Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mikronacje
Autor Wiadomość
grzesiek.90 

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-28, 21:40   Mikronacje

Witam, mam nadzieję, że forum jeszcze żyje. Temat, który chciałbym poruszyć będzie bliski tematowi forum, otóż chodzi o mikronacje. Czy ktoś się kiedyś z tym określeniem spotkał? Oczywiście nie mam na celu pytanie się Was tylko o samą definicję, po prostu jeśli ktoś wie, to przejdziemy dalej :) Zapraszam do dyskusji.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 17:56   

 
 
sylwia_

Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-03-31, 13:28   

nie spotkałam się
 
 
grzesiek.90 

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: 2016-04-01, 17:33   

Szczerze to spodziewałem się większej aktywności na całym forum. Ale cóż, może moje słowa nie pójdą na marne. Ktoś pytał o grę polityczną przeglądarkową. Wielu mikronautów twierdzi, że mikronacja to gra, nie dziwie im się, bo bardzo grę przypomina, ale jej cel jest inny niż zdobywanie poziomów czy gromadzenie punktów. Mikronacja to społeczność i nie zawsze musi kojarzyć się z polityką. Mikronacja to państwo wirtualne, a państwo to nie tylko polityka, ale gospodarka, kultura, czy sport oraz wojsko. Tak naprawdę ograniczeniem jest tylko nasza własna wyobraźnia. W wirtualnym państwie, czyli mikronacji można zostać wszystkim począwszy od władcy (może nim być premier, król, czy książę) po wojskowego, ministra, prezesa itd. Można stać na każdym stanowisku, w sensie, że każde stanowisko, czy zajęcie jest dostępne. Wszystko dzieje się na forum, więc problemu z tworzeniem partii, czy organizacji, czy ministerstwa nie ma żadnego problemu. Wielu miłych i pomocnych ludzi w mikronacjach poznałem. Moim głównym założeniem jest właśnie zainteresowanie Was tym zagadnieniem i stworzenie wirtualnego państwa. Jeśli ktoś z Was jest tym zainteresowany, wystarczy napisać :)
 
 
piotrdemczar 
Aktywny wyborca


Dołączył: 19 Maj 2016
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-05-19, 13:27   

Do tej pory za bardzo nie obiło mi się to u uszy, ale chętnie przyłączę się do dyskusji, może dowiem się czegoś nowego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group