Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
60. rocznica śmierci rotmistrza Pileckiego
Autor Wiadomość
radek 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 24
Skąd: Barcelona
Wysłany: 2008-05-25, 14:49   60. rocznica śmierci rotmistrza Pileckiego

Czlowiek,ktory swa postawa zyciowa moze sluzyc przykladem calym pokoleniom.Za swa bezkompromisowa walke o NIEPODLEGLOSC POLSKI,ludzka godnosc ,zostal skazany i stracony przez owczesne wladze komunistyczne,ktorych spadkobiercy ideowi zwa sie dzis lewakami (socjalistami).

http://www.pilecki.ipn.gov.pl/
_________________
La fe nos hace felices, por lo tanto miente. Friedrich Nietzsche.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 14:45   

 
 
rupert
Wojewoda


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 16777116
Wysłany: 2008-05-25, 15:15   Re: 60. rocznica śmierci rotmistrza Pileckiego

radek napisał/a:
Czlowiek,ktory swa postawa zyciowa moze sluzyc przykladem calym pokoleniom.Za swa bezkompromisowa walke o NIEPODLEGLOSC POLSKI,ludzka godnosc ,zostal skazany i stracony przez owczesne wladze komunistyczne,ktorych spadkobiercy ideowi zwa sie dzis lewakami (socjalistami).

http://www.pilecki.ipn.gov.pl/


Jestem socjalistą-jakim prawem obarczasz mnie zbrodniami komunistycznymi? Urodziełm się w 1969r Nikt z mojej rodziny nigdy nie był w PZPR ani innej partii. Nie był urzednikiem ani funkcjonariuszem w PRLu.
 
 
Quincunx 


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 15
Wysłany: 2008-05-25, 16:46   

Jesteś marksistą?
 
 
Roch 
Aktywny wyborca
rojalista



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 118
Wysłany: 2008-05-25, 17:50   

rupert napisał/a:
Jestem socjalistą-jakim prawem obarczasz mnie zbrodniami komunistycznymi? Urodziełm się w 1969r Nikt z mojej rodziny nigdy nie był w PZPR ani innej partii. Nie był urzednikiem ani funkcjonariuszem w PRLu.

skoro wyznajesz ideały owej zbrodniczej ideologi musisz sie liczyć z tym ze ludzie przeciwstawiający sie jej będą na Ciebie bluzgać.
_________________
On mi się nie podoba. -Dlaczego? -Gdyż mu nie dorównywam. -Odpowiedział ktoś tak kiedy?" F. Nietzsche
 
 
CK

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 44
Wysłany: 2008-05-25, 19:05   

60 rocznica, 65, 70, 75 itp... pileckiego, wojtyly, powstania warszawskiego, katynia, gumowego szlaucha do wody, turkucia podjadka i innych tego typu okazji, to juz zaczyna sie robic nudne...
 
 
ninka 
Aktywny wyborca


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 126
Wysłany: 2008-05-25, 20:37   

uhm...zdazylam zauwazyc co jest dla Ciebie , ck , ciekawe. Panegiryki na rzecz naczalstwa w Cep Cepa Cepem Pogania - pisac.
 
 
radek 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 24
Skąd: Barcelona
Wysłany: 2008-05-25, 20:41   Re: 60. rocznica śmierci rotmistrza Pileckiego

rupert napisał/a:


Jestem socjalistą-jakim prawem obarczasz mnie zbrodniami komunistycznymi? Urodziełm się w 1969r Nikt z mojej rodziny nigdy nie był w PZPR ani innej partii. Nie był urzednikiem ani funkcjonariuszem w PRLu.


Zrodlo twojej ideologi ,to zbrodnia,a wiec popierajac idee stajesz sie spadkobierca zbrodni,popelnionych w mysl jej obrony.
_________________
La fe nos hace felices, por lo tanto miente. Friedrich Nietzsche.
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-05-25, 21:18   

radek napisał/a:
rodlo twojej ideologi ,to zbrodnia,a wiec popierajac idee stajesz sie spadkobierca zbrodni,popelnionych w mysl jej obrony.

***** nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę jak jakiś **** tak pie****. Dla twojej wiadomości, socjalizm zakładał społeczeństwo zbudowane na altruizmie i uczciwości. Niestety teoretycy nie wzięli pod uwagę ułomności ludzi.
 
 
radek 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 24
Skąd: Barcelona
Wysłany: 2008-05-25, 21:35   

A wiec zrezygnuj z ulomnosci,i niech cala ta lewica ku... m.. do roboty sie wezmie.
_________________
La fe nos hace felices, por lo tanto miente. Friedrich Nietzsche.
 
 
Roch 
Aktywny wyborca
rojalista



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 118
Wysłany: 2008-05-25, 22:51   

sparrow88 napisał/a:
Niestety teoretycy nie wzięli pod uwagę ułomności ludzi.

znaczy własnej.
sparrow88 napisał/a:
***** nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę jak jakiś **** tak pie****

sparrow jesteś zwykłym chamem.
_________________
On mi się nie podoba. -Dlaczego? -Gdyż mu nie dorównywam. -Odpowiedział ktoś tak kiedy?" F. Nietzsche
 
 
Racjo Prawica
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-05-25, 23:01   

O czym wy piszecie?, podpowiem o bzdurach i to jeszcze w temacie o jednym z najodważniejszych polskich bohaterów XX wieku. Gorliwy katolik, altruista, wzorowy mąż i ojciec, żarliwy patriota, niezłomy i bezkompromisowy w walce o wolną Polskę, świetny żołnierz. Przez koumunistów skazany na zapomnienie rotmistrz Witold Pilecki zasługuję jak mało kto zasługuję, aby głosić o nim prawdę i jego walce.
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI
_________________
My katolicy najmocniej przepraszamy, że w 1984 roku był nieurodzaj orzeszków ziemnych w Gambonie Północnym... i za co jeszcze mamy przepraszać?
 
 
CK

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 44
Wysłany: 2008-05-25, 23:11   

ninka napisał/a:
uhm...zdazylam zauwazyc co jest dla Ciebie , ck , ciekawe. Panegiryki na rzecz naczalstwa w Cep Cepa Cepem Pogania - pisac.


specjalnie dla Ciebie wiersz S.J.Leca

STALIN

Którą poeci wyśpiewali
ojczyzna, co to od Kamczatki
po szynach pędzi aż po San,
którą jak mleka pełny dzban
podają dzieciom czule matki,
- to Stalin!

Którą wykuło stu kowali
w pieśni i w czasie i w przestrzeni,
w węglu i w miedzi, w srebrze wód,
ojczyzna, której żaden knut
już swoim świstem nie ocieni
- to Stalin!

Wschód słońca, co się w piecach pali,
który zastyga w przęsłach mostów,
co się zaciska w groźbie kul,
ojczyzna, jak jesienny ul,
w pożodze wojny cichy ostrów,
- to Stalin!

I moja lira z nowej stali
i dumnie przemieniona muza,
obywateli jasny wzrok
i głos, i oddech, myśl i krok
i wolność, która nas odurza,
- to Stalin!

radek napisał/a:
A wiec zrezygnuj z ulomnosci,i niech cala ta lewica ku... m.. do roboty sie wezmie.


a ja z kolei zycze prawicy zeby jak najdluzej trzymala sie z dala od jakiejkolwiek roboty :smile:
 
 
Racjo Prawica
Aktywny wyborca



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-05-25, 23:19   

CK napisał/a:
a ja z kolei zycze prawicy zeby jak najdluzej trzymala sie z dala od jakiejkolwiek roboty

Aż tak źle życzysz Polsce?. A tak na serio wklejanie wielbiących Stalina wierszów w temacie o rotmistrze Witoldzie Pileckim jawi się w moich oczach jako oszołomstwo. No, ale to znak rozpoznawczy lewicy - trza przywyknąć
_________________
My katolicy najmocniej przepraszamy, że w 1984 roku był nieurodzaj orzeszków ziemnych w Gambonie Północnym... i za co jeszcze mamy przepraszać?
 
 
rupert
Wojewoda


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 16777116
Wysłany: 2008-05-26, 11:45   ////

Czy każdy osobnik o poglądach prawicowych jest nacjonalistą, antysemitą? Czy kazdy z nich powinien odpowiedac za pogromy, bojówki endeckie, getto ławkowe itd? Bynajmniej

Komunizm jest zwyrodnieniem ale nie można całej lewicy utożsamiac zkomunizmem czy wrecz ze stalinizmem. Inteligencji, widzy i kultury po naszych forumowych prawicowcach sie nie spodziewam. Ale niech troche sie pouczą bo wypisują brednie.
W Polsce ruch komunistyczny był zawsze marginesem - KPP z dodatkami nigdy nie stanowiła siły politycznej. Reszta lewicy tzn PPS, cześc ruchu ludowego, inteligencja zawsze unikała współpracy z komunistami.
Pilecki był bohaterem ale robienie z niego ikony prawicy to przegięcie-takie samo jak zapominanie o ludziach lewicy jak Puzak i tysiące członków PPS, PSL. SD i innych ugrupowań zamordowanych i przesladowanych przez komunistów. Oni nie sa gprszymi bohaterami i nie byli gorszymi patriotami.
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-05-26, 14:10   

Cytat:

sparrow jesteś zwykłym chamem.


Jak długo twierdzisz tak tylko ty, śpię spokojnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group