym w obronie itd. Zasada jest prosta. Dobrzy piłkarze nie potrzebuja cudów

sparrow88 
Działacz rady osiedlowej

Wysłany: 2008-06-13, 12:28   

macias napisał/a:
Ustalmy jeden fakt - Lewandowski szarpał Austriaka za koszulkę, więc sędzia miał prawo podyktować faul. I tyle

Dobrze, a ile razy widziałeś że ludzie się szarpią, albo rozpychają łokciami w polu karnym? Dlaczego akurat ta wrzutka z 93. minuty zasługiwała na odgwizdanie karnego? Dla mnie odpowiedź tu jest jasna - chciał dać karnego Austrii i to tak żeby nie można było go odrobić.

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-06-13, 12:37   

sparrow88 napisał/a:
Dla mnie odpowiedź tu jest jasna - chciał dać karnego Austrii i to tak żeby nie można było go odrobić.

Co nie zmienia faktu, że sędzia mógł podyktowac rzut karny i to zrobił. Jest jak napisał rupert - nie ma co liczyć na cuda, trzeba grać. Gdybyśmy strzelili 2 bramki, ten karny nie miałby znaczenia.

Dahomej 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-06-13, 12:37   

Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości FIFA i UEFA powinny wreszcie wprowadzić, wzorem hokeja na lodzie, możliwość podejmowania sędziowskich decyzji, po obejrzeniu powtórek

rupert
Wojewoda

Wysłany: 2008-06-13, 12:42   

macias napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że sędzia mógł podyktowac rzut karny i to zrobił. Jest jak napisał rupert - nie ma co liczyć na cuda, trzeba grać. Gdybyśmy strzelili 2 bramki, ten karny nie miałby znaczenia.

Gdyby w czasie meczu ligi angielskiej w podobnej sytuacji odgwizdał karny to byłby to jego ostatni mecz-nie dopuscili by go nawet do rozgrywek amatorskich. Ale powtrzam-grać trzeba tak aby nie liczyc na fuksy

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2008-06-13, 13:49   

wiadomość od Marcina Adamczyka:
Cytat:
Przesadziłem! Zdecydowanie przesadziłem. Zadziałały maksymalne emocje, adrenalina i wypity alkohol. Zachowałem się po chamsku. Zachowałem się jak zwykły burak. Jedyne co mam na swoją obronę to to, że kierowała mną ogromna złość i emocje. Chciałbym przeprosić za to wszystko co napisałem i powiedzieć, że jest mi niezmiernie przykro z tego powodu. Przepraszam także Dahomeja za privove pyskówki...

[ Dodano: 2008-06-13, 14:54 ]
to juz ode mnie: :mrgreen:
rupert napisał/a:
Nie ma co zwalac na sedziego itd niech w końcu reprezentacja zacznie grac tak aby nie liczyc na sedziego i rózne cuda.

to raczej Austria musiala liczyc na sedziego. nie my.
Dahomej napisał/a:
możliwość podejmowania sędziowskich decyzji, po obejrzeniu powtórek

juz kiedys cos takiego chcieli. miala byc opaska na rece sedziego i komputer zauważywszy spalony wysyla impuls do opaski, ktora wibruje czy cos takiego

[ Dodano: 2008-06-13, 15:02 ]
http://www.allegro.pl/ite..._euro_2008.html - ciekawe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-06-13, 15:07 ]
http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html - premier tez zły :neutral:

[ Dodano: 2008-06-13, 15:14 ]
Roch, jaki podpis :razz: ciekawy ten "Bóg" obok jakiejs zakrwawionej łapy, bardzo ciekawy...

[ Dodano: 2008-06-13, 15:21 ]
swoją drogą to ten Webb ma chyba do nas jakies wonty. Sędziował mecz Polska-Brazylia na mistrzostwach świata do lat 20. W 27. minucie meczu wyrzucił z boiska Krzysztofa Króla. Mecz zakończył się jednak zwycięstwem biało-czerwonych.

healthpromotor 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2008-06-13, 21:36   

Sidney James WEBB i Beatrice WEBB w XIX wieku założyli w Londynie Tow. Fabiańskie. Fabianie dążyli do przekształcenia ustroju kapitalistycznego w socjalistyczny!

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org

sparrow88 
Działacz rady osiedlowej

Wysłany: 2008-06-13, 21:37   

healthpromotor napisał/a:
Sidney James WEBB i Beatrice WEBB w XIX wieku założyli w Londynie Tow. Fabiańskie. Fabianie dążyli do przekształcenia ustroju kapitalistycznego w socjalistyczny!

Poległem :P Od teraz szanowna prawica powinna zacząć jeździć po Webbie :P

Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)

Wysłany: 2008-06-17, 13:58   

Dobra - żeby Was jeszcze bardziej wkurzyć i powiedzieć "A nie mówiłem?" przypomnę Wam tylko, że wczoraj Polska przegrała 0:1 z rezerwami Chorwacji. :twisted:

Kega Heinekena jedzie do mnie :mrgreen:

macias
Wojewoda

Wysłany: 2008-06-17, 14:05   

Misza napisał/a:
Dobra - żeby Was jeszcze bardziej wkurzyć i powiedzieć "A nie mówiłem?" przypomnę Wam tylko, że wczoraj Polska przegrała 0:1 z rezerwami Chorwacji.

Kurde Misza, ja rozumiem, że można nie lubić kraju, w ktorym się żyje i mieszka, ale taka dzika satysfakcja z porażki drużyny narodowej, to już jest trochę podejrzane. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu