Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trybuna
Autor Wiadomość
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-02-02, 14:55   

Dahomej napisał/a:
Duża część muzułmanów WIERZY, że przesłaniem ich religii jest szerzenie religii, poprzez dżihad, czyli wg niektórych interpretacji, walkę z niewiernymi.


Buhahah. Dobre sobie, Dahomej, tutaj dzieci na tym forum nie ma. Jeśli piszesz "duża część" to bądź łaskaw poprzeć takie stwierdzenie jakimś źródłem. Oświeć mnie - skąd masz informacje na temat tej "dużej części" ?
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 0:02   

 
 
Jan Kowalski

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 9
Wysłany: 2008-02-02, 15:32   

Dahomej napisał/a:
Do gwałtów dochodziło zawsze.

Dlatego najwyższy czas z tym zrobić porządek.
Dahomej napisał/a:
A ciąża zazwyczaj bywa niezaplanowana.

No nie do końca. Człowiek, który decyduje się na współżycie seksualne bez odpowiedniego zabezpieczenia, powinien wiedzieć czym to się może skończyć.
Jak widać nie tylko młodzi ludzie mają z tym problem i jestem zdania, że takie zajęcia są jak najbardziej potrzebne.
Dahomej napisał/a:
O Bożesz Ty mój, a co z zajęciami, które mają uświadomić, że rudzi, mańkuty i zielonoocy to też ludzie? Ha?

Ideą szkoły jest nie tylko zdobywanie wiedzy z danego przedmiotu, ale także nauka współzawodnictwa i tolerancji w stosunku do bliźniego, niezależnie czy jest rudym, zielonookim mańkutem, Żydem czy homoseksualistą.
Dahomej napisał/a:
Alkohol wyniszcza człowieka, heroina wyniszcza człowieka.

Kobieta też.
Dahomej napisał/a:
Dlaczego więc alkohol jest dozwolony, a heroina zakazana.

Dahomej napisał/a:
A poza tym dlaczego państwo zabrania mi się truć? Ha?

Poczytaj o alkoholu i heroinie, a znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
Dahomej napisał/a:
W jaki sposób, puszczając reklamy, RM okrada Twój kraj?

Rydzyk łamię w ten sposób prawo i nie ponosi za to żadnych konsekwencji.
Dahomej napisał/a:
A Islam?

Każda religia, nawołuje do miłości i pokoju. Islam również.
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-02-02, 15:41   

macias napisał/a:
Buhahah. Dobre sobie, Dahomej, tutaj dzieci na tym forum nie ma.


Mylisz się stary. Wiesz ile latek ma Zawias??? :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-02, 16:05   

Marcin Adamczyk napisał/a:
To weź i ćpaj... I przestań już gadać głupoty!!!

Nie mam zamiaru. Ale oprócz tego nie mam zamiaru zakazywac innym tego robić
Cytat:
Już Ci mówiłem kiedyś, że 90% ludzi którzy zakosztowali tej Twojej "wolności", patrzy na świat błagalnym wzrokiem i marzy tylko o tym aby ktoś ich od niej wybawił... Ale to dla Ciebie żaden argument.

Dokładnie. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania najlepiej byłoby wszystkich zamknąć w klatakach, karmić wg wytycznych dietetyków i zabronić wszystkiego co hipotetycznie może im przynieść szkodę. To się nazywa totalitaryzm
macias napisał/a:
Jeśli piszesz "duża część" to bądź łaskaw poprzeć takie stwierdzenie jakimś źródłem. Oświeć mnie - skąd masz informacje na temat tej "dużej części" ?

Doskonałym źródłem są przekazy z takich miejsc na świcie jak Irak, Iran, Afganistan, Autonomia Palestyńska czy środkowiska muzułmańskie z Europie Zachodniej i Ameryce Płn.
Jan Kowalski napisał/a:
Dlatego najwyższy czas z tym zrobić porządek.

Nadal nie wiem co to ma wspólnego z Twoją "edukacją seksualną"
Cytat:
Człowiek, który decyduje się na współżycie seksualne bez odpowiedniego zabezpieczenia, powinien wiedzieć czym to się może skończyć.

Po 1. Wiedza o antykoncepcji wśród młodziezy jest dosyć szeroka, ponadto internet dostarcza o wiele więcej informacji na ten temat niż pani od WDŻWR po dwutygodniowym kursie
Po 2. ŻADNE zabezpiecznie nie daje 100% pewności. No chyba tylko sterylizacja
Jan Kowalski napisał/a:
Ideą szkoły jest nie tylko zdobywanie wiedzy z danego przedmiotu, ale także nauka współzawodnictwa i tolerancji w stosunku do bliźniego, niezależnie czy jest rudym, zielonookim mańkutem, Żydem czy homoseksualistą.

Ideą szkoły jest edukacja, i tylko tyle. Wychowaniem zajmują się rodzice i najbliższe otoczenie
Jan Kowalski napisał/a:
Poczytaj o alkoholu i heroinie, a znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Poczytaj sobie moje posty na ten temat w tym temacie. Poza tym to nie ma żadnego znaczenia. Każdy zdaje sobie sprawę z konsekwencji zażycia heroiny, jeśli podejmuje tą decyzję winien ponieśc tego konsekwencje. Tobie ani państwu nic do tego
Jan Kowalski napisał/a:
Rydzyk łamię w ten sposób prawo i nie ponosi za to żadnych konsekwencji.

W jaki sposób okrada Twój kraj?
Jan Kowalski napisał/a:
Każda religia, nawołuje do miłości i pokoju. Islam również.

Tak, ale czym innym jest praktyka i wiara.
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-02-02, 16:19   

Dahomej napisał/a:
Doskonałym źródłem są przekazy z takich miejsc na świcie jak Irak, Iran, Afganistan, Autonomia Palestyńska czy środkowiska muzułmańskie z Europie Zachodniej i Ameryce Płn.


Przestań się ośmieszać. Na świecie żyje ok. 1 miliard muzułmanów, a Ty stwierdziłeś, że większość nawołuje do agresji i nietolerancji, bo grupa ekstremistów wysadza ludzi w powietrze. W takim razie ja stwierdzam, że większość księży katolickich to pedofile, a źródłem mojej wiedzy są przekazy z takich miejsc jak Polska czy USA. Pasuje Ci taki tok rozumowania ? Pomyśl dwa razy, zanim coś napiszesz, Dahomej.
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-02, 16:54   

macias napisał/a:
a Ty stwierdziłeś, że większość nawołuje do agresji i nietolerancji

Kłamiesz. Napisałem, że duża cześć środkowisk muzułmańskich wierzy, że jedym z filarów islamu jest fizyczna walka z innowiercami Jak narazie to Ty się ośmieszasz. Czy jakbym Ci powiedział, że duża część ludzi jest zła, to kazałbyś szukać mi źródła w google.com. Daj spokój. Zresztą ciągnięcie tej dyskusji nie ma sensu. Oboje przecież wiemy o co chodzi.
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-02-02, 16:58   

Dahomej napisał/a:
Napisałem, że duża cześć środkowisk muzułmańskich wierzy, że jedym z filarów islamu jest fizyczna walka z innowiercami Jak narazie to Ty się ośmieszasz.


Nie jest istotne czy napisałeś "wierzy" czy "nawołuje". Napisałeś "duża część" co nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Jak duża część ? Określ się w takim razie, bo to co robisz to zwykła manipulacja.
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-02, 17:04   

macias napisał/a:
Nie jest istotne czy napisałeś "wierzy" czy "nawołuje".

Skoro tak, to nie mamy o czym rozmawiać

macias napisał/a:
Napisałeś "duża część" co nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Jak duża część ? Określ się w takim razie, bo to co robisz to zwykła manipulacja.

Powtórzę jeszcze raz moje słowa z poprzedniego postu: Czy jakbym Ci powiedział, że duża część ludzi jest zła, to kazałbyś szukać mi źródła w google.com?

Islam to jedyna religia na świecie w imię której zabija sie obecnie innych ludzi. Mi to wystarzczy
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-02-02, 17:08   

Dahomej napisał/a:
Islam to jedyna religia na świecie w imię której zabija sie obecnie innych ludzi.


Obecnie - być może. Ale w porównaniu ze zbrodniami KK to bułka z masłem.

Dahomej napisał/a:
Czy jakbym Ci powiedział, że duża część ludzi jest zła, to kazałbyś szukać mi źródła w google.com?


Poprosiłbym o sprecyzowanie, jak duża część, co też uczyniłem w przypadku Twojego stwierdzenia odnośnie islamu, a następnie poprosiłbym o źródła. :mrgreen: Określ więc, jak duża część.

Btw czy gdybym stwierdził, że duża część księży do zboczeńcy, to kazałbyś mi szukać źródła na google.pl, czy też przyznałbyś mi rację ?
 
 
Jan Kowalski

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 9
Wysłany: 2008-02-02, 17:20   

Dahomej napisał/a:
Nadal nie wiem co to ma wspólnego z Twoją "edukacją seksualną"

To naucz się czytać ze zrozumieniem.
Dahomej napisał/a:
Po 1. Wiedza o antykoncepcji wśród młodziezy jest dosyć szeroka

Czekam na źródło potwierdzające Twoje słowa.
Dahomej napisał/a:
ponadto internet dostarcza o wiele więcej informacji na ten temat niż pani od WDŻWR po dwutygodniowym kursie

To jest Twoja subiektywna opinia. Prawda wygląda tak, że gdyby młodzież była poinformowana, nie dochodziłoby do sytuacji, które przedstawiłem we wcześniejszym poście.
Dahomej napisał/a:
ŻADNE zabezpiecznie nie daje 100% pewności.

Sęk w tym, że młodzi ludzie często nie używają żadnego środku antykoncepcyjnego tłumacząc, że nie myśleli wcześniej o tym i dali się ponieść chwili.
Dahomej napisał/a:
Ideą szkoły jest edukacja, i tylko tyle. Wychowaniem zajmują się rodzice i najbliższe otoczenie

Z tym się zgodzić nie można. Rodzice nierzadko sami nie potrafią o siebie zadbać, nie wspominając już o otoczeniu, które często ma negatywny wpływ na dziecko.
Dahomej napisał/a:
W jaki sposób okrada Twój kraj?

Przywłaszczając sobie pieniądze, które należą do państwa i które mogłyby być przeznaczone na szlachetniejsze cele.
Dahomej napisał/a:
Tak, ale czym innym jest praktyka i wiara.

Jest różnica między religią a fanatyzmem.
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-02, 20:42   

Dahomej napisał/a:
Islam to jedyna religia na świecie w imię której zabija sie obecnie innych ludzi. Mi to wystarzczy

Nonsens. W Ugandzie niejaki Joseph Kony, gorliwy Chrześcijanin, buduje Królestwo Boże na Ziemii za pomocą karabinów. Budowa idzie mu marnie, ale ofiar ma na koncie wielokrotnie więcej niż Al-Kaida. W Nigerii dla odmiany Chrześcijanie mordują się wzajemnie z Muzułmanami, w Tajlandii Buddyści z Muzułmanami, w Indiach Hinduiści ze wszystkimi, a w Irlandii Północnej do niedawna protestanci z katolikami. Czy zatem wszystkie wymienione religie również uznajesz za zbrodnicze?
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-02-02, 21:02   

Dahomej napisał/a:
Nie mam zamiaru. Ale oprócz tego nie mam zamiaru zakazywac innym tego robić


A szkoda... Bo może wówczas byś zrozumiał co to za "wolność"...

Dahomej napisał/a:
Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania najlepiej byłoby wszystkich zamknąć w klatakach, karmić wg wytycznych dietetyków i zabronić wszystkiego co hipotetycznie może im przynieść szkodę.


Ty naprawde czasem Dahomej nie wiesz co piszesz chyba... Albo nie wiesz w czym leży problem. Proszę bardzo. Pomagaj ludziom na przykład z problemami rodzinnymi, depresją, kłopotami w pracy czy w szkole zniszczyć sobie życie do końca. Bo legalizacja narkotyków twardych do tego właśnie prowadzi. Aby biedny sfrustrowany człowiek mógł sobie bez najmniejszego problemu zniszczyć zdrowie i życie... Po co psychiatrzy, po co psychologowie. Najlepszym lekarstwem na problemy z psychiką niech będzie heroina, LSD i extasy... Prawdaż Dahomej???
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-02-02, 21:43   

Dahomej napisał/a:
I co z tego. Państwo nie będzie mi przykazywało czy mam się zabijać krótko czy długo


bo ćpając reklamujesz i propagujesz to wśród innych, nawet niechcący.

Dahomej napisał/a:
Przyznaj po prostu, że nie zrozumiałeś problemu i skończ z tą szopką.


widać że Dahomej ma dzisiaj kolejny zły dzień, na pytanie o związek wiary i agresji rzuca hasełko "Islam", po czym w kolejnym poście zarzuca mi że nie rozróżniam wiary od religii.
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-03, 17:33   

macias napisał/a:
Obecnie - być może. Ale w porównaniu ze zbrodniami KK to bułka z masłem.

Nie rozmawiamy tu o zbrodniach KK.
macias napisał/a:
Określ więc, jak duża część.

Mija się to z celem. Jesteś niepoważny. Ale spróbujmy:
Iran- 65 400 000 ludności
Afganistan- 32 000 000 ludności
Autonomia Palestyńska- ok 4 mln
pozostali- dajmy na to 10 mln
Przyjmijmy szacunkowa liczbę muzułmanów 1 000 000 000. Daje nam to ok. 11% ekstremistów. Pasuje? :razz: :mrgreen:
Jan Kowalski napisał/a:
To naucz się czytać ze zrozumieniem.

Naucz sie popierać swojej zdanie logicznymi argumentami. Bo poza, obalonymi przez mnie, sloganami rzucanymi przez Ciebie, nic nam nie zaprezentowałeś.
Jan Kowalski napisał/a:
Czekam na źródło potwierdzające Twoje słowa.

Własna obserwacja. Podaj natomiast źródło Twojej wiedzy iż młodzież nie posiada informacji na temat antykoncepcji

Jan Kowalski napisał/a:
Prawda wygląda tak, że gdyby młodzież była poinformowana, nie dochodziłoby do sytuacji, które przedstawiłem we wcześniejszym poście.

Odpowiem krótko: g**** prawda. Jakim sposobem "edukacja seksulana" miałaby zapobiegac gwałtom
Jan Kowalski napisał/a:
Sęk w tym, że młodzi ludzie często nie używają żadnego środku antykoncepcyjnego tłumacząc, że nie myśleli wcześniej o tym i dali się ponieść chwili.

I tego nie zmieni żadna Twoja "edukacja seksulana"
Jan Kowalski napisał/a:
Rodzice nierzadko sami nie potrafią o siebie zadbać, nie wspominając już o otoczeniu, które często ma negatywny wpływ na dziecko.

Jeżeli rodzice nie potrafią zadbać o dziecko to szkoła tym bardziej
Jan Kowalski napisał/a:
Przywłaszczając sobie pieniądze, które należą do państwa i które mogłyby być przeznaczone na szlachetniejsze cele.

Jakie pieniądze państwowe pzrywłaszczyło sobie RM i od kiedy to państwo przeznacza pieniądze podatników na szlachetne cele?
Jan Kowalski napisał/a:
Jest różnica między religią a fanatyzmem.

Fanatyzm nie odnosi sie do religii ale do wiary i praktyki. Religia to tylko idea, a wiara i praktyka to wykonawstwo tej idei
Michał Domański napisał/a:
Czy zatem wszystkie wymienione religie również uznajesz za zbrodnicze?

Wskaż mi gdzie napisałem, że islam jest religią zbrodniczą. W tym momencie perfidnie kłamiesz, odwracając kota ogonem
Marcin Adamczyk napisał/a:
A szkoda... Bo może wówczas byś zrozumiał co to za "wolność"...

Wolnośc to też odpowiedzialność. Nie ważne jak okrutna może ona być musimy się zdecydować, albo budujemy społeczeństwo ludzi wolnych i odpowiedzialnych, albo totalitarny reżim
Marcin Adamczyk napisał/a:
Bo legalizacja narkotyków twardych do tego właśnie prowadzi. Aby biedny sfrustrowany człowiek mógł sobie bez najmniejszego problemu zniszczyć zdrowie i życie...

Jesteś niepoważny. Narkotyki istniały, istnieją i istnieć bedą. Obecnie ich produkacja, sprzedaż i posiadanie jest nielegalne, co jest tylko pożywką dla grup przestępczych. Legalizacja narkotyków doprowadza do tego, że mafia traci poważny oręż. Człowiek sfrustorwany, z problemami rodzinnymi, depresją, kiedy decduje się na smierć skacze z 10. piętra, nierozumiem związki między narkotykami a tymi sprawami
sparrow88 napisał/a:
bo ćpając reklamujesz i propagujesz to wśród innych, nawet niechcący.

Dlatego ja nie ćpam, ale nie rozumiem związku tego problemu z legalizacją
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-02-03, 19:10   

Dahomej napisał/a:
Przyjmijmy szacunkowa liczbę muzułmanów 1 000 000 000. Daje nam to ok. 11% ekstremistów.


Sugerujesz, że wszyscy Irakijczycu, Afgani i mieszkańcy autonomii to ekstremiści ? Rozumiem, że kobiety, dzieci i zniedołężniałych starców też policzyłeś ? I to ja jestem niepoważny. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group