Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczka internetowa
Autor Wiadomość
pebens

Wysłany: 2017-02-14, 14:21   Pożyczka internetowa

U kogo dostanę w ramach pożyczki pozabankowej 4 tysiące, ale na dłuższy okres? Na pewno minimum rok? Interesują mnie tylko legalne pożyczki, przy których góra granica RRSO będzie taka, jak wskazuje to ustawa. Darmowe pożyczki u mnie odpadają - zbyt krótki okres spłaty.

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 22:18   

anka989

Wysłany: 2017-02-15, 13:55   

Ja z doświadczenia wiem, że najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie stron finansowych, które posiadaja wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Szybkie porównanie i dokładnie opisane oferty

kemis

Wysłany: 2017-02-15, 19:04   

Raczej firmy na starcie dają klientom max 1-2 tysiące do zwrotu w 1-2 miesiące. Lepsze warunki masz w Mikro Rata - tam do 5 tysięcy na starcie, ze spłatą rozlożoną na maksymalnie 2 lata. Najlepiej zerknij w kalkulator - masz od razu na stronie głównej pokazany. Raty wychodzą naprawdę niskie.

pebens

Wysłany: 2017-02-16, 08:45   

Sprawdzę. To co opisujesz by zdecydowanie mi pasowało - ważny jest bezpieczny okres spłaty. Podziwiam ludzi, którzy mając problemy finansowe, ładują się w pożyczki z jednorazową spłatą. Przecież można sobie w ten sposób narobić takich kosztów i problemów, że szok.

michaeld

Wysłany: 2017-02-16, 13:09   

No właśnie - RRSO to podstawa więc należy na to zwrócić uwagę. Widzę, że zależy Ci na pożyczce internetowej. Co prawda nie wiem ile pieniędzy mogą Ci pożyczyć i na jakis okres, ale ja brałem pożyczkę online tutaj https://www.credy.pl/pozyczki-przez-internet/. Nie miałem żadnych problemów ze spłatą i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ja akurat pożyczałem 1000 zł na miesiąc.

apalas 

Wysłany: 2017-02-16, 17:51   

nie ufam tym pożyczką a wy ?

pebens

Wysłany: 2017-02-17, 08:51   

Jeśli pożyczka jest legalna, to średnio jest czemu nie ufać. Zresztą - wczoraj złożyłem wniosek, a przed wieczorem miałem decyzję o przyznaniu kasy. Spłata rozłożona na 2 lata, sensowne warunki, niskie raty - tak naprawdę niewiele niższe miałem przy kalkulacji kredytu. Mogę polecić...

kemis

Wysłany: 2017-02-20, 18:50   

I co dostałeś tą pożyczkę? Jaka kwota została przyznana? Wklej jakie ci wyszły całkowite koszty i rata.

mesaja

Wysłany: 2017-02-22, 13:04   

Słuchajcie, zawczasu poczytajcie o sobie o takim zjawisku jak upadłość konsumencka: https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka
Nie chcę nikogo straszyć ale w razie wpadnięcia w spiralę zadłużenia, warto mieć na uwadze takie rozwiązanie. Mówię o tym, bo znam parę osób, które przez szybkie kredyty straciły kontrolę nad wydatkami, a potem groziło im widmo komornika. Lepiej „dmuchać więc na zimne”.

kasia860318

Wysłany: 2017-02-26, 21:40   

Świetną ofertę ma ta firma http://www.pozyczka-pod-zastaw-samochodu.pl/ . Pożyczka jest o wiele tańsza niż standardowe chwilówki. Wystarczy, że mamy samochód i już możemy mieć pożyczkę na dobrych zasadach. Zastawiamy samochód co prawda ale dalej możemy z niego korzystać mamy tylko wpis w dowodzie na czas trwania kredytu . Ja będę brała u nich bo w banku nie za bardzo mogę :) a chwilówki są za drogie.

watchu

Wysłany: 2017-03-08, 21:26   

Ja nie wiem czy warto brać takie pozyczki...

Odpowiedz do tematu