Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy GW rzeczywiście jest tak komunistyczna jak myślałem ?
Autor Wiadomość
Twoja_stara

Wysłany: 2012-08-24, 18:56   Czy GW rzeczywiście jest tak komunistyczna jak myślałem ?

Odnosząc się do tematu postu, chyba raczej tak. Wystarczy przeczytać książkę Płużańskiego "Bestie" - cytaty z GW są szokujące.
Nekrolog po śmierci Stanisława Supruniuka ("kat Rzeszowszczyzny", szef UB w Nisku i Krośnie, agent NKWD) w GW : powiedziano, że odszedł wielki człowiek, partyzant AL (oczywiście dla nas "zasłużona"), dyplomata, społecznik, weteran lewicy itd. Na dodatek za SLD jeszcze chcieli mu dać Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski w 1999
Cytaty o Jaruzelskim - no comment
Cytat Michnika o Kiszczaku - "człowiek honoru" (bliski współpracownik Jaruzelskiego, zwerbował go na agenta IW, odbiera emeryturę za swoje morderstwa...)
Cytat Bugajskiego w GW - "Pani Fieldorf-Czarska w filmie dokumentalnym Aliny Czerniakowskiej o jej ojcu mówi, że gen. Fieldorf by żył, gdyby Polską nie rządziła wtedy mafia żydowska. Nie podejmuję się polemizować z antysemitami" - nie dość, że jej rodzina została tak pokrzywdzona w czasie PRL przez komunistów, to jeszcze ją krytykują za antysemityzm (zrozumiały po takim przebiegu wydarzeń)
I wiele więcej, nie chce mi się przepisywać całej książki ;P
Ale gdyby zapytać lewicowca o to wszystko, to pewnie by powiedział, że ci ludzie wcale nie byli esbekami (nie Bugajski ;P), i że zeznania ich "ofiar" są symptomem choroby psychicznej...

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 17:15   

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-24, 20:27   Re: Czy GW rzeczywiście jest tak komunistyczna jak myślałem

Twoja_stara napisał/a:
Odnosząc się do tematu postu, chyba raczej tak. Wystarczy przeczytać książkę Płużańskiego "Bestie" - cytaty z GW są szokujące.
Nekrolog po śmierci Stanisława Supruniuka ("kat Rzeszowszczyzny", szef UB w Nisku i Krośnie, agent NKWD) w GW : powiedziano, że odszedł wielki człowiek, partyzant AL (oczywiście dla nas "zasłużona"), dyplomata, społecznik, weteran lewicy itd. Na dodatek za SLD jeszcze chcieli mu dać Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski w 1999
Cytaty o Jaruzelskim - no comment
Cytat Michnika o Kiszczaku - "człowiek honoru" (bliski współpracownik Jaruzelskiego, zwerbował go na agenta IW, odbiera emeryturę za swoje morderstwa...)
Cytat Bugajskiego w GW - "Pani Fieldorf-Czarska w filmie dokumentalnym Aliny Czerniakowskiej o jej ojcu mówi, że gen. Fieldorf by żył, gdyby Polską nie rządziła wtedy mafia żydowska. Nie podejmuję się polemizować z antysemitami" - nie dość, że jej rodzina została tak pokrzywdzona w czasie PRL przez komunistów, to jeszcze ją krytykują za antysemityzm (zrozumiały po takim przebiegu wydarzeń)
I wiele więcej, nie chce mi się przepisywać całej książki ;P
Ale gdyby zapytać lewicowca o to wszystko, to pewnie by powiedział, że ci ludzie wcale nie byli esbekami (nie Bugajski ;P), i że zeznania ich "ofiar" są symptomem choroby psychicznej...

Czy oprócz ciebie , ktoś jeszcze będzie wiedział o co ci chodzi :twisted:

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254

Twoja_stara

Wysłany: 2012-08-24, 20:44   

Przeczytaj jeszcze raz, może zrozumiesz ;P

[ Dodano: 2012-08-24, 20:46 ]
Chodziło mi o to, że GW otwarcie wychwala esbeków, którzy zrujnowali życie polskim patriotom za PRL-u, których jedynym grzechem była chęć wolnej Polski. Dlatego uważam, że ta gazeta jest spadkobiercą komunizmu w tym kraju. Oj przepraszam, ja tego nie powiedziałem, zaraz po mnie przyjdą o 6 rano ;P

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-24, 21:24   

Twoja_stara napisał/a:

[ Dodano: 2012-08-24, 20:46 ]
Chodziło mi o to, że GW otwarcie wychwala esbeków, którzy zrujnowali życie polskim patriotom za PRL-u, których jedynym grzechem była chęć wolnej Polski. Dlatego uważam, że ta gazeta jest spadkobiercą komunizmu w tym kraju. Oj przepraszam, ja tego nie powiedziałem, zaraz po mnie przyjdą o 6 rano ;P

Cytat:

Nie zamierzam , i dziwię się skąd u 17 latka takie "chore" zainteresowania , czy ty nie masz innego zajęcie tylko "polityka" i pieprzenie o tym w kółko :wink:

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-25, 10:00   

Ja tam wszystko zrozumiałem :D Żadna nowość, WybGazeta jest jaka jest.

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-25, 12:39   

Chris napisał/a:
Ja tam wszystko zrozumiałem :D Żadna nowość, WybGazeta jest jaka jest.

Cytat:
Ja tam wszystko zrozumiałem

Nikt ci rozumu nie odmawia , a jak cię interesują takie pierdoły jak T_W to się do tego odnieś , a nie piszesz aby pisać :twisted:

Twoja_stara

Wysłany: 2012-08-25, 12:53   

Interesujące... Skoro to takie nie intersujące pierdoły, to czemu komentujesz ? A może jednak tobie zależy na odwróceniu uwagi od tego tematu, bo to niebezpieczny temat dla twojej politycznej przynależności ?
Więc oto pytanie - jesteś trollem czy politykem PO ?

[ Dodano: 2012-08-25, 12:54 ]
I co do moich zainteresowań, mam prawo zainteresować się czym chcę, czy to "chore" (dziwnie użyte słowo) czy nie.

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-25, 14:10   

Twoja_stara napisał/a:
Interesujące... Skoro to takie nie intersujące pierdoły, to czemu komentujesz ? A może jednak tobie zależy na odwróceniu uwagi od tego tematu, bo to niebezpieczny temat dla twojej politycznej przynależności ?
Więc oto pytanie - jesteś trollem czy politykem PO ?

[ Dodano: 2012-08-25, 12:54 ]
I co do moich zainteresowań, mam prawo zainteresować się czym chcę, czy to "chore" (dziwnie użyte słowo) czy nie.

Nic z tego co jest w tym "temacie" :mrgreen: , nie komentuje :wink:

Cytat:
jesteś trollem czy politykem PO ?

politykem :mrgreen: nie jestem ( polonisto) , a to pytanie jest takie mądre jak ty :twisted:

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-25, 18:51   

Cytat:
Nikt ci rozumu nie odmawia , a jak cię interesują takie pierdoły jak T_W to się do tego odnieś , a nie piszesz aby pisać :twisted:

Do czego mam się odnosić? Same fakty i tyle. Dużo więcej pisał o tym Ziemkiewicz, polecam. Swoją drogę to pie**** czasem jak potłuczeni.

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-26, 00:09   

Chris napisał/a:
Cytat:

Do czego mam się odnosić? Same fakty i tyle. Dużo więcej pisał o tym Ziemkiewicz, polecam. Swoją drogę to pie**** czasem jak potłuczeni.

Cytat:

Czyli temat jest do dupy :twisted:

Chris 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-26, 13:13   

Merytoryczne spostrzeżenie, Panie.

Twoja_stara

Wysłany: 2012-08-26, 15:15   

Tak, literówka i od razu piszę niepoprawnie, żal mi ciebie.
Co do twojego "nie komentuję" - jeśli nie chcesz, to nie musisz, nie musisz też w takim razie spamować

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-27, 12:24   

Czyli temat jest do dupy :twisted:

Chris napisał/a:
Merytoryczne spostrzeżenie, Panie.

Już tyle razy ci pisałem zakładasz temat , to niech on ma sens , a wtedy nie będę się czepiał :wink: . I nie wytykaj mi moich błędów skoro sam nie jesteś w porządku :razz:

Ostatnio zmieniony przez kaminiak33 2012-09-06, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  

Twoja_stara

Wysłany: 2012-08-29, 17:04   

Sam jesteś do dupy, przestań wreszcie spamować !

kaminiak33 
Radny miejski

Wysłany: 2012-08-29, 17:34   

Twoja_stara napisał/a:
Sam jesteś do dupy, przestań wreszcie spamować !

Przypomnę ci twój żart

Twoja_stara napisał/a:
Jeśli cię nie interesuje, to wyp******** (żart)

A do dupy są twoje wszystkie tematy "kolego" :mrgreen:

Co do spamu tu masz wszystko na ten temat i powiedz mi co jest spamem w tym co piszę albo zamilcz :mrgreen:

Odpowiedz do tematu