Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa moderatorska

Czy jesteś za powołaniem grupy moderatorskiej na forum?
Tak
53%
 53%  [ 8 ]
Nie
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-03-15, 21:35   Grupa moderatorska

Drogi Adminie! W związku z tym, że na forum wciąż panuje bałagan, którego nie jesteś w stanie opanować bo jesteś mało aktywny proponuje powołanie dwóch, trzech moderatorów. Ja ze swojej strony zgłaszam kandydaturę Michała Domańskiego. Myślę, że pod jego okiem na forum panowałby porządek. Myślę, że po ponad dwóch latach czas w końcu pomyśleć o moderatorach...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 13:47   

 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-15, 22:24   Re: Grupa moderatorska

Marcin Adamczyk napisał/a:
Ja ze swojej strony zgłaszam kandydaturę Michała Domańskiego. Myślę, że pod jego okiem na forum panowałby porządek.

Też tak myślę;-). Ale moderator biorący jednocześnie udział w dyskusjach budziłby podejrzenia o brak bezstronności, więc moja kandydatura odpada.
 
 
radek 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 24
Skąd: Barcelona
Wysłany: 2008-03-16, 20:40   

Popieram Marcina Adamczyka........

Cytat:
Ale moderator biorący jednocześnie udział w dyskusjach budziłby podejrzenia o brak bezstronności, więc moja kandydatura odpada


Moderator powinien brac udzial w dyskusjach,a jego moderowanie powinno sie odbywac w granicach regulaminu forum.
_________________
La fe nos hace felices, por lo tanto miente. Friedrich Nietzsche.
 
 
Fanka B@ra 


Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 16
Wysłany: 2008-03-17, 21:25   

Popieram Marcina, popieram radka i popieram kandydaturę Michała. :smile: Adminie! Jesteś nam potrzebny! Zaszczyć nas Swą uwagą i napisz co myślisz o tym pomyśle? :razz:
_________________
"Marzenia są jak dzikie koty, które uciekają z miasta, chodzą własnymi ścieżkami, po czym wracają obdarte i obolałe w rzeczywistość." .
 
 
 
bukol87 


Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: 2008-03-17, 22:50   

Tylko nie wybieraj na moderatora tych, którzy piszą tutaj najwięcej postów, bo jak widzisz panie adminie nijak się ma to do jakości tych wypowiedzi.
_________________
www.wyboryusa.dbv.pl

"Nie ma takiego głupstwa i nikczemności, które, byle stale powtarzane, nie zostały wreszcie przyjęte i przestały razić jako głupstwo i nikczemność" S.M.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-03-18, 09:04   

Cytat:
Tylko nie wybieraj na moderatora tych, którzy piszą tutaj najwięcej postów, bo jak widzisz panie adminie nijak się ma to do jakości tych wypowiedzi.


Oj bukuś, bukuś, ale się zapędziłeś. :mrgreen: Pewnie w swojej nieograniczonej mądrosci nie zauważyłeś, że jesteś jedną z tych osób. Nie przypominam sobie nikogo, kto w kilka godzin po zarejestrowaniu nabiłby 80 postów. :mrgreen:
 
 
admin 
Administrator

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Wysłany: 2008-03-18, 09:38   

prawda jest taka, że każdy z Was chciałby by moderowano forum, ale każdy chce by robiono to inaczej.
I kto niebylby moderatorem, to zawsze ma swoje przekonania, jednego lubi drugiego nie..i nie będzie bezstronny.

Wielu z Was puszczają nerwy i należaloby interweniować, bo taki jest poziom dyskusji politycznej w Polsce....niestety.

Zatem nie sądze by jeden z Was nadawal sie na moderatora, skoro jednoczesnie bierze emocjonalny udzial w dyskusjach.

Sami zglaszacie posty i ja je na bierzaco kasuje lub upominam uzytkownikow.

Tyle ze ja z Wami nie dyskutuje i malo mnie obchodzi kto i o czymn dyskutuje...czy jest z lewa czy prawa.
Dlatego pewnie niektorych boli to ze cos nie zostalo usuniete itd... bo w jego mniemaniu jest to naduzycie..a w mniemaniu innej osoby naduzyciem nie jest.

Moderator jest potrzebny, ale mam pewne obawy co do np. proponowanego p. Adamczyka...on rowniez emocjonalnie podchodzi do sprawy i temu sie nie dziwie.
 
 
macias
Wojewoda



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 16777111
Wysłany: 2008-03-18, 09:43   

admin napisał/a:
Moderator jest potrzebny, ale mam pewne obawy co do np. proponowanego p. Adamczyka...on rowniez emocjonalnie podchodzi do sprawy i temu sie nie dziwie


Panie adminie, z całym szacunkiem, ale pomyliłeś Marcina Adamczyka z Michałem Domańskim. Chyba kazdy na tym forum zgodzi się ze stwierdzeniem, że Michał Domański jest wyjątkowo umiarkowanym i stonowanym użytkownikiem, którego nie ponoszą nerwy. Osobiście uważam, że byłby on świetnym moderatorem. Może jednak warto zaryzykować ? Uprawnienia moda nei są przyznawane dożywotnio.
 
 
admin 
Administrator

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Wysłany: 2008-03-18, 15:51   

ups...faktycznie.
Ale jak czytam...sam Michal uwaza ze nie bedzie bezstronny i jego kandydatura odpada.
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-03-18, 16:46   

Jakby nie patrzeć należałoby troche baczniej przyglądać się forum, bo to co dzieje się ostatnio jest zwykłym skandalem. Kolega Bukol87 i jego klakier którego nicku nie mogę nigdy zapamiętać szaleją po wszystkich topicach sprowadzając dyskusję do personalnych prowokacji...
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-18, 20:22   

Zgłaszam swoją kandydaturę. W ten sposób razem stworzylibyśmy obiektywną platformę wymiany myśli, poglądów. Byłbym otwarty na propozycje zmian, współpracę z adminem oraz przede wszystkim na nieskrempowaną możliwość wypowiedzi jaką daje forum swoim użytkownikom. Mój priorytet - szybka likwidacja forumowych fajansiarzy - katonacjonalistycznych dementów, katoprawicowych schizofreników i oszczerców o neoliberalnym podniebieniu. Liczę na Wasze głosy!

zasłużony lewak
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2008-03-18, 23:41   

healthpromotor napisał/a:
zasłużony lewak
TU LEŻY ZASŁUŻONY LEWAK - PRZECHODNIU USZANUJ TĘ CISZĘ, BO WSTANIE I POSTA NAPISZE

:mrgreen:
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Fanka B@ra 


Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 16
Wysłany: 2008-03-18, 23:45   

Miszka, nie krzycz o tej porze. :razz: :razz: A Ty drogi lewaku, zamiast moderować to lepiej studiuj pilnie tę swoją psychologię, bo jakiś wykwalifikowany psycholog/psychoterapeuta potrzebny od zaraz. :mrgreen: :razz:
_________________
"Marzenia są jak dzikie koty, które uciekają z miasta, chodzą własnymi ścieżkami, po czym wracają obdarte i obolałe w rzeczywistość." .
 
 
 
Marcin Adamczyk 


Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 45
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-03-18, 23:57   

Na naszym forum napewno :mrgreen:
_________________
Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i Kaczory...
 
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-19, 00:13   

Misza, jak Ciebie się dowcip trzyma. Nie sądziłem, że mnie poprzesz. List motywacyjny + CV kandydaci wysyłają na adres Fanki. Fotki z kółek różańcowych, żadne kaszebskie gęby Fanki nie interesują.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group