Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory szefa forumowej lewicy- II tura

Kto powinien zostać szefem forumowej lewicy?
Dr Chavez
52%
 52%  [ 25 ]
Healthpromotor
47%
 47%  [ 23 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-25, 19:11   Wybory szefa forumowej lewicy- II tura

Ponieważ I tura nie przyniosła rozstrzygnięcia, trzeba rozpisać II turę wyborów na szefa forumowej lewicy. Kandydatów jest dwóch Healthpromotor i Chavez... Ja przenoszę swoje głosy na Chaveza, więc Kotku jeśli byś był tak uprzejmy głosuj na niego... :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 23:17   

 
 
Kotek
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 63
Wysłany: 2008-01-25, 19:19   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Ja przenoszę swoje głosy na Chaveza, więc Kotku jeśli byś był tak uprzejmy głosuj na niego...

No coś Ty, Adamczyk. To Ty miałeś wygrać jako najsłabsze ogniwo lewicowej części forum. No ale niestety mało kto zrozumiał o co mi chodziło.
Gdybym miał głosować serio od razu wybrałbym Health...
Bo facet ma poczucie humoru jak na rasowego lewaka przystało :mrgreen:
_________________
Rząd chce naszego dobra a mamy go coraz mniej!
Tylko prawda jest wolnością!
Wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się strach
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-25, 19:49   

Drogie forumowiczki, i jeszcze drożsi forumowicze - przed nami druga tura wyborów na forumowego szefa lewicy. Chavez ma ułatwione zadanie - mniej egzaminów do zdania. Myślę, że nie muszę siebie bliżej prezentować. Nigdy do koniunkturalistów nie należałem. Podtrzymuję swoje zdanie, że człowiek ideowy lewicowo nie powinien się od lewicy mającej realny wpływ na nasze państwo odwracać. Lewica radykalna, do której mi ideowo bliżej nie potrafi dla siebie znaleźć przestrzeni. Bezpardonowe ataki na LiD mało kto dostrzega poza środowiskiem lewica.pl. Są dwie metody na odświeżenie lewicy - sanacja albo rewolucja. Liczę, że rozważna sanacja wystarczy. Pozwoli zlikwidować wszelkie gabineciarsko-gerontologiczne frakcje, pozbawione krzty ideowości. Tego lewica radykalna, Ikonowiczopodobno poza kontestacją na łamach lewicowych portali, nigdy nie będzie w stanie zrobić, krzycząc "no pasaran" w ślepym zaułku, będąc tym samym z dala od świata lewicowego biznesu. Pewnie niektórzy wtajemniczeni użytkownicy się zastanawiają - skąd ta sprzeczność u healtha (nie pochlebiam sobie w żadnym wypadku) - z jednej strony agituje niekiedy na rzecz LiDu, a z drugiej zamieszcza alterglobalistyczne elaboraty. Jako radykalny socjaldemokrata uważam, że w dzisiejszych realiach lepiej jest nadawać ludzką twarz kapitalizmowi niż go za wszelką cenę zwalczać. Rozumiem, że w tym plebiscycie nie liczą się odcienie lewicowości reprezentowane przez nas, ale charyzma, którą przesiąknięte są nasze posty. Okazuje się, że nie tylko w języku mówionym można się charyzmą wykazać. Z socjalistycznym pozdrowieniem, Health.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
Ostatnio zmieniony przez healthpromotor 2008-01-26, 01:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kotek
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 63
Wysłany: 2008-01-25, 20:20   

healthpromotor napisał/a:
Jako radykalny socjaldemokrata uważam, że w dzisiejszych realiach lepiej jest nadawać ludzką twarz kapitalizmowi niż go za wszelką cenę zwalczać.


A nie mówiłem, że facet ma poczucie humoru... :mrgreen:
_________________
Rząd chce naszego dobra a mamy go coraz mniej!
Tylko prawda jest wolnością!
Wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się strach
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-25, 20:23   

On tak na poważnie... Niestety... :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dr Chavez 
Wojewoda


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 16777215
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-25, 20:27   

Towarzyszki i Towarzysze! :mrgreen:

Swojego oponenta szanuję ponadprzeciętnie, ale się z nim nie zgadzam fundamentalnie. Oponenta, powinienem powiedzieć Towarzysza Partyjnego...

Nie jestem zwolennikiem Slobo, którego imperialistyczne pachołki wrobiły bezwstydnie, nie kocham Fidela Castro, nie chcę przywrócenia w Polsce komunizmu i przede wszystkim, nad moim łóżkiem na wisi portret Che Guevary(tak, to prawda :twisted: ). W przeciwieństwie do swego współzawodnika, jestem koniunkturalistą, młodym aparatczykiem. Mam sentyment do SLD , trzymam w specjalnej skrzynce pukiel włosów Oleksego, lubię Kwaśniewskiego. Ikonowicza-Towarzysza gwałcicieli i szowinistów, nie aprobuję...

Lewica koniunkturalna nie jest zła!Lewica koniunkturalna jest podstawą lewicowego interesu!Partia Pracy to lewica koniunkturalna!SPD to lewica koniunkturalna!Trzecia Droga to lewica koniunkturalna!Mitterrand,Blair,Zapatero-to nazwiska które wzbudzają poklask takiego młodego aparatczyka jak ja.Niech żyje pragmatyzm!Niech żyje Państwo opiekuńcze!Niech żyje pragmatyczne państwo opiekuńcze!

Che Guevara rzekł kiedyś-Bądźmy realistami, żądajmy tego, co niemożliwe.

Ja mówię-Bądźmy realistami, żądajmy tego, co niemożliwe, w ramach tego co osiągalne!

I pamiętajcie kochani, kto jak kto, ale właśnie trzezwo myślący centrolewicowiec ma większe szanse na zdobycie władzy niż taki zlewaczały komunista jak mój oponent. A ja sie potrafię odwdzięczyć!! :mrgreen:
 
 
 
Kotek
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 63
Wysłany: 2008-01-25, 20:36   

O Chavez też ma poczucie humoru...
Śmieszna ta lewica!
_________________
Rząd chce naszego dobra a mamy go coraz mniej!
Tylko prawda jest wolnością!
Wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się strach
 
 
Gość

Wysłany: 2008-01-25, 21:13   

baardziej podoba mi sie avatar healthpromotora,wiec na niego zaglosuje.;-) Witam tak poza tym wszystkich, to moj pierwszy post na tym forum.
 
 
mateusz 
Wojewoda


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 16777190
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-01-25, 21:32   

50:50 :mrgreen: :twisted:
_________________
"Nic dziwnego, że po oddaniu głosu nie mamy już nic do powiedzenia..."
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-25, 21:46   

Moi drodzy, mój oponent prowadzi brudną kampanię, stosuje chwyty erystyczne, jego argumenty kierowane są ad personam. Wszystko co pisze, to oczywiście prawda, nie kwestionuję. :mrgreen: Sami oceńcie czyje spojrzenie na lewicę jest bardziej nietuzinkowe. Niech żyje lud! Niech żyją robotnicy! To moje ostatnie słowa w tym topicu i jestem pewien, że moje poświęcenie nie będzie daremne. Jestem pewien, że jeszcze niejednokrotnie na forum udzielę moralnej lekcji potępiającej bezprawie, tchórzostwo i zdradę.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Dr Chavez 
Wojewoda


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 16777215
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-25, 21:52   

Cytat:
jego argumenty kierowane są ad personam.


Ale przynajmniej nie mówię o sobie w trzeciej osobie :twisted: .

Cytat:
Sami oceńcie czyje spojrzenie na lewicę jest bardziej nietuzinkowe.


Hmmmm...

Cytat:
Niech żyje lud! Niech żyją robotnicy!


Tak, to rzeczywiście bardzo nietuzinkowe. Już to gdzieś czytałem.A tak, w przemówieniach socjalistów sprzed 150 lat :mrgreen: .

Blairyzm forever!!!Trzecia Droga uber alles!!!Przyjaciele z lewicy,centrum i prawicy-nie dajcie się oszukać!!!
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-25, 21:56   

No więc zwróccie uwagę drodzy koledzy na jedną istotną kwestię. Czy chcecie aby w Polsce wprowadzano socjalizm na modłę wenezuelską? Czy chcecie w Polsce kubańskiego dobrobytu? Czy chcecie, niczym setki Amerykanów ginących rokrocznie w falach Zatoki Meksykańskiej, uciekać wpław do Szwecji albo Norwegii. Lewicy potrzeba pragmatyka, a Chavez jest pragmatykiem! Głosujcie na niego amigos!!! Socjalizm XXI wieku to utopia! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-25, 22:04   

Nietuzinkowość healtha polega na jego wizji reformowania lewicy, na sprzeczności - poglądy a przynależność.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-01-25, 22:17   

Hehe... Wojtyła też często mówił o sobie w trzeciej osobie... :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-25, 22:47   

I Breżniewowi się zdarzało tak mówić. :mrgreen: Tylko nie temu z Watykanu.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group