Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuteczna reklama dla e-biznesu
Autor Wiadomość
marlon

Wysłany: 2015-10-19, 01:53   Skuteczna reklama dla e-biznesu

Jaka według Was jest najlepsza reklama dla e-biznesu, w jaki sposób działać, aby klient ponownie skorzystał z naszej oferty?

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 4:25   

ewelina546

Wysłany: 2015-10-28, 23:38   

Dla mnie najważniejszych kryterium jest szybkość realizacji zamówienia oraz dobry kontakt ze sklepem. Lubię wiedzieć co dzieje się z moim zamówieniem, dlatego według mnie warto zastanowić się nad wdrożeniem powiadomień sms o statusie transakcji. Z tego, co wiem https://serwersms.pl to dobre narzędzie do masowej wysyłko sms-ów, poza tym daje dużo innych możliwości, mnie zainteresowały płatności za pośrednictwem sms-a.

zuzia.gola 

Wysłany: 2015-11-22, 01:01   

Podstawa to miła i kompetentna obsługa, która potrafi doradzić. Powiadomienia sms to niegłupi pomysł, takie wiadomości mogą być pomocne w komunikacji z klientem. Sama często robię zakupy w sklepach internetowych i często spotykam się z takim rozwiązaniem.

ardilla 

Wysłany: 2015-11-30, 23:38   

Dobra obsługa od a do zet jest podstawą sukcesu. Wiele osób woli nawet trochę więcej zapłacić, ale być miło obsłużonym. Promocje dla stałych klientów też są dobre. Ale trzbe też przyciągac nowych klientów i tutaj sprawdzi się pozycjonowanie na określone frazy, najlepiej z long tail. Tym już powinien się zająć specjalista, np. firma http://1miejsce.pl/

kaveirtys

Wysłany: 2015-12-30, 11:26   

Na moje najlepsza reklama to telebim, teraz popularne są te z opcją
digital signage warto sobie to ogarnąć i zobaczyć jak to będzie wyglądać podobno dobrze działa.

denis

Wysłany: 2016-07-13, 11:54   

Według mnie należy zacząć od czytelnej strony www i pozycjonowania. Oczywiście nie każdy przedsiębiorca ma czas aktualizować swój serwis, w tym wypadku dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług typu http://twojadmin.pl/#pakiety - oni oferują administrację i opiekę nad witryną. Koszty nie są wysokie.

kluska3 

Wysłany: 2016-07-13, 15:53   

Może FB?

piotrdemczar 
Aktywny wyborca

Wysłany: 2016-07-20, 14:26   

Dobra obsługa, no i e-katalogi . Odwiedza je bardzo dużo ludzi i poprawa widoczność strony dla googla.

ewelina546

Wysłany: 2016-08-06, 23:23   

Według mnie warto zainteresować się mobilnymi formami promocji, zauważycie, że popularność urządzeń przenośnych jest coraz większa, a technologia ciągle się rozwija.

praski

Wysłany: 2016-10-23, 17:59   

W sumie trudno stwierdzić jednoznacznie, która forma reklamy jest najskuteczniejsza, wszystko nieustannie się zmienia, reklama musi być dostosowana do klienta. Ciągle wchodzą jakieś nowości i myślę, że warto mieć je na uwadze, jeżeli chcemy utrzymać się na rynku.

Jones 

Wysłany: 2017-02-15, 13:42   

Według mnie najlepsza reklama dla biznesu to strona WWW + usługi pozycjonowania. Obecnie korzystam z usług firmy http://www.antygen.pl i jestem zadowolony

Odpowiedz do tematu