Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
2007-05-15, 18:02
Jak poznać żyda?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2007-05-14, 01:00   Jak poznać żyda?

Niestety moje obserwacje owej nacji mają potwierdzenie również w tym artykule:
http://www.wirtualnapolon...p?TekstID=11602

Wielokroć pracujac za oceanem mając do czynienia z obsługą różnych narodowości żydzi byli "nietypowymi" klientami. Chamstwo, smród i syf to najczęściej co pozostawiali po sobie judejczykowie. Nie wszyscy rzecz jasna ale zdecydowana większość zorganizowanych wycieczek nastoletnich pejsatych gówniarzy to właśnie wypisz wymaluj opowieści pracowników lotu i firm gastronomiczno-hotelowych, których również byłem świadkiem.

"...O ile polskie hotele chcą ich jeszcze przyjmować. Spora część krakowskich zdecydowanie już nie chce.

– Raz na zawsze zrezygnowaliśmy z przyjmowania młodzieży izraelskiej – przyznaje Agnieszka Tomczyk, asystentka szefa sieci hoteli System w Krakowie. – Nie stać nas już było na wyrównywanie strat po jej wizytach.

Te straty to zdemolowane pokoje, połamane krzesła i stoły, ludzkie odchody w umywalkach lub koszach na śmieci albo jak w Astorii, innym krakowskim hotelu, wypalony dywan. Astoria także wycofuje się z grup izraelskich. Między innymi dlatego, że ochroniarze żydowskiej młodzieży wypraszali z hotelu gości, którzy po prostu im się nie podobali..."

I tacy dziś młodzi żydzi mają w przyszłości uczyć poprawności politycznej "Europejczyków"?
Żenada!
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 2:35   

 
 
Fang 

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 0
Skąd: Pod Lachami
Wysłany: 2007-05-14, 01:19   

Pragnąłbym zauważyć, że to Polacy mają przypisaną łatkę złodziei, pijaków i chuliganów na zachodzie, a nie Żydzi.

Powiedz, napoleonik, katował cie stary żyd jak w Polsce pracowałes, co? Jeszcze nocami słyszysz świszczenie jego pejsów z pod jarmułki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Gość

Wysłany: 2007-05-14, 01:30   

Fang,

Może lepiej nie ulegaj kłamliwym stereotypom.
Ja podałem fakty, których swiadkami było wiele osób, również ja...
 
 
Dr Chavez 
Wojewoda


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 16777215
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-05-14, 09:49   

Cytat:
.Chamstwo,smród i syf to najczęściej co pozostawiali po sobie judejczykowie


Wieksze chamstwo od twojego czy takie samo?Bo podobno wieksze juz nie istnieje w przyrodzie ale naukowcy wciaz szukaja...

Smrod i syf-chodzi ci o taki smrod i syf jaki niejaki Napoleonik zostawia na forum po kazdorazowym swoim pojawieniu sie?A moze bardziej smierdzaco?Ale czy moze byc cos bardziej syfiastego i smierdzacego niz maly napoleonikowy poscik o poranku?
 
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2007-05-14, 09:54   

boomerang111 napisał/a:
Może lepiej nie ulegaj kłamliwym stereotypom.
Ja podałem fakty, których swiadkami było wiele osób, również ja...

Musicie zrozumieć jedno - Napoleonik pracował w USA. Więc jak on tam był traktowany? przynieś, podaj, pozamiataj. Do tego dochodzą kompleksy traktowania jak złodzieja, pijaka i śmierdziela, czemu pewnie z tysiąc razy dał powód. Więc musicie zrozumieć, że teraz próbuje jakoś leczyć swoje kompleksy. A cóż jest lepszym lekarstwem na to niż znaleźć sobie jakiś powszechnie prześladowany naród i dołączyć z widłami i pochodnią do wściekłej tłuszczy.
Napoleonik - masz problem i to duży. Doradzam udać się do psychologa.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Fang 

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 0
Skąd: Pod Lachami
Wysłany: 2007-05-14, 11:59   

boomerang111 napisał/a:
Fang,

Może lepiej nie ulegaj kłamliwym stereotypom.


hehehe powiadasz aby nie ulegać stereotypom, kiedy sam taki kreujesz generalizując o narodzie Żydowskim, chyba że masz monopol jak Mikke na prawdę, a to przepraszam.
 
 
Gość

Wysłany: 2007-05-14, 14:09   

Nisko upadacie chłopaki. Tak od razu z tematu schodzicie na autora. Hmmm.... brakuje argumentów na obrone rozwydrzonej hordy pejsatych gówniarzy?
Problemy to mają i mieć będą rodzice i osoby, które stykają się z tak działającą watahą bezmózgich, hałaśliwych i niszczących "szkrabów".
Sami sobie szkodzą, kto będzie chciał się dobrowolnie z nimi zadawać, jeśli będą tak dalej się zachowywać? A potem niech się nie dziwią, że są najmniej lubianym narodem na świecie...
Prawda jest tylko jedna. Mikke jako polityk jest niej znacznie bliżej aniżeli cała wataha warchlaków z wiejskiej.

Kompleksy to raczej wasza domena i tej grupy a właściwie stada bydła nie mającego szacunku ani do ludzi, ani kultury, ani szacunku dla praw własności odwiedzanych gospodarzy.

PS. Z tego co widzę prawda nie stanowi dla was jakiejkolwiek wartości, wciąż stosujecie towarzysze zasadę, którą już kiedyś tu przedstawiłem.
Polecam raz jeszcze:
OPOWIADANIE ZAMIAST FAKTÓW
http://www.polonica.net/wyklady_wywiady.htm
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2007-05-14, 14:17   

boomerang111 napisał/a:
Mikke jako polityk jest niej znacznie bliżej aniżeli cała wataha warchlaków z wiejskiej.


A kto to jest Mikke ? :mrgreen:
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-05-14, 15:44   

Widziałem Mikke w Białymstoku 3 maja, podobno się na Podlasiu buduje i tam liczy na sukces w najbliższych wyborach do sejmiku wojewódzkiego, które odbędą się 20 maja. Sprawiał wrażenia kulturalnego człowieka, pozbawionego cynizmu, tak ładnie bił brawa Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Zespołu Szkół Mechanicznych i Melioracji Wodnych w Białymstoku, która odegrała wiązankę przebojów muzycznych połączoną z efektownym pokazem musztry paradnej. Z jaką emfazą składał kwiaty na Rynku Kościuszki pod Pomnikiem Piłsudskiego - respect. Poważne zagrożenie dla kandydującej tam lewicy. :mrgreen: Osobiście bardziej mnie się podobał pochód 1 majowy w tym mieście. :wink:
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
admin 
Administrator

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Wysłany: 2007-05-15, 18:01   

jak zwykle idiota napoleonik sie popisał pod nowym nickiem! Napoleonik daj sobie spokój z tymi tekstami antysemickimi! Obiecałeś ze pójdziesz na inne forum, i co? nigdzie cię nie chcą? nawet na forum UPR już cię wyśmiali! Idź i nie wracaj! BAN!
temat zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group