Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krytyczne spojrzenie na historię Polski
Autor Wiadomość
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-03-16, 12:44   

krooll napisał/a:
To prawda, że Polska w 1939 nie była przygotowana do wojny jeżeli chodzi o uzbrojenie ale patriotyzm i heroizm ludzi walczących o ojczyznę jest godny podziwu.


Rzeczywiście godne podziwu. Porywać się z szabelką na czołogi :mrgreen:

krooll napisał/a:
Dziś sytuacja jest podobna też nie jesteśmy przygotowani na odparcie jakiegokolwiek ataku tylko ludzie jacyś inni.


No wiesz jak widzą debila na stanowisku prezydenta czy PiS to odechciewa im się wolnej Polski. Mnie to nie dziwi.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 5:54   

 
 
ninka 
Aktywny wyborca


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 126
Wysłany: 2010-03-16, 15:05   

No wiesz jak widzą debila na stanowisku prezydenta czy PiS to odechciewa im się wolnej Polski. Mnie to nie dziwi.[/quote]

Za taki wpis wyrzucilabym Cie z Forum.
Po pierwsze dosyc mam tego wszedobylskiego, bezceremonialnego chamstwa a po drugie, nie bardzo rozumiem, co robi tutaj debilizm- ciezke , genetyczne uposledzenie umyslowe.
...Pogarda i skrzywiona geba! Nawet nie gombrowiczowska ,tylko taka zwyczajnie , ohydnie bezmyslna,
Wlasnie sie zeprezentowales. Pogratulowac Kindersztuby.
 
 
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-03-16, 15:17   

Cytat:
Za taki wpis wyrzucilabym Cie z Forum.
Po pierwsze dosyc mam tego wszedobylskiego, bezceremonialnego chamstwa a po drugie, nie bardzo rozumiem, co robi tutaj debilizm- ciezke , genetyczne uposledzenie umyslowe.
...Pogarda i skrzywiona geba! Nawet nie gombrowiczowska ,tylko taka zwyczajnie , ohydnie bezmyslna,
Wlasnie sie zeprezentowales. Pogratulowac Kindersztuby.


Wyrzucają mnie i wyrzucają i nic z tego wyrzucania nie wynika :razz: A co do debilizmu to nie jest to ciężkie, a właśnie lekkie upośledzenie umysłowe.
 
 
kyok
Wojewoda


Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 16777155
Wysłany: 2010-03-16, 15:23   

tak, gratuluje, potrafisz "pokonac" zwykle forum, jestes niesamowity <oklaski>

ale nikt Cie tu nie chce...
 
 
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-03-16, 15:26   

kyok napisał/a:
ale nikt Cie tu nie chce...


No i co z tego?
 
 
falkonetti
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 69
Wysłany: 2010-03-16, 15:44   

ninka napisał/a:

Za taki wpis wyrzucilabym Cie z Forum.

Widzę, ze nie jesteś na bieżąco, Ninko - Twój Kropcio jest juz wyrzucony za lepsze teksty (teraz się trochę uspokoił i często się powtarza) - to jego kolejne chore wcielenie.
 
 
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-03-16, 15:48   

falkonetti napisał/a:
Widzę, ze nie jesteś na bieżąco, Ninko - Twój Kropcio jest juz wyrzucony za lepsze teksty (teraz się trochę uspokoił i często się powtarza) - to jego kolejne chore wcielenie.


Wiedziałem, że zabierze głos, wiedziałem :mrgreen: Chory by był gdyby nie skomentował.
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2010-03-16, 16:13   

Do skutku napisał/a:
Rzeczywiście godne podziwu. Porywać się z szabelką na czołogi


Uważasz, że Polacy nie powinni byli walczyć tylko potulnie pójść do komór gazowych? Dla mnie i każdego normalnego Polaka są bohaterami zasługującymi na szacunek. W czasie komuny też siły były nierówne a jednak byli ludzie, którzy nie przyłączyli się do systemu tylko walczyli. Jedni stracili życie inni zdrowie, ale to dzięki nim mamy dzisiaj wolną Polskę. Gdyby oni rozumowaliby tak jak ty, że to głupota walczyć z silniejszym to dziś twoim prezydentem byłby Putin czy Miedwiediew.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-03-16, 16:33   

krooll napisał/a:
Uważasz, że Polacy nie powinni byli walczyć tylko potulnie pójść do komór gazowych? Dla mnie i każdego normalnego Polaka są bohaterami zasługującymi na szacunek.


W literaturze są przykłady takich "bohaterów". Był jeden taki, który z drewnianą kopią atakował wiatraki.

krooll napisał/a:
Gdyby oni rozumowaliby tak jak ty, że to głupota walczyć z silniejszym to dziś twoim prezydentem byłby Putin czy Miedwiediew.


Gdyby nie dobra wola ZSRR i Gorbachowa mielibyśmy dziś gówno a nie wolną Polskę. Uświadom sobie, że upadek komunizmy w Polsce nie był efektem walki Kaczyńskich, Gwiazdy, Walentynowiczowej, Wyszkowskiego, Macierewicza i jeszcze paru oszołomów tylko dobrej woli Gorbachowa. Niestety w Polsce i poniekąd zachodnim świecie też panuje przekonanie, że to wszystko dzięki Solidarności. Gówno prawda! Solidarność w 1989 roku była najsłabsza od momentu powstania.
 
 
ninka 
Aktywny wyborca


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 126
Wysłany: 2010-03-16, 17:12   

To Twoja, bardzo subiektywna ocena. Rzeklabym nawet, zbyt emocjonalna jak na ocene.
A ten facet od wiatrakow, to moze i surrealizm w czystym wydaniu ,ale epos narodowy Hiszpanii.

Dobra wola ZSRR)))) Ruina ZSRR....to byl final.

Nie doceniasz dynamiki procesow spolecznych bo je lekcewazysz, a bez tej dynamiki nie istnialyby ani rewolucje ani ewolucje.
Wypowiadasz sie autorytatywnie i w sposob obrazliwy nie majac nawet czastkowej wiedzy.
Az taki mlody jestes ?)

I na drugi raz, nie wlaczaj prosze w repertuar inwektyw jakichkolwiek znaczen obrazow klinicznych badz patologii. W koncu tez nie chcesz zeby Cie nazywano atrofia Medulli Oblongaty
 
 
Do skutku 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-03-16, 17:37   

ninka napisał/a:
W koncu tez nie chcesz zeby Cie nazywano atrofia Medulli Oblongaty


Powiem Ci szczerze, że teraz to już mi wszystko jedno jak mnie tu kto nazywa. Przecież to forum to jedno prawicowe towarzystwo wzajemnej adoracji. Jeden Rupert walczy z nimi i próbuje dyskutować co i tak nie ma żadnego sensu. Robię to co robię bo nie widze sensu dyskusji z wszechwiedzącą prawicą, wspieraną przez pana moderatora dla którego dobór słów jest dużo ważniejszy od sensu przekazu.

ninka napisał/a:
Wypowiadasz sie autorytatywnie i w sposob obrazliwy nie majac nawet czastkowej wiedzy.
Az taki mlody jestes ?)


Wypowiadam się prowokacyjnie bo takie jest moje ogólne zamierzenie. Nie jest ważne dla mnie czy mam rację czy nie. Ważne aby tego czy owego obrzucić błotem. Tak jestem trollem, czego nie da się ukryć :mrgreen: Wiesz co? Spadam z tego forum raz na zawsze (tym razem naprawdę). Zrobię to tylko dlatego, że Cię lubię :razz: Także panowie, podziękować Nince :mrgreen: Wreszcie macie spokój :mrgreen:
 
 
Chris 
Radny miejski



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 379
Wysłany: 2010-03-16, 17:51   

Tak, tak. Już pokazałeś co znaczy Twoje słowo. Człowiekowi bez honoru nie ma co wierzyć...
_________________
Jeżeli możesz, kliknij.
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2010-03-16, 18:20   

Do skutku napisał/a:
Gdyby nie dobra wola ZSRR i Gorbachowa mielibyśmy dziś gówno a nie wolną Polskę. Uświadom sobie, że upadek komunizmy w Polsce nie był efektem walki Kaczyńskich, Gwiazdy, Walentynowiczowej, Wyszkowskiego, Macierewicza i jeszcze paru oszołomów tylko dobrej woli Gorbachowa.



Tak jak Ninka pisze. Nie dobra wola ZSRR a ruina ZSRR. Okazało się, że ideologia doprowadziła kraj na skraj przepaści a Gorbaczow jeździł po świecie i prosił o pożyczki. Natomiast warunkiem uzależniającym udzielenie kredytów było wprowadzenie w Rosji standardów demokratycznych. Ot i dobra wola Gorbaczowa. Ciekawe tylko czy gdyby nie solidarność doszłoby do okrągłego stołu i wolnych wyborów w Polsce czy morze zamiast PO i PIS mielibyśmy nadal PZPR i Jaruzelskiego, jako prezydenta.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
ninka 
Aktywny wyborca


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 126
Wysłany: 2010-03-16, 19:09   

Dygresja prywatna czyli tzw. travaj prive.
( dziwne! Kazdy mezczyzna taki jest ? spadam z tego Forum Ninka, bo Cie lubie. I to ma byc logiczne ? - a podobno kobiety sa nielogiczne)Koniec dygresji.

A w kwestii Gorbaczowa et consortes. Open this Gate- mister Gorbaczow- powiedzial prezydent Regan w Berlinie. I mister Gorbaczow otworzyl co prawda ten Gate ale przeciez nie za darmo. Inna sprawa, ze miliony Rosjan przeklinaja Gorbaczowa za ta pierestrojke.
 
 
krooll 
Aktywny wyborca


Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Boćki
Wysłany: 2010-03-16, 21:05   

ninka napisał/a:
Inna sprawa, ze miliony Rosjan przeklinaja Gorbaczowa za ta pierestrojke.


Ja im się nie dziwię. Od Rosji oderwało się chyba z 15 republik a to spory kawałek terytorium i wpływów.
_________________
Wszystko jest logiczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group