Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trybuna
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2007-12-20, 16:53   Trybuna

Co sadzicie o gazecie "Trybuna"???? Wedlug mnie to jedno wielkie dziadostwo.W komunizmie komunistyczna propaganda,wychwalajaca PZPR, mydlaca oczy i oklamujaca Polakow.Takie wogle dziadostwo.A teraz obecnie jest zupelnym smieciem.Tylko przypomina o komunizmie, wychwala go i pozwala pisac ludziom na marginesie spolecznym co im sie podoba.Wedlug mnie trzeba by ja zdelegalizowac
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 10:21   

 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-20, 17:13   

A mi się wydaje że dla dobra tego forum Admin powinien zdelegalizować Zawiasa... :mrgreen: Posłuchaj dziecko, jak masz problemy to między drzwi i laczkiem :twisted:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-20, 17:19   

Nigdy nie czytałem tego czerwonego dziadostwa :twisted:
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-20, 17:25   

A widzisz a ja czytałem...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dahomej 
Aktywny wyborca



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-20, 17:34   

I jak wrażenia?
_________________
"I tak długo jak ludzie bedą myśleli, że dostają "coś" i nie będą się zbytnio martwić o swoją wolność- to będa tolerowali ten system" Ron Paul
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-20, 17:38   

Generalnie rzecz biorąc każdy folklor w demokracji powinien mieć rację bytu... Nawet "Trybuna" czy "Nie"...

Można powiedzieć że ja na "Trybunie Ludu" czytać się nauczyłem... Moja babcia kupowała... :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
rupert
Wojewoda


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 16777116
Wysłany: 2007-12-20, 18:06   ????

Zawias, dziecko drogie, znów wypowiadasz sie na temat o którym nie masz bladego pojęcia. Dzisjesza Trybuna to nie Trybuna Ludu z czasów PRL (spytaj rodziców to ci wytłumacza co to był PRL). czytam sporadycznie ale nie znalazłem tam wychwalania komunizmu ani czasów PRL. Dziaj to gazeta reprezentujaca szeroko rozumiany lewicowy punkt widzenia a na jej łamach publikuja teksty ludzie róznych orientacji politycznych od anarchistów, trockistów po ludzi związanych z Instytutem Badan nad Gospodarka Rynkową. Nie jest to wiodacy tytuł na rynku prasowym ale daje sobie rade i ma stałych czytelników.
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-12-20, 18:32   

Marcin Adamczyk napisał/a:
Generalnie rzecz biorąc każdy folklor w demokracji powinien mieć rację bytu... Nawet "Trybuna" czy "Nie"...


Hmm NIE to chyba najciekawsza gazeta opiniotwórcza w Polsce...
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-21, 10:03   

Czytałem kilka razy... Śmieszna jest przynajmniej...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-12-21, 13:17   

http://www.nie.com.pl/

Wejdzcie sobie na strone.Mi sie nie podoba.Szczegolnie to zdjecie z tym zegarkiem.Czysta kpina z Chrzescijanstwa.

albo na to:
http://www.faktyimity.pl/

Te gazeta i ludzie ktorzy tam pisza atakuja na Kosciol i ludzi popierajacych go.Tam np. pisze Grzegorz Piotrowski, zabojca ks.Popieluszki,Maria Szyszkowska niezwykla zwolenniczka Jaruzelskiego(czyli tego starego komunitycznego dziadka, ktory wprowadzil haniebny stan wojenny)i wiele innych ludzi, ktorym sie w glowie przewraca...

[quote Marin Adamczyk]Generalnie rzecz biorąc każdy folklor w demokracji powinien mieć rację bytu... Nawet "Trybuna" czy "Nie"...[quote]
owszem jest demokracja, i kazdy moze pisac co mu sie podoba, ale nie ma juz rownosci, tak naprawde wladze w demokracji maja media, a nie kazdego stac na to, zeby sobie zrobil wlasne i zeby pisal w nich co chce.Przewage maja ci, co maja kase.Po drugie demokracja zaklada tez mowienie prawdy a z tym jest w tych tabloidach i swistkach nie najlepiej, lub wrecz sa ta "bezwartosciowe falszywe papiery" za ktore wydaje sie marne pieniadze, czyta sie je i ludzie w te bzdury wieza, totalne marnotrastwo, biedne lasy sie scina...to nie ekologicznie :mrgreen: No ale, Niemcom wolno budowac "obwodnice augustowa" a Polakom nie,wszyscy sie wkurzaja, ze lasy sie scina, sa miejsca, gdzie brakuje piapieru, a on tak naprawde idzie na takie dyplomatolkowate idiotyczne czasopisma lewicowe.A najbardziej wkurza mnie to, ze poglady lewicowe maja dobre zalozenia, tylko nigdy nie wchodza one w zycie, a lewicowe gazety nie sa lewicowymi
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-21, 13:20   

zawias napisał/a:
Wejdzcie sobie na strone.Mi sie nie podoba.Szczegolnie to zdjecie z tym zegarkiem.Czysta kpina z Chrzescijanstwa.


A za kpine z chrześcijaństwa powinno się wsadzać do kryminału... Polska Iranem Europy!!! :twisted:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Dr Chavez 
Wojewoda


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 16777215
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-21, 14:09   

Cytat:
Czysta kpina z Chrzescijanstwa.


Primo:Nie widze niczego obrazliwego.Secundo:Nawet jesli to kpina to co w zwiazku z tym?

Cytat:
Maria Szyszkowska niezwykla zwolenniczka Jaruzelskiego


A co w niej jest takiego niezwyklego?? :twisted:

Cytat:
Przewage maja ci, co maja kase


Reczywiscie Fakty i Mity to potezna korporacja.Mainstreamowe media sa w tym kraju konserwatywne.
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-12-21, 14:17   

"Nie", "Fakty i mity", "Gazeta Wyborcza", TVN24, Polsat, TOK FM, RMF FM, Radio Zet... Cała machina sprzymierzona przeciwko sprawiedliwym i prawym... :twisted:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-21, 21:50   

Zawias, betoniku drogi.

Spoglądanie na dzieje poprzez końskie okulary prowincjonalnego nacjonalizmu przesądza o prowadzeniu polityki równie ciasnej. Państwo polskie nie jest dla nacjonalistów instrumentem zapewniania obywatelom, czyli konkretnym ludziom, korzystnej przyszłości we współczesnym świecie, ale wartością samą dla siebie, z bożkiem imieniem Suwerenność na ołtarzu. Amen.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-12-21, 21:55   

Maria Szyszkowska jest zwolenniczka np. edukacji seksualnej w szkolach,legalizacji niektorych narkotykow, konsekwetnie walczy z Kosciolem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group